Dziwna reakcja dziewczyny

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lis 2007, 09:58

Ja tylko napisalem , ze nie umiecie piescic faceta , Ty odpowiedzialas , ze to nie prawda :

angel pisze:zle kobiety bo z tego co wiem nie kazda jest taka moge tak powiedziec nawet o wlasnym przykladzie.


w czesci dalszej opisujac swe pieszczenie, co jednak potwierdzilo to co przypuszczalem, przynajmniej na tym etapie .... <przytul>

ja wiem , ze młody sie wszystkim zadowoli <hahaha> stry jednak , albo inaczej - wybredny !! bo zawsze taki byłem - juz nie <browar>

[ Dodano: 2007-11-29, 10:01 ]
Angel_City pisze:masaz trzeba jeszcze umiec...
i o to mi chodzi , bys to ewnetualnie opisac umiala .
mlodyok1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 25 lis 2007, 22:14
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: mlodyok1 » 29 lis 2007, 16:03

widze ze temat sie niezle rozkrecil, a wiec, gra wstepna trwa gdzies od 30min do godziny maksymalnie, co do pozycji to robimy to tzw. "po bozemu" albo od tylu, wino odpada bo moja dziewczyna nie przepada za alkoholem, ale za to swiece uwielbia. Andrew boli ja miejscowo
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lis 2007, 18:50

mlodyok1 pisze:Andrew boli ja miejscowo

to jest mało precyzyjne co napisales

rany ! grzejesz ją az godzine ? a ona to lubi ? ja bym sie wsciekł gdyby tak długo gra wstepna trwała, co to podniecic sie ona nie umie czy co ?

dwie pozycje wymieniles, dwie w których penetracja pochwy jest najglebsza !!
mlodyok1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 25 lis 2007, 22:14
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: mlodyok1 » 29 lis 2007, 19:16

aha, no coz czytalem tu na forum ze na pierwszy raz najlepiej jest po bozemu wiec tak robilismy, a ze Nam sie spodobalo to tak zostalo.. co do gry wstepnej trwa do godziny mowiac tak na oko, nie patrze przeciez na zegarek, Jej sie podoba taka dluzsza gra bo uwaza ze nie ma sie co spieszyc, zreszta ja tez tak uwazam. Bol sprecyzowala mi tak:" boli mnie brzuch na dole, kiedy skonczymy dopiero on sie pojawia i to jest naprawde bardzo mocny bol ze musze chwilke polezec potem przechodzi i nie boli tak mocno ale przez to mnie mdli.. czuje sie jak by sie tam wszystko przewracalo i nie tyle tak mocno co kluje a w pewien sposob dusi" to sa doslownie Jej slowa.

Dzieki temu ze poruszyles temat pieszczenia nie tylko kobiet ale tez nas, powiedziala mi dzisiaj ze Ona tez sie chce wykazac w tych sprawach i zebym Jej pozwalal na to, a nie tylko ja:P
Awatar użytkownika
tommi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 01 lis 2007, 21:04
Skąd: sincity
Płeć:

Postautor: tommi » 29 lis 2007, 20:20

mlody a może ty po prostu za długiego masz i robisz jej krzywde 8) kiedy ją kłujesz jest podniecona i adrenalinka znosi ból, po wszystkim, kiedy napięcie już opada zaczyna boleć. pozycja klasyczna sprzyja głębokiej penetracji więc może... <diabel>
alkohol i namiętność jednakowo zawracają w głowie
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lis 2007, 20:30

tommi pisze:mlody a może ty po prostu za długiego masz i robisz jej krzywde 8) kiedy ją kłujesz jest podniecona i adrenalinka znosi ból, po wszystkim, kiedy napięcie już opada zaczyna boleć. pozycja klasyczna sprzyja głębokiej penetracji więc może... <diabel>


wyzej o tym pisalem , ale kolega chyba nie zalapał
mlodyok1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 25 lis 2007, 22:14
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: mlodyok1 » 29 lis 2007, 20:53

aha, to ile pochwa ma gleboosci, tak mniej wiecej?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lis 2007, 20:54

a ile fiut ma długosci ? widzisz ? <hahaha> załapałes , ze Twe pytanie nie ma sensu
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
mlodyok1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 25 lis 2007, 22:14
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: mlodyok1 » 29 lis 2007, 20:59

1cm <hahaha> nie no zart, dlaczego bez sensu? nie orientuje sie po prostu ile ma glebokosci, wiadomo ze nie wszystkie maja taka sama, ale chyba srednia jakas jest. Nie bede wsadzal do konca, albo zmienimy pozycje i sie zobaczy czy to cos da
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 lis 2007, 22:25

Pochwa jest przecietnie krotsza od czlonka. Dlatego sciema jest ze dlugosc sie liczy, wszak chocby mial 40cm to wsadzi i tak tylko 16. Ale to tak poza tematem.
Co do pieszczenia mezczyzn: Andrew, Ania nie umie moze tego opisac, wiec moze ku dobru wszystkich facetow opiszesz jak to nalezy robic, bo wowczas dziewczyny to przeczytaja i sie moze czegos naucza, nowego dowiedza itd. Po to jest przeciez to forum. Ale jak zadeklarujesz taka chec, to najlepiej w nowym topiku, dosc pisania nie na temat w tym.

Co do bolu dziewczyny: probowaliscie w pozycjach gdzie penetracja jest mniejsza? Albo Ty sie bardziej kontrolowales by nie wsadzac calego?

I w ogole to moze lepiej isc z tym do lekarza.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lis 2007, 07:48

nie Mav ! nie wsadzi tylko jak piszesz 16 cm, sa rózne kobiety wsadzi i 20 cm bez problemu. Tak jak facet moze miec penisa o dlugosci 20 cm tak samo kobieta pochwe o "głebokosci" 20 cm
powinieniec czuć (młodyok1) czy dotykasz penisem konca jej pochwy, czy masz wrazenie ze jeszcze wiecej by sie tam zmiesciło ...
Zmiencie pozycję na taka gdzie to ona bedzie decydowac o ruchach i ile jego ma wejsc do pochwy , np na jezdzca .


Maverick pisze: Andrew, Ania nie umie moze tego opisac, wiec moze ku dobru wszystkich facetow opiszesz jak to nalezy robic, bo wowczas dziewczyny to przeczytaja i sie moze czegos naucza, nowego dowiedza itd. Po to jest przeciez to forum. Ale jak zadeklarujesz taka chec, to najlepiej w nowym topiku, dosc pisania nie na temat w tym.
.


Nie uczynie tego. Nie jest tu moją rolą byc nauczycielem, to pierwszy powód. Drugi mozliwosc wejscia tu mych dzieci i przeczytania tego ...znają mój nick ! zas Karola zablokowaliscie ze wzgledów na klonowatosc - zatem, nich tak pozostanie .
Poza tym chcialbym ... by jakas dziewczyna mnie zaskoczyla i bym przeczytal, ze mylę sie. To by było miłe <browar> <przytul>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 281 gości