sex, orgazm i tragedia

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 01 gru 2007, 12:08

Mona pisze:Tak po prostu, bez nasieniowodów, bo jak są poucinane, to jakby ich nie było przecież?

No ale co ma piernik do wiatraka? ;)

Dlaczego brak nasieniowodów miałby wykluczać orgazm? :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 gru 2007, 13:48

Dokładnie !! w niemczech wiele osób majacych juz dzieci, ma zabiegowo podwiazane nasieniowody co powoduje, ze w ich spermie brak jest plemników. Jednak stosunki płciowe jak i orgazmy miewaja normalnie .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
janczar
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 27 lis 2007, 18:50
Skąd: Zielona góra
Płeć:

Postautor: janczar » 01 gru 2007, 14:51

Mona pisze:No dobra, to teraz wytłumacz, jak się mają do siebie te dwa cytaty -

co tu tlumaczyc skoro nie rozruzniasz braku wytrysku od braku orgazmu. albo inaczej po dziecinnemu NIE MAM SPERMY I NIE BEDE MIAL NIGDY JUZ. oragaz moge osiagnac ale nie podczas stosunku pochwowego
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 gru 2007, 15:11

dlaczego nie bedziesz mial spermy ? to co opisalem kiedy to podwiazuje sie nasieniowody spera jest - tyle, ze nie zawiera plemników
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 01 gru 2007, 16:50

janczar, usunięcie prostaty faktycznie może skutkować problemami z wytryskiem i erekcją. nie rozumiem tylko jak twój wacek rozróżnia usta i waginę ?? :|

[ Dodano: 2007-12-01, 16:51 ]
może potrzebuje silniejszych bodźców ??
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 01 gru 2007, 17:46

polecam wizytę u seksuologa, ten człowiek na pewno pomoże, jestem pewien ze są na to jakieś leki, jezeli osiągasz stan erekcji to na pewno jesteś wstanie przeżywać orgazm,
moim zdaniem to kwestja czasu, a to dlatego ze czas odbudowywania się połączeń nerwowych trwa długo

Jezeli nawet nie masz nasieniowodów, to prostata wytwarza płyn którym rozcieńcza nasienie
dzieki niemu bedziesz miał wytrysk :)

Udaj się do 1 lub 2 seksuologów, bedziesz miał szerszy pogląd na to co tobie dolega i jak pomóc sobie :)

Jeszcze sobie poczytam, bo nie doczytałem do końca bzdur które wypisują co poniektórzy :)
// niewarto było
POzdrawiam.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 02 gru 2007, 01:23

Sir Charles pisze:No ale co ma piernik do wiatraka? ;)

Nie wiem, stąd zadałam pytanie i liczyłam na konkretną odpowiedź, a nie odp. w postaci pytania.
janczar pisze:co tu tlumaczyc skoro nie rozruzniasz braku wytrysku od braku orgazmu.

Nie miewam wytrysków, a już szczególnie tych ze spermą <hyhy>
to co opisalem kiedy to podwiazuje sie nasieniowody spera jest - tyle, ze nie zawiera plemników

O, dzięki - znowu nauczyłam się czegoś :)
Krzych(TenTyp) pisze:polecam wizytę u seksuologa

To uznaję za najlepsza radę w tym temacie :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 02 gru 2007, 13:33

Blazej30 pisze:nie rozumiem tylko jak twój wacek rozróżnia usta i waginę ?? :|

[ Dodano: 2007-12-01, 16:51 ]
może potrzebuje silniejszych bodźców ??

Zawsze myślałam, że usta dostarczają mniej intensywnych bodźców fizycznych niż cipka. Dla mnie problem Tówj leży ewidentnie w psychice.

Pytanie przy okazji do panów. Jak to możliwe żeby mieć orgazm bez wytrysku ? Słyszałam, że to właśnie uczucie przesuwającego się w górę nasienia powoduje odczucie orgazmu. Jeśli nasienia nie ma (np. w przypadku 6cio-letnich onanistów) to co właściwie powoduje orgazm ? Jak się to czuje ?
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 gru 2007, 14:00

nadia pisze:Pytanie przy okazji do panów. Jak to możliwe żeby mieć orgazm bez wytrysku ? Słyszałam, że to właśnie uczucie przesuwającego się w górę nasienia powoduje odczucie orgazmu. Jeśli nasienia nie ma (np. w przypadku 6cio-letnich onanistów) to co właściwie powoduje orgazm ? Jak się to czuje ?
orgazm to reakcja mózgu na fizjologię. Orgazm jest w mózgu a nie we fiutku. nie ma więc nic niemożliwego jeśli tylko mózg jest zdolny do nauki. Czytałem że facet może szczytować bez wytrysku (odróch wyuczony - może być niebezpieczny), może mieć też orgazm wielokrotny.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 07 gru 2007, 18:31

ok ale skurcz nasieniowodów które są poprowadzone od prostaty do czubka penisa dają najprzyjemniejsze wrazenia, Błazeju również powiem ze po 3 ekstazach
orgazm jest odczówalny co 3 co 10 sekund (ten umysłowy), mozesz mi wieżyć na słowo, jednak to nie to samo co wytrysk
:D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 237 gości