popuszczanie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

bolo8882
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2007, 20:54
Skąd: Wrock
Płeć:

popuszczanie

Postautor: bolo8882 » 29 lis 2007, 21:01

Witam,
mam poważny problem, podczas kochania sie z moja dziewczyną, w momencie gdy ona szczytuje, nie zawsze to się dzieje, czesto jakby po prostu popuszcza mocz, nie jest tego duzo, ale z pół szklanki by było. nie powiem... fajne uczucie, jednak troche mam obawy dlaczego takie coś się dzieje, czy to może być jakaś choroba z cewką moczową?
pozdrawiam

// przepraszam, przez pomylke zdublowalem tematy!
mlodyok1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 25 lis 2007, 22:14
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: mlodyok1 » 29 lis 2007, 22:23

bolo8882 pisze:Witam,
mam poważny problem, podczas kochania sie z moja dziewczyną, w momencie gdy ona szczytuje, nie zawsze to się dzieje, czesto jakby po prostu popuszcza mocz, nie jest tego duzo, ale z pół szklanki by było. nie powiem... fajne uczucie, jednak troche mam obawy dlaczego takie coś się dzieje, czy to może być jakaś choroba z cewką moczową?
pozdrawiam

Twoja dziewczyna moze miec problemy nie tyle z cewka moczowa co z pecherzem.. zawsze moze oprozniac sie przed stosunkiem, ale skoro Ci to nie przeszkadza
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 29 lis 2007, 22:42

bolo8882 pisze:w momencie gdy ona szczytuje, nie zawsze to się dzieje, czesto jakby po prostu popuszcza mocz, nie jest tego duzo, ale z pół szklanki by było

To jest zapewne wytrysk kobiecy. Odsyłam do poczytania sobie o tym zjawisku tutaj:
Wytrysk u kobiet
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 30 lis 2007, 07:35

"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lis 2007, 07:56

zapytam - bo musze ! smakowales tego ? jest to mocz ? odpowiesz i bedzie po temacie
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 30 lis 2007, 13:34

No faktycznie było. Zamykam więc.
Mona - <browar>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości