nieczuły penis ?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

mario
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2004, 15:42
Skąd: z bajki
Płeć:

nieczuły penis ?

Postautor: mario » 19 lut 2008, 08:58

Witam,
pisze do Was z pewnym problemem, bo może ktoś już miał doczynienia z nim. Mianowicie chodzi mi o to,że mam problem, aby mój penis był w wzwodzie podczas gdy jestem z Kobita (wiem, że to problem który siedzi w głowie, wiem,że musze te bariere pokonać). Dopiero staje w gotowosci keidy Kobita sie nim zajmie. Ostatnio miałem taka sytuacje, gdzie (nie wiem jak to zrobiła, ale był w zwodzie, keidy pomagała ręka (choć tego ine czułem) Kiedy wniknałem w nią , też nie odczuwałem przyjemności, nawet mozna powiedziec, ze poza ciepłotą to nic nie czułem. Dodam tylko, że miałem na niego założoną prezerwatywe.
I czy może spotkaliście się juz z takim problemem?
Mam termin do urologa, i musze troche poczkać, a tymczasem może ktoś z Was coś wie.

I sorki,że może napisałem to chaotycznie..ale tak jakoś wyszło

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lut 2008, 09:07

No dobra ! napisales jak sie Twój penis zachowuje jak jestes z kobietą, a co sie dzieje z nim jak z nią nie jesteś ?Zrozumcie młodzi... by dostac tu odpowiedz na swe watpliwosci, zapytania trzeba podac wiecej info !
Czy nigdy ci sam z siebie nie staje ?
czy nie staje ci np. gdy ogladasz sceny erotyczne ?
czy jak sam sie zabawiasz to jest wszystko oki?
To ze nic nie czułeś może byc skutkiem nie dopasowania fizycznego, po wlozeniu do Cipki powinno sie czuc wyrazny ucisk członka , byc moze też jest tak , ze steres ci wszystko zżera !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
mario
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2004, 15:42
Skąd: z bajki
Płeć:

Postautor: mario » 19 lut 2008, 14:04

hmm, no racja, dzieki za podpowiedzi i już udzielam :
Tj jak sam się zadowalam nie ma problemu, dochodzi do wzwodu,
czy zdjęcia o zabarwieniu erotycznym, raczej tak.
Sam zz siebie staje np rano, i to prawie codziennie.

po wlozeniu do Cipki powinno sie czuc wyrazny ucisk członka ,

tylko, ze ja nawet nie czułem jak ona go ręka ruszała.
I czyzby faktycznie mialbym taki stres, ze nie czułbym takich rzeczy ?
I ewentualnie czy jakoś jest możliwosc zeby ten problem rozwiązac?
Dla przypomnienia, ja zdaje sobie sprawe ze to stres, jakoś sie spinam...tylko nie wiem nie moge tego przemóc by podejść na luzie(nawet 4 piwa nie pomagają).Raz lasce udało się zrobić mi loda, wiec uważam ze nie jest aż tak żle.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 19 lut 2008, 14:57

mario pisze:tylko, ze ja nawet nie czułem jak ona go ręka ruszała
mario pisze:nawet 4 piwa nie pomagają
po alkoholu czlowiek robi sie bardziej nieczuly na bodzce (tzn. zalezy od ilosci spozytego alkoholu)
moze wtedy wypiles kapke za duzo? a nie mozesz sprobowac inaczej sie rozluzniac?
Ostatnio zmieniony 19 lut 2008, 15:03 przez Nemezis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 19 lut 2008, 15:11

Duzo jezdzisz na recznym?
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lut 2008, 18:32

mario pisze:hmm, no racja, dzieki za podpowiedzi i już udzielam :
Tj jak sam się zadowalam nie ma problemu, dochodzi do wzwodu,
czy zdjęcia o zabarwieniu erotycznym, raczej tak.
Sam zz siebie staje np rano, i to prawie codziennie.
.


Zatem wszystko z toba jest oki - fizycznie, masz problem jedynie natury psychicznej .
Cierpliwa partnerka poradzi sobie z tym problemem u ciebie, zas Ty ... podejdz do tego na luzie. Wiem ...łatwo powiedziec ...a dlaczego tak mówie ? Bo gdybym poszedł ja np. z nowa partnerka do łózka to mial bym dokładnie taka samą sytuacje jak u ciebie jest , zas z stała - juz taki problem nie wystepuje.


Wujo Macias pisze:Duzo jezdzisz na recznym?

to moze nie miec znaczenia . <browar>
Ostatnio zmieniony 19 lut 2008, 18:34 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
mario
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2004, 15:42
Skąd: z bajki
Płeć:

Postautor: mario » 20 lut 2008, 06:55

Andrew pisze:Zatem wszystko z toba jest oki - fizycznie, masz problem jedynie natury psychicznej .
Cierpliwa partnerka poradzi sobie z tym problemem u ciebie, zas Ty ... podejdz do tego na luzie. Wiem ...łatwo powiedziec ...a dlaczego tak mówie ? Bo gdybym poszedł ja np. z nowa partnerka do łózka to mial bym dokładnie taka samą sytuacje jak u ciebie jest , zas z stała - juz taki problem nie wystepuje.


też mi się tak wydaje,że po prostu stres związany ze zbliżeniem jest ogromny, no ale,żeby nic nie czuc ?! W sumie baardzo bym chcial podejsc na luzie, tylko ze nie wiem jak :/

Andrew pisze:Wujo Macias napisał/a:
Duzo jezdzisz na recznym?
to moze nie miec znaczenia .

Jakby tak popatrzec z boku, moze meic duze znaczenie, ze przy recznej robocie penis sie przywyczail to jakiegos wiekszego ucisku. Z tym ze jak pewna Kobitka robila loda, to czucie bylo, i bylo przyjemne. Wiec mysle, ze nie tedy droga.

Nemezis pisze:po alkoholu czlowiek robi sie bardziej nieczuly na bodzce (tzn. zalezy od ilosci spozytego alkoholu)
moze wtedy wypiles kapke za duzo? a nie mozesz sprobowac inaczej sie rozluzniac?

w ogóle faktycznie nawet kolezanka widzi ze podczas zblizenia sie spinam, fakt faktem nie chce myslec o tym by mi stanal...ale to jest silniejsze ode mnie?!
Może sa jakies prochy poluzniacze?

W przyszly wtorek ide do urologa, tylko nie wiem juz czy warto, czy czasem nie lepszy bedzie seksuolog.
Chyba ze poczekac i wiecej pocwiczyc z partnerka ?
Aczkolwiek sklanialbym sie ku medycynie ;) Coby bylo latwiej ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 lut 2008, 08:44

ja byłem i nic mi to swego czasu nie dało ! odpowiednia kobieta bedzie lepsza od najlepszego specjalisty ! i czas ! on tu jest najwazniejszy !
Uwierzycie forumowicze, ze endriuł był 6 miesiecy z kobietą i nie doszło do stosunku płciowego ! <zalamka> 6 miesiecy !! nie pomagała odpowiednia atmosfera, długie noce razem itd. nic ! mój mały jak by dostał przy niej paralizu - to co opisuje wlasnie kolega, a po powrocie do domu dzialał jak by nigdy nic <aniolek> i to nawet 3 razy w ciagu doby i tak dzien w dzien - zas przy obcej kobiecie - figa z makiem ! choc była piekna i umiala to podkreslic jak i wiedziala co ma sie na rzeczy. Wizyta u sexuologa zaowocowala tylko potokiem słów płynocych do moich uszu , o jakichś tam dwóch osrodkach podniecenia czy jakos tak i to ze jak za bardzo sie chce to działa to odwrotnie itd. Wiec kolego nie martw sie , czas leczy bowiem rany <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
mario
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2004, 15:42
Skąd: z bajki
Płeć:

Postautor: mario » 20 lut 2008, 11:15

hmm, czas ...no tak, ino z tego co sie orientuje to po 20tce to juz ine ma czasu, bo zycie zapierdziela masakrycznie szybko,a ine chcialbym keidys zostac dziadkiem:d i laski swoim drewnianym kijem zapokajac;) -> to tak iroonicznie.
Faktycznie moze ze stala i jedna partnerka pomoze jakies proby, moze nawet gwalt :D

Ale powiedz sam ze strasznie to dziala na psychike ...

Czasem sie smieje z tego, ze jakbym zostal ksiedzem, byloby to moje powolanie ;) Bo rzadnej Kobiety nie dalbym rady ruszyc:p

Pozdrawiam ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 281 gości