Moją dziewczyne nic nie podnieca

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

IGIone
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2008, 21:17
Skąd: Łódź
Płeć:

Moją dziewczyne nic nie podnieca

Postautor: IGIone » 02 mar 2008, 21:22

niedawno mieliśmy mały kontakt w tych czułych miejscach i kiedy moja ręka powędrowała niżej za bieliznę było wielkie rozczarowanie.
dotykanie łechtaczki palcami nic u niej nie wywoływało sama byla zdziwiona bo nigdy takich doświadczeń nie miała.
wszystkie miejsca erogenne na nią nie działają :( sutki,uda
nie wiem dlaczego zna ktos na to odpowiedz ?
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 02 mar 2008, 21:49

IGIone pisze:dotykanie łechtaczki palcami nic u niej nie wywoływało
Kobieta to nie jest instrument. Nie ma tak łatwo. Musi być nastrój, musi mieć humor, musi mieć odpowiedniego partnera, czesto musi się zaangażować, poczuć bezpiecznie... sama stymulaja nie wystarczy.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 02 mar 2008, 21:54

IGIone pisze:nie wiem dlaczego zna ktos na to odpowiedz ?


a może to Ty Jej po prostu nie podniecasz :>
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 mar 2008, 22:09

IGIone pisze:nie wiem dlaczego zna ktos na to odpowiedz ?
Jest za młoda? Nie podniecasz jej? Złe miejsce, czas, partner? Mnóstwo odpowiedzi może być.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 02 mar 2008, 22:11

Nola pisze:a może to Ty Jej po prostu nie podniecasz :>

I basta! Zwłaszcza, że twierdzi, że tak wcześniej nie miała.

Albo Ty po prostu nie umiesz Jej rozpalić.
IGIone pisze:dotykanie łechtaczki palcami nic u niej nie wywoływało

Niestety sens pieszczot nie polega na macanku i wpychaniu palców do pochwy.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
IGIone
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2008, 21:17
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: IGIone » 02 mar 2008, 22:59

ludzie ale ja dobrze wiem o co wam chodzi :/
ale pierwszy raz sie z takim czym spotkałem :(
on sie tez strasznie zdołowała i zaczęła mówić ze się nie nadaje i jest do niczego :(
ale ja wiem ze to jest nie możliwe ze ona ma tak po prostu, pewno był jakiś to dzień nieodpowiedni...
a całą sytuacja nie miała przecież na celu jakiegoś nie wiadomo jakiego seksu bo to nie o to chodziło.
pozdrowienia
Awatar użytkownika
Junak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 176
Rejestracja: 13 sie 2007, 21:37
Skąd: Sudety
Płeć:

Postautor: Junak » 03 mar 2008, 10:13

Albo masz złe podejście ( i tu odsyłam do tematów w kierunku " jak rozpalić kobietę " ) i wbrew pozorom to jest ta lepsza opcja, albo jej nie podniecasz i nawet stając na głowie niczego nie zdziałasz. Mam przykre doświadczenia w tej dziedzinie i wiedz, że jeżeli nie działasz na dziewczyne to lepiej od razu sobie odpuść i szukaj dalej, no chyba, że chcesz zryć sobie beret i zniechęcić się do życia.
Umiesz liczyć ? Licz na siebie.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 03 mar 2008, 12:49

Skoro partnerka obwinia siebie tak mocno, to na pewno jej zależy i raczej ją kręcisz. I prawdopodobnie po prostu chciała być dla Ciebie najlepsza, najnamiętniejsza, najmokrzejsza (tm). Skupiając się na staraniu, by taką być popełniła błąd - odebrała sobie na to szanse.

Porozmawiaj. Powiedz, że ma się zrelaksować, odprężyć, o niczym nie myśleć; że Ty się wszystkim zajmiesz ( <diabel> ), że nie ma pośpiechu. Wcześniej przynieś kwiaty i wino, zrób coś jadalnego i wyglądaj na zamyślonego. Będzie dobrze. <browar>


Jak nie podziała, tzn. że jej nie podniecasz. Wtedy zainwestuj w kosmetyki i fryzjera.
ingrid
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 05 lip 2007, 12:49
Skąd: z nieba..
Płeć:

Postautor: ingrid » 04 mar 2008, 11:51

Wiesz, każda kobieta jest inna, jedna będzie podniecona jak tylko facet dotknie jej piersi, a tymczasem na inną nie będzie to działać, tylko stanie się mokra jak tylko poliżesz jej ucho, czy dotkniesz pupy :D no co? możliwe. <diabel>
Dajcie sie ponieść chwili, poznajcie swoje ciała, próbujcie różnych rzeczy. Tak jak ktoś napisał wcześniej, kobieta to nie instrument. Nie ma tak łatwo,że dotkniesz łechtaczki i już jęczy z rozkoszy.
Kiedy ja zaczynałam z moim Kochanym, muszę przyznać, że wiele mi nie potrzeba było, żebym była podniecona, wystarczy, że całował mnie po szyi, po piersiach, po brzuszku :D mm <zakochany> i w takiej chwili, pragnęłam tylko zająć się Nim :D
Moim zdaniem, powinieneś stworzyć nastrój, może wspólna kąpiel przy świecach, później kolacja? Jak pisał Shaman :D
Oczaruj ją, bądz delikatny, romantyczny. Jeżeli i to ją nie wzruszy, to ja nie wiem, jakaś zakręcona kosmitka z Twojej dziewczyny :)
Pozdrawiam, i życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 04 mar 2008, 14:08

ingrid pisze:może wspólna kąpiel przy świecach, później kolacja? Jak pisał Shaman

Sam widzisz, kobieta to instrument. Wystarczy kolacją w wannie nastroić, a potem brząkasz na nim co tam sobie chcesz.
Awatar użytkownika
Junak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 176
Rejestracja: 13 sie 2007, 21:37
Skąd: Sudety
Płeć:

Postautor: Junak » 04 mar 2008, 14:13

Sam widzisz, kobieta to instrument. Wystarczy kolacją w wannie nastroić, a potem brząkasz na nim co tam sobie chcesz.


Tya... Jeżeli ktoś nie chce to nawet kolacja nie pomoże. Sprawdziłem i wiem.
Umiesz liczyć ? Licz na siebie.
ingrid
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 05 lip 2007, 12:49
Skąd: z nieba..
Płeć:

Postautor: ingrid » 04 mar 2008, 14:43

shaman pisze:Sam widzisz, kobieta to instrument. Wystarczy kolacją w wannie nastroić, a potem brząkasz na nim co tam sobie chcesz.

Nie wiedziałam Shaman, że dając rady by autor kupił wino, przyniósł kwiaty, masz na myśli, żeby dziewczynę jak organy traktować. Jeżeli Ty robisz coś romantycznego dla swojej kobiety, po to by potem "brzdąkać na niej co chcesz" to powodzenia.

To prawda, że jeżeli kobieta nie chce- to nie ma szans. Ale autor wyraźnie wspomniał,że jego dziewczyna jest tym zdołowana, że na nią nic nie działa.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 mar 2008, 19:29

No - organy też by były zdołowane, ze zasiada na nich ktoś kto niby grac potrafi, ale muzyka z nich płynaca nie zadawala słuchajacych. Tak czy siak Popieram w pewnym senie Shaman-a
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 04 mar 2008, 19:45

Oczywiście ostatni post był ironiczny w 100%, moje wy oburzone słoneczka.

Co z drugiej strony nie znaczy, że można go uznać za prawdziwy w formie metaforycznej, o jakiej zapewne mówi Andrew <browar> Ale w takim przypadku instrumentem jest także facet, dziecko, Toyota, szef itd.
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Postautor: Piernik » 11 mar 2008, 22:03

Kup sobie dobry samochód i jej pare ciuchow , zobaczysz jak jej szybko przejdzie...hehehehe nie no zartuje ;D

Ktos tutaj janeżdza na chlopaka,,ze kobieta to nie jest instrument'' , a wcale nie ejstescie lepsze, dobrze zrobic ustami facetowi rzadko ktora umie, mi jakos dopiero 7 kobieta umiala wiec, to nie jest tylko tak,że z nami jest zle.

a co do autora- jak nie dziala normlanie to sproboj jej dolac do napoju hiszpanskiej muchy, jak nie wiesz skad wziasc do idz do sex shopu na pewno maja. :]
Ostatnio zmieniony 11 mar 2008, 22:04 przez Piernik, łącznie zmieniany 1 raz.
Love is beautiful
Awatar użytkownika
nEO~
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 158
Rejestracja: 29 sie 2005, 11:50
Skąd: pokeman świat
Płeć:

Postautor: nEO~ » 11 mar 2008, 22:05

Piernik pisze:a co do autora- jak nie dziala normlanie to sproboj jej dolac do napoju hiszpanskiej muchy, jak nie wiesz skad wziasc do idz do sex shopu na pewno maja.




http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=624



...
Ostatnio zmieniony 11 mar 2008, 22:06 przez nEO~, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 259 gości