Bez przerwy ??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
nEO~
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 158
Rejestracja: 29 sie 2005, 11:50
Skąd: pokeman świat
Płeć:

Bez przerwy ??

Postautor: nEO~ » 12 mar 2008, 08:26

Mam takie małe pytanie. Czy jesli odrazu po wytrysku pieszczoty penisa bedą bardzo intensywne (np. długi lodzik odrazu po spuszczeniu się) to jest mozliwe zeby penis dalej stał jak drąg? :D i zeby mozna bylo po takich piszczotach wejsc w partnerkę bez problemu? Wiem ze to moze zalezec od danej osoby, kazdy ma inaczej, wiec moze podzielcie sie waszym doswiadczeniem.. probowaliscie kiedyś tego?? I jakie bylo w skutkach :)
Dodam jeszcze ze cierpię na przedwczesny wytrysk i chcialbym użyć tego jako "lek" ale bez robienia przerwy w zabawie.. po prostu spuscic się raz przed sexem, ale bez opadania penisa:)
Ostatnio zmieniony 12 mar 2008, 08:31 przez nEO~, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 mar 2008, 08:31

tak- w swej karierze sexualnej nie raz mialem dwa razy bez tzw. wyciagania , ale tylko wtedy to jest mozliwe , gdy sie jest na maxa podnieconym. Pewnie ta sama sytuacja co ejakulacja u kobiet , doprowadzic Taką do tego stanu - to sztuka! jak i partnerka musi byc podniecona na maxa - to za mało . Tyle ja mam do powiedzenia, inni mogą miec inaczej . <aniolek>
Ostatnio zmieniony 12 mar 2008, 08:32 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
nEO~
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 158
Rejestracja: 29 sie 2005, 11:50
Skąd: pokeman świat
Płeć:

Postautor: nEO~ » 12 mar 2008, 08:33

Andrew pisze:Pewnie ta sama sytuacja co ejakulacja u kobiet , doprowadzic Taką do tego stanu - to sztuka! jak i partnerka musi byc podniecona na maxa - to za mało


Niezrozumialem zdania :( Moze jakos inaczej? :> heh



No i czy moze mi to pomóc z tym zbyt wczesnym wytryskiem? Po minucie, dwoch.. juz nie moge wytrzymać..



Mogłby mi ktos pomóc ?? ;>>
Ostatnio zmieniony 12 mar 2008, 19:46 przez nEO~, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 15 mar 2008, 15:55

nEO~ pisze:Niezrozumialem zdania :(

NIe przejmuj sie, ja skumalam jakies 10% wypowiedzi Endriua.

Oczywiscie , ze niektorym meczyznom zdarza sie silna erekcja po wytrysku, ale na to nie ma wg mnie recepty - chociaz moge sie mylic, bo nie mam qtasa. Wg mnie to kwestia formy, dnia , nastawienia, nastroju itp. Przewaznie po prostu mezczyzna potrzebuje czasu , by znowu byc w formie. Nie rozumiem jednak dlaczego to dla Ciebie jest problem - praktyka powoduje , ze dochodzimy do takiego momentu, kiedy zaczynamy kontrolowac nasze reakcje, a nie na odwrot ;) Cierpliwosci zycze i wyrozumialosci ze strony partnerki.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Junak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 176
Rejestracja: 13 sie 2007, 21:37
Skąd: Sudety
Płeć:

Postautor: Junak » 15 mar 2008, 16:23

Owszem zdarza się. Szczególnie gdy po wytrysku dalej mam ochotę na zabawę. Nie ma na to reguły, ale jest jak najbardziej możliwe wtedy, gdy bardzo Ci się chce.
Umiesz liczyć ? Licz na siebie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 mar 2008, 17:25

Wstreciucha pisze:
nEO~ pisze:Niezrozumialem zdania :(

NIe przejmuj sie, ja skumalam jakies 10% wypowiedzi Endriua.


Jak nie rozumiecie ? czyżbym pisal po Chińsku <aniolek>
Wiec spróbuje raz jeszcze:
Pominmy wyjatki, a wezmy znaczną wiekszosc kobiet - ile z nich mialo i jak czesto ejakulacje podczas orgazmu ? odpowiedź brzmi - niewiele.
Teraz faceci, ile z ogółu moze miec orgazm, a przy tym po nim utrzymac członka w prawie pełnym wzwodzie ? pozostac nim w pochwie partnerki i przejsc do kolejnego stosunku i jak czesto im sie to zdarza ?
Obie opcje są mozliwe, pewnie nie u kazdego / kazdej, ale są!
Ot ... teraz powinni mnie wszyscy zrozumiec w 100% a nie w 10% <browar>
Ostatnio zmieniony 15 mar 2008, 17:27 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 15 mar 2008, 17:43

Andrew, teraz wylozyles bardzo zgrabnie .
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 311 gości