Co sądzicie o ANALU ???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

on jak dąb
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 11 paź 2005, 14:10
Skąd: z łóżka
Płeć:

Postautor: on jak dąb » 11 paź 2005, 23:39

raczej nei polecam po analu wchodzic bezposrednio w pochwe :) no chyba ze po dokladnym prysznicu :) ;)
pozdrawiam
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 11 paź 2005, 23:48

on jak dąb pisze:raczej nei polecam po analu wchodzic bezposrednio w pochwe

Nie musisz "nie polecać", bo to wiadomo :)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 12 paź 2005, 08:04

cubasa pisze:Nie musisz "nie polecać", bo to wiadomo


Czasem wiadome rzeczy trzeba powtarzać <browar>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
przyjaciel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 137
Rejestracja: 26 cze 2005, 12:35
Skąd: LEGNICA
Płeć:

Postautor: przyjaciel » 12 paź 2005, 11:42

Anal jest piekny tylko nie za często bo niestety kiedyś trzeba będzie nosić pampersy
Pamiętajcie o tym !!
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 12 paź 2005, 12:14

Staruszek Priam pisze:Postaram się być bardziej komunikatywny.
Jestem zajadłym wrogiem wszelkich kombinacji w łóżku, które nie maja nic wspólnego z Miłością.
Zapanował jakiś obłęd. Zamiast pochwy usta, potem odbyt (może, w imię wielkiej miłości w odwrotnej kolejności?) Poczatkujące i nieśmiałe robaczki zadowalają się ręką partnerki. Wygląda na to, że gdyby kobieta miała więcej zdatnych otworów, też by uszło. W rezultacie cały przebieg wzajemnego okazywania sobie tzw. miłości nie różni się niczym od tego jak to robią gaye i lesbijki. Z tą tylko różnicą, że Oni robią to wszystko z choroby, a "My"-heterowcy - z wolnego, tej choroby, wyboru. Nic dziwnego, że spółkującym pozapochwowo (osobiscie nie wyłaczałbym Dokaloszowców) zmienia się psychika. Ich mózgi, bezboleśnie tracą płeć. Bardzo wiele pań nagle "odkrywa" w sobie faceta zwłaszcza, że ich mężczyźni-to po prostu ruina, prawdziwe BABY. W rezultacie coraz mniej kobiet i mężczyzn, a coraz więcej HOMO.
Przy okazji przypominam. Pochwa składa się z trzech warstw komórek, a odbyt tylko z
jednej i nie nadaje się do akcji kopulacyjnej!!!

Z poważaniem.


rozbijasz sie na bezludnej wyspie ze swoim najlepszym przyjacielem....gwarantuje ze za "jakiś" czas obaj bedziecie ze soba robic takie swinstawa ze Pietaszek z Robinsonem sie nie umywaja ;)
...
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 12 paź 2005, 15:12

Imperator pisze:Czasem wiadome rzeczy trzeba powtarzać

Heh, forum ma misję do spelnienia :D <browar>
przyjaciel pisze:Anal jest piekny tylko nie za często bo niestety kiedyś trzeba będzie nosić pampersy
Pamiętajcie o tym !!

Kiedy od analu zrobi sie kuper kaczy,
zawsze uratują Cię mięśnie zwieraczy.

:DD
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 12 paź 2005, 22:08

Nie musisz "nie polecać", bo to wiadomo
dokladnie dokladnie :) i byl prysznic bo bez tego bym sobie nic nie dala wsadzic :P
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
2iomus

Postautor: 2iomus » 14 paź 2005, 14:31

Raz w zyciu to robilem i mi sie spodobalo,fajna odmiana pozatym 8) Mam nadzieje ze jeszcze kiedys bede mial okazje tego doswiadczyc :) Pozdrawiam <papa>
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 16 paź 2005, 02:09

radomir pisze:

rozbijasz sie na bezludnej wyspie ze swoim najlepszym przyjacielem....gwarantuje ze za "jakiś" czas obaj bedziecie ze soba robic takie swinstawa ze Pietaszek z Robinsonem sie nie umywaja ;)


Szanowny Panie.

Trop dobry. Mozna czasem się wściec na cnotliwe ciotki, ktore szermują nieskazitelnością, a całą cnotę czerpią nie z siły charakteru, ale z zewnetrznej przypadłości - z braku okazji. Ale jesli rzeczywiscie Szanowny Pan trafił w dziesiątkę, to co mi chce przez to powiedzieć ? A może chce wyłacznie zranić? Gratuluję, to się Panu udało.
Herling Grudziński w sowieckim łagrze przyjął zakład z jakimś parchem o cnotę generalskiej doczi (znane?) I rzeczywiscie cnota została złamana i to jeszcze jak. Ale czego to jest dowód? Naprawdę nie zna Pan ludzi, ktorzy z własnego wyboru nie są utaplani w błocie.

NIe szkoda Panu czasu na polemikę ze mną?

Z szacunkiem.

[ Dodano: 2005-10-16, 02:22 ]
on jak dąb pisze: ot co taki moj maly fetysz i zboczenie i nikt mi tego nie zabroni


Masz rację. Zboczenie.
Co do tego, czy Ci ktoś może lub nie zabronić - jesteś w błędzie. Ty nie masz tu nic do powiedzenia. To nie Ty, ale wylącznie Ona decyduje, że Ci na to pozwala. Jej odbyt to nie Twój. Czyżbyś o tym zapomniał panie i władco?
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 03 lis 2005, 10:53

Maverick pisze:Teraz nie chce, ale skad ja mam wiedziec co ja bede chcial za 20 lat?


Zeby stanal ;)
Awatar użytkownika
Mentor
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 29 maja 2005, 20:12
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Mentor » 03 lis 2005, 17:24

Staruszek Priam strasznie agituje przeciwko analowi. Trzeba przyznać, że coś w jego poglądach jest, ale ...

Zastanówmy się czy seks uprawiamy tylko dla miłości a raczej przez nią czy także dla przyjemności (tu szczególnie w stałych 'szczęśliwych' związkach) a wtedy dojdziemy do wniosku, że jeśli uprawiamy seks [też] dla przyjemności to jeśli nie trzeba to przynajmniej warto spróbować analu niekoniecznie odrazu próbując całego penisa włożyć w odbyt partnerki.[/b]
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 03 lis 2005, 23:22

ja tam jak najbardziej za probowalem swego czasu nawet czesto jest ok ciasniej szybciej sie dochodzi zawsze jakas innowacja
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 08 lis 2005, 12:22

Anal !!!!!!!!!! W dupe sprawa mniam mnia <browar>
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
jozeczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2006, 00:29
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: jozeczek » 21 sty 2006, 00:43

A ja polecam ten rodzaj seksu.Próbowałem z moja poprzednią partnerką,było super.Z higieną nie było żadnych kłopotów.Oczywiście był potzrebny czas na "roztrenowanie" odbytu partnerki.Do nawilżenia wystarczył zawsze śluz z podnieconej pochwy.Podczas seksu analnego równocześnie moja partnerka wkładała do pochwy różne przedmioty,wtedy prawie mdlała z podniecenia.Zaproponowałem mojej obecnej kobiecie anal,troche niepewnie ale bardzo chce spróbować. Polecam.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 21 sty 2006, 03:46

jozeczek pisze:moja partnerka wkładała do pochwy różne przedmioty

???

Odmiana dobra sprawa, tylko trzeba zachowac wszelkie zasady zabezpieczenia i higieny i wszystko ok. Ludzie sie tak pruja od tysiacleci i jakos rasa nie wyginela. Dewocjom i moherom mowie:NIE!
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 21 sty 2006, 08:15

runeko pisze:Dewocjom i moherom mowie:NIE!


To akurat ściśle z analem nie ma nic wspólnego. Żeby tylko anal im się nie podobał... ale oral, jeździec, itp. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 21 sty 2006, 20:58

a ja bardzo llubie anal, no oczywiscie nie zawsze nie w kazdej sytuacji. I od zawsze chcialam sprobowac, nie mialam nigdy zadnych oporow, ani problemow jakie Wy opisywaliscie.
Boli tylko na początku
Po wyjęciu nie śmierdzi...
Jest ok
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 21 sty 2006, 21:24

agna 24 pisze:Boli tylko na początku
Po wyjęciu nie śmierdzi...

Krótka i zwięzła reklama anala. <hahaha>

Ja bym chciał spróbować w sumie. Nie, żeby jakoś szczególnie chcieć ale... skoro warto.. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 sty 2006, 22:05

agna 24 pisze:Po wyjęciu nie śmierdzi...


a co za kazdym razem było obwachywanie ??

Imperator pisze:Krótka i zwięzła reklama anala.

mnie reklama nie łapie, nie mój gust

Jesli chodzi o anal mam mieszane uczucia, kilka razy kochałam sie tak, za kazdym razem jest coraz lepiej, ale nie jest to to co mnie najbardziej podnieca
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 22 sty 2006, 00:01

Ale fakt że Agna mogła to lepiej sformuować i uniknąć prześmniewczych komentarzy. Ludzie, mamy tyle pięknych słów w języku polskim, dlaczego rozmawiając o seksie nie użyć tych ładniejszych?
Cóż, w sumie to jak o seksie mówimy świadczy o tym jakie mamy do niego podejście 8)
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 22 sty 2006, 09:39

Nigdy przenigdy, dla mnie to juz perwersja, a wcale taka grzeczna nie jestem.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 22 sty 2006, 10:15

agna 24 pisze:a ja bardzo llubie anal, no oczywiscie nie zawsze nie w kazdej sytuacji. I od zawsze chcialam sprobowac, nie mialam nigdy zadnych oporow, ani problemow jakie Wy opisywaliscie.


A ja wtym temacie mam takie pytanko(głownie do dziewczyn):
jeśli facet nie może patrzeć na krew, a chce mu się seksić, a wy macie akurat okres co byście wybrały: czy pozostawić go niezaspokojonego, czy zgodzić się ( nawet wręcz zaproponować) anal, nawet gdybyście tego nigdy nie robiły?
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 sty 2006, 11:21

Jarek pisze: czy pozostawić go niezaspokojonego, czy zgodzić się ( nawet wręcz zaproponować) anal, nawet gdybyście tego nigdy nie robiły?

poki co to dlugi i namietny lodzik - zaspokojony na pewno bedzie <diabel>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 sty 2006, 12:26

Jarek pisze:wy macie akurat okres co byście wybrały: czy pozostawić go niezaspokojonego, czy zgodzić się ( nawet wręcz zaproponować) anal, nawet gdybyście tego nigdy nie robiły?

tak jak Yasmine lodzik, w czasie okresu anal jest dla mnie wysoce nieprzyjemny, za duza wrazliwość na ból ma wtedy.
Jesli lodzika by nie chciał jego strata
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 22 sty 2006, 13:08

ForsakenXL pisze:Ale fakt że Agna mogła to lepiej sformuować i uniknąć prześmniewczych komentarzy. Ludzie, mamy tyle pięknych słów w języku polskim, dlaczego rozmawiając o seksie nie użyć tych ładniejszych?

a ja mysle ze ona uzyla celowo tego walsnie sformulowania, pomimo tego ze sie smialam badzo mi sie jej post podobal :D
fajna82 pisze:Nigdy

nigdy nie mow nigdy
Jarek pisze:co byście wybrały

wybralabym to po czym moj skarbek czuje sie najlepiej : odjazdowego lodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa <fuckoff>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 23 sty 2006, 19:03

W sunie fajna rzecz. I z odpowiednią techniką może sprawić przyjemność kobiecie. Podobno najprzyjemniejsza jest zabawa z żelowymi kulkami które wyszarpuje się gdy kobieta szczytuje. Albo wkładanie palca do pupci podczas lizania muszelki.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
casaa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:48
Skąd: pd-zach
Płeć:

Postautor: casaa » 23 sty 2006, 19:40

Jarek pisze:co byście wybrały

hmmmm moze byc anal ale tak jak poprzedniczki glownie to wspanialy lodzik <banan> <banan>
Till the end of world my Sweetheart. Kocham Cię :*
FalconB
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 23 sty 2006, 23:36
Skąd: inowroclaw
Płeć:

Postautor: FalconB » 24 sty 2006, 00:01

Witam jestem tu nowy.Planuje ze swoja partnerka takiego rodzaju sexu i chcial bym wiedziedz czy do analu sa potrzebne jakies srodki nawilzajace, jaka pozycja jest najlepsza na ,,pierwszy sex analny". I w ogole napiszcie mi jakies porady.Z gory dziekuje wam!
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 24 sty 2006, 00:23

Sex analny to powszechna forma pobudzania analnego polega na dotykaniu i głaskaniu odbytu partnera podczas stosunku lub drażnienia pocałunkami jego narządów płciowych. Ewentualnie można również wprowadzać czubek palca lub cały palec do odbytu. Jeśli pragniesz spróbować tego rodzaju pieszczot, należy posmarować palec jakimś kremem i wcześniej dokładnie opiłowanie paznokci.
Seks analny jest wielką przyjemnością dla mężczyzn, gdyż gwarantuje bezpośrednią stymulację prostaty, która jest położona kilka centymetrów za ścianą odbytnicy. U kobiet uczucie przyjemności pochodzi z uciskania wnętrza odbytnicy oraz z drażnienia wrażliwych zakończeń nerwowych znajdujących się wokół odbytu.
Seks analny podobnie do genitalnego może odbywać się przy udziale ust i język, palców, członka lub różnych zabawek, takich jak wibratory. Ważnym elementem podczas stosunku analnego jest stosowanie lubrykantów, ponieważ odbytnica nie wydziela własnego śluzu. Czystość okolicy odbytu jest bardzo ważna, ze względu na ryzyko przeniesienia bakterii.

Rimming to popularna technika pobudzania odbytu oralnie przy pomocy warg i języka, która jest najlepsza i najłatwiejsza na początek dla osób niedoświadczonych w uprawianiu seksu analnego. Niektóre osoby lubią lekkie dotykanie odbytu językiem, delikatne lizanie wokół otworu odbytniczego lub delikatne uciskanie językiem tej okolicy. Inną metodą jest lizanie lub ssanie krocza, okolicy pomiędzy odbytem a narządami płciowymi.
Tyle teoria.Jeślichodzi o praktykę to podstawą jest nawilżanie.Jeśli nie masz środków użyj maśła,smalcu,olejku,żelu.Jeśli chcesz umyj ją.Możesz namydlić palce i włożyć głęboko.Przechodząc do meritum najpierw musisz ją rozszerzyć.Włóż najpierw jeden palec,potem dwa i trzy.Jeśli masz większego później użyj np.: marchewki,trzonka.Możesz delikatnie poruszać palcami.Jeśli jej to nie będzie sprawiać bólu możesz wejść w nią.Na początek wybież pozycję w której będzie miała szeroko rozwarte pośladki.Muszą być rozluźnione,więc nalepiej żeby nóżki miała w górze.Najlepiej na początek nie wkładaj głęboko.Zresztą ucisk największy jest przy zwieraczu. I najważniejsze!!Rób to delikatnie!!Nic na siłę. Gdy jeseś już w niej zajmij się jej przyjemnością,Tzn. muszelką.Dobrej zabawy <banan>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
manga
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2006, 00:00
Skąd: łodzkie
Płeć:

Postautor: manga » 24 sty 2006, 00:34

"Seks analny, czy też analne pieszczoty są miłe (np. dla mnie) pod warunkiem, że dobrze zna się swoje ciało i wie się trochę o fizjologii. Jelito grube, które kończy się odbytnicą (odbytnica zaś zwieraczem odbytu), najintensywniej pracuje nad ranem po to, byśmy rano (najczęściej po śniadaniu) złożyli dłuższą wizytę w toalecie. Z tego powodu, dla uniknięcia niespodzianek, o których pisała M, nie polecam manipulowania w pupie w godzinach rannych. Takie są prawidłowości fizjologiczne, ale ktoś może mieć zaburzony rytm pracy jelita grubego i chyba każdy wie najlepiej, kiedy "musi" i dla tego kogoś godzinny poranne mogą okazać się wieczornymi.

Gdzieś wyczytałam, i moim zdaniem to prawda, że najlepiej kochać się analnie w kilka godzin po wizycie w toalecie. Przęciętnej długości penis, a tym bardziej palec, penetruje tylko odbytnicę, która jest fizjologicznie pusta. To, czego widoku chcemy uniknąć, znajduje się dalej- w jelicie grubym.. Jeśli decyduję się na seks analny to własnie w kilka godzin "po" i po dokładnym umyciu się, łącznie z umyciem tej dziurki od środka namydlonym paluszkiem i żadnych niespodzianek wtedy nie mam.

Dla M mam taką propozycję, aby, np. podczas kąpieli włożyła sobie palec w pupę i sama się przekonała, czy jest czysta w środku. Ja najprzyjemniejsze bodźce odczuwam przy samym zwieraczu, bo jest on unerwiony, przy pieszczotach palcem wystarczy głębokość penetracji do połowy palca.

W czasie seksu analnego z moim chłopakiem nie stosujemy prezerwatyw bo ich nie cierpimy, ale zaraz potem dokładnie się myjemy. Pupa nie jest sterylna i pozostawianie tych bakterii na ciele np. przez całą noc nie byłoby rozsądne. Mała uwaga- po seksie, a zwłaszcza po seksie analnym dobrze jest wysiusiać się, bo to oczyszcza i odkaża cewkę moczową, w tym wypadku chodzi zwłaszcza o zdrowie mężczyzny, tym bardziej, jeśli robicie to bez gumki.
Na zakończenie tej krótkiej "higienicznej" rozprawki dodam, że nigdy, przenigdy nie należy wkładać czegoś, co było w pupie do cipki, bez wcześniejszego dokładnego umycia przy użyciu mydła."


pozwolilam sobie wkleic wypowiedz pewnej pani :) w celu edukacyjnym...
ja sama lepeij bym tego nie objasnila.. a dokladnie to samo mam na mysli i identyfikuje sie z tym tekstem wyzej.
Seks analny moze byc przyjemny,, trzeba sie tylko letko wyswobodzic.. a troche wiedzy na ten temt nie zaszkodzi a pomoze wyzbyc sie niepotrzebnych klopotliwych obaw i lękow.
I rozumiem ze nie kazdemu moze przypasc do gustu tego typu forma uprawiania milosci.. z drugiej strony nie wysmiewajcie czegos czego nie zaznaliscie i pojecia zadnego na ten temat nie posiadacie... pozdrawiam manga :)

FalconB. wazne zeby Twoja partnerka byla maksymalnie rozluzniona.. moj mezczyzna np. nawilza mnie tam moimi wlasnymi soczkami z cipki..wpierw oczywiscie doprowadzajac by była w niej powodz ;)
Jak juz delikatnie wsuniesz sie w pupe swojej partnerki..to przystan na chwilke.. by pupcia sie przyzwyczaila ze cos w niej jest... a pozniej to juz ciag dalszy rokoszy.. mrr.
Seks nie jest obrzydliwy.. to cudowna rzecz..mnie osobiscie kreci odkrywanie nowych wrazen.. i tak sie stalo ze zgralam sie z moim partnerem bo on rowniez uwielbia eksperymenty..nie widze w tym nic zlego.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 309 gości