Co sądzicie o ANALU ???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 sty 2006, 15:49

Nikt nie pisał ze sie zmuszałas , czy cie zmuszano , wiec skad ten post ? <mlotek> <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
_paczka cipsóf_
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 25 sty 2006, 15:29
Skąd: ŁdZ
Płeć:

Postautor: _paczka cipsóf_ » 25 sty 2006, 15:59

ej..tylko nie młotkiem...
na początku tmatu było coś o tym, że koleś nie chciałby czy nie chce zmuszać do tego swojej dziewczyny...
chciałam tylko zakomunikować, że kwestia bólu to także kiedy dziewczyna jest zmuszana, bo wtedy chyba boli bardziej, bo się zaciska wszystkie mięśnie..
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 sty 2006, 17:22

frer pisze:Niestety jako heteroseksualny facet nigdy się nie przekonam jak to jest z tą przyjemnością naprawde, bo mam swoją dume i godność

do sprawdzenia tego nie potrzebujesz 2 faceta, sa inne sposoby <diabel>
Awatar użytkownika
_paczka cipsóf_
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 25 sty 2006, 15:29
Skąd: ŁdZ
Płeć:

Postautor: _paczka cipsóf_ » 25 sty 2006, 17:48

Dzindzer pisze:do sprawdzenia tego nie potrzebujesz 2 faceta, sa inne sposoby


ale może chłopak lubi, tylko się przyznać nie chce :P
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 25 sty 2006, 18:08

Dzindzer pisze:do sprawdzenia tego nie potrzebujesz 2 faceta, sa inne sposoby


Jakoś i tak mnie to nie kręci...

_paczka cipsóf_ pisze:ale może chłopak lubi, tylko się przyznać nie chce


Lubie "Na Wspólnej" oglądać ale się nie przyznaje, a na poważne tematy mówie prawie zawsze poważnie. :)
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.

If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
_paczka cipsóf_
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 25 sty 2006, 15:29
Skąd: ŁdZ
Płeć:

Postautor: _paczka cipsóf_ » 25 sty 2006, 18:12

" Na Wspólnej " hmmm... nie jest z tobą źle chłopie..
gdybyś " szanse na sukces oglądał " to by było z tobą marnie... :P

tak się zastanawiam, czy jest tutaj jakaś dziewczyna, której anal sprawia przyjemność?
bo nie wiem, może chora jakaś jestem... :P
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 sty 2006, 18:19

_paczka cipsóf_ pisze:czy jest tutaj jakaś dziewczyna, której anal sprawia przyjemność?

ja jestem, nie jest to dla mnie jakas super przyjemnosc ale jednak. do tego z kazdym razem jest coraz lepiej
Awatar użytkownika
_paczka cipsóf_
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 25 sty 2006, 15:29
Skąd: ŁdZ
Płeć:

Postautor: _paczka cipsóf_ » 25 sty 2006, 18:30

ok, dzięki, mam teraznadzieje, że i u mnie będzie coraz lepiej :D
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 25 sty 2006, 18:37

Bo widzisz, z każdą formą seksu jest jak z paczką cipsóf - czasem ciężko ją otworzyć, ale w środku jest coś zmaczengo <mruga>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
_paczka cipsóf_
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 25 sty 2006, 15:29
Skąd: ŁdZ
Płeć:

Postautor: _paczka cipsóf_ » 25 sty 2006, 18:46

nono, dobrze mówisz :D
paczki cipsóf są fajne, tylko nie te cebulowe :D
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 sty 2006, 18:50

musisz byc bardzo podniecona i odprezona, ja lubie z nawilzeniem. Do tego trzeba miec nastórj, przynajmniej ja musze
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 25 sty 2006, 20:01

_paczka cipsóf_ pisze:paczki cipsóf są fajne, tylko nie te cebulowe

cebulowe wlasnie sa najlepsze :).

A co do tematu to moj facet nie jest na tak, ale nie jest calkowicie ze nie, ze nigdy w zyciu.
Jedno wiem,ze na pewno gotowa na to jeszcze nie jestem.
Awatar użytkownika
_paczka cipsóf_
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 25 sty 2006, 15:29
Skąd: ŁdZ
Płeć:

Postautor: _paczka cipsóf_ » 25 sty 2006, 20:03

najważniejsze jest, żeby się nie mzuszać tylko po to, żeby facetowi było dobrze, bo potem się ma uraz...
Sama poczujesz taki moment, kiedy wiesz, że możesz to zrobić...
Ja specjalnie na niego czekałam i mój boj to uszanował <aniolek>
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 26 sty 2006, 00:27

Yasmine pisze:TedBundy napisał/a:
Odbyt służy do defekacji, wszystko inne zakrawa o zboczenie moim zdaniem. I tyle!

A pochwa sluzy do rodzenia dzieci!Tam tez nie mozna!!!
Smorte pisze:Uważam że Anal jest przyjemny tylko dla nas-facetów, nie radził bym zmuszac do tego partnerki, ona musi byc na to gotowa i jak będzie bolało za pierwszym razem to już nigdy się na to nie zgodzi!!

A tam, nie znasz sie. Zycie tez boli, co nie oznacza, ze zyc nie trzeba.
_paczka cipsóf_ pisze:tak się zastanawiam, czy jest tutaj jakaś dziewczyna, której anal sprawia przyjemność?
bo nie wiem, może chora jakaś jestem...

To musi my obie chore. Trzeba nas do psychiatryka bo deprawujemy narod i jeszcze Polska upadnie. Znaczy sie w moim przypadku Ameryka. Jeszcze nas terrorysci zaatakuja a tak z ch*** w d**** to nie ma jak do schronu uciekac
_paczka cipsóf_ pisze:Ja specjalnie na niego czekałam i mój boj to uszanował

Tak z ciekawosci...ile lat ma Twoj facet?
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
casaa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:48
Skąd: pd-zach
Płeć:

Postautor: casaa » 26 sty 2006, 00:46

runeko pisze:To musi my obie chore. Trzeba nas do psychiatryka bo deprawujemy narod i jeszcze Polska upadnie. Znaczy sie w moim przypadku Ameryka. Jeszcze nas terrorysci zaatakuja a tak z ch*** w d**** to nie ma jak do schronu uciekac

jest nas 3 :D jestm za analem :D
Till the end of world my Sweetheart. Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 sty 2006, 08:15

Nie licytujcie sie , bo i tak wyjdzie na to ze WSZYSTKIE Są ZA ANALEM ! a a te co jeszcze nie , kiedyś beda !
o wyjatkach nie romawiajmy
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 26 sty 2006, 09:38

Spokojnie, spokojnie drogie panie. Rune, dałaś Tedowi popalić. <browar>

A co do mojej opinii to tak rzeknę: mojego skarbu bym do tego nie zmusił, choć i ja znam opinie, że to bywa całkiem przyjemne - dla obu stron. Inna sprawa jakiś masaż palcem w tamtych okolicach, bo to akurat nawet lubi... Muszę popracować nad synchronizacją, bo przy zabawie od tyłu mam idealną możliwość na dawanie Jej tego typu pieszczot. Nawet nad jakąś odpowiednią zabawką się zastanawiałem, ale to na przyszłość. Jeszcze mi się odgryzie.. :D
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
_paczka cipsóf_
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 25 sty 2006, 15:29
Skąd: ŁdZ
Płeć:

Postautor: _paczka cipsóf_ » 26 sty 2006, 10:56

runeko pisze:Tak z ciekawosci...ile lat ma Twoj facet?


17... :P
rocznikowo 18...

i wcale nie prafta, że wiek tutaj decyduje, bo decyduje to, czy koleś jest dojrzały, czy chce tylko się pozabawiać i zostawić..
Ja u mojego faceta uwielbiam to, że po każdej "zabawie" daje mi buzi w czółko i mówi, że mnie kocha ;d
Awatar użytkownika
Dzik
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 27 sty 2006, 17:51
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Dzik » 27 sty 2006, 20:06

a tam czipsy tu sie o analu gada ;)

póki co nie probowalem, choc nie ukrywam ze mam ochote ale poprzez pewne sugestie wiem ze moja partnerka niechce narazie tego robic... szanuje ja za to


ale wiem ze z czasem jak dojdzie do lekkiej rutyny, to zachce jej sie malej odmiany <diabel>
Awatar użytkownika
Marisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:38
Skąd: Lubuskie
Płeć:

Postautor: Marisa » 27 sty 2006, 23:05

a moim zdaniem niech sobie ludziska robia co chcha w swoich 4 scianach jak to nikomu nieszkodzi . anal oral .... ludziesa rózni i maja ózne upodobania ...... <pejcz> <mlotek> <diabel>
Każdy ma prawo do orgazmu
Awatar użytkownika
negrita
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2006, 19:29
Skąd: z nieba :)
Płeć:

Postautor: negrita » 02 lut 2006, 19:19

Jak dotad nie probowalam ale zamierzam....Wiele moich kolezanek barzo chwali anal <banan>
"...Don't be shy..If you want me , come and get me.."
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 02 lut 2006, 19:57

a ja powiem tylko tyle ze moja Panią bolało. Ale nie dałem za wygrana :) nie nalegalem dalikatnie powolutku bez pospiechu, raz , drugi , trzeci minelo pare miesiecy, teraz nawet nie potrzebne nam zadne nawilzenia. A moje Kochanie podczas sexu analnego jak nie krzyczy z rozkoszy to ma ciagle usmiech na twarzy i nawet zaczeła w trakcie mowic mi sprosne słówka czego nigdy nie doswiadczylem <diabel> :>
sylwusia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 03 lut 2006, 20:29
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: sylwusia » 03 lut 2006, 21:04

to jest jedna z rzeczy ktorych nie toleruje !!!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 lut 2006, 06:38

sylwusia pisze:to jest jedna z rzeczy ktorych nie toleruje

nie tolerujesz w twoim zwiazku
nie tolerujesz u innych
nie tolerujesz bo ci nie odpowiada, nie sprawia przyjemnosci
czy nie tolerujesz, bo zakładasz( bez prbowania) ze jest be
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 05 lut 2006, 07:28

Ja lubie...nawet bardzo przyjemnie jest... moja dziewczyna tak srednio lubi ale jesli jej jednoczesnie reka pieszcze lechtaczke to orgazmy jej sie bardzo takie podobaja ;)
ps. zelik bardzo przydatny :D
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda
digidy

Sex analny - tylko i wyłącznie!!!

Postautor: digidy » 21 mar 2006, 18:41

Witam wszystkich.
Poniewaz nie pisalem jeszcze zadnego posta (chyba) wiec moze napisze 2 slowa o sobie. Mam prawie 22 lata i moja orientacja sexualna to heterseksualizm - tylko i wylacznie! Dobra to juz sie przedstawilem :-).
Zalozylem ten post poniewaz chcialem prosic abyscie wypowiedzieli sie na temat sexu analnego.. Co sprawia Wam w nim najwieksza radosc, jakie sa najlepsze pozycje, jakie sa najlepsze srodki nawilzajace itd - doslownie wszystko. Wiem ze na tym forum wiele juz podobnych tematow bylo, ale chcialbym abyscie tutaj zmieszczali same konkrety, a nie domysly i dowcipy... Oczywiscie chodzi tutaj o sex analny z kobieta! I wypowiedzi kobiet beda szczegolnie mile widziane :-). Chcialbym bardzo by stal sie to taki zbiorczy post nt. sexu analnego i pomozcie mi w tym, prosze. Musze dodac ze jestem zdecydowanym zwolennikiem tego rodzaju sexu, po prostu juz po pierwszym razie bardzo mi sie spodobal, dla mnie to najwieksza przyjemnosc jaka moze spotkac faceta. Na poczatek chcialbym abyscie wypowiedzieli sie jak staracie sie "podstawic" partnerce temat sexu analnego...? Jak probujecie zainteresowac Ją tym tematem...? Jak ogolnie przebiega rozmowa albo moze po prostu wkraczacie z inicjatywa podczas stosunku i wtedy jakos samo z siebie wyniknelo ze akurat sprobowaliscie... Pewnie niektorzy mi napisza ze oni nic nie robia - to ich partnerki sa tak wspaniale ze to one same wchodza na ten temat i to One chcialy sprobowac;-). Moje osobiste spostrzezenie jest niestety takie ze one same malo kiedy w ogole by tego sprobowaly - oczywiscie nie ma sie im co tak mocno dziwic...:-/. Moze jeszcze streszcze moja historie...
Moj pierwszy sex analny mialem przyjemnosc uprawiac z moja byla dziewczyna ok 3-4 lat temu... Szukalem po prostu czegos nowego, jakiejs aternatywy poniewaz zwykly sex zaczal mnie juz nudzic...(probowalem juz wszystkie pozycje itd, ale po prostu coraz bardziej krecil mnie anal i chcialem go bardzo sprobowac). Z byla dziewczyna uprawialem go kilka razy, na pewno mniej niz 10. Jednak z nia nie mialem takiego wielkiego klopotu z samą "rozmową o tym" - znalem ja praktycznie od dziecinstwa i nie mielismy zadnych tajemnic, o wszystkim zawsze mowilismy otwarcie... i dlatego tez wielokrotnie rozmawialem z nia o tym - na tzw "lekki przymus" podczas stosunku sie nie dalo i musialem z nia kilka powaznych rozmow przeprowadzic;-). Jednak teraz kiedy mam inne dziewczyny.. to nie takie proste:-/. Wiem ze potrzeba dluzszej znajomosci, ale i tak mysle ze bede mial ogromne zahamowania:-(.
Sorry za tak wyczerpujacy post ale chce zeby potem nikt mnie nie pytal czy jestem gejem albo "bi" itd - prosze Was tutaj o wypowiadanie sie na ten temat:-).

P.S. Panom i Paniom, ktorzy nie lubia tego rodzaju sexu od razu dziekuje - nie piszcie tutaj ze jestem zboczony itp bo i tak to zignoruje - niepotrzebnie tylko bedziecie temat zasmiecac:-/. Oczywiscie szanuje ich przekonania i prosze tylko aby sie tutaj nie wypowiadali i nie psuli innym humoru.
Pozdrawiam i prosze o Wasze wypowiedzi.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 mar 2006, 18:50

Niestety taki temat juz tu jest zaraz ci dam linki poczekaj

http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... sex+analny
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
digidy

Re: przeniesienie tematu

Postautor: digidy » 21 mar 2006, 20:05

Andrew pisze:Niestety taki temat juz tu jest zaraz ci dam linki poczekaj

http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... sex+analny


Nie no po prostu wspaniale!!! Jaki temat jest w linku ktory podales? Moj? Dobrze sie czujesz? Ja chcialem miec temat dotyczacy samych konkretow - ludzi ktorzy uprawiali i uprawiaja sex analny i maja w tym juz jakies doswiadczenie a nie ludzi ktorzy cos tam mysla "ciasnej dziureczce" i pisza co im slina na jezyk przyniesie!!! Chcialem miec opinie tylko i wylacznie ludzi ktorzy naprawde moga wspomoc dobrymi radami nt. stosowania roznych lubrykatow, pozycji itd a nie tych ktorzy cos tam widzieli alob uslyszeli w TV i teraz musza cos napisac na forum!!! Albo jeszcze lepiej ludzi ktorzy pisza: "sex analny - ohyda, tylek jest od czego innego". Zreszta musialbym chyba cala strone napisac co mysle o przeniesieniu mojego tematu tutaj!!! Niektorzy pisza temat: "czego boja sie kobiety" i ich temat nie jest jakos specjalnie moderowany a moj tak!!! Obłęd!!!
P.S.
Fajnie to teraz wyglada:-(. Moze napisze cos jeszcze od siebie zeby w ogole ktos nie pomyslal ze bylem takim idiota i na koncu tgo tematu taka dluga wypowiedz napisalem:-/. W kwestii wyjasnienia: ten swoj post powyzej nie ja umiescilem w tym miejscu lecz zalozylem oddzielny temat... Niestety jeden ze wspanialych moderatorow lub jemu pochodnych przeniosl go tutaj...:-/. Wielkie dzieki!!!
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 21 mar 2006, 20:24

digidy pisze:jeden ze wspanialych moderatorow lub jemu pochodnych przeniosl go tutaj

Dzięki. Nie liczyłem na takie peany :)
To topic o analu i wrzuć tu swoje pytanie i czekaj !! Może ktoś łaskawie się wypowie.
digidy pisze:Ja chcialem miec temat dotyczacy samych konkretow - ludzi ktorzy uprawiali i uprawiaja sex analny i maja w tym juz jakies doswiadczenie a nie ludzi ktorzy cos tam mysla "ciasnej dziureczce" i pisza co im slina na jezyk przyniesie!!!

To forum nie skupia jedynie fanów "czarnej dziury", a każdemu się wolno wypowiedzieć. Więc zrób sobie odsiew niektórych postów i będziesz miał te co chcesz. Masz 30 stron... nie chce się czytać... nie? :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!
digidy

Postautor: digidy » 21 mar 2006, 20:42

Nie, nie mam juz sily na Ciebie. Nie bede tego komentowal bo juz nie warto. Niech to ocenia sami uzytkownicy... Moze zacytuje tylko jedno:
To forum nie skupia jedynie fanów "czarnej dziury", a każdemu się wolno wypowiedzieć. Więc zrób sobie odsiew niektórych postów i będziesz miał te co chcesz

Czy jesli zakladam temat: "Sex analny - tylko i wyłącznie" (tak brzmial ten temat w oryginale) i piszę w poscie zeby osoby ktore tego nie tolerują nie pisaly tutaj ze to jest zboczone itp bo i tak bede to ignorowal to czy robie cos zle? Chyba uzytkownicy sa na tyle madrzy ze nie beda pisac w tym temacie jesli ich o to sie prosi!!!
Skoro nie mozna robic przesiewu to wypowiedz sie najlepiej na temat: "Czego sie boją chłopcy za pierwszym razem" - pewnie będziesz królował w w tym temacie i będziesz w swoim żywiole.
Przepraszam uzytkownika Andrew - myslalem ze to Ty przerzuciles moj temat tutaj.
I w ogole sorry za to ze robie awantury ale nie robi sie takich rzeczy tylko dlatego ze sie komus anal nie podoba!!! Wszystko ma swoich zwolennikow i przeciwnikow.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 287 gości