Dlaczego teraz ma opory przed calowaniem myszki ?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

sps
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 01 lip 2004, 18:10
Skąd: Dolny slask
Płeć:

Dlaczego teraz ma opory przed calowaniem myszki ?

Postautor: sps » 02 lip 2004, 20:59

Jestem juz troche ze swoja dziewczyna i tak sie sklada ze zaczelismy wspolzycie od tak zwanej"minetki" zdazylo sie to kilka razy zanim zaczelismy sie kochac . Po tym jak juz zaczelismy regularnie seksowac to zauwazylem ze niechce zebym ja piescil ustami w tym tak dla mnie umilowanym miejscu, a na pytanie dalczego odpowiada tylko "Bo nie, i ze ona sama niewie dlaczego" co dziwne wiem ze jej sie to podoba bo tez mi o tym powiedziala ..eh te kobiety. Dziewczyny i kobiety!! jak myslice oco tu moze chodzic ?
Moze tak moze nie moze ..pprrrryyykkk... kto to wie :) http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=15837
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 02 lip 2004, 21:31

byc moze juz zaczynaja ja bolec te okolice po tym jak sie juz skaczyliscie "seksowac"
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
sps
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 01 lip 2004, 18:10
Skąd: Dolny slask
Płeć:

Postautor: sps » 02 lip 2004, 21:35

lizaa pisze:byc moze juz zaczynaja ja bolec te okolice po tym jak sie juz skaczyliscie "seksowac"


?????? o co ci chodzi ??????
Moze tak moze nie moze ..pprrrryyykkk... kto to wie :) http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=15837
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 02 lip 2004, 23:10

moze ma jekies kompleksy?
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 02 lip 2004, 23:15

może wynika to z tego że seks sprawia jej większą przyjemność? Ze mną jest identycznie, odkąd się kochamy jakoś nie mam ochoty na tego typu pieszczoty, bo wolę się kochać :) Oczywiscie nadal jest to dla mnie przyjemne, ale już dużo mniej jak poznalam cos przyjemniejszego :) Czasem tylko jak się kochamy i jestem o pół małego kroku od orgazmu ale nie osiągnę, to mam ochotę na "dokonczenie" ustami, bo jak nie to wariuję :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
sps
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 01 lip 2004, 18:10
Skąd: Dolny slask
Płeć:

Postautor: sps » 03 lip 2004, 07:20

cytrynka pisze:moze ma jekies kompleksy?


Kompleksow to ona niema na 100% Jestem tego pewny :))
Moze tak moze nie moze ..pprrrryyykkk... kto to wie :) http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=15837
sps
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 01 lip 2004, 18:10
Skąd: Dolny slask
Płeć:

Postautor: sps » 03 lip 2004, 07:22

Taka_jedna: Mysle ze cos w tym jest ...... Pogadam dzis z nia o tym , bo moze jej sprawia wieksza przyjemnosc sex ze mna "w co oczywiscie niewatpie:)" ale przeciez od czasu do czasu bo niemowie ze zawsze lubieie sie z nia tak pobawic :)) THX
Moze tak moze nie moze ..pprrrryyykkk... kto to wie :) http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=15837
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 03 lip 2004, 08:54

Muissz ja przekonac do tego, ze Jej Myszka jest dla Ciebie piekna
powiedz jej to
okaz
sps
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 01 lip 2004, 18:10
Skąd: Dolny slask
Płeć:

Postautor: sps » 03 lip 2004, 09:06

Muissz ja przekonac do tego, ze Jej Myszka jest dla Ciebie piekna
powiedz jej to
okaz


Nie raz jej to mowilem i nie raz juz jej to okazywalem .... w sumie to nie raz jej to nawet robilem , i jej sie to podobalo , a tu nagle takie bum i koniec ! moze jej jakas porabana kolezanka jakichs pierdol naopowiadala ze to jest takie zberezne albo co ... hm.. Dzis u mnie nocuje i jestesmy juz po paru rozmowach na ten temat ... sadze ze dzis sie da namowic :)))
Moze tak moze nie moze ..pprrrryyykkk... kto to wie :) http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=15837
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 03 lip 2004, 09:14

Jeszcze powiedz jej, że to i tobie sprawia przyjemność, nie tylko jej. (dziewczyny przeważnie myślą, że chłopak robi to po to, żeby zadowolić partnerkę). Życzę powodzenia i myślę, że dziś się uda.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 03 lip 2004, 09:28

hmm, wiec moze ma jakis problem natury fizljologicznej, na przyklad plamienia, ktorych sie krepuje, zapytaj wprost czy jest cos co jej przeszkadza w tym, czy moze u niej cos sie zmienilo?
kerol
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 31 maja 2004, 12:44
Płeć:

Postautor: kerol » 03 lip 2004, 09:32

Zgadzam się z Jarkiem. Koniecznie powiedz jej, że Ciebie to też podnieca (domniemam, że tak jest)!!!
urodziłm się zmęczony...
żyję po to, aby odpocząć...
sps
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 01 lip 2004, 18:10
Skąd: Dolny slask
Płeć:

Postautor: sps » 03 lip 2004, 13:32

(domniemam, że tak jest)!!!

Tu niema co domniemamc .. zawsze jak to robie to pala mi stoi na bacznosc jak zolniez przed palacem Buckhingham - niewiem jak sie to dokladnie pisze :PP
Moze tak moze nie moze ..pprrrryyykkk... kto to wie :) http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=15837
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 03 lip 2004, 13:53

sadze ze dzis sie da namowic

Liczymy, że zrelacjonujesz jak ci poszło.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 03 lip 2004, 15:48

zgadzam się z Jarkiem...ja przez bardzo dlugi czas myślałam że moj chłopak tylko to robi dla mnie...tak samo ostatnio mi piękną "grę wstępna" zafundował..ale caly czas myslałam ze to dla niego męczące i że się poświęca...to mi zmniejszalo w dużym stopniu przyjemność...a teraz juz wiem :D i czekam na następną taką :D
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 03 lip 2004, 18:10

Nie chcąc zakładać nowego tematu, chciałbym zapytać płeć piękną, czy dla was robienie laski to też przyjemność, czy tylko poświęcenie się dla swego kochania? (nie mam tu na myśli samego finału, bo to już było).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 lip 2004, 20:48

Najbardziej dla mnie jest zaskakująca odpowiedz jego dziewczyny na zadanie przez niego pytanie ...... dlaczego ??? nie che ?? odpowiedz "bo nie !! " co to za odpowiedz ??? :546: :551: odwrucił bym sie na piecie i poszedł w trymidy , gdyby sie do mnie tak odezwała ! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 03 lip 2004, 21:50

Nie chcąc zakładać nowego tematu, chciałbym zapytać płeć piękną, czy dla was robienie laski to też przyjemność, czy tylko poświęcenie się dla swego kochania?

dla mnie jest to jak najbardziej przyjemnosc. po prostu czasami bierze mnie ochota na takie pieszczoty. Sama penisa nie mam i dlatego czesto lubie bawic sie jego tak smao jak i on moimi piersiami i czesto konczy sie to seksem oralnym ale za kazdym razem jest to dla mnie przyjemnosc. Jak przestanie mi to sprawiac przyjemnosci to po prostu przestane to robic.
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 03 lip 2004, 23:32

ja kiedyś napisałam ze poświęcenie to mnie zjechali wszyscy że poświęcać się nie można :D
więc napiszę tak - przyjemności mi to nie sprawia, poza patrzeniem(słuchaniem) jak mu dobrze :) Ale jak mówi zebym mu to zrobiła to mam jakiś taki odruch odwrotny...nie lubię być do tego "zmuszana", bardzo nie lubię...jak sama chce i sama zacznę to wtedy jest to dla mnie dużo bardziej miłe :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 lip 2004, 11:57

Moja partnerka jak się nim bawi, to czuję , że jest coraz bardziej mokra (też w tym czasie trzymam paluszek w środku).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 04 lip 2004, 16:33

ja kiedyś napisałam ze poświęcenie to mnie zjechali wszyscy że poświęcać się nie można
więc napiszę tak - przyjemności mi to nie sprawia, poza patrzeniem(słuchaniem) jak mu dobrze Ale jak mówi zebym mu to zrobiła to mam jakiś taki odruch odwrotny...nie lubię być do tego "zmuszana", bardzo nie lubię...jak sama chce i sama zacznę to wtedy jest to dla mnie dużo bardziej miłe

Mam tak samo, tez lubię to inicjowac, poza tym sprawia mi to przyjemność jak trwa krótko, przy pieszczotach trwajacych ponad 20 minut szczęka mi wysiada i nie sprawia mi to przyjemności
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 lip 2004, 17:36

Mam tak samo, tez lubię to inicjowac, poza tym sprawia mi to przyjemność jak trwa krótko, przy pieszczotach trwajacych ponad 20 minut szczęka mi wysiada i nie sprawia mi to przyjemności

Krótko,czyli ile czasu jesteś zdolna to robić?
Kochać i być kochanym
sps
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 01 lip 2004, 18:10
Skąd: Dolny slask
Płeć:

Postautor: sps » 04 lip 2004, 18:13

Hehehe ... i koty za ploty ... Juz niema oporow :))) ja to jestem kurna dyplomata :)) a Wieczorek byl wysmienity ze sniadaniem obiadkiem i kolacja :)) i wszystko w wyrku ... oczywisnie nie zabraklo prysznica , i innych :)))
Moze tak moze nie moze ..pprrrryyykkk... kto to wie :) http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=15837
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 04 lip 2004, 18:36

taka_jedna pisze:więc napiszę tak - przyjemności mi to nie sprawia, poza patrzeniem(słuchaniem) jak mu dobrze :) Ale jak mówi zebym mu to zrobiła to mam jakiś taki odruch odwrotny...nie lubię być do tego "zmuszana", bardzo nie lubię...jak sama chce i sama zacznę to wtedy jest to dla mnie dużo bardziej miłe :)

Aleś ty do mnie podobna :D. Też nie odczuwam z tego niewiadomo jaką przyjemność no oprócz słuchania jak mojemu misiaczkowi jest dobrze. Poza tym lubie słyszeć jak jęczy i czuje się wspaniale. Wkońcu to dzięki mnie :P. No ale zdecydowanie wole sama to zaczynać. Tak jak taka_jedyna jak mi mój misiaczek mówi, że ma ochote na to, żebym mu zrobiła "laske" to wtedy jakoś mnie to odstrasza. I wtedy jakoś nie odczuwam ochoty na to. Natomiast czasami lubie go zaskoczyć i sama z siebie zaczać takie pieszczoty.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Postautor: Asia » 05 lip 2004, 11:53

Triniti19 pisze:
taka_jedna pisze:więc napiszę tak - przyjemności mi to nie sprawia, poza patrzeniem(słuchaniem) jak mu dobrze :) Ale jak mówi zebym mu to zrobiła to mam jakiś taki odruch odwrotny...nie lubię być do tego "zmuszana", bardzo nie lubię...jak sama chce i sama zacznę to wtedy jest to dla mnie dużo bardziej miłe :)

Aleś ty do mnie podobna :D. Też nie odczuwam z tego niewiadomo jaką przyjemność no oprócz słuchania jak mojemu misiaczkowi jest dobrze. Poza tym lubie słyszeć jak jęczy i czuje się wspaniale. Wkońcu to dzięki mnie :P. No ale zdecydowanie wole sama to zaczynać. Tak jak taka_jedyna jak mi mój misiaczek mówi, że ma ochote na to, żebym mu zrobiła "laske" to wtedy jakoś mnie to odstrasza. I wtedy jakoś nie odczuwam ochoty na to. Natomiast czasami lubie go zaskoczyć i sama z siebie zaczać takie pieszczoty.

Nic dodać nic ująć...moge spokojnie sie pod tym podpisać :)
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 05 lip 2004, 18:00

Jarek pisze:Nie chcąc zakładać nowego tematu, chciałbym zapytać płeć piękną, czy dla was robienie laski to też przyjemność, czy tylko poświęcenie się dla swego kochania? (nie mam tu na myśli samego finału, bo to już było).


oj, jak najbardziej przyjemne, bardzo to lubie, i jakos milutko wtedy sie czuje, ze moge mu sprawic przyjemnosc a i sam widok i poruszanie się mnie podnieca..;]
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 05 lip 2004, 18:10

No właśnie, założę się, że jednak mojej dziewczynie nie sprawia przyjemności pieszczenie mnie ponad 15-20 minut, chociaż nie powie mi tego. :(
Zresztą, zda sobie szybko sprawę, że po prostu nie ma sensu mnie pieścić, kiedy przed chwilą się kochaliśmy. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 05 lip 2004, 18:16

założę się, że jednak mojej dziewczynie nie sprawia przyjemności pieszczenie mnie ponad 15-20 minut

to moze nie zakladaj sie jezeli nie wiesz. Mi to w ogóle nie przeszkadza wrecz przeciwnie sama przedluzam czasami odchodzac od sedna sprawy czyli czlonka i skupiajac sie np na pachwinach itd. daje mu odsapna i mojej szczece rowniez i wracam tak to moze trwac nawet i pol godziny
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 05 lip 2004, 18:20

A nie bolą Cię mięśnie ust?
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 05 lip 2004, 19:04

tak jak pisalam robie sobie male przerwy jak zaczna bolec np obcaluje go calego dookola albo popieszcze reka i mozna dalej. meczace moze byc tylko przy finiszu kiedy staram sie w ogóle nie przerywac. ale gdyby nie to to moglabym sie bawic w nieskonczonosc. trzeba puscic nutke fantazji bo to takie pieszczoty nie oganiczaja sie do zrobienia z ust pochwy i walenia wystarczy ze przez pewnien czas muskam samym czubeckziem jezyka to cala reszta odpoczywa.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 364 gości