Przebijanie blony dziewiczej palcami.

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 19 mar 2006, 11:39

Jak już wsuniesz jej palec, to raczej przebijesz błonę, ale zakładając opcję o którą pytasz - możliwe, choć nie wiem jak chcesz "ponaciągać" błonę. Co najwyżej ją naderwiesz.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 19 mar 2006, 11:41

Logiczne to jest chyba :D
Blona to nie guma mozna ja odksztalcic :P

A i takie zabawy sa bardzo przyjemne.. :D
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 19 mar 2006, 11:47

Oczywiście że można, tylko musiałby być niesamowicie delikatny, a jak wiadomo, kiedy się poczuje jak jest tam w środku, palec może zadrżeć i... :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 19 mar 2006, 12:08

Gorzej jak ma doczynienia z blona perforowana lub siatkowana :D
Wtedy musialby to byc brutalny wjazd palcem...
Awatar użytkownika
Kosiarz umysłów
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:03
Skąd: Cyberspace
Płeć:

Postautor: Kosiarz umysłów » 19 mar 2006, 12:31

Ale ja pytam bardzo powaznie

Czy wlozenie tylko jednego palca spowoduje przerwanie blony?
Większe jest prawdopodobienstwo ze tak czy nie ?
Życie jest jak pudełko czekoladek..nigdy nie wiadomo co ci sie trafi (Forest Gump)
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 19 mar 2006, 12:37

Kosiarz PC pisze:Czy wlozenie tylko jednego palca spowoduje przerwanie blony?
Większe jest prawdopodobienstwo ze tak czy nie ?

Zależy jak głęboko go chcesz włożyć...
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 19 mar 2006, 12:40

Na dobry początek nie jest złym pomysłem zapoznanie się z samą błoną dziewiczą (klik!).
Już po przeczytaniu tekstu można dojść do wniosku jaki efekt może mieć paluszek - bardzo różny. W sumie chyba najczęściej można się śmiało bawić nie narażając błony na szwank. Z dwoma palcami ryzyko już rośnie.
Co do 'rozdziewiczania palcem' - naprawdę uważacie to za taki świetny pomysł? Palcem nie masz pewności czy 'dokończyłeś dzieła', a więc najpierw możesz sprawić ból palcem, tylko po to by znów go sprawić podczas pierwszego stosunku. Po co ryzykować dokładanie niepotrzebnych doznań? Zresztą może tylko tak mi się zdaję, ale chyba jednak większość dziewczyn wolałaby rozstać się z dziewictwem w bardziej wyszukany, klasyczny sposób :]
Żadnie takie zabawy na raty nie wydają mi się dobrym pomysłem. Raz a porządnie i po kłopocie - przyjemniej, bliżej i tak jak być powinno.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 19 mar 2006, 12:45

ForsakenXL pisze:Zresztą może tylko tak mi się zdaję, ale chyba jednak większość dziewczyn wolałaby rozstać się z dziewictwem w bardziej wyszukany, klasyczny sposób

Też mi się tak wydaje, że raczej "tradycyjny" sposób jest najlepszy ;)
ForsakenXL pisze:Żadnie takie zabawy na raty nie wydają mi się dobrym pomysłem. Raz a porządnie i po kłopocie - przyjemniej, bliżej i tak jak być powinno.

Jak ma być ból, to tylko raz, a nie na raty niepotrzebnie ma boleć...
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 19 mar 2006, 16:50

ForsakenXL pisze:W sumie chyba najczęściej można się śmiało bawić nie narażając błony na szwank. Z dwoma palcami ryzyko już rośnie.

My sie bawilismy i dwoma, jak jeszcze bylam dziewica. Dawalo rade. <diabel>
Ale ja mialam cieniusi polksiezyc tylko, wiec pewno i trzy by bez problemy weszly :D
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 19 mar 2006, 17:17

Qbass, dokładnie. Torturowanie dziewczyny czymś takim nie jest przyjemne. Dlatego też ja radzę pohamować swoje palce do momentu, kiedy będzie zdecydowanie można robić z nich użytek. Do tego czasu schluss.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 19 mar 2006, 18:32

ja nie rozumiem, co Wy z ta blona tak jak z jajkiem o_0 ? Porozciaga sie , czy nawet przerwie ? No i :>
Ja tam nie mialam takich problemow. Nie jestem taka delikatna :).
Awatar użytkownika
Kosiarz umysłów
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:03
Skąd: Cyberspace
Płeć:

Postautor: Kosiarz umysłów » 20 mar 2006, 09:37

No to ja juz teraz nie wiem jak sie zachować, czy spróbować to zrobic czy nie.
Z tego co tu piszecie to wynika ze przerwanie blony jest jak najbardziej prawdopodobne ale tak naprawde zależy to indywidualnie od dziewczyny.

W kazdym badz razie spróbuje jak nic sie nie bedzie dzialo to ok, uwazam jednak ze przez takie zabawy na pewno kiedys bedzie mniejszy ból przy pierwszym razie.
Życie jest jak pudełko czekoladek..nigdy nie wiadomo co ci sie trafi (Forest Gump)
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 20 mar 2006, 10:54

Pozostaje jeszce kwestia czy przerwanie blony palcem = rozdziewiczenie ;)
Z tego co pamietam moja pani juz blony nie miala, a z wszelkich dostepnych mi zrodel (;) wiem, ze byla dziewica. No wlasnie. Jak mogla byc dziewica bez blony? :P Chyba wiadomo, ze musiala ja rozerwac podczas chociazby w-f czy innego gowna. Wiec jak to jest? Blona dziewicza = dziewica?
Obrazek
"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 mar 2006, 14:37

Lies pisze:Blona dziewicza = dziewica?

Nie :). Dziewica to osoba, ktora jeszcze nie WSPOLZYLA :).
Ostatnio zmieniony 20 mar 2006, 15:27 przez Yasmine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 20 mar 2006, 14:54

Dokładnie, dziewictwo to nie jest stan fizyczny, tylko PSYCHICZNY. To, że dziewczyna straciła błonę dziewczą wcale nie znaczy, że przestała być dziewicą. Zakładając oczywiście, że straciła ją w inny sposób niż "naturalny" :)
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 20 mar 2006, 15:23

lajcik, ja też tak sadzę, tylko chiałem się przekonać, czy... nie jestem sam na tym świecie ... ;-)
Yasmine pisze:
ja pisze:Blona dziewicza = dziewica


Kurcze, Yasmine.. Przeciez to było pytanie, wiec dlaczego mnie cytujesz bez znaku pytania? :) Tzn... rozumiem, ze po prostu chcialas odpowiedziec, ale ja to napisalem z nutka ironii. taka retoryka. u know :)
pozdr.
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 mar 2006, 15:28

Lies pisze:Kurcze, Yasmine.. Przeciez to było pytanie, wiec dlaczego mnie cytujesz bez znaku pytania? Tzn... rozumiem, ze po prostu chcialas odpowiedziec, ale ja to napisalem z nutka ironii. taka retoryka. u know

dodalam juz pytajnik :).
I wiem,ze Ty wiesz, ale sa tacy co nie wiedza. Jeden tu nawet intensywnie szukal blony i nie mogl pojac jak dziewica moze jej nie miec :).
Grace

Postautor: Grace » 21 mar 2006, 20:39

ForsakenXL pisze:Co do 'rozdziewiczania palcem' - naprawdę uważacie to za taki świetny pomysł? Palcem nie masz pewności czy 'dokończyłeś dzieła', a więc najpierw możesz sprawić ból palcem, tylko po to by znów go sprawić podczas pierwszego stosunku. Po co ryzykować dokładanie niepotrzebnych doznań? Zresztą może tylko tak mi się zdaję, ale chyba jednak większość dziewczyn wolałaby rozstać się z dziewictwem w bardziej wyszukany, klasyczny sposób
Żadnie takie zabawy na raty nie wydają mi się dobrym pomysłem. Raz a porządnie i po kłopocie - przyjemniej, bliżej i tak jak być powinno.

Nic mnie tam nie bolalo -i jakos nie specjalnie takie zabawy w zycie wprowadzalismy, zeby mojej blony sie pozbyc. Ot tak wyszlo i juz.
zarius
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2006, 17:51
Skąd: Ldz
Płeć:

Postautor: zarius » 16 lip 2006, 17:56

Mam pytanie do was forumowicze... licze na szybką i to bardzo szybką odpowiedź...

Mam problem uprawiałem stosunek z dziewczyną , którą bardzo kocham... problem w tym, że była na wyjeździe i to był nasz pierwszystosunek... przynajmniej tak mnie przekonuje...wiem , że poznala na tym wyjezdzie kogos... i dokonca jej nie ufam...to byl moj pierwszy raz... Dziewczyna twierdzi , ze tez ale ja zadnego parcia nie czulem kompletnie nic... zadnej krwi...zadnych bolesnych jęków :/ wszyscy dookoła skwierczą,że to dla kobiet jest jak wykolejenie pociągu...a tu sieokazuje , że nie ?
Jestem zmieszany zacząłem ją posądzać o perfidną zdradę, tylko ona jeszcze o ty nie wie.... odpiszicie szybko co mam zrobić ..[
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 16 lip 2006, 18:05

zarius pisze:odpiszicie szybko co mam zrobić ..[

Ze nie czula bolu (a w kazdym razie nie dala po sobie poznac, ze cos jej doskwiera) i krwi tez nie bylo widac to wcale nie musi oznaczac ze to wlasnie ty jej nie "rozdziewiczyles". Moze uprawia sport i blona przerwala sie samoczynnie podczas wysilku? Bylo pelno podobnych tematow wiec poszukaj troszke a na pewno znajdziesz podobne przypadki.

Co masz zrobic... porozmawiaj z nia najlepiej. Tylko nie zakladaj z gory, ze Cie zdradzila ;) .
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,
wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 16 lip 2006, 18:08

zarius pisze:Jestem zmieszany zacząłem ją posądzać o perfidną zdradę, tylko ona jeszcze o ty nie wie.... odpiszicie szybko co mam zrobić ..[

Przede wszystkim podejdź do ściany. Jeśli już tam jesteś, odchyl się mocno do tyłu i uderz z całej siły głową. Jak najmocniej potrafisz. Powtarzaj do skutku, dopóki tak idiotyczne myśli nie przestaną chodzić Ci po głowie. Piszesz, że bardzo ją Kochasz - gdzie się podziewa Twoja miłość w powyższym cytacie? Zamiast się cieszyć, że Wasz pierwszy raz obył się bez komplikacji, zaczynasz szukać ich na siłę. Wolałbyś, aby dziewczyna stękała z bólu intensywnie przy tym krwawiąc?! Przemyśl to, bo swoim sposobem myślenia możesz zrujnować to, co masz najpiękniejsze.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 16 lip 2006, 18:10

Jasne, a Ty taki ekspert jesteś zarius w "rozdziewiczaniu, że możesz stwierdzić że nie czuleś tego co powinieneś? Kurcze przecież u każdej dziewczyny jest inaczej. Wolałbyś żeby przez całą noc po "pierwszym" razie krew ją zalewała (dosłownie). Zamiast się cieszyć że Twojej kobiety nic nie bolało robisz problem.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Sky
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2006, 11:27
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Sky » 16 lip 2006, 18:56

a moj chlopak przebil mi blone dziewicza nie wtedy gdy sie kochalismy ale wlasnie dopiero pozniej kiedy bawil sie palcami....i nic sobie ztego nie robilam...wazny jest dla mnie fakt ze to robilismy i po tym pierwszym razie juz wtedy nie uznawalam sie za dziewice chociaz zdolal ja przebic palcami innym razem....wiec dolaczam sie do osob ktore uwzaja ze wazna jest psychika a nie BLONA DZIEWICZA
"Władza jest zawsze gwałtem na ludziach..."
Myszka:)
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 16 lip 2006, 17:46
Skąd: Takie miasto
Płeć:

Postautor: Myszka:) » 16 lip 2006, 19:01

Oj, moim zdaniem nic się nie stanie gdy przy pettingu; zabawie palcem (palcami) przebje sie blone. Naprawde psychika jest wazniejsza od jakiejś małej błonki.
Sky
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2006, 11:27
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Sky » 16 lip 2006, 19:06

Lies pisze:Pozostaje jeszce kwestia czy przerwanie blony palcem = rozdziewiczenie ;)
Z tego co pamietam moja pani juz blony nie miala, a z wszelkich dostepnych mi zrodel (;) wiem, ze byla dziewica. No wlasnie. Jak mogla byc dziewica bez blony? :P Chyba wiadomo, ze musiala ja rozerwac podczas chociazby w-f czy innego gowna. Wiec jak to jest? Blona dziewicza = dziewica?


nie wszystkie kobiety maja blone dziewiczą :>
"Władza jest zawsze gwałtem na ludziach..."
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 16 lip 2006, 23:22

Nie każdy pierwszy raz u kobiety to ból i krew. Więc to kiepski argument za zdradą. :]
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 16 lip 2006, 23:31

Oj, moim zdaniem nic się nie stanie gdy przy pettingu; zabawie palcem (palcami) przebje sie blone.

Powiem więcej - to nawet dość praktyczne, a i bardziej komfortowe dla kobiety w przypadku nadchodzącego pierwszego razu.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Mateo_20
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2006, 01:04
Skąd: CK
Płeć:

Postautor: Mateo_20 » 17 lip 2006, 00:23

Ciekawski pisze:Przede wszystkim podejdź do ściany. Jeśli już tam jesteś, odchyl się mocno do tyłu i uderz z całej siły głową. Jak najmocniej potrafisz. Powtarzaj do skutku, dopóki tak idiotyczne myśli nie przestaną chodzić Ci po głowie.


To pomaga, na serio, zarius sproboj a bedziesz pozniej dziekowal. <diabel>
"Serca przepełnione miłością
nigdy daleko od siebie nie odejdą"
Sylwia Kocham Cie!!!!!!!!!!!!!
Myszka:)
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 16 lip 2006, 17:46
Skąd: Takie miasto
Płeć:

Postautor: Myszka:) » 17 lip 2006, 00:35

A co, Mateo_20, próbowałeś?
Fajne uczucie? :D
Awatar użytkownika
Mateo_20
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2006, 01:04
Skąd: CK
Płeć:

Postautor: Mateo_20 » 17 lip 2006, 00:45

Nie, ale kiedys nachodzily mnie podobne mysli, ale teraz wiem, ze to bylaby najlepsza metoda na takie debilne mysli.
"Serca przepełnione miłością

nigdy daleko od siebie nie odejdą"

Sylwia Kocham Cie!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 292 gości