Stringi męskie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Marcin_17
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2004, 10:19
Skąd: W-w
Płeć:

Stringi męskie

Postautor: Marcin_17 » 28 sie 2004, 10:30

Po pierwsze witam, bo to mój pierwszy raz :P

Przejdzmy do pytania:
Co sądzicie o noszeniu stringów przez facetów??

(nie wiem czy to dobry dział)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 sie 2004, 10:59

Juz było tu na ten temat ! Ja bynajmniej nosze czasem jak są upały ,a nawet i nie nosze !! :547: :547: :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 28 sie 2004, 11:59

hymmm... nie nosilem i nie bede nosil tak samo jak nie lubie biżuteri u facetow typu kolczyki, łancuchy (łańcuszki z krzyzem ujdą) , branzolety i inne pierodły. Do sygnetow rodowych i obrączek nic nie mam...
Natomiast zdarzało mi sie chodzic bez bielizny- nawet wygodne :P
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 28 sie 2004, 12:43

Nie nosilem , nie nosze i nosic nie bede :) Zle bym sie czul jak by cos w dupe wchodzilo!! BOKSERKI RZADZA!!!
Jaga
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2004, 13:18
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Jaga » 28 sie 2004, 13:27

Hmm, to zależy, na czym ów skrawek leży... Bo może na kulturyście, albo na jakimś gościu tańczący w klubie to nawet fajnie. Generalnie jakoś wrażenie, ze coś tam facetowi wchodzi :554: Wolę facetów, którzy nie przywiązują zbyt dużej uwagi do wyglądu własnych majtek (oczywiście nie mam tu na myśli czystości i od czasu do czasu objawu poczucia humoru). Facet w stringach bardzo chce zwrócić uwagę na własne cztery litery, a po co? Odpowiedź może sie dwuznaczna nasuwać...
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 28 sie 2004, 13:31

ja mam dopiero stringi wpijaja mi sie w kostium ;)
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
Luca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 241
Rejestracja: 25 cze 2004, 11:21
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Luca » 28 sie 2004, 14:27

a ja mam jedną pare ale zakładam sporadycznie :P
Prędzej na wiosnę zamilkną ptaki, niż kobieta oprze się czułym zalotom młodego mężczyzny.
Owidiusz
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 28 sie 2004, 15:12

Ja mam kilka sztuk, chodzi mi się w nich tak samo wygodnie, jak w bokserkach.

Jak komuś wygodnie, to czemu ma ich nie nosić? Przecież stringi dla facetów to stringi dla facetów, prawda? Ktoś je zaprojektował, ktoś wyprodukował, a teraz je ktoś musi nosić ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 sie 2004, 15:23

Dokładnie !! tak jak pisze Damian !! zadnego zwracania na siebie uwagi tu nie widze bo i tak ich nikt nie widzi ! Poza tym musze tu dodać iz stringi jakowe mam dostałem własnie w prezentach od kobiet ! wiec o co tu chodzi ?????? :547: :566:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Marcin_17
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2004, 10:19
Skąd: W-w
Płeć:

Postautor: Marcin_17 » 28 sie 2004, 16:08

Ja dokładnie mam takie same zdanie o strongach. Przecież jeżeli ktoś je wymyślił to dlaczego ich nie używać.
Również mam kilka (kilkanaście) par i chodzę w nich. Na początku było trochę dziwnie ale już się przyzwyczaiłem. :570:
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 28 sie 2004, 16:14

Marcin_17 pisze:Ja dokładnie mam takie same zdanie o strongach. Przecież jeżeli ktoś je wymyślił to dlaczego ich nie używać.
Również mam kilka (kilkanaście) par i chodzę w nich. Na początku było trochę dziwnie ale już się przyzwyczaiłem. :570:

hmm chodzic w strongach jeszce nie probowalem :D :D :D ja myslalem ze je sie pije o nic moze sie chodzi jak tu Marcin _17 napisal ze ma sie kilka par :D :D hmm co za moda :D :D ale se jaja zrobilem no nic nie moglem sie powstrzymac ;) :P hehehe ze bylo dziwnie to rozumiem ale ja bym sie nie przyzwyczajil :)
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
dryncia

Postautor: dryncia » 28 sie 2004, 17:03

Mi się podobają stringi u facetów, oczywiście nie wszystkich. nie rozumiem narzekań, że są nie wygodne, bo sama je noszę( oczywiście damskie). Faceci nam bardzo podobają się wasze pośladki, więc może częściej je pokazujcie zarówno w domu jak i na plaży :556: .
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 28 sie 2004, 17:26

Jaga pisze:Facet w stringach bardzo chce zwrócić uwagę na własne cztery litery, a po co? Odpowiedź może sie dwuznaczna nasuwać...


Hmmm... bez przesady. Z narzeczoną tylko raz spotkaliśmy chłopaka, który miał białe stringi i cieńkie białe spodnie. Był mocno opalony, więc pośladki było widać. Gościu wychodził przed nami z hipermarketu, więc rzuciło się to w oczy. Ale - jak napisałem - to było zdarzenie incydentalne, więcej się nie powtórzyło. Dlaczego? Ponieważ nie wszystkim zależy na pokazywaniu swoich "wdzięków", a stringi noszą, gdyż są wygodne. Po prostu.
Awatar użytkownika
Marcin_17
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2004, 10:19
Skąd: W-w
Płeć:

Postautor: Marcin_17 » 28 sie 2004, 18:13

DREADMAN pisze:
Marcin_17 pisze:Ja dokładnie mam takie same zdanie o strongach. Przecież jeżeli ktoś je wymyślił to dlaczego ich nie używać.
Również mam kilka (kilkanaście) par i chodzę w nich. Na początku było trochę dziwnie ale już się przyzwyczaiłem. :570:

hmm chodzic w strongach jeszce nie probowalem :D :D :D ja myslalem ze je sie pije o nic moze sie chodzi jak tu Marcin _17 napisal ze ma sie kilka par :D :D hmm co za moda :D :D ale se jaja zrobilem no nic nie moglem sie powstrzymac ;) :P hehehe ze bylo dziwnie to rozumiem ale ja bym sie nie przyzwyczajil :)


Pomylić się nie można???? :D :P
Jaga
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2004, 13:18
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Jaga » 28 sie 2004, 20:25

Jestem w szoku! Nigdy bym nie podejrzewała, ze tylu facetów nosi stringi! Będę się teraz baczniej przyglądać :546:
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 sie 2004, 21:13

A co myślałas iż ten wynalazek wymyslono dla was ?? (kobiet) niestety nie ! wszystko nam skradniecie tak jak i spodnie !! :564: :D :D :D ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 28 sie 2004, 23:30

Facet w stringach?
To może jeszcze minióweczka ;)
Stingi na facecie kojarzą mi się z tancerzami erotycznymi i z gejami (bez obrazy).
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 28 sie 2004, 23:31

Stngi, bokserki, slipki na lato i tak najlepiej bez ;) im mniej warstw tym przyjemniej :D
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 28 sie 2004, 23:55

Uhmm... w upały preferuję krótkie spodenki z wewnętrzną siateczką na klejnoty.
Chociaż nie zawsze można pójść tak ubranym.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
dryncia

Postautor: dryncia » 29 sie 2004, 01:13

Kszysiu jak chcesz możesz w ramach rewanzu skraść nam sukienki :D :D :D
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 29 sie 2004, 06:25

Mysiorek pisze:Facet w stringach?
To może jeszcze minióweczka ;)
Stingi na facecie kojarzą mi się z tancerzami erotycznymi i z gejami (bez obrazy).


To może wyjaśnij nam, dlaczego kojarzą Ci się także z gejami?

Tok myślenia typu "kojarzy mi się z..." jest śmieszny. A jeśli geje z całego świata postanowiliby nosić TYLKO i WYŁĄCZNIE ubrania Adidasa, to... wszyscy, którzy je noszą to geje?

Każdy nosi, to co lubi. Część hetero nosi bokserki, inni zwykłe slipy, a jeszcze inni stringi. Tak samo jest zapewne z gejami - część nosi bokserki...

Poważniejsze argumenty byłyby potrzebne. Geje mają swoje znaki, za pośrednictwem których informują otoczenie o swojej orientacji seksualnej. I nie słyszałem jeszcze, ani nigdzie nie czytałem, że są to właśnie stringi ;)
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 29 sie 2004, 08:23

ani mnie parzą ani zimnią
jak ktoś ma ładną pupę, to niech sobie nosi :D
Awatar użytkownika
Marcin_17
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2004, 10:19
Skąd: W-w
Płeć:

Postautor: Marcin_17 » 29 sie 2004, 09:22

Damian pisze:
Mysiorek pisze:Facet w stringach?
To może jeszcze minióweczka ;)
Stingi na facecie kojarzą mi się z tancerzami erotycznymi i z gejami (bez obrazy).


To może wyjaśnij nam, dlaczego kojarzą Ci się także z gejami?

Tok myślenia typu "kojarzy mi się z..." jest śmieszny. A jeśli geje z całego świata postanowiliby nosić TYLKO i WYŁĄCZNIE ubrania Adidasa, to... wszyscy, którzy je noszą to geje?

Każdy nosi, to co lubi. Część hetero nosi bokserki, inni zwykłe slipy, a jeszcze inni stringi. Tak samo jest zapewne z gejami - część nosi bokserki...

Poważniejsze argumenty byłyby potrzebne. Geje mają swoje znaki, za pośrednictwem których informują otoczenie o swojej orientacji seksualnej. I nie słyszałem jeszcze, ani nigdzie nie czytałem, że są to właśnie stringi ;)


Popieram!!!!
Że ktoś nosi stringi to nie znaczy że musi być gejem!! :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 sie 2004, 22:40

A jeśli geje z całego świata postanowiliby nosić TYLKO i WYŁĄCZNIE ubrania Adidasa, to... wszyscy, którzy je noszą to geje?

To wszyscy normalni nie chodziliby w Adidasie, zostawiliby je dla nich.
Każdy nosi, to co lubi.

I dla tego oni noszą stringi.
Część hetero nosi bokserki, inni zwykłe slipy, a jeszcze inni stringi. Tak samo jest zapewne z gejami - część nosi bokserki...

Acha... tylko jaka część? Nie pomyślałeś jaka %-owo część w jakim czasie?
Poważniejsze argumenty byłyby potrzebne. Geje mają swoje znaki, za pośrednictwem których informują otoczenie o swojej orientacji seksualnej. I nie słyszałem jeszcze, ani nigdzie nie czytałem, że są to właśnie stringi

No nikt nie lata ze stringami na wierzchu (oprócz Kobiet-oczywista), dlatego stringi u nich to nie znak "uliczny". Stringi u nich to znak, że jest się pasywnym, czyli biorcą, czyli kobietą. Bokserki u geja oznaczają, że jest się aktywnym, czyli dawcą, czyli facetem.
Tak, tak... każdy nosi to co lubi :659:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
M.A.T.
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 02 lip 2004, 21:19
Płeć:

Postautor: M.A.T. » 29 sie 2004, 23:05

i tym o to sposobem zostalem gejem :553:
wprawdzie nie nosze stringow ale za to bokserki - czyli nawet gejem aktywnym
lepiej byc pasywnym czy aktywnym?? :551:
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 sie 2004, 23:33

Stringi wymyślono dla Kobiet. Jeśli ktoś chce to może i minióweczkę sobie założyć. Każdy nosi to co lubi.
Ale ja jeszcze nie widziałem Kobiety w bokserkach.
:562:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 sie 2004, 23:45

Widze Mysiorek, ze masz bardzo konserwatywne poglady...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 sie 2004, 23:52

Ależ Mav... spoko! Samemu mi kiedys nabyto stringi i je posiadam, ale użyłem je raz i mi trochę przeszło. Musiałem spróbować. Ale e miniówkach nie latałem ;)
Nie lubię ich i kojarzą mi się nieciekawie. Po prostu to co kobiece niech zostanie kobiece.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 30 sie 2004, 07:45

Mysiorek pisze:No nikt nie lata ze stringami na wierzchu (oprócz Kobiet-oczywista), dlatego stringi u nich to nie znak "uliczny". Stringi u nich to znak, że jest się pasywnym, czyli biorcą, czyli kobietą. Bokserki u geja oznaczają, że jest się aktywnym, czyli dawcą, czyli facetem.


Zapytam z ciekawości - skąd to wiesz? A jeśli ktoś jest i biorcą i dawcą, to nosi bokserki na stringach, czy stringi na bokserkach? ;)

Ja czytałem tylko o tzw. kodzie chusteczkowym, który w Polsce praktycznie nie funkcjonuje. Po prostu homoseksualiści umieszczają w tylniej kieszeni (lewej lub prawej) spodni chusteczkę (danego koloru) i ona oznacza, na co mają ochotę. Po prawej stronie - pasywny seks, po lewej - aktywny.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 sie 2004, 09:49

Mysiorkowi chyba całkiem odwaliło :564: nie poznaje go ! stringi wymyslono dla kobiet ??? gdzie Ty to wyczytałeś ????? moze do kosmetyczki tez nie chodzisz (zakładam oczywiscie iz nie musisz ) ale ci co chodzą to od razu geje ?? przeeeeeeeeeeeeeestannnnnńń!!!!!!!!!! :564: :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 249 gości