uprawiam seks bez zabezpieczenia

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
bastek
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 sty 2005, 20:17
Płeć:

uprawiam seks bez zabezpieczenia

Postautor: bastek » 07 sty 2005, 20:39

:) witam. jestem juz przed 30- stka i mialem juz troszke partnerek. od ponad 5 lat nieuzywam prezerwatywy. i niewazne czy kobieta ma dni plodne czy nie jakos nigdy nie mialem wpadki. teraz mam od ponad 2 lat stala partnerke. chcemy sobie zrobic bobasa :562: i nic nie wychodzi. zaznacze ze prawie dziennie sie kochamy. czy takie dzienne stosunki moga powodowac oslabienie plemnikow ? acha i jeszcze jedno jak moja kobieta ma miesiaczke musze sie onanizowac bo mi jest brak sexu? czy jestem uzalezniony? a moze chory? :558:
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 07 sty 2005, 21:07

Myślę, że jesteś zdrowy. A co do problemu nie zajścia to powinniście sobie oboje zrobić badania- gdzieś przyczyna musi być.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 07 sty 2005, 21:28

Dlugo staracie sie o dziecko ?
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 07 sty 2005, 21:37

Moze jestes bezplodny , takie przypadki tez sie zdarzaja. A co do plemnikow to jezeli czesto "spuszczasz z kija" to sa one wlasnie o wiele zywotniejsze :) A z tym seksem to mam tak samo , spokojna glowa , a jak nie ma seksu to na recznym trza pojechac :) Conajmniej jeden orgazm na dzien musi byc :564:
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 07 sty 2005, 21:47

no wydaje mi sie ze mozesz byc bezplodby albo twoja pani ma cos nie tak i nie moze miec dziecka, nie masz co z nami dyskutowac, idzcie do lekarza i po problemie(miejmy nadzieje) albo po prostu skoncz w niej, moze nie konczysz:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 sty 2005, 22:29

jak moja kobieta ma miesiaczke musze sie onanizowac bo mi jest brak sexu?
Jeśli Ci brak to to rób, jeśli nie to nie rób. Nic nie musisz.

Moim zdaniem tylko zrobienie badań może wyjaśnić czemu wam się nie udaje.
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 07 sty 2005, 23:07

no wlasnie,moze najpierw powiedz jak dlugo staracie sie o dziecko?

bo to wcale nie jest takie latwe :)
Ale mimo wszytsko zgadzam sie z moimi przedmowcami i polecam badania,lepiej wiedziec.

...jakie to niesprawiedliwe ze ludzie ktorzy nie chca miec jeszcze dzieci czesto wpadaja a ci ktorzy pragna tego musza sie naprawde dlugo i intensywnie starac...niesprawiedliwe :/

a co do Twojego onanizowania sie...nie uwazam zeby bylo z Tobą coś nie tak ;) masz po prostu duze potrzeby i wszystko jest ok :)
karol

Postautor: karol » 08 sty 2005, 09:29

Odpowiedzialem Ci na priwie ! gdybyś nie zauwazył :547: wcale nie musi byc bezpłodny ! :564:
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 08 sty 2005, 10:53

No to Wam coś fajnego napiszę :)

Ciało kobiety jest odwrotnie spolaryzowane niż mężczyzny - to jest naukowo dowiedzione. Czasami przez głupi ruch można sobie odwrócić polaryzację, a jak wiadomo, wtedy jest odpychanie. Jeśli para ma taką samą polaryzacje, to nic z tego nie wyjdzie, chociaż medycznie wszystko w porządku.

Może sprawdźcie polaryzację? Nie żartuję!
karol

Postautor: karol » 08 sty 2005, 10:58

To tez jest moliwe , zapomnialem o tym , dobrze ze MRT wspomniala !!
dlatego sie mówi o niektórych ludziach ze do siebie nie pasują , i nie ma tu nikt na mysli wzgledy fizyczne , emocjonalne jak i psychiczne !
Awatar użytkownika
Raffi
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 09 gru 2004, 09:56
Skąd: Zza rogu ;-)
Płeć:

Postautor: Raffi » 08 sty 2005, 11:55

Napiszcie coś więcej o tej polaryzacji, ewentualnie linka, gdzie to mozna znaleźć, bo przyznam szczerze, że słyszę o tym po raz pierwszy i jakoś to dziwne mi się wydaje.
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 08 sty 2005, 12:34

ja tez jestm zaciekawiona
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 08 sty 2005, 12:35

Często jest tak, że gdy się nie stara o dziecko to się zachodzi w ciąże a jak już się stara to wtedy coś nie wychodzi. Próbujcie, próbujcie (wkońcu sama próba jest przyjemna) a może się uda. Do lekarza warto iść nawet dla własnego spokoju.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
bastek
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 sty 2005, 20:17
Płeć:

Postautor: bastek » 08 sty 2005, 12:55

myslalem zeby pojsc do lekarza , ale jakos jeszcze poczekamy. staramy sie miec bobasa od listopada. znam takich co zrobia to pierwszy raz bez zabezpiecz. i juz wpadka. no moze ten nowy rok cos przyniesie. moze rzeczywiscie niepasujemuy do siebie. hmm. nawet o tym niechce myslec :550:
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 08 sty 2005, 13:03

oj jak od listopada to jeszcze sie tym tak nie przejmuj.Stres z pewnoscia nie sprzyja :)

Jak pisalam wczesniej,wbrew pozorom z tym wcale nie jest tak latwo,wiec radzilabym spokojnie probowac dalej.Ale jesli Cie to uspokoi to przebadajcie sie.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 08 sty 2005, 14:40

A skąd ja Wam linka wezmę? Od fizyka jądrowego się dowiedziałam. Jeśli jest bezpłodność, to guzik, bo wtedy fizycznie sie nie da zajść. Ale jeśli niepłodność, czyli tak naprawde fizycznie jest wszystko ok i nie wiadomo dlaczego się nie zachodzi, to w 90% przypadków chodzi o polaryzację. Niestety, lekarze maja to w nosie... Nie wierzą.
karol

Postautor: karol » 08 sty 2005, 15:39

Bastek @!!!!! dostałes moją wiadomosc na priv ??
co do polaryzacji , gdzies to mialem , jak znajde wrzuce linka !! :564:
Awatar użytkownika
Wiertarka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 26 lis 2004, 14:31
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Wiertarka » 08 sty 2005, 16:13

wg mnei najlepiej sie zgłosić do lekarza on rozwieje wszelkie wątpliwosci lub rozpocznie ewentulane leczenie
Poszybować chociaż raz ponad śmierć,ponad czas...
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 08 sty 2005, 21:04

oj jak od listopada to jeszcze sie tym tak nie przejmuj.Stres z pewnoscia nie sprzyja


no i tu cos baaaaaardzo waznego: nie myslcie za kazdym razem ze idziedzie ze soba do łóżka "dla zrobienia dziecka"!!!!! seks stanie sie wtedy mniej przyjemny!!!!a poza tym rzeczywiscie stres nie pomaga!!
lilith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 27 sie 2004, 11:48
Skąd: ;)
Płeć:

Postautor: lilith » 08 sty 2005, 21:15

Cierpliwości! A badania jeszcze nikomu nie zaszkodziły, więc jeśli chcecie mieć pewność to do lekarza ;)
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

link

Postautor: gracja » 09 sty 2005, 00:12

Sekrety polaryzacji tutaj

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 215 gości