Czy nie jest za mały?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 02 maja 2005, 23:38

malec pisze:W pierwszym poście pisałem, że mam 20 lat, a to juz sporo jak na prawiczka

Spokojnie... nie jest tak źle.
Lepiej zasypiać spokojnie niż mieć kaca moralnego.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
malec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:21
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: malec » 02 maja 2005, 23:42

Mysiorek pisze:
malec pisze:W pierwszym poście pisałem, że mam 20 lat, a to juz sporo jak na prawiczka

Spokojnie... nie jest tak źle.
Lepiej zasypiać spokojnie niż mieć kaca moralnego.

Właśnie dlatego czekam. Pozatym przypadkowo poznana partnerka może wysmiać chłopaka za brak umiejętności lub rozmiar ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2005, 08:26

malec pisze: Pozatym przypadkowo poznana partnerka może wysmiać chłopaka za brak umiejętności lub rozmiar ;)


A ta nie przypadkowa to niby nie ?? (wysmiac ) to za duze słowo w tej kwesti !
nie czekaj na ksiezniczke , bierz sie za dziewczyny !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 maja 2005, 08:48

Z Twoich postow widac ze inteligentny facet jestes wiec na pewno w koncu znajdziesz odpowiednia dziewczyne dla siebie :). Tylko jak powiedzial Andrew dostrzegaj nawet te szare myszki a nie czekaj na ksiezniczke, bo moze milosc jest blisko a nawet sobie nie zdajesz sprawy :). A co do tego ze uczysz sie , rozwijasz swoje pasje to tylko plus dla Ciebie, dziewczyny lubia facetow z pasja ktorzy wiedza co chca w zyciu osiagnac :).
malec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:21
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: malec » 03 maja 2005, 11:44

Andrew pisze:A ta nie przypadkowa to niby nie ??

Zarówno ja jak i niektóre dziewczyny uważamy, że jesli dziewczyna jest z chłopakiem w związku opartym na uczuciu to niezwraca uwagi na takie szczegóły. Jeżeli jest inaczej to mam przesrane :/
Yasmine pisze:Tylko jak powiedzial Andrew dostrzegaj nawet te szare myszki a nie czekaj na ksiezniczke

Zwracam uwage na ładne, choć przeciętne dziewczyny, bo one mają zwykle więcej do powiedzenia. Niepotrzebuję lolitki, która umie rozmawiać tylko o kosmetykach. Pozatym sam niejestem ideałem, więc niemogę wymagać ideału od innych. ;)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 maja 2005, 14:06

malec, a czy jakas dziewczyna juz wysmiala czy robila jakies uwagi na temat Twojego penisa ze sie tak obawiasz czy to taki nieuzasadniony strach??
No wiec szukasz, zwracasz uwage na dziewczyny i co i zadna sie nei trafila ??
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2005, 14:31

Mysle ze wlasnie potrzebujesz lolitki i takiej co to gada o kosmetykach , wtedy sie przekonasz sam , ze nie sa one takie złe, jak je wszyscy postrzegają. Tobie sie wydaje po prostu , ze jak znajdziesz taką ułozona i inteligentną , to taka Cie nie wysmieje bo sie zakocha i bedzie dla niej ten Twój wyłacznie problem ..niczym , a z kolei uwazasz ze te lolitki ...mogą Cie wysmiać , dlaczego ??? nie wiem wydaje Ci sie ze skoro juz miały facetow , to beda miec porównanie i tego sie boisz ! błedne rozumowanie !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 maja 2005, 14:38

Moze mysli ze ulozone i inteligentne sa na tyle madre zeby nie oceniac faceta po wielkosci penisa tylko jego wnetrzu a lolitki go wysmiaja.
malec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:21
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: malec » 03 maja 2005, 14:41

Yasmine pisze:malec, a czy jakas dziewczyna juz wysmiala czy robila jakies uwagi na temat Twojego penisa ze sie tak obawiasz czy to taki nieuzasadniony strach??
No wiec szukasz, zwracasz uwage na dziewczyny i co i zadna sie nei trafila ??

Mi się zawsze wydawało, że rozmiary mam w porządku tj. że jest średnio mały ale nie za mały i problemów z seksem miec niebędę. Jednak ostatnio pojawiły sie obawy, zresztą nietylko u mnie, bo znajomy miał przykre doświadczenie. Dziewczyna zerwała z nim bo stwierdziła, że z takim małym (a gość ma 13 cm - wiec nawet odrobine więcej niż ja) będzie kiepskim kochankiem. Dziewczyna odeszła do innego bo był lepiej wyposarzony. Wtedy wiekszość znajomych chwyciła za linijki. Jednym wychodziło średnio 14, czy 15, no a mi sami wiecie ;). I dlatego sie teraz boję, że moge sie znaleźć w podobnej sytuacji.
Co do znajdywania dziewczyny to niepoznaje dziewczyn o podobnych zainteresowaniach i pasjach, a jeśli juz trafie na jakąś z którą mam o czym gadać, to okazuje się:
1. jest zajęta
2. mówi, że jestem wspaniałym przyjacielem i niechciała by mnie stracic poprzez zwiazanie się ze mną :/ (kiepska wymówka, lepiej odrazu powiedziec ze się jej sie niepodobam i że woli wyzszych czy też lepiej zbudowanych)
3.ma ochotę na niezobowiązujący seks, co mi z kolei nieodpowiada
Dodam, że jestem z niedużej miejscowości co dodatkowo ogranicza ilość poznawanych osób.

Moze mysli ze ulozone i inteligentne sa na tyle madre zeby nie oceniac faceta po wielkosci penisa tylko jego wnetrzu a lolitki go wysmiaja.

Tak właśnie myślę
Ostatnio zmieniony 03 maja 2005, 14:49 przez malec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2005, 14:45

No zaraz nie wytrzymam i zrobie zadyme , skonczcie ten temat bo sie bedzie ciągnoł w nieskonczonosc ! a prawda jest i bedzie zawsze taka , ze wiekszy (w ramach normalnosci ) zawsze daje kobniecie lepsze doznania !! i to jest bezsprzeczne ! poza tym wiele kobiet uwielbia jak troche boli ! tyle ze ten ból ma byc przyjemny ! długo by pisać ! kazda jest inna i to dlatego !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 maja 2005, 14:59

malec pisze:Dziewczyna zerwała z nim bo stwierdziła, że z takim małym (a gość ma 13 cm - wiec nawet odrobine więcej niż ja) będzie kiepskim kochankiem. Dziewczyna odeszła do innego bo był lepiej wyposarzony

To ta dziewczyna nie kochala tego chlopaka. W ogole jak to swiadczy o dziewczyne "odchodze bo masz za malego". To byla wlasnie lolitka :P. :) Nie przejmuj sie malec, znajdziesz w koncu kobiete. Jednym dane jest szybciej znalezc milosc a inni dlugo na nia czekaja. Ty pewnie jak spotkasz taka kobiete to przez to ze tyle czekales bardziej ja docenisz :). Wielkosc nie jest najwazniejsza i tyle. A co do technik to nie kupuj zadnych ksiazek. Bedziesz czytal i czytal i co. Najpierw sie sprawdz w praktyce a pozniej ewentualnie dopracuj niedociagniecia teoria :).
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2005, 15:02

Pewnie ze go nie kochała ! tyle ze przynajmniej była szczera , coż jak ja nie zadowalał taki 13 cm ??? w dodatku jescze mógł byc cienki , tak samo chcłopak , jak by se wsadził do takiej luznej cipki to tez by miał problem , wszystko musi współgrac , wszystko , minimalne róznice , da sie pogodzic , ale juz wieksze nie koniecznie !

i to nie była lolitka , ale dziewczyna wiedzaca czego chce i dbajaca o wlasne potrzeby , one jak by nie patrzec tez sa wazne
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
malec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:21
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: malec » 03 maja 2005, 15:11

a prawda jest i bedzie zawsze taka , ze wiekszy (w ramach normalnosci ) zawsze daje kobniecie lepsze doznania !! i to jest bezsprzeczne !

minimalne róznice , da sie pogodzic

A teraz zastanów sie i powiedz... skoro średnia to jakieś 14-15 cm to czy 2 cm mniej robią wogle jakąś znaczna róznicę. Przecież to raptem róznica paznokcia. Mi się wydaje, że kobieta ani nie zauważy ani nie wyczuje takiej drobnej róznicy. Szczególnie jesli obwód jest w normie. A jak Ty myślisz.
P.s. Chciałem Ci podziękowac Andrew za odrobinę brutalnej prawdy zamiast pocieszania idealistycznymi chasłami ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2005, 15:19

Wszystko zalezy od kobiety i 2 cm wiekszosc kobiet wyczuje , szczegulnie te co lubią w miare ostro a z drugiej strony ...która nie lubi ??? palce do góry ! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 maja 2005, 15:24

No ja nie dam palca do gory bo lubie :)
malec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:21
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: malec » 03 maja 2005, 22:16

No z tego co teraz mówicie to wynika, że kiepski będzie ze mnie kochanek... ale niebędę tego pewny póki nie spróbuję. Gdzies w głębi serca czuję, że wszytsko nadrobie czułościa i wrażliwością. Może to nietypowe dla faceta ale ja ostro nielubię :P Narazie po prostu żyję nadal swoim życiem, a jak poznam odpowiednia kobietę to się zobaczy. Jesli macie dla mnie jakieś rady w jaki sposób powinienem nadrabiac braki w centymetrach (np. jakie pozycje były by najlepsze a jakich się wystrzegać) to chetnie wysłucham.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 03 maja 2005, 22:26

A Wy dalej tu o peniskach i centymetrach?
<pijak>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
konstancja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2005, 23:48
Skąd: z kosmosu...:]
Płeć:

Postautor: konstancja » 03 maja 2005, 22:40

czy naprawde wazne sa centymetry???!!<lol>ludzie nie macie innych tematów do obgadania..;p..jest jaki jest narzad,matka natura Cie obdarzyła tak i juz..to samo dotycy dziewczyn..co ma zwiazek np.z piersiami..kazdy ma inny gust i nalezy to zaakceptowac...;]<bicz2>
malec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:21
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: malec » 03 maja 2005, 22:49

Mysiorek pisze:A Wy dalej tu o peniskach i centymetrach?
<pijak>

To temat rzeka ;)
to samo dotycy dziewczyn..co ma zwiazek np.z piersiami

Ale rozmiar piersi niewpływa bezposrednio na stymulację mężczyzny podczas stosunku.
kazdy ma inny gust i nalezy to zaakceptowac...;]

Jeszcze niespotkałem kobiety która by powiedziała, że woli małego. Jesli taką znacie to mnie z nią poznajcie ;]
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 03 maja 2005, 23:10

malec pisze:Jesli taką znacie to mnie z nią poznajcie ;]

Sam się z nią poznaj :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 03 maja 2005, 23:35

Hmm... Wracając do tematu, to ja tylko napiszę jedno: kobieta doznaje orgazmu tak naprawdę od pocierania u wejścia pochwy, bo tam jest wrażliwa! Reszta to psychika.

A na rozmiarach to ja się nie znam, bo straciłam rozsądne odniesienie :)
Awatar użytkownika
Kamka
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 20 kwie 2005, 15:02
Skąd: z domciu :-)
Płeć:

Postautor: Kamka » 04 maja 2005, 00:32

No to ja dodam coś jeszcze od siebie, bo widze ze temat sie rozciagnal :). Malec - napawde nie masz sie czym przejmowac. Dziewczyny sa rozne, tak samo jak roznie do tego podchodza. Ty musisz trafic na taka ktora zaakceptuje Ciebie calego, czyli po prostu Ciebie pokocha i bedzie zwracac uwage na ogol a nie szczegoly. I zgadzam sie z mrt, ze to w wiekszym stopniu od psychiki zalezy czy kobieta nie bedzie odczuwac przyjemnosc, gdy ma stycznosc z mniejszym penisem. Bo wyobraz sobie taka sytuacje: dziewczyna miala pieciu facetow z duzymi penisami, przyzwyczaila sie do tego, wytworzyla w sobie przekonanie ze tylko takie ja zadowola, a tu nagle trafia sie ktos z duzo mniejszym. I wtedy nastepuje szok, jakas blokada, ktora mowi dziewczynie, ze z takim to na pewno nie przezyje orgazmu. I oczywiscie ze nie przezyje, skoro caly czas siedzi jej to w glowie. Jak juz pisalam wczesniej moj chlopak tez nie ma wielkiego penisa i tez mial na poczatku z tego powodu kompleksy i bal sie ze moze mnie nie zadowoli. Ale na szczescie zupelnie wybilam mu to z glowy. Uwierz mi, nie trzeba miec duzo w spodniach zeby zadowolic kobiete. Wazne sa jeszcze inne sprawy, takie jak czulosc, delikatnosc, ale czasami stanowczosc i wyczucie w lozku. I oczywiscie wszystkie inne rzeczy, takie codzienne, jak szczerosc, zaufanie, uczucie, szacunek. Ale to chyba oczywiste. Bo co mi z faceta, ktory ma 20 cm w spodniach, a nie odpowiada mi jego zachowanie, sposob bycia czy stosunek do mnie. »Zreszta z tego co piszesz widze ze jestes naprawde ok i mysle ze dziewczyna bedzie miala z Toba dobrze :). Ale rzeczywiscie nie powinienies sie spieszyc z pojsciem do lozka z byle kim. Niech najpierw miedzy wami narodzi sie uczucie, a potem wszystko potoczy sie samo. A jesli juz uczucie bedzie, to takie sprawy jak wielkosc penisa zejda na najdalszy plan. Bo jakos naprawde nie chce mi sie wierzyc, ze dziewczyna ktora kocha rzuci chlopaka z takiego powodu. Moze i takie sie zdarzaja, ale ja osobiscie nie znam.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 maja 2005, 07:26

A ile ja to znam kobiet których mezowie w łózku nie zadowalają i jest to zwiazane własne z wielkoscią tegoz organu ??? hmmmmmmmmm? bowiem wszystko jest dobrze jak jest dobrze , póki nie ma checi spróbowania z innym , moze tu i chodzi z wiekszym ? tak tu wszystki kobiety piszecie ze nie ma to znaczenia ! czyzbym wiec ja sam sobie ubzdurał ze jednak ma ! skad mam takie przekonanie ? I ni mówie tu o jakim wyjątkowo wielkim , ale o ...wlasnie tu musialy by sie wypowiedzieć te kobiety które to zmieniaja swoich partnerów własnie z tego powodu !! Tu na agnieszce takich nie ma , ale w zyciu tym normalnym tak niestety jest .Wszystko sie zmienia i choc moze nie u wszystkich to jednak dodam ze u wielu kobiet z wiekiem a i nie koniecznie tak jest !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
KrazyGrrl
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 04 maja 2005, 07:08
Skąd: ju es of ej
Płeć:

Postautor: KrazyGrrl » 04 maja 2005, 07:39

Yasmine pisze:Niektore kobiety narzekaja ze penisy ich facetow sa za dlugie i odczuwaja bol.


To prawda. Moj misiu ma duzego rozrabiake i juz go nauczylam ze na poczatku nie
moze we mnie wchodzic do konca. Przecietnie potrzebuje ok 5 minut zeby przyjac go calego. Lubie czuc sie tak mocno wypelniona, ale z mniejszymi orgazmy sa rownie dobre. <banan>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 04 maja 2005, 10:02

Malec nie przjmuj sie i juz. A jesli tak Ci to spedza sen z powiek to wez sie za jedna co chce bez zobowiazan. Nabierzesz pewnosci siebie :P. <aniolek2>
Nie no zartuje, ale nie martw sie. Czy to jest najwazniejsze? ? Bedziesz najwspanialszym facetem dla swojej dziewczyny, dasz jej milosc i bezpieczenstwo i wszystko czego pragnie a ona rzuci Cie w powodu malego penisa. Bez przesady ! to tylko bedzie swiadczyc ze nie jest Ciebie warta i Cie nie kocha.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 04 maja 2005, 11:33

Yasmine pisze: Bedziesz najwspanialszym facetem dla swojej dziewczyny, dasz jej milosc i bezpieczenstwo i wszystko czego pragnie a ona rzuci Cie w powodu malego penisa. Bez przesady ! to tylko bedzie swiadczyc ze nie jest Ciebie warta i Cie nie kocha.


Pieknie powiedziane aż sie wzruszyłem czytając to <pijak>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 04 maja 2005, 12:04

KrazyGrrl pisze:To prawda. Moj misiu ma duzego rozrabiake i juz go nauczylam ze na poczatku nie
moze we mnie wchodzic do konca. Przecietnie potrzebuje ok 5 minut zeby przyjac go calego.

u mnie jest podobnie.

oczywyscie ze rozmiar JEST wazny! jednak na szczescie dla panow wyposazonych skromniej nie tylko on decyduje, czy facet bedzie dobrym kochankiem. powiedzmy tylko, ze niektorzy maja wiekszy potencjal na starcie, heh.
Awatar użytkownika
Kamka
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 20 kwie 2005, 15:02
Skąd: z domciu :-)
Płeć:

Postautor: Kamka » 04 maja 2005, 15:09

Andrew pisze:A ile ja to znam kobiet których mezowie w łózku nie zadowalają i jest to zwiazane własne z wielkoscią tegoz organu ??? hmmmmmmmmm? bowiem wszystko jest dobrze jak jest dobrze , póki nie ma checi spróbowania z innym , moze tu i chodzi z wiekszym ? tak tu wszystki kobiety piszecie ze nie ma to znaczenia ! czyzbym wiec ja sam sobie ubzdurał ze jednak ma ! skad mam takie przekonanie ? I ni mówie tu o jakim wyjątkowo wielkim , ale o ...wlasnie tu musialy by sie wypowiedzieć te kobiety które to zmieniaja swoich partnerów własnie z tego powodu !! Tu na agnieszce takich nie ma , ale w zyciu tym normalnym tak niestety jest .Wszystko sie zmienia i choc moze nie u wszystkich to jednak dodam ze u wielu kobiet z wiekiem a i nie koniecznie tak jest !


W sumie to Andrew tez masz racje, ale jak juz pisalam to zalezy od kobiety, od jej doswiadczenia, wieku, ilosci partnerow w lozku i takie tam. Ja pisze ze to dla mnie nie ma znaczenia, bo do tej pory ze tak powiem mialam blizszy kontakt tylko z dwoma facetami i nie mam zbyt duzego porownania. Moj pierwszy mial taka dlugosc, ze sprawial mi bol i moze dlatego sie zrazilam. A obecny jest naprawde swietny w lozku, mimo ze duzo mniejszy, wrecz nawet malutki jakby porownac z tamtym. Ale ja nie mam zamiaru nigdy probowac z innymi, bo kocham tylko jednego i to sie nie zmieni :).
Dee_Jay
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2004, 18:33
Skąd: Wawa i Olsztyn
Płeć:

Postautor: Dee_Jay » 04 maja 2005, 15:59

I tak tych 12 centymetrów pewnie nie wsadzisz do końca <banan> .
Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż potrafi latać!
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 04 maja 2005, 16:55

Aha rozumiem czyli np 20 sie da. Hehe <pijak>
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 389 gości