Czy nie jest za mały?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

młody1
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2005, 20:21
Skąd: Sławno
Płeć:

Postautor: młody1 » 15 maja 2005, 18:03

A ja mam 16,5 cm długości i 13 cm obwodu i nie narzekam.
malec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:21
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: malec » 15 maja 2005, 18:07

młody1 pisze:A ja mam 16,5 cm długości i 13 cm obwodu i nie narzekam.

Bo nie masz na co <aniolek2>

[ Dodano: 2005-05-29, 23:19 ]
Ostatnio natknęłem się na ciekawą ankietę. Jej wyniki sa o tyle szokujące, że wg. nich kobiety zwracają większą uwagęna samo przyrodzenie męzczyzny niż na jego całokrztałt.
http://www.joemonster.org/article.php?sid=3502
Co o tym myślicie drogie panie? (i panowie)
betoniarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2005, 02:56
Skąd: Vratislavia
Płeć:

Postautor: betoniarz » 19 cze 2005, 03:26

Miałem podobny problem co Ty. Piszę że miałem, bo od półtora roku jestem z partnerką, która mnie skutecznie z kompleksów wyleczyła. Teraz wiem jedno, że niezależnie czy się będzie pałować nad średnimi, statystykami, opiniami itd, to na rozmiar własnego nie wpłynie. A odnoszę wrażenie, że zaczynasz tak robić. Już zamieszczenie powyższego linku o tym świadczy. Może dojść do momentu, że kwestię rozmiaru przebije problem Twojej psychiki, bo przyjdzie do ściągnięcia gaci, a Ty zamiast o upojnej nocy będziesz myślał, czy nie jest za mały i w efekcie z nagromadzonych stresów i kompleksów najwyżej będzie dyndał jak chorągiewka na 1 maja.
Gnebisz się, latasz po statystykach, czytasz i co Ci z tego przyjdzie?
Weź sobie książkę, poszukaj pozycji sprzyjających głębokiej penetracji i odpowiednich dla tego rozmiaru i daj sobie (i wackowi) wreszcie spokój.

Co do dziewczyny, która odeszła z powodu rozmiaru penisa, to chyba można ją potraktować jak jedną z tych co odchodzą, bo Twoja bryka ma za mało koni pod maską

Odnośnie statystyki, to dziwię Ci się, że traktujesz jako źródło informacji Joemonster. Zważywszy, że podane przez nich źródło też okazało się być jakąś sobie stronką, która z Reutersem sie raczej nie porówna.
64% kobiet mierzyło penisa partnera - drogie panie, czy tak jest faktycznie?

"If your current partner ever asked what size penis you prefer what would you say
(Neutral) Yours is fine 4 me
(Truth) Bigger is Better
(False) It's not the size of the ship but motion of ocean"
Te dopiski w nawiasie są świetne, wcale nie nakierowują na odpowiedź.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 19 cze 2005, 12:26

betoniarz pisze:64% kobiet mierzyło penisa partnera - drogie panie, czy tak jest faktycznie?

tak <aniolek2> ;P
ale z czystej ciekawosci, on zna moje wymiary, ja jego tez moge hehehe poza tym "pomiar" sie odbyl po roku zwiazku prawie wiec cholerka wiadomo,ze go nie zostawie ze zgledu na wynik bo wariat z niego :> i bardzo nie maly :P
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
HELL-ena
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 19 cze 2005, 18:25
Skąd: z górnej półki
Płeć:

Re: Czy nie jest zamały?

Postautor: HELL-ena » 21 cze 2005, 17:09

malec pisze:Witam wszystkich! Wiem, że podobny temat był juz poruszany na forum ale chciałbym zasiegnąć rady forumowiczów w moim dość cięzkim przypadku.
(...) Z góry dzięki za opinie i ewentualne rady.


Nie ważna jest wielkość pędzla , tylko to jak się nim maluje ....;)
op21
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2005, 18:11
Skąd: B-stok
Płeć:

Postautor: op21 » 12 lip 2005, 18:20

siema. Mam pytanie, jestem niedoswiadczony jeszcze :) i nie mialem stosunkow z 2 osoba i mam pytanie, bo sie martwie czy moj penis nie jest za maly ;/ nie czytalem calego tematu, co prawda jest dluzszy do zalozyciela tematu ale czy tak ogolnie nie powinienem miec kompleksu
ma 17,5 cm dlugosci i 12 cm w obwodzie, wydaje mi sie ze jest troche za "chudy" i nie wiem jak z dlugoscia. aaa i jeszcze jedno czy wie ktos moze do jakiego wieku "rozwija sie" penis ?? z gory dzieki i serio nie zartuje i nie jestem juz az takim smarkaczem
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 12 lip 2005, 19:05

HELL-ena pisze:Nie ważna jest wielkość pędzla , tylko to jak się nim maluje ....

Ot co :) Jakbys miał naprawdę małego to mógłybyś się martwić, a tak to nie zawracaj se głowy żadnymi kompleksami.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 12 lip 2005, 22:46

to wiecej niz moj chyba ,:/
Alucard

Postautor: Alucard » 13 lip 2005, 10:13

Ziemia do forumowiczów!!!HAlo??Zgłoście się!!!HUSTON mamy problem!Kontakt dźwiękowy zerwany,następuje wysyłanie wiadomości tekstowej...
(Ludzie-stop-Macie sztuczne problemy-stop-Jeżeli twoja ukochana ocenia cię po rozmiarach wacka-stop-to znaczy że cię nie kocha i lepiej znajdź sobie inną-stop-PS-stop-JA nie mam kompleksów bo mój duży jest :])
Awatar użytkownika
Baranek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 11 lip 2005, 08:15
Skąd: Z południa...
Płeć:

Postautor: Baranek » 13 lip 2005, 10:25

O zwycięstwie rycerza nie decyduje długość miecza ale umiejętność władania mieczem w walce (i nie tylko mieczem ale i głową)
Alucard

Postautor: Alucard » 13 lip 2005, 10:39

Baranek pisze:(i nie tylko mieczem ale i głową)

Nie mówi się głową ale łepkiem :P
Awatar użytkownika
fifi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 07 cze 2005, 21:24
Skąd: trojmiasto
Płeć:

Postautor: fifi » 13 lip 2005, 22:04

jejku, co za problemo! Jak jest za duzy, to po prostu boli!! i nie mozna wtedy pohulać:( a jak masz ten rozmiar, to ok:) jak sam napisałeś, mieści sie w normie, więc w czym problem? poza tym, seks to nie tylko penis i jego rozmiar- to takze ręce, języczek, przedmioty użytku domowego;)
Obrazek
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 13 lip 2005, 22:10

Baranek pisze: O zwycięstwie rycerza nie decyduje długość miecza ale umiejętność władania mieczem w walce (i nie tylko mieczem ale i głową)

Zalezy jeszcze od smoka-duch walki tez jest czasem niezbedny <browar> ;)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 14 lip 2005, 14:27

fifi pisze:jejku, co za problemo! Jak jest za duzy, to po prostu boli!! i nie mozna wtedy pohulać a jak masz ten rozmiar, to ok:) jak sam napisałeś, mieści sie w normie, więc w czym problem? poza tym, seks to nie tylko penis i jego rozmiar- to takze ręce, języczek, przedmioty użytku domowego;)

Zgadzam się w 100%. Wiesz mój chłopak też na początku narzekał na swoje rozmiary - nie rozumiem go , bo nie ma czym się stresować. W niektórych pozycjach , gdy ma miejsce głębsza penetracja to mnie boli i musimy troche bardziej lajtowo sie kochac, wiec ja nie widze problemu. pozdrawiam <browar>
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 14 lip 2005, 16:40

No to więc jaki jest dla was najbardziej odpowiedni dziewczyny???
Wymiary lub tak w przybliżeniu grubość i długość. A my sobie już obliczymy średnią ;) <aniolek2>
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 14 lip 2005, 16:51

Krzych(TenTyp) pisze:No to więc jaki jest dla was najbardziej odpowiedni dziewczyny???

Naszych facetów :)) świetnie nimi manerujących:))
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 14 lip 2005, 17:45

no i po co był ten post :? A muj tymbardziej, prosze o konkrety nie jakies tam fsiu bździu...
<browar>
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 14 lip 2005, 18:43

To tak jakbys pytal o konkretne wymiary penisow partnerow naszych Forumowiczek ;)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 14 lip 2005, 19:56

GNRose pisze:To tak jakbys pytal o konkretne wymiary penisow partnerow naszych Forumowiczek

A to gżech ?
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
aniaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 05 cze 2005, 16:46
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: aniaa » 14 lip 2005, 20:55

Nie musisz się martwić długością penisa...jeżeli ktoś Cię pokocha to zaakceptuje całość ukochanego ciała :) i z pewnościa nie zauważy dla Ciebie "zbyt małego" narządu. Ważne jest nie to, aby mieć długiego, ale sprawnego..a poza tym kobietę można zadowolić wieloma sposobami :D są ręce, miłość francuska itp. itd. w każdym razie liczy się kunszt, przecież nie zawsze złoto, co się świeci...wobec czego nie ten duży musi być najlepszy...podejrzewam, że Twoja ewentualna partnerka również będzie miała zastrzeżenia co do siebie, być może będzie się wstydziła jakiejś części swojego ciała...więc Twoje obawy są nieuzasadnione. Możesz udowodnić sobie i potencjalnej partnerce, że jakość seksu nie zależy od długości :) powodzenia ;)
Kiedy Bóg stworzył mężczyznę spojrzał nań z niesmakiem i rzekł - "pierwsze koty za płoty" :D Gdy stworzył kobietę powiedział "Hm..praktyka czyni mistrza" ;)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 14 lip 2005, 21:10

No ba :D Witaj pifko dla ciebie <browar>
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 14 lip 2005, 21:15

Krzych(TenTyp) pisze:A to gżech ?

Jasne, ze nie :) Po prostu one niekoniecznie moga chciec sie tym dzielic ;)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 14 lip 2005, 21:36

gosia pisze:Zgadzam się w 100%. Wiesz mój chłopak też na początku narzekał na swoje rozmiary - nie rozumiem go , bo nie ma czym się stresować. W niektórych pozycjach , gdy ma miejsce głębsza penetracja to mnie boli i musimy troche bardziej lajtowo sie kochac, wiec ja nie widze problemu. pozdrawiam

Bo faceta to musisz dowartościować:)Nie przyzna ci sie za nic że tego potrzebuje ale dowartościować trzeba hehe z kobietami jest podobnie narzekają narzekają ale jak się pochwali to i tamto to narzekają dalej tyle że z uśmieszkiem podejrzanym a i bez przekonania :P

[ Dodano: 2005-07-14, 21:38 ]
A i jeszcze jedno nie oszukujmy się te największe nieraz są najmiększe :P hehe znam przypadek nieco nieszczęsliwego gościa który wiele by dał za zwykły rozmiar bo po pierwsze ma problemy z postawieniem tego a po drugie kobitki narzekają że to za duże jest :P
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 14 lip 2005, 22:03

no i po co był ten post A mÓj tymbardziej, prosze o konkrety nie jakies tam fsiu bździu...

A po to, że rozmiar nie jest ważny tylko technika. taka odpowiedz jakie pytanie :)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
samuraj
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 14 lip 2005, 22:42
Skąd: Z południa
Płeć:

Postautor: samuraj » 14 lip 2005, 23:26

Jak to mawiał mój profesor od Ekonomii " Małe jest piękne, ale duże przyjemne..." <browar>

Nie ma się co martwić, dla kobiet liczy nie tylko to aby oręż był pokaźny, ale i to by fachmistrz był znakomity... <walka> <tak>
Seks pozbawiony emocjonalnej oprawy przestaje być wykwintnym daniem, stając się rutynowo odgrzewanym obiadem...
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 14 lip 2005, 23:29

Nie ma się co martwić, dla kobiet liczy nie tylko to aby oręż był pokaźny, ale i to by fachmistrz był znakomity...

Otóż to :) Widać, że znasz się troszkę na kobietkach <browar>
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
samuraj
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 14 lip 2005, 22:42
Skąd: Z południa
Płeć:

Postautor: samuraj » 14 lip 2005, 23:43

Cytat "Otóż to <browar> Widać, że znasz się troszkę na kobietkach "

Dzieki <kwiatek2>

No cóż... "Skromny człowiek jest zazwyczaj podziwiany, pod warunkiem, że ludzie o nim usłyszą" <tak>
Seks pozbawiony emocjonalnej oprawy przestaje być wykwintnym daniem, stając się rutynowo odgrzewanym obiadem...
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 15 lip 2005, 00:09

No cóż... "Skromny człowiek jest zazwyczaj podziwiany, pod warunkiem, że ludzie o nim usłyszą"

Zgadza się :) Heh, no skromnyś to Ty bardzo :)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Przemo_ktt
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2005, 00:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Przemo_ktt » 23 lip 2005, 00:50

Witam!! JEstem tu poraz pierwszy i mam problem podobny do problemu "Malca". Mianowicie mam 19 lat i kompleks zwiazany z krotkim penisem 12 długość i 13 obwód, troche dziwne ze obwod jest wiekszy od dlugosci ale tak juz mam, i jeszcze jeden problem podczas wzodu moj penis jest lekko wykrzywiony w lewo (patrzac od gory z mojej strony). Jestem prawiczkiem, powiedzcie czy to lekkie skrzywienie i rozmiary mojego penisa moga powodowac jakis proble podczas stosunku ??
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 23 lip 2005, 00:56

To, że wykrzywiony to nie problem. Nie liczy się wielkość tylko technika. Nawet z 10 cm wystarczy jak będziesz dobrze działał.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 324 gości