pytanie o orgazm u kobiet

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
nikifor
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 06 maja 2005, 23:52
Skąd: Polska
Płeć:

pytanie o orgazm u kobiet

Postautor: nikifor » 07 maja 2005, 18:58

Kobiety jak to jest z tym waszym orgazmem. Bo moje doswiadczenia są takie że robiąc to z panną językiem ona się podnieca podnieca ..... wije z błogiego uczucia i nagle mówi stop i skończ już wystarczy. I mi sie wydaje że ona dochodzi tylko do pewnego momentu - górki i boi sie zaryzykwac dalsze pieszczoty bo boi sie co bedzie dalej.
U nas jest tak że momentem kulminacyjnym jest wytrysk ale dalsze pobudzanie tez stwarza przyjemnosc i nie musimy sie przed tym bronic. A ona wręcz walczy o to abym dalej nie robił tego.
Co wy na to
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 maja 2005, 19:12

są kobiety których po ich orgazmie nie sposób dotknać ich łechtaczki , trzeba poczekać jakiś czas by sie nia zajać ! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 07 maja 2005, 19:32

To ze chce zebyś przestałoznacza to ze miała już orgazm[prawdopodobnie] I powiedz jak byś się czuł jak dziewczyna robiła laskę tobie po wytrysku przy tym namiętnie pieszcząc grzyba ?
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 maja 2005, 19:35

Krzych(TenTyp) pisze:To, ze chce zebyś przestał ...oznacza to, ze miała już orgazm[prawdopodobnie]


Własnie ...tylko ...prawdopodobnie , ale nie koniecznie !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 07 maja 2005, 21:33

Ale bylo tez w jakims topicu tu lub na innym forum, ze niektore kobiety/dziewczyny niezdaja sobie sprawy z istnienia czegos takiego jak wielokrotny orgazm ;].

A tak ogolnie to chyba najlepiej jak jej zapytasz ... ludzie czy wy nieumiecie rozmawiac ze swojimi partnerkami/partnerami ? :|
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Misia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 115
Rejestracja: 29 sty 2005, 17:48
Skąd: Z 3miasta
Płeć:

Postautor: Misia » 07 maja 2005, 21:54

hmm..wilekrotny orgazm..marze o tym.. 8) ale tak jest (przynajmniej w moim przypadku), ze po prostu niemam juz sily, zazwyczaj musimy sie sporo nagimnastykowac z moim zebym miala w ogole orgazm, jesli nawet on ma jeszcze sily..to ja juz padam:/ musze odpoczac przynajmniej to pol godzinki....
tr3sor dobrze gada:po prostu POGADAJ Z NIA...
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 07 maja 2005, 22:02

Ciesz sie ze masz -.- ;p. Ja sie z moja myszka dalej gimnastykuje (od jakies hmm 5 miesiecy [ niestety dosc zadko ]) zeby pierwszy orgazm przezyla :D. A w tym tepie to wielokrotny to chyba po 30`stce zaliczy -.- :P
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Misia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 115
Rejestracja: 29 sty 2005, 17:48
Skąd: Z 3miasta
Płeć:

Postautor: Misia » 07 maja 2005, 22:10

ej..glowka do gory:D cale zycie przed wami:P moze zrobcie sobie taki calo dniowy maratonik(niemusze mowic o co mi chodzi;) )na pewno choc raz bedzie miala orgazm:)
Czas leci szybko...i bardzo dobrze!!!!
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 07 maja 2005, 22:22

No wiesz z tym ze my jeszcze przed "first time" ;p. Wiec przy petingu i oralu moze byc troszke trudniej -.- ;p
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 maja 2005, 22:33

A niby czemu?
Mi się wielkorotny zdażyło nieraz mieć właśnie przy pettingu <banan>

supersernik>Ej a może tak podagadać i wyjaśnić takie rzeczy?Bo jak się zabierać ze sexopodobne sprawy jeśli się nie gada na takie tematy? :|

[ Dodano: 2005-05-07, 22:35 ]
To jej powiedz że chcesz wiedzieć. A czemu? BO TAK! <foch> :D
Awatar użytkownika
nikifor
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 06 maja 2005, 23:52
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: nikifor » 07 maja 2005, 22:33

hmmm - mi nie chodzi o wielokrotny orgazm. Chodzi mi o dwie rzeczy:
- dlaczego nie chce żebym pieścił ją dalej
- dlaczego tylko ona może mi powiedzieć czy ma ten orgazm czy nie.
- może boi się przekroczyc pewnej granicy która to oddziela ją od szaleństwa a tym szaleństwem własnie jest orgazm którego np tak naprawde nigdy nie przeżyła.
- a może chodzi o ten kobiecy wytrysk - moze boi sie ze nie bedzie mogła czegos powstrzymać.

ps ja z nią rozmawiam - ale dostaje tylko lakoniczne odpowiedzi w stylu nie możesz bo nie i juz.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 07 maja 2005, 22:39

Ogólnie to zapytam czy wiesz może jak wygląda ten orgazm ... Bo to da się wyczuć zwłaszcza przy petingu :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 07 maja 2005, 22:41

Huh niezazdrosze takiej kobiety ... niewyobrazam sobie lakonicznych wypowiedzi na ten temat od mojej myszki :D przecierz to dla jej dobra ;d i jej przyjemnosci ;d faceta doprowadzic do orgazmu do betka w porownaniu z doprowadzeniem kobiety ;p
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 08 maja 2005, 11:10

tr3sor pisze:No wiesz z tym ze my jeszcze przed "first time" ;p. Wiec przy petingu i oralu moze byc troszke trudniej -.- ;p

chyba łatwiej:?
kasztan_lo
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2005, 13:03
Skąd: Radymno
Płeć:

Postautor: kasztan_lo » 08 maja 2005, 13:12

musiusz czekac czekac i jeszcze raz czekac... przejdzie jej i poczuje przyjemnosc nieziemska... byz moze jest jeszcze tak ze miala orgazm ale o tym nie wiedziala... po prostu drzala i nie wiedziala co to jest... sa sposoby zeby sprawdzic... poszukaj...
Awatar użytkownika
SANCHEZ
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 03 lis 2004, 18:35
Skąd: z otchłani
Płeć:

Postautor: SANCHEZ » 08 maja 2005, 13:17

supernik pisze:hmmm - mi nie chodzi o wielokrotny orgazm. Chodzi mi o dwie rzeczy:
- dlaczego nie chce żebym pieścił ją dalej
- dlaczego tylko ona może mi powiedzieć czy ma ten orgazm czy nie.
- może boi się przekroczyc pewnej granicy która to oddziela ją od szaleństwa a tym szaleństwem własnie jest orgazm którego np tak naprawde nigdy nie przeżyła.
- a może chodzi o ten kobiecy wytrysk - moze boi sie ze nie bedzie mogła czegos powstrzymać.

ps ja z nią rozmawiam - ale dostaje tylko lakoniczne odpowiedzi w stylu nie możesz bo nie i juz.


Mam identycznie z moją dziewczyną! Po pieszczotach oralnych z mojej strony, gdy wszystko wydaje się być pięknie (widzę to po jej reakcjach), ona nagle prosi mnie żebym już przestał. Gdy pytam co się dzieje, to ona na to, że zupełnie nic, że tak już ma :). Próbowałem z nią rozmawiać na ten temat już "po", ale dostałem wymijającą odpowiedź. I zastanawiam się co jest tego przyczyną. Przecież nie zapytam jej wprost - miałaś orgazm czy nie? Ostatnio doszło nawet do takiej sytuacji, że na moje dłuższe pieszczoty językiem "tego" miejsca ona odpowiedziała w końcu śmiechem, bo jak stwierdziła - "łaskoczesz mnie". Wygląda to tak, jakby ona bała się przekroczyć pewnej granicy, tak jakby bała się po prostu orgazmu! A więc może któraś dziewczyna podpowie o co w takich sytuacjach Wam kobietom może chodzić, bo ja wymiękam :)
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 08 maja 2005, 14:14

SANCHEZ pisze:Przecież nie zapytam jej wprost - miałaś orgazm czy nie?

ale dlaczego nie? to jest pytanie jak najbardziej na miejscu
ja myślę że dziewczyna po prostu w pewnym momencie czuje że przyjemne uczucie mija
tak bywa
Awatar użytkownika
SANCHEZ
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 03 lis 2004, 18:35
Skąd: z otchłani
Płeć:

Postautor: SANCHEZ » 08 maja 2005, 14:22

nata pisze:
SANCHEZ pisze:Przecież nie zapytam jej wprost - miałaś orgazm czy nie?

ale dlaczego nie? to jest pytanie jak najbardziej na miejscu
ja myślę że dziewczyna po prostu w pewnym momencie czuje że przyjemne uczucie mija
tak bywa


No właśnie, ale dlaczego to przyjemne uczucie mija? Jaki jest tego powód? :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 maja 2005, 14:32

Nie wierze w orgazmy kobiece , takie zeby facet nie wiedział ze kobieta go miała i tak samo ...jesli kobieta nie jestr pewna orgazmu ...czy go miala czy nie ? to znaczy ze go nie miala
choc moga byc wyjątki ! ale to mały procent !
Nie pytaj sie jej ! jak go bedzie miała pierwszy bedziesz o tym wiedział ! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 08 maja 2005, 15:24

Coz... a ja nie widze w tej sytuacji nic dziwnego. Sama czesto nie jestem w stanie wytrzymac dalszego dotyku mojego kochania. I to wlasnie po orgazmie. Staje sie tam tak wrazliwa, ze dotyk po prostu boli, przeszkadza, denerwuje.
Ale wystarczy kilka minut przerwy i moge dalej. T
akie sytuacje mam wlasciwie tylko po seksie oralnym. Jest to jedno z najbardziej intensywnych przezyc, "eksploatujace" lechtaczke bardzo silnie i moze dlatego.

Nie wierze w orgazmy kobiece , takie zeby facet nie wiedział ze kobieta go miała

A ja wierze. Bo nie raz czas mialam taka sytuacje. Zwlaszcza na poczatku mojego zwiazku, gdy moj mezczyzna nie mial wprawy co do moich preferencji. Skurcze pochwy (ktore sa wg mnie najbardziej swiadczace o orgazmnie) wcale nie musza byc tak silne by byly widoczne. Mysle, ze wszystko zalezy od kobiety.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 maja 2005, 15:29

Ja o kozie ...Ty o wozie !! <aniolek2> nie mialem na mysli skurczów pochwy ! to tak bym został dobrze odebrany w tym co pisze !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
nikifor
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 06 maja 2005, 23:52
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: nikifor » 08 maja 2005, 20:43

własnie złotooka kotka odpowiedziała na to co chciałem wiedzieć.

Zastanawia mnie tylko to że niektóre kobiety mają tzw wytrysk (ejakulacje) ale sądziłem że staje sie to podczas dalszego pieszczenia w czasie orgazmu a moja kotka gdy go ma (bo wiem że ma i widze że ma) to nie chce żebym ją dalej pieścił - może dlatego że jest to nieprzyjemne już ale może dlatego że boi sie przeżyć tą ejakulacje.

Wiec kolejne pytanie kiedy kobiety mają wytrysk przed w czasie czy po orgaźmie i czy miałyście go już kiedyś.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 maja 2005, 21:00

równoczesnie w trakcie orgazmu , tak jak ty masz wytrysk podczas orgazmu tak samo kobiety tą ejakulacje , choc to zadkie to wystepuje
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Judyta
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 16 sty 2007, 22:49
Skąd: Kielce
Płeć:

Postautor: Judyta » 16 sty 2007, 23:01

Ja mam właśnie taki problem ze chłopak próbuje mnie doprowadzić do orgazmu za pomocą języka, dotykając łęchtaczki itp. w pewnym momencie go odpycham, tłumacząc że mnie boli, bo nie potrafie wytłumaczyć mu tego w inny sposób...
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 17 sty 2007, 20:24

Ja mam właśnie taki problem ze chłopak próbuje mnie doprowadzić do orgazmu za pomocą języka, dotykając łęchtaczki itp. w pewnym momencie go odpycham, tłumacząc że mnie boli, bo nie potrafie wytłumaczyć mu tego w inny sposób...

Tez o tym kiedys slyszalem od znajomych i nie wiem o co im chodzilo bo tego jakos nie potrafili wytlumaczyc...
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 17 sty 2007, 20:27

Judyta pisze:w pewnym momencie go odpycham, tłumacząc że mnie boli, bo nie potrafie wytłumaczyć mu tego w inny sposób...

ale faktycznie boli, czy to jest tylko wymówka, bo nie rozumiem... :?
Awatar użytkownika
Judyta
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 16 sty 2007, 22:49
Skąd: Kielce
Płeć:

Postautor: Judyta » 17 sty 2007, 21:57

Powiem tak co do palcówki na samym początku bolało, ale wydaje mi sie ze to wmiare normalne, teraz już raczej nie boli. Ale gdy po jakimś czasie zaczyna styulować łechtaczke to jest tragedia. Nigdy nie wytrzymuje do końca i go odpycham, to nawet czasami nie jest zalezne ode mnie tylko to jest taki odruch ze tak powiem niekontrolowany :/ Czasami mi się po prostu wydaje ze nie robi tego za delikatnie, albo po prostu czegoś się obawiam choć sama nie wiem czego hmm może reakcji na zbyt dużą przyjemność, bo nie potrafie w inny sposób tego wyjaśnić... Ehh widocznie coś ze mną nie tak.
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 17 sty 2007, 22:26

jeśli chłopak robi to zbyt mocno, a na dodatek np. poprzez tarcie jakby zużywa nawilżenie, to nie dziwne, że po jakimś czasie zaczynasz odczuwać ból i nici z przyjemności... prawda jest taka, że póki ty nie będziesz wiedziała, co ci odpowiada i odpowiednio nie nakierujesz jego ręki, to będziesz nadal odczuwała to, co odczuwasz...
poznaj najpierw sama swoje reakcje, a potem ucz jego... i druga sprawa: jeśli uważasz, że on robi to zbyt brutalnie, to musisz mu powiedzieć o tym... musisz powiedzieć mu, żeby zmniejszył siłę nacisku, bo łechtaczka no delikatny narząd...
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 18 sty 2007, 00:00

moja na początku też tak miała, że mówiła dość!!!

z czasem powinno przejść jak pozna lepiej swoje reakcje..

a inna sprawa, że po prostu może boleć, przy braku nawilżenia
a przy łechtaczce, wystarczy 1 zły ruch, bo jest 100razy bardziej wrażliwa

więc postaraj się delikatniej, nawilż i trenuj
bo trening czyni mistrza :)

moja orgazmów za wiele nie miała, dość ciężko o to
ale przy pierwszym chyba sąsiedzi wiedzieli :) skurcze było czuć, wiła się itp.itd i na chwile odleciała. a później godzine dochodziła do siebie :)
Awatar użytkownika
Pani Batman
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 11 gru 2006, 12:39
Skąd: Bdg
Płeć:

Postautor: Pani Batman » 18 sty 2007, 10:41

w pewnym momencie go odpycham, tłumacząc że mnie boli, bo nie potrafie wytłumaczyć mu tego w inny sposób...


tez tak mialam.... tylko to nie jest taki normalny bol, po prostu jest to spowodowane przekrwieniem lechtaczki co w pewnym, maxymalnym etapie doprowadza od dyskomfortu.

Ja z moim chlopakiem, w odroznieniu od niektorych tu sie wypowiadajacych, rozmawialismy o tym, tez o to pytal. Ja poprosilam by jak powiem ze juz nie 'tam' to by szedl jezykiem troszke nizej. Nizej tez jest przyjemnie i po jakiejs chwili ten dziwny dyskomfort,wyzej, mija i mozna znow symulowac lechtaczke no i ... przychodzi orgazm - niesamowite!

reasumujac:

po1:
poznajcie swoje cialo, nie zawsze musi byc na poczatku idealnie, nie kazdy jest taki sam

po2:
ROZMAWIAJCIE ZE SOBA

po3:
ROZMAWIAJCIE ZE SOBA

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 409 gości