Mineta i pieszczoty- first time

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Wiertarka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 26 lis 2004, 14:31
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Wiertarka » 03 lut 2005, 12:19

szampan hmm ja tam wolałabym coś bardzies słodszego jakas płynna czekolada pełno mleczna lub bita smietana mnia mnia az sie głodna zrobiłam :564:
Poszybować chociaż raz ponad śmierć,ponad czas...
karol

Postautor: karol » 03 lut 2005, 12:54

Krzychu! Ja to mysle iz Twoja pani sie po prostu wstydzi ! mysli ze jak ją tam zaczniesz całowac to bedziesz miał dyskonfort , ze nie zaakceptujesz jej smaku ni zapachu i sadze, iz tak jest na pewno !! wez ja pod prysznic , wykomp ją a Ona Ciebie , a potem idzcie do łoza , najlepiej jak byś ją zwiazał , ale zapewne sie nie da , jak sie da , to nie za bardzo bedzie Ci mogła przeszkadzać , ale ..... skoro pozwala Ci paluszkami tam baraszkować to wez pokaz jej ze jest smaczna !! czyli wyciagaj co jakiś czas reke z tamtad i oblizuj paluszki delektujac sie jej smakiem i zapachem , nie wierze , ze nie chce bys ja tam całował i piescił ustami , skoro podoba sie jej paluszkami , to tylko strach przed zaakceptowaniem przemawia przed nią !
Nie mysl też , ze ja odrazu zaspokoisz(dostanie orgazmu) choć i tak być moze ! podczas minetki , ale pierwszy raz moze też być tak ze mimo iż tam bedziesz i ACi pozwoli to bedzie sie czoła nieswojo , i to jej przeszkodzi by sie całkowicie temu poddała , chyba ze bedziecie mieli duzo czasu to wtedy kto wie ! :564:
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 03 lut 2005, 13:16

Wiesz Karol ostatnio tak właśnie zrobiłem ale bede to powtażał do skutku. Przecież jak wracałem do domu to niemogłem się nawąchać paluszków :D:D:D:D:D
Musze jej to powiedzieć wiem ze na pewno zrozumie....... Musze ją przekonac do tego.....
Edit- Pomysł z mopielą jest już w planach tylko z realizacją troszkę trudniej. Ale najważniesze ze mam prysznic :D:D

Qufa jak ona mi smakuje :P Miud i malina..... Zresztą sam wiesz
:564:
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Maelee
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 12 lip 2004, 16:40
Skąd: zza krzaka ;)
Płeć:

Postautor: Maelee » 03 lut 2005, 13:27

Moja dziewczyna tez miala z tym bardzo duze opory, ale ja jestem bardzo cierpliwy. Wszystko robilem powolutku, malymi kroczkami az w koncu trafilem TAM jezyczkiem :). No i teraz sprawia jej to taka przyjemnosc, ze nie dosc ze sama prowadzi mnie w to miejsce, to i jeszcze podobne pieszczoty odwzajemnia :). Tak wiec panowie, badzcie cierpliwi, a nagroda przyjdzie :).
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 03 lut 2005, 13:40

Jak kiedyś powiedziałem ze cierpliwość i opanowanie to najważniesze cechy dojzałego człowieka.....
:564:
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

MISTRZOSTWO ŚWIATA

Postautor: Krzych(TenTyp) » 08 lut 2005, 16:50

I się opłaciło więc to dla pań które prosiły o nowe propozycje...... [historia oparta na dzisiejszym fakcie]
A mianowicie przepis ma się tak :
1- mleczko do masażu
2- ręce
1- prysznic
1- wygodne wyrko
i 45 min wolnej chaty
A więc na początku !!dobry!! masaż taki który odpręzy ją całkowicie trzeba wymasować calutkie plecki nie pominąć zadnego nijsca...... Barki rączki.....
Ukłon w strone K. bo mi pomógł troszkę
Po samym masażu gdy się odwruci na plecki trzeba zająć się jej piersiami dokładnie wypieścić aby piersi sterczały jak na pompowane..... Każda kobieta jest inna i lubie co innego w trakcie pieszczenia piersi. Ja bym zwruckił uwagę na uszka i szyję. :D
Następnym punktrm planu jest prysznic i tu już we własnej inwencji..... Bynajmniej jeszcze nie dotykac jej kwiatuszka......
Po dokładnym wypieszczeniu jej całego ciałka pujść z powrotem do pokoju pieszczot stanąc w dżwiach i przyglądać ja się ubiera. Niemożna dopuścić do tego aby ubrała koszulkę. Powoli podejść jak zwieżynę ale trzymając ręce przy sobie. Czekając na pocałunek. Pocałować czule w odpowiedzi nadal trzymając ręce za sobą. Nie dotykac jej[prowokacja]
Jak już się na ciebie żuci to jest dobrze. dobrą opcją jest jak usiądzie na ciebie okrakiem już w majteczkach lub bez :D. Od nowa zacznij ją pieścić. Już można zacząć pieścij jej kwiatuszek ale rączką w takiej pozycji to najlepiekj kciukiem. Delikatanie prawie tak jak byc jej nie dotykał. Po chwili trzeba ją położyć na łużeczku i pieścić ją tak jak przedtem i powoli schodzić w dół najlepiej zrobić jeszcze małe podchody schodzić scodzić coraz niżej i nieżej aż na kruciutki moment wrócić na górę w tym czasie przygotować się i ustawić odpowiednio..... Jeszcze zwrócić uwagę na uda i ich wewnętrzną tronę całowac lizać pieścić. Rączi nie lecniuchują :D ...... No izaczynamy dzieło K. znowu w tm momencie :564:
za porady lecz sam wymyśliłem nową technikę :] ale już nie zdradzę jaką. HC też :564:
.... Umnie nie trwło to więcej niż 4 minuty i już na szczycie. sąd wiem [brzuszek jej od skurczw az podskakiwał] No dobra max 5 minut :D
Rekord świata a zwłaszcza ze to była moja 1 w życiu minetka ........ I pierwsza cipeczka na która mogłem dotknąć.....

POZDRO 4 ALL :564:
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 08 lut 2005, 21:56

gratulacje :564:

ale skoro inni podzieli sie swoimi pomyslami to podziel sie tez Twoimi :)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 08 lut 2005, 22:11

Dzięki :564:

Pomysłem jest to że przed masaż dobry bo musi być delikatny rozluźniający i zarazem charyzmatyczny[bo czyniony męskimi rękoma]. Po tym pieszczoty też musza być specyficznie optymalne. Bo każda z was ma inne potrzeby. Po tym relaxujacy prysznic we dwoje. A puźniej można zająć się sednem sprawy a jaki jest tego efekt już napisałem :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 lut 2005, 22:17

I na to wszystko 45 minut? To szybko sie uwijaliscie :)
JA bym sie w 45 minutkach nie zmiescil :564:
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 08 lut 2005, 22:19

no kokoło 45 to była jakaś mała godzinka ;) Chociaż powiem tobie ze straciłem wtedy poczucie czasu :D Wszystkie myśli straciłem. Iprowizacja :p
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 08 lut 2005, 22:21

na mnie zawsze najbardziej dziala, kiedy caluje cale moje krocze, bardzo, bardzo leciutko i delikatnie, pozniej przechodzi do warg, i tak dluzszy czas- wargi- wnetrze ud- krocze, tak prawie, jakby ich wcale nie dotykal, i kiedy juz sama nie moge wytrzymac, przechodzi glebiej. to mnie naprawde rozbraja.
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,
pogodnie, bosko świadomym."
Henry Miller
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 08 lut 2005, 22:30

ja tez potzrebuje barrdzo delikatnych pieszczot.Nacisk spawia mi bol.Coz,takie delikatne z nas kobitki :P
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Re: MISTRZOSTWO ŚWIATA

Postautor: Mona » 09 lut 2005, 00:35

Krzych(TenTyp) pisze:I się opłaciło więc to dla pań które prosiły o nowe propozycje...... [historia oparta na dzisiejszym fakcie]
A mianowicie przepis ma się tak :
1- mleczko do masażu
2- ręce
1- prysznic
1- wygodne wyrko
i 45 min wolnej chaty
A więc na początku !!dobry!! masaż taki który odpręzy ją całkowicie trzeba wymasować calutkie plecki nie pominąć zadnego nijsca...... Barki rączki.....
Ukłon w strone K. bo mi pomógł troszkę
Po samym masażu gdy się odwruci na plecki trzeba zająć się jej piersiami dokładnie wypieścić aby piersi sterczały jak na pompowane..... Każda kobieta jest inna i lubie co innego w trakcie pieszczenia piersi. Ja bym zwruckił uwagę na uszka i szyję. :D
Następnym punktrm planu jest prysznic i tu już we własnej inwencji..... Bynajmniej jeszcze nie dotykac jej kwiatuszka......
Po dokładnym wypieszczeniu jej całego ciałka pujść z powrotem do pokoju pieszczot stanąc w dżwiach i przyglądać ja się ubiera. Niemożna dopuścić do tego aby ubrała koszulkę. Powoli podejść jak zwieżynę ale trzymając ręce przy sobie. Czekając na pocałunek. Pocałować czule w odpowiedzi nadal trzymając ręce za sobą. Nie dotykac jej[prowokacja]
Jak już się na ciebie żuci to jest dobrze. dobrą opcją jest jak usiądzie na ciebie okrakiem już w majteczkach lub bez :D. Od nowa zacznij ją pieścić. Już można zacząć pieścij jej kwiatuszek ale rączką w takiej pozycji to najlepiekj kciukiem. Delikatanie prawie tak jak byc jej nie dotykał. Po chwili trzeba ją położyć na łużeczku i pieścić ją tak jak przedtem i powoli schodzić w dół najlepiej zrobić jeszcze małe podchody schodzić scodzić coraz niżej i nieżej aż na kruciutki moment wrócić na górę w tym czasie przygotować się i ustawić odpowiednio..... Jeszcze zwrócić uwagę na uda i ich wewnętrzną tronę całowac lizać pieścić. Rączi nie lecniuchują :D ...... No izaczynamy dzieło K. znowu w tm momencie :564:
za porady lecz sam wymyśliłem nową technikę :] ale już nie zdradzę jaką. HC też :564:
.... Umnie nie trwło to więcej niż 4 minuty i już na szczycie. sąd wiem [brzuszek jej od skurczw az podskakiwał] No dobra max 5 minut :D
Rekord świata a zwłaszcza ze to była moja 1 w życiu minetka ........ I pierwsza cipeczka na która mogłem dotknąć.....

POZDRO 4 ALL :564:



Fakt - mistrzostwo.Jak na pierwszy raz,to moje gratulacje :564:.Napiszę Tobie,Krzychu w sekrecie(nikt nie widzi),że możesz być dumny ze swojego pomysłu i całej tej ceremonii.Myślę,że niektórzy mogą wziąć przykład z Ciebie.

Przeszłam z Tobą i z Twoją dziewczyną długą drogę, począwszy od listopada.Pamiętam,jak pytałeś,wątpiłeś,szalałeś i w ogóle nie miałeś nadzieji na to,że "to" się stanie przd Jej 20-stką.Z rozmów z Tobą wywnioskowałam,że jesteś młodym,niesamowicie poważnym chłopakiem.Wiem,że bardzo kochasz Ją i szanujesz i widać to w każdej Twojej wypowiedzi,jak bardzo jest Ona ważna dla Ciebie i Jej bezpieczeństwo.Byłeś skłonny nawet czekać bardzo długo na "ten" moment i chyba po raz pierwszy w życiu uwierzyłamw to,że tak się stanie.Ty poczekałbyś długo.
Szanuję Cię i Twoja dziewczyna miała naprawdę wielkie szczęście,że poznała właśnie Ciebie.
Widzę Was ze sobą za 30 lat.Naprawdę!

Powodzenia w dalszej drodze na szczyt :564:
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 09 lut 2005, 00:44

Jestem wruszony. To chyba dlatego ze za bardzo nie wieżę w siebie. Mona jesteś wspaniała :D...... Dajesz mi siłę na te 30 lat :D Normalnie mnie zatkało :564:
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 lut 2005, 01:33

Widzę Was ze sobą za 30 lat.Naprawdę!
Pytanie jeszcze co wtedy robia ;) Bo mozna skladac papiery rozwodowe a mozna isc za raczke po parku :)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 09 lut 2005, 01:40

Ah nielubie gdybać .............Bezsensu
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 09 lut 2005, 08:34

Maverick pisze:
Widzę Was ze sobą za 30 lat.Naprawdę!
Pytanie jeszcze co wtedy robia ;) Bo mozna skladac papiery rozwodowe a mozna isc za raczke po parku :)


Idąc tokiem rozumowania niektórej części forumowiczów,to pewnie papiery rozwodowe :573:

Potem do siebie wrócą,a potem wspólnie będą czekać na odbiór sztucznej szczęki :D .

Miłego dnia :564:
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
karol

Postautor: karol » 09 lut 2005, 08:39

Brawo , nie ma co marudzic , trza cieszyc sie chwila i nie myslec o jtrze , bo nie wiadomo co jutro przyniesie , (moze jakis komar przyfrunie ????) :547: wiec cieszmy sie ! i zyjmy ! jutra nie ma !!!
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 09 lut 2005, 17:46

45 minut?
bardzo sybko sie uwineliscie...
co do twojego pomyslu to calkowicie potwierdzam tylko ja zawshe ja po masashu (prawie) cala wylizuje
kociak jak to kociaki :P baaardzo lubi jak sie jezyczkiem masuje jej plecki :]
tak wiec gratuluje zycze powodzenia krzychu :564:
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 16 lut 2005, 14:04

I własnie chodzi o własną inwencję, pomysł. Ale także o instynkt, intuicję oraz wyczucie chwili i nastroju. Krzychu to zlutował wszystko razem i urządził swojej pani wspaniały masażyk połączony z pieszczotami. Gratuluję! :564:
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 16 lut 2005, 14:18

Najważniejsze jest żeby wszystko się kuładało jak do tej pory :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 lut 2005, 15:30

Nie przesadzajcie zbyt długi sex jest nudny i nie zawsze ciekawy , zrobic co zrobic i tyle , a potem mozna zawsze zaczac drugi raz ! bo jak czytam ze 45 min , to sie szybko uwiniliscie ,(w sensie takim ze ktoś zazuca iz to krótko ) to mnie dreszczyk przechodzi , co innego pieszczoty a co innego sex ! jak ktos myli te pojecia to dobranoc ! :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 17 lut 2005, 08:21

Ja również zdamrelację . Wiesz to co napisałeś jest bardzo podobne do tego co sam robię jednakże nie doszedłem jeszcze do samej minetki .

Do pieszczenia myszki dochodzi się dopiero kiedy kobieta jest już mocno podniecona innymi pieszczotami i kiedy myszka jest już dość mokra.
Jeśli skupisz się tylko na pieszczeniu myszki, to może to jej nawet sprawiać ból.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Qzik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2005, 19:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Qzik » 17 lut 2005, 11:02

Jarek pisze:Do pieszczenia myszki dochodzi się dopiero kiedy kobieta jest już mocno podniecona innymi pieszczotami i kiedy myszka jest już dość mokra.
Jeśli skupisz się tylko na pieszczeniu myszki, to może to jej nawet sprawiać ból.


Z tym to się nie zgodzę, ja czasem od tego zaczynam jak dziewczyna ma ochotę i jest w porządku.
Awatar użytkownika
Luzak
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 14 kwie 2005, 15:25
Skąd: Wroclaw
Płeć:

Postautor: Luzak » 15 kwie 2005, 11:18

Najlepsza zabawa jest wlaśnie wtedy gdy samymi pieszczotami doprowadzam moje Kochanie do wrzenia. Nie można tak od razu przechodzić do minetki. Trzeba sprawić, żeby poprzez dotykanie calego ciala, calowanie i delikatne muskanie ustami stref erogennych doprowadzić ją do ekstazy. To może troche potrwać, ale warto!!!

No i czas na minetke wlaściwą :PPPPPP Kieruje cieply oddech na jej punie, od czasu do czasu muskając ją delikatnie ustami i językiem. Ręce, jak wspomnial Karol (mądry czlowiek :564: ), nie leniuchują. Ręce masują jej pączusie, brzusiu, ręce, uda i pupcię. Lizanko zaczynam od warg większych, powoli i delikatnie od dolu do góry, z lewej i prawej strony. Co chwile delikatne buziaki dostają również uda od wewnętrznej strony. Punia przez caly czas jest ogrzewana cieplym oddechem. Zaczynam lizać ją calą od góry do dolu. Następnie ruchy okrężne i ssanko. Gdy moja Malutka zaczyna wierzgać, wtedy zaczynam stymulować jej lechtaczke kciukiem a jeden lub dwa palce drugiej ręki lądują w jej muszelce. Aha, muszę dodać, że mam kolczyk w języku, co dodatkowo ją stymuluje. Jak zaczynam czuć, że już mi język drętwieje (do pól godz.) to wtedy znak, że czas zakończyć grę wstępną i ... dopiero zaczyna się jazda :D
Michu_18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 01 cze 2005, 20:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Mineta i pieszczoty- first time

Postautor: Michu_18 » 01 cze 2005, 21:00

Witam... mam do Was pytanko... Jestem z dziewczyną już pół roku i byliśmy na etapie pieszczenia piersi (reka pod stanik), pieszczenie "MAŁEJ" (reka w majtki), ale ostatnio czesto z Nia rozmawiałem na te tematy i powiedziała, że nie miała by nic przeciwko, jakbym zrzucił z Niej ciuszki, a co więcej powiedziała, że ma ochotę na minetę.
Nie wiem jak się zachować, tzn jak wyczuć gdzie będzie i w jaki sposób sprawię Jej największą przyjemność... Czy "badać" językiem wierzch czy raczej zajrzeć głębiej... proszę o pomoc... nie chce Jej zawieść...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 cze 2005, 21:02

Tum na foru juz tu jest to co potrzebujesz ...poszukaj , jak nie postaram sie wkleic ci linka , tylko zeby nie było ze nie znalazłes ???!!!! bo jest na 100% <aniolek2>
A tak na marginesie to dziewczyna Ci musi mówic na co ma ochotę ??? a ty na co czekałeś ??? popraw sie !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Michu_18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 01 cze 2005, 20:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Michu_18 » 01 cze 2005, 21:07

A tak na marginesie to dziewczyna Ci musi mówic na co ma ochotę ??? a ty na co czekałeś ??? popraw sie !


Zważając na Jej wiek (15) to nie chiałem za szybko wprowadzać różnych rzeczy :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 cze 2005, 21:11

Alez zes mi odpowiedział :> no weź!!! przeciesz piszesz ze nie wiesz jak to zrobic ...wiec ??? <aniolek2> <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 01 cze 2005, 21:15

sam kiedys zalozylem taki temat zaraz cos wynajde

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 321 gości