jak to jest?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

karina
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 12 kwie 2005, 11:43
Skąd: cz-owa
Płeć:

jak to jest?

Postautor: karina » 22 cze 2005, 13:23

cze wszystkim.chcialam sie zapytac jak to jest z tym kochaniem czy wy dziewczyny tez odczuwacie bol przy wkladaniu penisa?jestem dopiero poczatkujaca:)i kochalam sie moze z 5 razy ale za kazdym razem odczuwam bol i musze go wkladac bardzo powoli moze to dlatego ze nie jestem odpowiedniu nawilzona ale stosujemy prezerwatywy nawilzajace!!pozatym za kazdym razem chce mi sie siusiu ja chyba mam jakies problemy ze soba:(za kazdym razem musze latac do wc to jest juz denerwujace dla mnie!!pozatym podcza stsounku tez odczuwam bol:(
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 cze 2005, 13:32

Bo jesteś za mało podniecona, za bardzo się stresujesz. A o tym moczu już było - nie Ty pierwsza i nie ostatnia.
Awatar użytkownika
Giriana
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 21 cze 2005, 20:18
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: Giriana » 22 cze 2005, 13:44

aTwój chłopak jest delikatny?? zwaza na Twoje reakcje?? to Ty musisz w akiej sytuacji kontrolować zbliżenie.. jestes początkująca, zatem nie jestes rozluźniona, być może zbyt mało wolgotna.. ale jak to się bedzie utrzymywac,, to jednak radziłabym przejśc się do specjalisty..

[ Dodano: 2005-06-22, 13:44 ]
aTwój chłopak jest delikatny?? zwaza na Twoje reakcje?? to Ty musisz w akiej sytuacji kontrolować zbliżenie.. jestes początkująca, zatem nie jestes rozluźniona, być może zbyt mało wilgotna.. ale jak to się bedzie utrzymywac,, to jednak radziłabym przejśc się do specjalisty..
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 22 cze 2005, 14:49

Spróbujcie przdłużyć grę wstępną, będziesz wtedy bardzie wilgotna i rozluźniona. Ból może wynikać też z tego, że podświadomie się go obawiasz i spinasz się wewnętrznie przez co zaciskają się mięśnie :)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 cze 2005, 19:20

Nawilzenie to podstawa. Jak bedziesz za sucha to bedzie bolalo na pewno.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 22 cze 2005, 19:32

Czasem nawet jeśli kobitka jest nawilżona to i tak nie chce wejść tak od pchnięcia. Wtedy właśnie trzeba powoli rozwierać rozkoszy podwoje, krok po kroczku, coraz dalej, dalej, aż się tłok dopasuje... :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
cFaniara
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 23 maja 2005, 21:52
Skąd: Rybnik
Płeć:

Postautor: cFaniara » 22 cze 2005, 19:37

nie martw sie ja mam tak samo mysle ze to rzeczywiscie wynika ze stresu jestesmy jeszcze malo doswiadczone w tych sprawach wiec poczatki moga byc ciezkie życze powodzenia :) pamietaj nie jestes sama
marihuana leczy głowy chore ....
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 cze 2005, 19:40

Imperator pisze:Czasem nawet jeśli kobitka jest nawilżona to i tak nie chce wejść tak od pchnięcia. Wtedy właśnie trzeba powoli rozwierać rozkoszy podwoje, krok po kroczku, coraz dalej, dalej, aż się tłok dopasuje...

No Imperatorku masz racje :). U mnie tak bywa najszczesciej na jezdzca. Tak od razu nadziac sie nie idzie :).
Awatar użytkownika
HELL-ena
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 19 cze 2005, 18:25
Skąd: z górnej półki
Płeć:

Re: jak to jest?

Postautor: HELL-ena » 22 cze 2005, 19:47

karina pisze:cze wszystkim.chcialam sie zapytac jak to jest z tym kochaniem czy wy dziewczyny tez odczuwacie bol przy wkladaniu penisa?jestem dopiero poczatkujaca:)i kochalam sie moze z 5 razy ale za kazdym razem odczuwam bol i musze go wkladac bardzo powoli moze to dlatego ze nie jestem odpowiedniu nawilzona ale stosujemy prezerwatywy nawilzajace!!pozatym za kazdym razem chce mi sie siusiu ja chyba mam jakies problemy ze soba:(za kazdym razem musze latac do wc to jest juz denerwujace dla mnie!!pozatym podcza stsounku tez odczuwam bol:(


Z tego co pioszewsz wynika ze twój partner chyba nie wile bardziej jest doświadczony od ciebie ;)
Przedewszystkim wydaje mi się że ból wywoływany jest tym ze mimo iz kilka razy współzyłas to wciąż jesteś dziewcią. Musicie zacząć od pokonaniu tego pierwszego najtrudniejszego dla dziewczyny kroku. Dobierzcie odpowiednią pozycje a ty po prostu zacisnij zęby. Niektóre kobiety mają taką anatomię żę niestety pierwszy raz jest bolesny. Inne znowu wcale go nie odczówają. Musicie pokonać to wspólnie i sam moment współzycia moze nie byc dla ciebie przyjemny, potem jednak mozecie sobie to zraewnzowec innymi pieszczotami :)
Co do nawilzenia to pewnie jest tak jak mówili inni - jestes za mało podniecona. Twój chłopak musi poswiecic wiecej czasu na to żeby przygotować cie do stpsuku.
Co do uczucia ze chce ci sie siku, to był już tu taki temat ;) Przeczytaj go. To uczucie jest tylko złudzeniem wywołanym przez nacisk.
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 22 cze 2005, 23:02

dokładnie: jesteś za mało nawilżona! przedłużcie gre wstepną, może wprowadzcie pieszczoty oralne, itp. puscie w ruch wyobraznie :)
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
przyjaciel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 137
Rejestracja: 26 cze 2005, 12:35
Skąd: LEGNICA
Płeć:

Postautor: przyjaciel » 27 cze 2005, 10:09

Idź do apteki kup krem nawilżający może byc oliwka beby
A przedewszytkim udaj sie do lekaża i porozmawiaj szczerze na pewno podpowie i napisz co stwierdził???
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 27 cze 2005, 23:52

A ja myślę, że to przez stres, który może wynikać np. z tego, że nie macie zapewnionych odpowiednich warunków (obawa, że ktoś nakryje) lub obawa przed ciążą. I to spięcie może powodować ból i wrażenie parcia na pęcherz.
Kochać i być kochanym

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 475 gości