Palcóweczka...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Michu_18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 01 cze 2005, 20:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Palcóweczka...

Postautor: Michu_18 » 28 cze 2005, 19:57

Cześć... Mam małe pytanie... W jaki sposób można dziewczynie sprawić przyjemność poprzez palcówkę, pytam bo Ona stwierdziła tylko, że jest to miłe uczucie, ale podniecić się przy tym nie umiała... Proszę o jakieś wskazówki :)
Awatar użytkownika
fifi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 07 cze 2005, 21:24
Skąd: trojmiasto
Płeć:

Postautor: fifi » 28 cze 2005, 21:05

A czy ona sama kiedyś próbowała? niech sama spróbuje a potem pokaże ci(powie) co najbardziej jej sprawia przyjemność. Każda dziewczyna ma inaczej, inne stymulowanie nas nęci, jedna lubi mocniej inna słabiej,..jejku, możliwości jest sporo. Zyczę powodzenia:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Giriana
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 21 cze 2005, 20:18
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: Giriana » 28 cze 2005, 21:29

dokładnie, ona sama musi wiedzieć co jej sprawia rozkosz, jaki dotyk,,
usiądź oparty o scianę<czy o cokolwiek> ona niech sie o Ciebie oprze,, wówczas masz peeełen dostep do jej kobiecości,,
uwaga:!! nie przechodź od razu do rzeczy!! podrażniij ja trochę,, w okolicach :) póxniej delikatissimo a poźniej tak jak Ci jej cialo podyktuje:D

powodzonka,, pyszna zabawa :D
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 cze 2005, 22:29

Dopytaj jej, niech Ci może sama pokaża. Gotowej instrukcji nie ma i sami metoda prób i błędów musicie do tego dojść.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 29 cze 2005, 05:55

Ona na pewno sama wie jaki dotyk i co jej sprawia największą przyjemność i co wzmaga podniecenie,być może wstydzi się powiedzieć i przyznać się do masturbacji, ale jak już jesteście razem wystarczająco długo to nie powinno być takich barier. Ty jej też opowiadaj co tobie sprawia przyjemność i temat tabu zniknie.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 29 cze 2005, 15:43

Michu_18 pisze:Ona stwierdziła tylko, że jest to miłe uczucie, ale podniecić się przy tym nie umiała... Proszę o jakieś wskazówki

Podniecona to ona powinna być zanim zaczniesz, bo jak na sucho zaczniesz pocierać to klapa :( A poza tym to każda lubi co innego, może spróbuj językiem?? To dużo łatwiejsze i przyjemniejsze dla obu stron.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 29 cze 2005, 16:23

może spróbuj językiem?? To dużo łatwiejsze i przyjemniejsze dla obu stron.


już w innym temacie sporo dziewczyn się wypowiadało, że wolą palec od języka.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 cze 2005, 16:37

Bo ten ktos sie językiem posługiwać nie umie i tylko dlatego ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 29 cze 2005, 16:42

...tu nie o to chodzi, większość mówiła, że lubia ostro i dla nich język jest zbyt delikatny i dlatego wolą palce (jak już ktoś nie może fiutem).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 cze 2005, 16:46

To tez trzeba mieć twardego ozora a i przygrysc tez jest czasem fajnie ! <aniolek2> paluszki to jako dodatek w tej kwesti , połączyc to ...a i owszem ...rodzielic juz nie jest taka jadza <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Michu_18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 01 cze 2005, 20:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Michu_18 » 29 cze 2005, 17:30

guli pisze:może spróbuj językiem??


Dzisiaj po raz pierszy spróbowałem językiem... I kolejna klapa... Mowi ze zajebiste wrecz genialne uczucie, ale podniecic sie nie umie... Albo ja jestem jakis nie teges albo Ona :( Moze to dlatego ze ma dopiero 15 lat i jeszcze nie reaguje podnieceniem na takie bodzce?? :(
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 29 cze 2005, 17:38

Pfff to ona sucha jest jak jej to robisz ? :S.
A ze niesprawia jej to "koncowej" przyjemnosci ... coz tak to juz jest :P.
I ogolnie jak juz bylo nieraz ! faceci sie z orgazmem rodza ;] kobiete trzeba tego nauczyc ;]. Wiec bierzcie sie do pracy :d.
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Michu_18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 01 cze 2005, 20:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Michu_18 » 29 cze 2005, 17:52

tr3sor pisze:A ze niesprawia jej to "koncowej" przyjemnosci


Tu mi nie chodzi o "końcową" przyjemność... Ona mówi że się w ogóle przy tym nie umie podniecić... :(

Jak Ją pieszczę palcem (nie wkładam) to podnieca się w ciągu chwili, a językiem nie daje rady :(
Awatar użytkownika
Mróweczka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 20 cze 2005, 14:19
Skąd: z trawy ;)
Płeć:

Postautor: Mróweczka » 29 cze 2005, 18:19

Jarek pisze:...tu nie o to chodzi, większość mówiła, że lubia ostro i dla nich język jest zbyt delikatny i dlatego wolą palce (jak już ktoś nie może fiutem).


A ja waśnie wolę język, lubię mięciutko i delikatnie :)

Co do reszty to sie zgadzam, dziewczyna musi byc podniecona zanim zaczniesz. I nie oczekuj ze maksymalna przyjemnosc nadejdzie szybko, czasem trzeba sporo sie napracowac :) Nie zawsze wychodzi za pierwszym razem.
... bo trzeba krok za krokiem iść
by być dla siebie jeszcze bliższym...
Michu_18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 01 cze 2005, 20:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Michu_18 » 29 cze 2005, 18:39

Mróweczka pisze:dziewczyna musi byc podniecona zanim zaczniesz


Oczywiście Mrówczko, że była... najpierw palcem była pieszczona... wiem że na "sucho" się nie powinno :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 cze 2005, 19:31

po prostu jest to dla niej nowe , troche ją to krepuje , ale zapewniam Cie ze po jakims czasie bedzie wolała jezyczek ...no chyba zebym sie mylił <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 30 cze 2005, 11:43

jak nie ma z tego przyjemności tzn ze źle sie zabierasz do roboty. Nie pchaj od razu jej łap w majtki tylko powoli ją pieść. Nie znam dziewczyny , kktóra lubiała od razu pieszczoty pisi. Zawsze trzeba dziewczynę "zachęcic" :-)

A pieszczoty języczkiem? Jak dobrze robione to dziewczyna sama będzie twoją głowę przyciągała do swojej pisi żebyś ją lizał :-)
Powodzenia!
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 30 cze 2005, 12:54

Michu_18 pisze:W jaki sposób można dziewczynie sprawić przyjemność poprzez palcówkę, pytam bo Ona stwierdziła tylko, że jest to miłe uczucie, ale podniecić się przy tym nie umiała...


Michu_18 pisze:Jak Ją pieszczę palcem (nie wkładam) to podnieca się w ciągu chwili,


Zdecyduj sie wreszcie, zacząłeś wątek uskarżając się, że nie potrafisz podniecic dziewczyny palcem, potem twierdzisz, że podnieca się w ciągu chwili. Poza tym tak dla twojej informacji to palcówka nie polega na ciągłym pchaniu palca w cipke tam i z powrotem, to jest na dłuższą metę po prostu nudne.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Michu_18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 01 cze 2005, 20:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Michu_18 » 01 lip 2005, 01:05

guli pisze:Zdecyduj sie wreszcie, zacząłeś wątek uskarżając się, że nie potrafisz podniecic dziewczyny palcem, potem twierdzisz, że podnieca się w ciągu chwili.


Może źle to sformułowałem... Napisałem że nie umiem podniecić palcówką (miałem na myśli wkładanie palca i pieszczenie od środka). Za to pieszczenie na zewnatrz głównie łechtaczki bardzo szybko Ją podnieca... teraz lepiej wytłumaczyłem?? :)
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 01 lip 2005, 01:17

Mam nadzieje że zdajesz sobie sprawe, że kobieta ma zdolność osiągania 2 różnych orgazmów: łechtaczkowego i pochwowego... Łechtaczkowy łatwiej jest osiągnąć i dlatego sprawia jej to większą przyjemność, a co do pochwowego to musiałbyś znaleść bardzo czuły punkt w pochwie swojej dziewczyny. Jak go znajdziesz to drażnienie tego punktu będzie dawało Twojej partnerce najwięcej rozkoszy.

A co do języczka, to nieraz będziesz musiał się długo i solidnie napracować zanim pojawi się właściwy efekt... A w ogóle to dużo też zależy od nastawienia sie dziewczyny :) Dziewczyny potrafią się "wyłączyć" i niewiadomo co byś robił, ona nie poczuje nic nadzwyczajnego :P
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 02 lip 2005, 14:38

Michu_18 pisze:

Mróweczka napisał/a:
dziewczyna musi byc podniecona zanim zaczniesz


Oczywiście Mrówczko, że była... najpierw palcem była pieszczona... wiem że na "sucho" się nie powinno

Słychaj, podniecanie dziewczyny nie polega wyłącznie na stymulowaniu jej krocza. Podniecenie musisz wywołać zanim w ogóle dotkniesz jej strategicznych punktów. Najpierw spraw, żeby ona zapragnęła Twojego dotyku właśnie tam a potem to już z górki pójdzie :)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 lip 2005, 02:23

Bo dziewczyna to nie facet z wystarczy wsadzic lape w gacie i jest podniecona.
Ja musisz wpierw podniecic a dopiero potem brac sie do rzeczy.

Ehhh, facet jest tak banalnie prosty w obsludze, ale skomplikowana natura kobiety nie potrafi tej prostoty pojac :/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 lip 2005, 08:55

Ejjjjj! co to znaczy ze wystarczy ze facetowi wsadzic łape w krocze i jest podniecony , protestuje ! w zadnym wypadku , i powiem jeszcze iz kobiete o wiele łatwiej podniecic !! i nawet dotykac jej czasem nie trzeba
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 lip 2005, 08:57

No dobra, nie zawsze to dziala ale w wiekszosc wypadkow dziala :) Przynajmniej na mnie, nie wiem jak inni faceci - nigdy zadnemu lap w gacie nie wkladalem ;)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 04 lip 2005, 14:59

Andrew pisze: i powiem jeszcze iz kobiete o wiele łatwiej podniecic !! i nawet dotykac jej czasem nie trzeba

HEheh no <banan>
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 04 lip 2005, 15:15

faktycznie, bo nie raz udalo mi sie doprowadzić moją dziewczyne do "przyspieszonego oddechu" tylko za pomocą lekkiego chuchania, dmuchania itp. (kiebiety cudne są i basta! :-) )
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 04 lip 2005, 15:22

zaqqaz pisze:faktycznie, bo nie raz udalo mi sie doprowadzić moją dziewczyne do "przyspieszonego oddechu" tylko za pomocą lekkiego chuchania, dmuchania itp.

dokladnie :). Czasami nawet szepniecie jakiegos slowka dziala cuda :)

zaqqaz pisze:(kiebiety cudne są i basta! :-) )

a jak <browar>
gobo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 04 lip 2005, 14:48
Skąd: Łódż
Płeć:

Finał stosunku

Postautor: gobo » 04 lip 2005, 16:03

Witam
Spróbuj delikatnego zilania po uchu.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 lip 2005, 17:05

Jeśli dziewczyna nie jest już wstępnie mokra, to pieszczenie łechtaczki palcem może ją tylko boleć i nigdy nie doprowadzi się ją tym do orgazmu.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 06 lip 2005, 22:57

Yasmine pisze:Andrew napisał/a:
i powiem jeszcze iz kobiete o wiele łatwiej podniecic !! i nawet dotykac jej czasem nie trzeba

HEheh no

Yasmine <browar>
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 501 gości