Problem z kontaktem fizycznym

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

pablo_ns
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 12 cze 2005, 13:40
Skąd: POLSKA
Płeć:

Problem z kontaktem fizycznym

Postautor: pablo_ns » 28 cze 2005, 21:53

Witajcie mam pytanie: rozpoczelem wczoraj wspolzycie z moja dziewczyna, mimo trudnosci z blonka udalo sie. Problem tkwi w tym ze ja duzo szybciej dochodze niz moja dziewczyna. Co moge zrobic w tym temacie. Bo jak narazie to zakladam 2 gumke aby ja zadowolic. CO myslicie o naszym zabezpieczeniu -prezerwatywa, gloubinki. Pozdrawiam i dzieki za pomoc
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 28 cze 2005, 22:05

Zabezpieczenie moze nie najpraktyczniejsze (globulki przede wszystkim), ale skuteczne-my je stosujemy z powodzeniem juz 3,5 roku (zwazajac tez na dni plodne), wiec powinno byc ok. <OK>
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 cze 2005, 22:33

Dwie gumki?No nie załamuj mnie. <mur>

Zrób sobie sam dobrze zanim sie spotkacie :]
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 28 cze 2005, 22:51

Moon chyba zle zrozumialas z tymi gumkami :) zakłada drugą z kolei, by ja zadowolic....
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
konstancja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2005, 23:48
Skąd: z kosmosu...:]
Płeć:

Postautor: konstancja » 28 cze 2005, 23:36

pablo_ns pisze:Problem tkwi w tym ze ja duzo szybciej dochodze niz moja dziewczyna.



Nie ma się czym przejmować..tak przewznie jest na początku..z czasem sie to "wyrobi":P
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 cze 2005, 01:51

zielona pisze:akłada drugą z kolei, by ja zadowolic....

aaa!To przepraszam jeśli o to chodziło. Myslałam, ze dwie naraz :D
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Re: Problem z kontaktem fizycznym

Postautor: Jarek » 29 cze 2005, 05:00

pablo_ns pisze:Witajcie mam pytanie: rozpoczelem wczoraj wspolzycie z moja dziewczyna, mimo trudnosci z blonka udalo sie. Problem tkwi w tym ze ja duzo szybciej dochodze niz moja dziewczyna. Co moge zrobic w tym temacie. Bo jak narazie to zakladam 2 gumke aby ja zadowolic. CO myslicie o naszym zabezpieczeniu -prezerwatywa, gloubinki. Pozdrawiam i dzieki za pomoc

Myślę, że wcale nie jest z tobą źle, a nawet jest b. dobrze,jak po jednym swoim dojściu możesz jeszcze założyć drugą gumkę i zadowolić dziewczynę. A to, że pierwszy dochodzisz, to taka już nasza natura, że potrzebujemy mniej bodźców i tym samym szybciej kończymy, ale to z czasem minie. Co do zabezpieczenia: jeśli oprócz gumki globulki (ta piana i to mlaskanie podczas), wam nie przeszkadza, jest w pełni wystarczające. Życzę udanego dalszego współżycia...
Kochać i być kochanym
przyjaciel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 137
Rejestracja: 26 cze 2005, 12:35
Skąd: LEGNICA
Płeć:

Re: Problem z kontaktem fizycznym

Postautor: przyjaciel » 29 cze 2005, 06:51

pablo_ns pisze:Witajcie mam pytanie: rozpoczelem wczoraj wspolzycie z moja dziewczyna, mimo trudnosci z blonka udalo sie. Problem tkwi w tym ze ja duzo szybciej dochodze niz moja dziewczyna. Co moge zrobic w tym temacie. Bo jak narazie to zakladam 2 gumke aby ja zadowolic. CO myslicie o naszym zabezpieczeniu -prezerwatywa, gloubinki. Pozdrawiam i dzieki za pomoc

Witam a wszyscy tak sie bronicie przed poczytaniem literatury
Poczytaj a dowiesz się gdzie przed wytryskiem dziewczyna powinna Cie odpowiednio nacisnąć aby przedłużyć zbliżenie bez wytrysku
Ciekawej lektury
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 29 cze 2005, 07:05

A po co? Jak chłopak może jeszcze raz... i wtedy zadowoli. Dla niego i dla niej pewnie to przyjemniejsze, jak myślicie dziewczyny?
Kochać i być kochanym
zakwajs
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 01 maja 2005, 18:20
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: zakwajs » 29 cze 2005, 18:58

czy to chodzi o to miejsce pomiedzy jadrami a czlonkiem ? 8)
pablo_ns
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 12 cze 2005, 13:40
Skąd: POLSKA
Płeć:

Postautor: pablo_ns » 29 cze 2005, 22:53

przygladam sie waszym wypowiedzia i potem napisze co mysle jak bedzie ich wiecej <banan> <banan>
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 30 cze 2005, 11:33

2 gumki - to wg mnie bez sensu. Mysle ze po prostu twój organizm jeszcze sie nie przyzwyczaił do współrzycia i dlatego tak szybko reaguje. Zawsze wyjsciem jest kochać się ponownie po krótkiej przerwie. Wierz mi ze wtedy tak szybkocie orgazm niechwyci, a i partnerka bedzie zadowolona:-) Przynajmniej moja jest :-)))
Awatar użytkownika
milenka112
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2005, 10:15
Skąd: kosmos
Płeć:

Postautor: milenka112 » 30 cze 2005, 17:48

zakwajs pisze:czy to chodzi o to miejsce pomiedzy jadrami a czlonkiem ? 8)

A wiecie może o co chodzi z tym miejscem...tzn słyszałam ,że jak się naciśnie to opóźnia wytrysk,ale mój facet mówi,że to jeszcze bardziej go podnieca....
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 30 cze 2005, 18:43

milenka112 pisze: A wiecie może o co chodzi z tym miejscem...tzn słyszałam ,że jak się naciśnie to opóźnia wytrysk,ale mój facet mówi,że to jeszcze bardziej go podnieca...

Jak to juz gdzies pisalem-gdy sie je mocno nacisnie przed samym orgazmem, to obywa sie bez wytrysku (choc orgazm normalnie jest) i zazwyczaj erekcja nie ustaje, wiec mozna dzialac dalej :)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
milenka112
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2005, 10:15
Skąd: kosmos
Płeć:

Postautor: milenka112 » 30 cze 2005, 19:51

GNRose:a słyszałam też,że przed wytryskiem trzeba ścisnąć penisa u góry zdecydowanym ruchem.wczoraj próbowałam,choć troszkę się bałam,żeby go nie skrzywdzić,ale chyba pomogło ;)
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 01 lip 2005, 00:32

milenka112 pisze:GNRose:a słyszałam też,że przed wytryskiem trzeba ścisnąć penisa u góry zdecydowanym ruchem.wczoraj próbowałam,choć troszkę się bałam,żeby go nie skrzywdzić,ale chyba pomogło ;)

Hmm, u mnie z kolei to akurat nie dziala (choc moze zle uciskam...) :) Ja z uciskow w stylu wschodnioazjatyckim mam tylko ten jeden opanowany, ktory opisalem w poprzednim poscie ;)
PS: Jezeli sciskasz dlonia, a nie kombinerkami, to nie obawiaj sie niczego ;)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
milenka112
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2005, 10:15
Skąd: kosmos
Płeć:

Postautor: milenka112 » 03 lip 2005, 21:53

GNRose pisze:PS: Jezeli sciskasz dlonia, a nie kombinerkami, to nie obawiaj sie niczego Puscic oko

wiem wiem...ale mój facet jest początkujący i nie chcę żeby miał złe wspomnienia ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 lip 2005, 02:53

A jestes pewien ze globulki nie uszkadzaja struktury prezerwatywy? w ogóle to ktos j jeszcze stosuje? :)

A to ze konczysz szybciej to standard wiec si ni martw. Za 5 lat minie.
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 04 lip 2005, 07:27

Odnośnie tego ucisku: na mnie działa jak ścisnę (albo moja dziewczyna to zrobi) trzon penisa na kilka sekund. Powstrzymuje to u mnie wytrysk na kilka minut przy zachowaniu pełnego wzwodu
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 lip 2005, 08:54

Mysle ze przypalenie tylka papierosem podczas seksu by odnioslo calkiem niezl rezultat :)
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 04 lip 2005, 11:52

Maverick pisze:A jestes pewien ze globulki nie uszkadzaja struktury prezerwatywy? w ogóle to ktos j jeszcze stosuje?

Ja jestem pewien :) W globulce znajduje sie nonoxynol-9, czyli dokladnie ten sam srodek, ktorym sa powlekane prezerwatywy plemnikobojcze :)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 04 lip 2005, 13:19

heh, ja podziękuję :-))) z takiej "przyjemności" nie skorzystam

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 293 gości