POMOCY! O co chodzi mojej dziewczynie???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

POMOCY! O co chodzi mojej dziewczynie???

Postautor: Chlopak89 » 04 gru 2005, 23:28

Mam 16 lat, moja dziewczyna 15.jestesmy ze soba ponad pol roku i piescilem ja juz oralnie(musialo jej byc dobrze bo wyginala sie i sciskla mnie kolanami)Normalnie jak jest okazja to piescimy sie, lecz nie oralnmie juz tylko ja pieszcze jej piersi, calujemy sie w bieliznie, ona przez boxerki masuje mi penisa itp.Ostatnio powiedziala ze chyba skonczymy z tym wszystkim bo ona zle sie z tym czuje, sadzi ze to cos zlego. Co zrobic zeby zmienila zdanie?Przeciez tak robi kazdy w naszym wieku... pomorzcie!!! co zrobic i o co moze jej chodzic...jak to zmienic??? DZIEKI Z GORY
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 04 gru 2005, 23:35

Na moje to jestescie [a raczej ona] jeszcze troche za mlodzi na niektore rzeczy. Po prostu jeszcze nie jest gotowa na wszystko daltego takie jej zachowanie
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 04 gru 2005, 23:48

No tak ale ja nie oczekuje sexu, tylko tego co juz robilismy.Mowila ze bylo jej bosko ale ze dziwnie sie z tym czuje.Tego nie rozumiem. To ja powiedzialem ze jak ma nie byc milosci oralnej to lepiej z niegrzecznych rzeczy niech nie bedzie nic, bo ja nie wytrzymam kiedy ona wpol naga bedzie na mnie lezec, ocierac sie piersiami o mnie, ja ja bede tam calowal i nic wiecej.Ona zabardzo na mnie dziala:D i nie moge wytrzymac...
Awatar użytkownika
Meredith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 13 lis 2005, 00:28
Skąd: z elfiej krainy
Płeć:

Postautor: Meredith » 05 gru 2005, 00:06

...musisz wytrzymaći uszanować jej decyzję albo odejść .
Please to meet you.
Hope you guess my name.
But what's puzzling you.
Is the nature of my game...
And-
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 03 lis 2005, 23:25
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: And- » 05 gru 2005, 00:13

Chlopak89 pisze:bo ja nie wytrzymam kiedy ona wpol naga bedzie na mnie lezec, ocierac sie piersiami o mnie, ja ja bede tam calowal i nic wiecej.Ona zabardzo na mnie dziala

Ha! I na tym polega cala sztuka! Primo! musicie dorosnac do tego emocjonalnie(dziewczyna dala Ci wyrazny znak, ze jeszcze nie pora na takie zabawy). Secundo! Zeby w przyszlosci zdecydowala sie na to (i wiecej) musisz okazac mase cierpliwosci... Ale zapewniam. Jesli po tym wszystkim wyjdziesz na odpowiedzialnego goscia nagroda Cie nie minie(nie mowie tylko o sexie ale o satysfakcji, ze dorosles emocjonalnie).
"Czego nie wiem, tego się lękam; czego się lękam, tego nienawidzę; czego nienawidzę, to chcę zniszczyć." J. Caroll
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 gru 2005, 00:22

Po prostu ma burze hormonów, swędzi ja i tyle.
A z drugiej strony sądzi,że to grzech i jeszcze nie chce.
Normalne i raczej jej nie namawaij, bo wyjdziesz na jakiegoś censored za przeproszeniem, bo takie babka ma huśtawki że jeszcze uzna żeś ja zmuszał czy cos.
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 05 gru 2005, 06:01

Przede wszystkim nie naciskaj, powiedz że zależy Ci na jej zdaniu, szanujesz ją i poczekasz aż będzie gotowa. Cierpliwości <aniolek2>
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
cajmer

Postautor: cajmer » 05 gru 2005, 08:04

Daj jej troche władzy w waszym zwiazku. Chodzcie tam gdzie ona chce, róbcie to co ona chce,przystotuj siedo niej, niech wie ze jesteś tylko dla niej... Taki manewr moze być całkiem ciekawy i wyjdz wam na dobre. Dziewczyna zobaczy ze "ma coś do powiedzenia" <aniolek2>
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 05 gru 2005, 17:10

Ja jej powiedzialem tez ze spokojnie,moge poczekac...nic pod przymusem. Ale dzwonila do mnie dzisiaj i powiedziala radosnym glosem ze wszystko przemyslala...moze sie cszykuje dla mnie dobra wiadomosc.... <aniolek2>
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 05 gru 2005, 21:48

i jutro Ci powie "bierz mnie bierz" :D
hehe ty sie przyszykuj, bo laska z chcica zdolna jest do wszysktiego :P
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 05 gru 2005, 22:45

No tak ale ja nie oczekuje sexu

a oral to tez sex....
Dziewczyna nie dorosla jeszcze do tego typu pieszczot po prostu!
Chlopak89 pisze:.moze sie cszykuje dla mnie dobra wiadomosc....

male bara bara....
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Pituś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 27 lis 2005, 16:24
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Pituś » 05 gru 2005, 23:18

Ty sie dziwisz ze dziewczyna sie zle czuje? Wiesz... one maja troszeczke inaczej niz my ;> ja z moja ex .. (w latach mlodosci :D) przeprowadzilem o tym dluga debate, powiedziala.. ze podczas.. ma ochote na wszystko, ale pozniej.. zle sie z tym czuje, czasem potrafila plakac, ale przed.. to ona mnie namawiala do tego.. i musialem pozniej zachowac zimna krew ;> zrob to samo.. poczekaj jeszcze.. jakis czas i samo z siebie wyjdzie.. nic sie nie stalo Twojej dziewczynie, poprosty dojrzewa ;]
.: "Kobieto, jesteś otchłanią, piekłem, tajemnicą,
i ten kto powiedział, że cię poznał, jest po trzykroć głupcem" :.
Awatar użytkownika
Paraskoczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 25 wrz 2005, 01:24
Skąd: Z Nieba Bram
Płeć:

Re: POMOCY! O co chodzi mojej dziewczynie???

Postautor: Paraskoczek » 05 gru 2005, 23:27

Chlopak89 pisze: Co zrobic zeby zmienila zdanie?Przeciez tak robi kazdy w naszym wieku... pomorzcie!!! co zrobic i o co moze jej chodzic...jak to zmienic??? DZIEKI Z GORY

Każdy?? Boże przez takie posty zaczynam czuć się staro.
"Nie czuj strachu w obliczu swych wrogów. Mów zawsze prawdę, nawet,
jeśli może to prowadzić do twej śmierci. Wspieraj bezbronnych i nie czyn zła.
Oto twoja przysięga..."
Awatar użytkownika
Mróweczka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 20 cze 2005, 14:19
Skąd: z trawy ;)
Płeć:

Postautor: Mróweczka » 05 gru 2005, 23:52

Paraskoczek pisze:zaczynam czuć się staro

No to moze i ja powinnam czuć się staro, bo jak ja miałam 15 lat a mój (wtedy) chłopak 19 to nam nawet do głowy takie rzeczy nie przyszły :P
Ale za to świetnie całował :) :)
... bo trzeba krok za krokiem iść
by być dla siebie jeszcze bliższym...
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 06 gru 2005, 08:53

cajmer pisze:Daj jej troche władzy w waszym zwiazku. Chodzcie tam gdzie ona chce, róbcie to co ona chce,przystotuj siedo niej,
Taaaa a za kilka lat/miesięcy będzie nowy wątek "bo moja dziewczyna uważa, ze raz na tydzień to wystarczy i że mamy mieszkać z mamusią" Zaznaczam z góry, ze nie popieram tyranii ale kobiety nie są mistrzyniami w układaniu wspólnego życia.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 06 gru 2005, 09:17

Chlopak89 pisze:Ja jej powiedzialem tez ze spokojnie,moge poczekac...nic pod przymusem. Ale dzwonila do mnie dzisiaj i powiedziala radosnym glosem ze wszystko przemyslala...moze sie cszykuje dla mnie dobra wiadomosc....



<brawo1> nie zapeszajmy <brawo1> ale fajnie <brawo1>
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 06 gru 2005, 23:42

No i co ?? jaki dostales prezent na Mikolaja?? Jakies bara bara.....pochwal nam sie tutaj i to szybko :)
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Ines

Postautor: Ines » 07 gru 2005, 21:29

Tak to jest. Jedni dorastają do tego szybciej inni wolniej...
Ja także uważam, że nie warto naciskać.
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 07 gru 2005, 22:10

kina pisze:No i co ?? jaki dostales prezent na Mikolaja?? Jakies bara bara.....pochwal nam sie tutaj i to szybko :)



a no nie bardzo taki jakiego sie spodziewalem... powiedziala ze sie dziwnie czuje kiedy robimy takie rzeczy dy jestesmy sami. Nie wiem co sie ze mna dzieje, ale zaczynam wariowac. Teraz bedzie mi ciezko kiedy przyjdzie do mnie i bede musial Bog wie co robic zeby sie na nia nie rzucić...CIEŻKIE CZASY MNIE CZEKAJĄ <pijak>
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 07 gru 2005, 23:01

cajmer pisze:Daj jej troche władzy w waszym zwiazku. Chodzcie tam gdzie ona chce, róbcie to co ona chce,przystotuj siedo niej, niech wie ze jesteś tylko dla niej... Taki manewr moze być całkiem ciekawy i wyjdz wam na dobre. Dziewczyna zobaczy ze "ma coś do powiedzenia" <aniolek2>



Taaaaaaaaaaaaaaa juz jeden taki tutaj jest co na to pozwolil Mowiac ze mu na czubek glowy nasrala to malo Pewne ustepstwa owszem jestem za ale nie wladza absolutna bo od tego jak i kobietom tak i nam sie w glowie przewraca i wtedy dopiero to jest jazda :D
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Offik
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:08
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Offik » 08 gru 2005, 00:49

pewnie Twojej dziewczynie chodzi o to ze za mloda jest :) Od oralu do współżycia jest bardzo blisko, moze sie naczytala i wie ze jak ją rozpalisz to sama bedzie chciala wiecej i moze pozniej tego zalowac:) Nic tylko spokojnie czekać na rozwój wydarzeń
pozdrawiam serdecznie

Offik
Wolodia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 30 kwie 2005, 15:32
Skąd: Dżibutti
Płeć:

Postautor: Wolodia » 08 gru 2005, 17:05

Chlopak89 pisze:
kina pisze:No i co ?? jaki dostales prezent na Mikolaja?? Jakies bara bara.....pochwal nam sie tutaj i to szybko :)



a no nie bardzo taki jakiego sie spodziewalem... powiedziala ze sie dziwnie czuje kiedy robimy takie rzeczy dy jestesmy sami. Nie wiem co sie ze mna dzieje, ale zaczynam wariowac. Teraz bedzie mi ciezko kiedy przyjdzie do mnie i bede musial Bog wie co robic zeby sie na nia nie rzucić...CIEŻKIE CZASY MNIE CZEKAJĄ <pijak>

Przed spotkaniem strzep sobie i tyle, najlepsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 08 gru 2005, 17:12

Chlopak89 pisze:Teraz bedzie mi ciezko kiedy przyjdzie do mnie i bede musial Bog wie co robic zeby sie na nia nie rzucić...

Ty sam do seksu nie dojrzałeś. Tyle że ona chociaż sobie z tego sprawę zdaje, a Ty nie, znaczy że jesteś mniej dojrzały od niej.

Proponuję zaprowadzić ją do seksuologa, bo przecież macie problemy łóżkowe. Chciałabym zobaczyć jego minę :D
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 08 gru 2005, 18:25

Chlopak89 pisze:powiedziala ze sie dziwnie czuje kiedy robimy takie rzeczy dy jestesmy sami.

Zaproś kolegów, może się wyluzuje :) <banan>
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 gru 2005, 18:43

guli pisze:Zaproś kolegów, może się wyluzuje


no i kolezanki <browar>
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 08 gru 2005, 18:44

guli pisze:Zaproś kolegów, może się wyluzuje


To samo wczesniej chcialem zaproponowac <banan>
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 11 gru 2005, 11:48

NIedawno gadalem z nią o tym i powiedziala ze jak jestesmy sami to ma cholernie wielka ochote zebym znow to zrobil.Ze nie moze wytrzymac i strasznie tego chce.Moze ona chce sprawdzic czy nie zalezy mi tylko na tym???
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 gru 2005, 01:38

Chlopak89 pisze:Moze ona chce sprawdzic czy nie zalezy mi tylko na tym???

Możliwe, ale to takie głupiutkie przeca jest...
Awatar użytkownika
BÓŁKA
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 12 gru 2005, 23:46
Skąd: dolnyśląsk
Płeć:

Postautor: BÓŁKA » 13 gru 2005, 00:25

wstrzymaj sie narazie zozmawiaj z nia o tym. powiedz jej ze chcesz ja zrozumiec. wiesz kobiea która ufa ci i wie ze zalezy ci na niej podchodzi do tych spraw troche inaczej polecam książke pt "Psychologia seksu" Davida Grachama przeczytaj to z nią a będzie inaczej. Wiesz powiedz jej ze zalezy Ci na niej i w ten sposób to wyrazasz ze chcesz sprwic jej przyjemność. Ale przede wszystkim bądz cierpliwy.
Pozdrawiam <aniolek2> <3m_się>
jakos leci :P
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 13 gru 2005, 08:22

Chlopak89 pisze:NIedawno gadalem z nią o tym i powiedziala ze jak jestesmy sami to ma cholernie wielka ochote zebym znow to zrobil.Ze nie moze wytrzymac i strasznie tego chce.Moze ona chce sprawdzic czy nie zalezy mi tylko na tym???


1. psychicznie nie jest gotowa na seks
2. widzi że Ty już jesteś gotowy więc
a) nie chce być gorsza
b) czuje presję że jest Ci to winna
3. U niej bariera psychiczna do przebycia jest większa. SPróbiję Ci to zobrazować: wyobraź sobie, że kochasz się ze swoją szmulką. Fajnie, nie? A teraz sobie wyobraź że w tym samym czasie za ścianą ktoś umiera na w bólach na raka (czy coś takiego - sorry nie mogłem wymyślić nic lepszego). I co możesz sie skupić na seksie?
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.






FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 387 gości