NIEWYPAŁ :(

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Cliff
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2006, 12:14
Skąd: Polska
Płeć:

NIEWYPAŁ :(

Postautor: Cliff » 02 sty 2006, 12:33

Witam! Mam 20 latek, z moją dziewczyną jestem jakieś 6 miesięcy. Ona jest już troche doświadczona ja jeszcze tego nierobiłem choć ona o tym niewie (w sumie sie niepytała nawet). Ostatnio spróbowaliśmy i zaczełem od pieszczenia minetka itd ale jak przyszła już kolej na konkreta to mały odmówił mi posłuszeństwa :( i mósiałem zająć sie juz dalej tylko pieszczeniem. I pytanie mam takie ==> czy palenie zioła też mogło miec na to wpływ że tak sie stało?? Dodam jeszcze że byłem bardzo bardzo pijany (mam nawet pare dziur w pamięci) i właśnie do tego spalony. Laska powiedziała mi że nic sie niestało takiego ale mi jest głupio. Jak myślicie niebędzie tego problemu przy następnym razie już na trzeźwo??? Bo kurde bałem sie że zawcześnie skończe a tu nawet niezaczołem :(z góry dzięki za odpowiedź....
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 02 sty 2006, 12:55

Przede wszystkim zaszkodzil Ci pewnie alkohol.
Radze Ci przygotowac sie bardziej gruntownie do pierwszego razu. Szkoda, zebys go nie pamietal, choc jedno wyklucza drugie, na szczescie:)
A dziewczynie powiedz, ze to pierwszy raz. To zaden wstyd, a jej bedzie pewnie milo, ze to wlasnie ja wybrales i bedzie bardziej wyrozumiala, w razie czego.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 sty 2006, 15:05

Schlałes sie i sie dziwisz.......

Pieprzcie sie na trzeźwo to moze Ci stanie.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 sty 2006, 15:10

Cliff pisze:Dodam jeszcze że byłem bardzo bardzo pijany (mam nawet pare dziur w pamięci) i właśnie do tego spalony.

i Ty sie dziwisz, ze Ci nie stanal ? :|
Awatar użytkownika
CiEkAwA
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 06 cze 2005, 12:11
Skąd: West Side
Płeć:

Postautor: CiEkAwA » 02 sty 2006, 15:41

Cliff pisze: Dodam jeszcze że byłem bardzo bardzo pijany (mam nawet pare dziur w pamięci) i właśnie do tego spalony


Nie za dużo tego? nie rób tak więcej a będzie dobrze. <banan>
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 02 sty 2006, 16:00

Moon, czy moglabys wypowiadac sie mniej wulgarnie, prosze?? Mysle, ze to samo mozna powiedziec w inny sposob... .
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 02 sty 2006, 16:16

Alkohol w odpowiedniej ilości rozbudza zmysły i rozluźnia - w nieodpowiedniej znieczula.
Jeszcze się w dodatku zjarałeś i teraz pretensje do garbatego :P
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
zodd
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:09
Skąd: Gdansk
Płeć:

Postautor: zodd » 02 sty 2006, 16:21

Jako ze byles pijany, to raczej nie nerwy zwiazane z tym iz to pierwszy raz. Zatem za duzo alkoholu.
Cliff
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2006, 12:14
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Cliff » 02 sty 2006, 16:23

No cóż to akurat było w sylwka i dlatego taki mój stan :( mam nadzieje że po trzeźwemu wszystko pójdzie jak powinno a przynajmiej nie tak jak teraz :( Wiem że pretensje moge mieć tylko i wyłoncznie do siebie. Jeszcze sugerowałem żeby jakoś pomogła bo wtedy by pewnie wszystko było git ale ona zawsze uprzedzała że lodzika to niezrobi :/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 sty 2006, 17:01

Cliff pisze:No cóż to akurat było w sylwka i dlatego taki mój stan

wiec nastepnym razem jak jestes nawalony to nie bierz sie za seks, nawet doswiadczinego faceta moze zawieśc w takiej sytuacji sprzecior
Cliff pisze:ale ona zawsze uprzedzała że lodzika to niezrobi

mozna pomóc inaczej
a swoja droga pewnie kiedys zmieni zdanie, tylko musi pewna barierę psychiczną przełamać
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 02 sty 2006, 18:50

Dzindzer pisze:a swoja droga pewnie kiedys zmieni zdanie, tylko musi pewna barierę psychiczną przełamać

Jeśli kocha, bo jeśli to tylko płytkie "coś" to wątpię. Samo jej stwierdzenie sugeruje mi, że to jeszcze nie prawdziwa miłość. Nie będę się rozwodził nad tym dlaczego tak uważam.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 sty 2006, 19:44

ForsakenXL pisze:Samo jej stwierdzenie sugeruje mi, że to jeszcze nie prawdziwa miłość.

nie musi tak byc, może miec uprzedzenia, podswiadome blokady. ale tutaj tylko miłośc i zaufanie moga jej pomóc
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 02 sty 2006, 21:02

CiEkAwA pisze:Cliff napisał/a:
Dodam jeszcze że byłem bardzo bardzo pijany (mam nawet pare dziur w pamięci) i właśnie do tego spalony


Nie za dużo tego? nie rób tak więcej a będzie dobrze. Banan


o wiele za duzo!! wszystko fajnie zeby miec przed seksem homorek ale stary Ty przesadziles! czy jest sens robienia czegos czego sie nie bedzie potem pamietac?? :/


Moon, czy moglabys wypowiadac sie mniej wulgarnie, prosze?? Mysle, ze to samo mozna powiedziec w inny sposob... .

skoro to to samo, to co za roznica jak powiedziane? nie robmy problemow...
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 02 sty 2006, 21:07

Skoro pamieta ze mu nie stanał i robił Jej dobrze to pewnie by pamietał ze to zrobił :) tak wiec chyba nie bylo najgorzej :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 02 sty 2006, 21:08

no nie wiadomo gdzie by nastapila kolejna dziura w pamieci :P :P i tak przesadzil ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 02 sty 2006, 21:10

niby tak ale jak to jego pierwszy raz to mysle ze stres mógłby mu troszke pomoc z pamiecia :) no chyba ze facet nie ma zadnych oporow zadnych obaw i zero stresu
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 sty 2006, 21:48

Miltonia pisze:Moon, czy moglabys wypowiadac sie mniej wulgarnie, prosze?? Mysle, ze to samo mozna powiedziec w inny sposob... .

Oczywiście. Przepraszam jeśli uraziłam :)
teofil
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 02 sty 2006, 22:09
Skąd: kwidzyn
Płeć:

Postautor: teofil » 02 sty 2006, 22:52

kolejny "abstynent", chyba powinienes juz wiedziec ze po wypiciu duzej ilosci alkoholu nie staje? po2 jaki z ciebie facet ze musisz pic alkohol zeby doszlo do twojego 1 razu? odwagi sobie tym dodajesz?
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 02 sty 2006, 23:51

Mia pisze:no nie wiadomo gdzie by nastapila kolejna dziura w pamieci

Starczy tych dziur. Stanął przed problemem ktorą dziure wybrać dziurę wybrać - Dziure nr.1, nr.2 czy nr.3? :D I nie stanął na wysokości zadania :D
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 03 sty 2006, 00:20

Hehe :) Trafna riposta, Cubasa.
Cliff - ostro się sponiewierałeś używkami, to nie ma się co dziwić. Poza tym, nawet na trzeźwo, jeśli się nie wyluzujesz, to będzie ciężko. Kwestia obycia, wprawy, co też wielokrotnie było wałkowane na forum :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
FlyingDuck
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 160
Rejestracja: 11 gru 2005, 14:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: FlyingDuck » 03 sty 2006, 00:33

ForsakenXL pisze:Samo jej stwierdzenie sugeruje mi, że to jeszcze nie prawdziwa miłość.


Znam pewną parę która się raczej kocha i ma nieco dzieci, a ta forma i tak u nich odpada. Kwestia tylko i wyłącznie bariery psychicznej.
ObrazekJedyna stała w życiu to zmiana
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 03 sty 2006, 00:36

Niezwykłe muszą być to bariery, których nawet miłośc nie jest w stanie osłabić, ale to tylko moje zdanie (a wiem coś o barierach, wierzcie mi).
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Cliff
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2006, 12:14
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Cliff » 03 sty 2006, 11:11

Może jej przejdzie ta bariera w końcu niewymagam tego żeby na początku już tak miało być ale to nieistotne bo gdybym nie scopił sie tak to może bym tu niepisał ale cóż było mineło trzeba próbować dalej. Aha ktoś tam napisał że jak ja sobie planuje ten pierwszy raz że tak sie akurat schlałem, że to dla odwagi więc mówie raz jeszcze to niebyło planowane a taki mój stan był bo to akurat trafiło na sylwestra.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: NIEWYPAŁ :(

Postautor: Andrew » 03 sty 2006, 11:15

Cliff pisze:Witam! Mam 20 latek, z moją dziewczyną jestem jakieś 6 miesięcy. Ona jest już troche doświadczona ja jeszcze tego nierobiłem choć ona o tym niewie (w sumie sie niepytała nawet). Ostatnio spróbowaliśmy i zaczełem od pieszczenia minetka itd ale jak przyszła już kolej na konkreta to mały odmówił mi posłuszeństwa :( i mósiałem zająć sie juz dalej tylko pieszczeniem. I pytanie mam takie ==> czy palenie zioła też mogło miec na to wpływ że tak sie stało?? Dodam jeszcze że byłem bardzo bardzo pijany (mam nawet pare dziur w pamięci) i właśnie do tego spalony. Laska powiedziała mi że nic sie niestało takiego ale mi jest głupio. Jak myślicie niebędzie tego problemu przy następnym razie już na trzeźwo??? Bo kurde bałem sie że zawcześnie skończe a tu nawet niezaczołem :(z góry dzięki za odpowiedź....

mozesz byc zupełnie trzezwy ,jak i czysty (to w kwesti ziół) a i tak moze sie tak zdazyc
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 03 sty 2006, 18:59

Ale nigdy bez powodu. Stres, strach, przemęczenie... wykluczając schorzenia coś takiego nie powinno się nigdy zdażyć bez powodu.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Niunia_16
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 28 gru 2005, 22:16
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Niunia_16 » 03 sty 2006, 22:37

ForsakenXL pisze:Ale nigdy bez powodu. Stres, strach, przemęczenie... wykluczając schorzenia coś takiego nie powinno się nigdy zdażyć bez powodu.


Mylisz się, może sie takie cos zdarzyc.


Andrew pisze:mozesz byc zupełnie trzezwy ,jak i czysty (to w kwesti ziół) a i tak moze sie tak zdazyc


Racja, np. z moim chlopakiem chcac sie Kochac jego rowniez nam odmowil ale na 2 dzien juz bylo oki

Andrew pisze:Witam! Mam 20 latek, z moją dziewczyną jestem jakieś 6 miesięcy. Ona jest już troche doświadczona ja jeszcze tego nierobiłem choć ona o tym niewie (w sumie sie niepytała nawet). Ostatnio spróbowaliśmy i zaczełem od pieszczenia minetka itd ale jak przyszła już kolej na konkreta to mały odmówił mi posłuszeństwa i mósiałem zająć sie juz dalej tylko pieszczeniem. I pytanie mam takie ==> czy palenie zioła też mogło miec na to wpływ że tak sie stało?? Dodam jeszcze że byłem bardzo bardzo pijany (mam nawet pare dziur w pamięci) i właśnie do tego spalony. Laska powiedziała mi że nic sie niestało takiego ale mi jest głupio. Jak myślicie niebędzie tego problemu przy następnym razie już na trzeźwo??? Bo kurde bałem sie że zawcześnie skończe a tu nawet niezaczołem z góry dzięki za odpowiedź....


A tu poprstu byl alko, trawa, itd, dlatego nie wyszlo, po prostu
Cliff
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2006, 12:14
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Cliff » 07 sty 2006, 11:08

To może jakieś rady (oczywiście oprócz tego rozluźnienia) mile widziane :) bo kurde u mnie to też jest tak że jak sie zajme ją to zapominam o sobie i czasem tak bywa że z byle głupiego całowania już zaczyna stać a czasem większe pieszczoty i nic, troche tego niekumam ?! :/ Czekam na rady hmmm typu technicznego czy jak to by nazwać hehe :)
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 07 sty 2006, 15:33

Nie ma nic oprócz 'tego rozluźnienia', bo skoro sprzęt działa nawet w mniej intensywnych momentach, to będzie działał tymbardziej w tych bardziej pikantnych. Denerwujesz się, myślisz za dużo, analizujesz za bardzo - znam to. Po pierwsze przyznaj to przed samym sobą i przeanalizuj dokładnie co się dzieje w Twojej głowie podczas pieszczot, a sam zobaczysz, że mam rację.
Wystarczy tylko odciąć się od wszystkiego i skupić na odczuwaniu, ot tak po prostu. Na to nie kupisz maści ani tabletek.
Powodzenia 8)
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 07 sty 2006, 19:01

CiEkAwA pisze:
Cliff pisze:Dodam jeszcze że byłem bardzo bardzo pijany (mam nawet pare dziur w pamięci) i właśnie do tego spalony


Nie za dużo tego? nie rób tak więcej a będzie dobrze. <banan>

<brawo1>

<hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Z calym szacunkiem ale:
zalozyciel tego tematu zrobil glupote...jednak po przeczytaniu tego topic powiem ci cos na uszko:
Nie dawaj porad seksualnych robiac jeszcze wieksze glupoty bo narazasz sie na smiesznosc :!:
Najpierw dorosnij a potem bierz sie za powazne sprawy...


A co do tematu: to czy kazdy sex nie jest wart zapamietania i czerpania z niego jak najwiekszej przyjemnosci? Mi sie wydaje ze alkohol to wszystko raczej ogranicza... :/
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
wosanka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 wrz 2005, 17:47
Skąd: podkarpacie
Płeć:

Alohol to jego wina

Postautor: wosanka » 09 sty 2006, 16:07

Alkohol na trzeźwo wszytko bedzie wporządeczku zapewniam pozdro

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 298 gości