Fantazje erotyczne

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mrTea
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 12 sty 2006, 12:25
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: mrTea » 17 sty 2006, 00:45

Hey Moom, nie sądzisz, że jesteś troszkę czepialska?
moon pisze:Dla mnie one sa wlasnie uosobieniem służalczości...

Ludzie mówią tu o swoich fantazjach, a Ty wszystko tak dogłębnie musisz analizować. Troszkę więcej luzu, fantazje rządzą się swoimi własnymi prawami. <banan>
żyj teraźniejszością, dzień wczorajszy przeminął, jutrzejszy może nigdy nie nadejść...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 sty 2006, 00:51

mrTea pisze:udzie mówią tu o swoich fantazjach, a Ty wszystko tak dogłębnie musisz analizować.


bo to juz takie czepialskie jest
ale jakie pocieszne przez to


mrTea pisze:tak dogłębnie


mrTea pisze:Troszkę więcej luzu

błagam nie z takimi tekstami mi w srodku nocy, bo mi siwe cholera zaraz kojarzą <pejcz>
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 17 sty 2006, 00:58

moon pisze:Eisenritter napisał/a:
Ale jedna za mną chodzi od dłuższej chwili: kobiety w mundurach. Pielęgniarki, policjantki, sekretarki... ten typ.

O to super!To moze Ty mi wyjasnisz co w tym podniecajacego?Bo nigdy akurat tego zrozumiec nie moglam


Po prostu facetow kreca mundurki.

moon pisze:Ja w pielegniarce żadnej władzy nie widze

A wyobraz sobie faceta unieruchomionego na szpitalnym lozku. Przychodzi do niego pielegniarka i moze zrobic z nim co chce. Moze dac zastrzyk, przyniesc basen, albo podwinac spodniczke i zaczac sie z nim kochac na jezdzca. On w koncu nie moze sie ruszyc, wstac, wiec wlasciwie nie moze protestowac. Faceci maja rozbudowana wyobraznie :)

moon pisze:A sekretarka nad kim?

Nad nikim, to nad nia sie ma wladze. Zabawa w dominacje dziala w obie strony.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 sty 2006, 01:40

mrTea pisze:Hey Moom, nie sądzisz, że jesteś troszkę czepialska?

Ni tam. Ja sie nie czepiam, a interesuje takimi fantazjami bo ichnie rozumiem i argumentuje to na podstawie moich prywatnych skojarzeń. :]

złotooka kotka pisze:A wyobraz sobie faceta unieruchomionego na szpitalnym lozku. Przychodzi do niego pielegniarka i moze zrobic z nim co chce. Moze dac zastrzyk, przyniesc basen, albo podwinac spodniczke i zaczac sie z nim kochac na jezdzca. On w koncu nie moze sie ruszyc, wstac, wiec wlasciwie nie moze protestowac. Faceci maja rozbudowana wyobraznie


No to tak od razu trza było!Teraz jarzę <aniolek>
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 17 sty 2006, 08:46

złotooka kotka pisze:
moon pisze:Eisenritter napisał/a:
Ale jedna za mną chodzi od dłuższej chwili: kobiety w mundurach. Pielęgniarki, policjantki, sekretarki... ten typ.

O to super!To moze Ty mi wyjasnisz co w tym podniecajacego?Bo nigdy akurat tego zrozumiec nie moglam


Po prostu facetow kreca mundurki.

moon pisze:Ja w pielegniarce żadnej władzy nie widze

A wyobraz sobie faceta unieruchomionego na szpitalnym lozku. Przychodzi do niego pielegniarka i moze zrobic z nim co chce. Moze dac zastrzyk, przyniesc basen, albo podwinac spodniczke i zaczac sie z nim kochac na jezdzca. On w koncu nie moze sie ruszyc, wstac, wiec wlasciwie nie moze protestowac. Faceci maja rozbudowana wyobraznie :)

moon pisze:A sekretarka nad kim?

Nad nikim, to nad nia sie ma wladze. Zabawa w dominacje dziala w obie strony.


Trafienie w dziesiątkę. <browar>
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 17 sty 2006, 10:12

a ja chce juz lato!!!! plaże, nature...
you touch me
in special places...
Noise

Postautor: Noise » 17 sty 2006, 21:20

Agna, co do masturbacji to z myślą o mojej dziewczynie (która jest daleko i zobaczymy się dopiero za pół roku) postanowiłem przestać się samozaspokajać. Nie wiem jak wyrobię, ale jakoś musze, bo czego się nie robi z miłości? Ja sobie wyobrażam tylko z nia w roli głównej. Juz jakoś tak mam. Moje marzenia ograniczały się ostatnio do prysznicu i miekkiego łóżeczka :) Ozywiście zaczynało się od gry wstepnej i pieszczot dłonmi i ustami. Rzadko brne dalej, bo już te fragmenty zżerają mi duzo czasu :D
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sty 2006, 01:56

Noise pisze:ostanowiłem przestać się samozaspokajać. Nie wiem jak wyrobię, ale jakoś musze, bo czego się nie robi z miłości?

To nie miłośc. To masochizm. :] Miłośc takich głupot nie wymaga.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 18 sty 2006, 06:23

moon pisze:To nie miłośc. To masochizm. :] Miłośc takich głupot nie wymaga.


Wyluzuj. Może dla Ciebie to jest głupota, bo jak poczujesz chuć to ją rozładujesz bez wahania. Coś w tym jest. Mi też się nie chce samemu sobie, bo wiem, że mną się zajmować powinna dziewczyna, a nie moja graba. :>
Może i kolega ma twardy orzech do zgryzienia, bo zakochał się w kobiecie, która daleko mieszka. Ale MA PRAWO chcieć poczekać na to, żeby to jednak kobieta się nim zajęła. A wstrzymać popęd się da. Gdy zaczynasz sezon rowerowy to nieraz jest tak, że przy podjeździe pod górkę wszystkie mięśnie odmawiają posłuszeństwa, a Ty sobie myślisz - przystanę i odpocznę. Nic z tego - zaciskasz zęby i brniesz pod górę. Życie nie polega na tym, by słuchać swego ciała, tylko na tym, żeby to ciało słuchało mnie!
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
przyjaciel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 137
Rejestracja: 26 cze 2005, 12:35
Skąd: LEGNICA
Płeć:

Postautor: przyjaciel » 18 sty 2006, 07:08

Imperator pisze:
moon pisze:To nie miłośc. To masochizm. :] Miłośc takich głupot nie wymaga.


Wyluzuj. Może dla Ciebie to jest głupota, bo jak poczujesz chuć to ją rozładujesz bez . Życie nie polega na tym, by słuchać swego ciała, tylko na tym, żeby to ciało słuchało mnie!


I to jest moim zdaniem SADYZM wobec Siebie
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 18 sty 2006, 08:01

a co do mundurków
zawsze miałem ochote wziąsc swoja kobiete na biórku w jej gabinecie.
Jak ją widziałem w białym fartuszku ze sluchawkami zawieszonymi na szyi to mi zawsze było cieło.

A stół bilardowy ,plażę, las, jezioro ,wanne, prysznic , stół w kuchni itp zaliczone. Róznie było ale warto spełniac swoje fantazje z tym że trzeba wyważyć z kim i czy nie zrobimy komuś krzywdy.

Samozaspokajanie- niech facet wyluzuje bo mu na mózg pujdzie.
noice pisze:ostanowiłem przestać się samozaspokajać. Nie wiem jak wyrobię, ale jakoś musze, bo czego się nie robi z miłości?

Jaki to dowód miości i co może sie jeszcze jej tym pochwalisz?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 sty 2006, 09:02

Tak a nich sie jej pochwali , pod warunkiem iz powie ze myslał wtedy o niej ! a co ? bedzie sie jej podobało !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sty 2006, 09:19

Imperator pisze:Mi też się nie chce samemu sobie, bo wiem, że mną się zajmować powinna dziewczyna, a nie moja graba. chytry

No ja też tak mama, ale jak inaczej nie można to sie cisnąć nie bede "w imię miłości" <rofl3>

Imperator pisze:A wstrzymać popęd się da.

Tylko po jaka cieżka cholerę?
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 18 sty 2006, 18:36

fantazja która mocno mnie kręci to taka ,w której leżę na metalowym ,zimnym stole , On pieści mnie oralnie a przygląda się temu kilku facetów w garniturach..
chyba jednak nie będę dążyła do jej spełnienia :)
Awatar użytkownika
mrTea
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 12 sty 2006, 12:25
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: mrTea » 18 sty 2006, 19:20

me19 pisze:leżę na metalowym ,zimnym stole , On pieści mnie oralnie a przygląda się temu kilku facetów w garniturach..

Ciekawy pomysł, ale nie chciałbym żeby moja kobieta miała podobne fantazje. <aniolek>
Choć bez tych kolesi w garniturach to może może.... <diabel>
żyj teraźniejszością, dzień wczorajszy przeminął, jutrzejszy może nigdy nie nadejść...
Noise

Postautor: Noise » 18 sty 2006, 19:48

Chyba faktycznie robi się ze mnie masochista... :) Ból znosze aż za dobrze i nieraz aż mnie on cieszy :D A z tym wstrzymaniem się... Oj, będzie ciężko, bedzie bardzo ciężko. Ale jakoś wyrobię. Dawno już chciałem przestać, ale dopiero teraz mam mocny, dobry pretekst. Poza tym ona o wszystkim wie i mówiła, ze nie wymaga ode mnie takich poświęceń, no ale jakies postanowienie noworoczne trza mieć <evilbat>
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 18 sty 2006, 19:55

Noise pisze:Chyba faktycznie robi się ze mnie masochista... :) Ból znosze aż za dobrze i nieraz aż mnie on cieszy :D A z tym wstrzymaniem się... Oj, będzie ciężko, bedzie bardzo ciężko. Ale jakoś wyrobię. Dawno już chciałem przestać, ale dopiero teraz mam mocny, dobry pretekst. Poza tym ona o wszystkim wie i mówiła, ze nie wymaga ode mnie takich poświęceń, no ale jakies postanowienie noworoczne trza mieć <evilbat>


Podoba mi sie twoje podejscie...
Czego sie nie robi z milosci...
Wiecie co, zakochalam sie ..... po raz kolejny w moim chlopaku z ktorym jestem juz 2 lata.... zakochalam sie w nim na nowo. A moze zdalam sprawe soboe po prostu, ze naprawde go kocham...
zreszta niewazne, to nie jest tematem.... :)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 18 sty 2006, 21:09

Noise pisze:Nie wiem jak wyrobię, ale jakoś musze, bo czego się nie robi z miłości

od dawna nie widzialam wiekszej na tym forum bzyyyduryyy. w imie milosci mam sie przestac masturbowac i w dodatku robie to dla mojej polowki <chory> a co to , kobieta ci zarzuci ze pusciles sie z ..... ze swoja reka <pijak> straszne jest nie jednak to ze ty przestaniesz sie onanizowac, ale ze Twoja dziewczyna moze upatrywac w Twojej dloni konkurentke <pijak>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 18 sty 2006, 21:17

Motocykl...tak...motocykl...może być jakiś cruiser...a reszty domyślcie się sami ;) [podpowiadam - nie chodzi o seks z motocyklem]
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
mrTea
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 12 sty 2006, 12:25
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: mrTea » 18 sty 2006, 21:53

Zagadek się koledze zachciało. Ale jeśli to jest to o czym myślę, to nie sądzisz, że można to uznać za pewną formę masturbacji? <aniolek>
żyj teraźniejszością, dzień wczorajszy przeminął, jutrzejszy może nigdy nie nadejść...
Noise

Postautor: Noise » 18 sty 2006, 22:06

Wstreciucha to nie tak :D Ja nie mogłem Tego robić bo za dużo o niej myslałem. Ona nie ma nic przeciwko temu i vice versa, chociaż ona robi to znacznie rzadziej... No ale wolałbym żeby ona zajęła się mną niz zebym miał się zajmowac sam sobą bo mi się już znudziło xD
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 18 sty 2006, 22:07

przyjaciel pisze:
Imperator pisze:
moon pisze:To nie miłośc. To masochizm. :] Miłośc takich głupot nie wymaga.


Wyluzuj. Może dla Ciebie to jest głupota, bo jak poczujesz chuć to ją rozładujesz bez . Życie nie polega na tym, by słuchać swego ciała, tylko na tym, żeby to ciało słuchało mnie!


I to jest moim zdaniem SADYZM wobec Siebie


Nie, to nie jest sadyzm. To metoda na pokonywanie własnej słabości. Na to, żeby nie być niewolnikiem własnego ciała, ale żeby panować nad sobą. Myśl ponad materią. Wola ponad "obiektywnymi okolicznościami". Niewielu jest w stanie wprowadzić coś takiego w stu procentach, ale warto do tego dążyć.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 18 sty 2006, 22:13

Eisenritter pisze:Niewielu jest w stanie wprowadzić coś takiego w stu procentach, ale warto do tego dążyć.

tyle ze w tym dazeniu nie wystarczy tylko chciec, to wyzsza szkola jazdy, dla kogos kto ma silny charakter. A z drugiej strony nie rozumiem upatrywania sobie celu w niwelowaniu tego typu zachowan. Masturbacja moze lotnym zajeciem nie jest, ale dobrym sposobem na wiele "rzeczy". <aniolek>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 18 sty 2006, 22:17

Eisenritter pisze:Nie, to nie jest sadyzm. To metoda na pokonywanie własnej słabości. Na to, żeby nie być niewolnikiem własnego ciała, ale żeby panować nad sobą. Myśl ponad materią. Wola ponad "obiektywnymi okolicznościami". Niewielu jest w stanie wprowadzić coś takiego w stu procentach, ale warto do tego dążyć.


Widzę, że Pan się ze mną zgadza. Dokładnie o to mi chodziło. <browar>
Ale kiedy się jest razem, to powstrzymywać się można wtedy kiedy drugie nie chce. Kiedy chcą oboje, to co mają się hamować. Dupta się! :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Noise

Postautor: Noise » 18 sty 2006, 22:19

Gdybym mógł to jexdziłbym ile wlezie, ale na chwilkę obecna nie ma bata :( Poza tym w ten sposób wyćwicze Sobie silna wolę to moze uda mi się jak już nie rzucać na mojego Kotka za każdym razem jak mi się zachce xD A chce mi się cholernie czesto jak mojego wiernego wałacha nie męczę :D
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 18 sty 2006, 22:22

Noise pisze:Gdybym mógł to jexdziłbym ile wlezie, ale na chwilkę obecna nie ma bata :( Poza tym w ten sposób wyćwicze Sobie silna wolę to moze uda mi się jak już nie rzucać na mojego Kotka za każdym razem jak mi się zachce xD A chce mi się cholernie czesto jak mojego wiernego wałacha nie męczę


Ano widzisz. Dobrze robisz. Silna wola sie przyda. Chodzi o to, by powstrzymywać się kiedy trzeba, a działać kiedy nadejdzie temu czas. :)

Ale rzucać się na dziewczynę też trzeba czasem. :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Noise

Postautor: Noise » 18 sty 2006, 22:26

Najlepsze jest to, ze jej rodzice pracują, mieszka w domu i ma tylko jednego brata <evilbat> Także jak coś to na górę, paluszki i język do akcji wejdą i ogień! :D Póki co planowalismy pobawić się miodem. Fajnie by tak pozlizywac go z brzuszka i sutków... :) Na myszkę sie nie zgodzia, ale kto wie, kto wie...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 18 sty 2006, 22:33

Noise pisze:Póki co planowalismy pobawić się miodem

miod ma za "ciagnaca" sie konsystencje <aniolek> ale sa w marketach takie sosy do lodow o roznych smakach <aniolek> one sa bomba <diabel>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
mrTea
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 12 sty 2006, 12:25
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: mrTea » 18 sty 2006, 22:42

Fajna jest też bita śmietana w aerozolu, ale trzeba szybko zlizywać bo po pewnym czasie zaczyna spływać.
Można kobiecie zrobić śmietankowy stanik i go z niej zjeść. Tak.... fajnie było <diabel>
żyj teraźniejszością, dzień wczorajszy przeminął, jutrzejszy może nigdy nie nadejść...
Noise

Postautor: Noise » 18 sty 2006, 22:51

Ja tej smietany zbytnio nie lubię. Myślaem nad jogurcikiem, ale tez by się ciut rozpływał. Co do miodu to jak się rozgrzeje to się robi bardziej płynny. A jak się już kobieta rozpali to bywa gorąco. Co do sosów moze być fajnie :) Jak dla mnie to truskawka albo toffi :D

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 260 gości