Boi się sexu =((

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 26 sty 2006, 11:42

Rozluźnij ją, porządnie zrelaksuj, rozmasuj jakimś olejkiem do masowania, np. z ylang-ylang, długo całuj i pieść, a dopiero potem zabierzcie się do właściwej częsci całej zabawy. To, albo - a nawet obie te rzeczy - porozmawiaj z nią najpierw. Może ona ma jakieś pragnienia, marzenia, których zrealizowanie tak bardzo ją nakręci, że będzie na to gotowa? Pomysłów i metod jest wiele, trzeba poeksperymentować.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 26 sty 2006, 11:46

najlepiej jakby to w ogóle planowane przez was nie było, wtedy bedzie rozluzniona i bedzie naprawde czerpać z pieszczot przyjemnosc, bo z dziewczynami to tak jest ze jak sie zablokuje to chocbys sstawał na głowie to nic nie zdziałasz
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 sty 2006, 13:32

Eisenritter pisze:Rozluźnij ją, porządnie zrelaksuj, rozmasuj jakimś olejkiem do masowania, np. z ylang-ylang, długo całuj i pieść, a dopiero potem zabierzcie się do właściwej częsci całej zabawy.

no i do tego zwiazac oczy. A jak w nia wejdziesz to nawet nie zaprotestuje :D
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 26 sty 2006, 13:50

No wiesz, Yas, co kto lubi. Może się spłoszyć. Zresztą jeśli wiązać cokolwiek.. to ja wolę ręce. Choć opaska na oczy... musę spróbować. <evilbat>
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 sty 2006, 13:58

Ja lubie nie widziec. Skupiac sie wtedy bardziej na odbieranych bodźcach. To tak jak przy calowaniu :).
Awatar użytkownika
Tilia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 16 sty 2006, 17:22
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Tilia » 26 sty 2006, 19:34

Myślę, że powinieneś zapewnić swojej dziewczynie poczucie bezpieczeństwa, odpowiedni klimat. Pieść ją długo, tak żeby błagała byś w nią wszedł. a jak już przyjdzie co do czego to dobrym pomysłem są wszelkie pozycje kiedy ona jest na górze, kiedy ma panowanie nad sytuacją.

a teraz przede wszystkim to wydaje mi sie że musisz dać jej trochę czasu i nie naciskac za bardzo. małymi kroczkami, ale dojdziesz do celu.
Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć. Tęskność zawrotna przybliża nas...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 361 gości