Pieszczenie języczkiem...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Lukasz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 28 sty 2006, 14:52
Skąd: Piła
Płeć:

Pieszczenie języczkiem...

Postautor: Lukasz » 30 sty 2006, 13:26

Witam wszystkich Forumowiczów (pierwszy raz zresztą tutaj jestem). Przychodzę do Was z takiem problemem... Otóż czasami gdy robię mojej Kobiecie minetkę na drugi dzień mam bolące i spękane usta :| Jak z tym walczyć? Smarować się czymś? A może ją? Może Ona jakieś mocne kwasy wytwarza? <hahaha> Pomóżcie :)
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 30 sty 2006, 13:37

Po przeczytaniu tego mam minę jak ta w tytule tematu i powyżej.
Aż bolące? Nie wiem, może przeraźliwie długo to trwa? Nie wiem czy różnica Ph mogłaby tak wpłynąć :|
Zapytam się tak niedyskretnie: jaką fryzurkę ma Twoja pani?
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Lukasz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 28 sty 2006, 14:52
Skąd: Piła
Płeć:

Postautor: Lukasz » 30 sty 2006, 13:44

ForsakenXL pisze:Po przeczytaniu tego mam minę jak ta w tytule tematu i powyżej.
Aż bolące?Nie wiem, może przeraźliwie dłygo to trwa? Nie wiem czy różnica Ph mogłaby tak wpłynąć :|
Zapytam się tak niedyskretnie: jaką fryzurkę ma Twoja pani?


Bolące nie ale szorstkie i nieprzyjemne w dotyku. Czas "akcji" max. pół godziny ;) Co do fryzurki to "krótko na jeża" 8)
Awatar użytkownika
Symfonia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 191
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:56
Skąd: Z piekła rodem
Płeć:

Postautor: Symfonia » 30 sty 2006, 13:44

To na pewno przez sline i ocieranie ust o jej szprake, bo przeciez jak sie dlugo calujecie to tez macie spierzchniete wargi. Smaruj je pomadka bezbarwna, albo kremem. Poza tym teraz jest zimno! i jak wychodzisz to naturalne, ze usta pekaja pod wplywem najpierw miziania a potem wychodzenia na lodowaty dwor!

ForsakenXL pisze:Zapytam się tak niedyskretnie: jaką fryzurkę ma Twoja pani?

Moze tez byc spowodowane tym, ze jak sie goli calkowicie to mozesz miec od "zarostu" <hahaha> popekane, podraznione. ;] powiedz wtedy, zeby bardziej o te kwestie zadbala <browar>
Bóg nie stworzył kobiety z głowy mężczyzny- aby nim nie rządziła, nie stworzył z nogi- aby nie była jego niewolnicą, ale z żebra- aby była bliska jego sercu
Obrazek
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 30 sty 2006, 14:05

Nie po to masz ślinę, żeby mieć suche usta, Lukasz :) Poza tym nie wiem z jaką prędkością Ty to musisz robić, skoro Ci usta wysychają. Dąż powoli, do celu :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 30 sty 2006, 14:25

Wg. mnie "krótko na jeża" wiele wyjaśnia. IMO lepiej gładziutko (ale tak naprawdę gładziutko, a nie tarka), a jak nie to już korzystniej jest w tym przypadku mieć troszkę dłuższy, a co za tym idzie bardziej miękki zarost. Wszystko się da jakoś wypośrodkować 8)
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 30 sty 2006, 14:44

Przecież jej łono to nie tarka :) Bez przesady.
Do tego dochodzi kwestia interpretacji "Krótko na jeża". Może to być zarówno paseczek jak i przystrzyżony "normalny" zarost :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Lukasz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 28 sty 2006, 14:52
Skąd: Piła
Płeć:

Postautor: Lukasz » 30 sty 2006, 14:50

Ciekawski pisze:Do tego dochodzi kwestia interpretacji "Krótko na jeża". Może to być zarówno paseczek jak i przystrzyżony "normalny" zarost :)
Taki "normalny" przycięty do ok. 0.5 cm ;)
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 30 sty 2006, 14:53

No więc ja się dopatruje problemu w tym, ale trudno powiedzieć na ile mam rację. Sam powinieneś to ocenić. Takie 0,5cm może już być ostrawe, zależy jaki ma zarościk :)

P.S. Tarka - ogolone maszynką po 2-3 dniach :P
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 30 sty 2006, 14:55

ForsakenXL pisze:Takie 0,5cm może już być ostrawe, zależy jaki ma zarościk

Przy 0,5cm powinno już być ok.
Lukasz - wolniej, spokojniej, czadu dasz pod koniec żeby jej zintensyfikować doznania, bo inaczej się odwodnisz i padniesz między jej udami zeschnięty jak warzywo.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 30 sty 2006, 15:05

e to nie tarka- 0,5cm juz spoko jest :P
Może Ona jakieś mocne kwasy wytwarza?

ObrazekObrazekObrazek


smaruj sie pomadka ochronna bedzie grejt! :)
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 30 sty 2006, 18:39

Kwestia zastosowanej metody - może używaj bardziej języka niż warg - i odpowiedniej dbałości o usta - a skąd wiesz, że to w stu procentach od tego? Postaraj się o jakiś dobry krem lub pomadkę, w ostateczności, jeśli wszelkie sposoby zawiodą, wybierz się do dermatologa.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 30 sty 2006, 19:35

sa specjalnie balsamy do ust spierzchnietych i popekanych z mentolem ktory je lagodzi :) to powinno pomoc :) pewnie to nie tylko przez robienie minetki ale tez przez niesprzyjajaca pogode
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mistrzo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:07
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Mistrzo » 31 sty 2006, 00:44

Lukasz pisze:Może Ona jakieś mocne kwasy wytwarza?


Tak jasne... wytwarzaja sie tam kwasy zebys sie nie dostal w pewne miejsca u kobiety :D (tak jak niektore zwierzeta co wytwarzaja rozne wydzieliny zeby bronic sie przed wrogiem) <banan> reakcja obronna organizmu <aniolek>
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 31 sty 2006, 14:11

Ja myślę, że o żadnych kwasach nie może być mowy. po prostu śluz o zapachu, smaku i konsystencji różnej w zależności od fazy cyklu kobiety (a także od stopnia higieny). Tak więc najbardziej prawdopodobną przyczyną podrażnień może być zbyt częste odnawianie "fryzurki" (włoski stają się coraz bardziej twarde i ostre). Bynajmniej taka jest moja diagnoza.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 02 lut 2006, 14:41

Miałem kiedyś podobnie i bynajmniej nie mogło być mowy o winie zarostu, bo zarostu zaleznie od konkretnego miejsca albo nie bylo w ogole, albo byl zupelnie naturalny. Tyle, że nie dotyczylo to ust, a swiezo ogolonej skory miedzy gorna wargą a nosem :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 02 lut 2006, 14:50

Ciekawski pisze:Przecież jej łono to nie tarka Bez przesady.

nie ma w tym przesady, po prostu sa ludzie bardziej wrazliwi na zarost partnera, inni mniej
Lukasz, na poczatek popros po prostu swoja ukochana niech mocniej rozchyli uda ;) i podlozy poduche pod tylek , latwiejszy dostep z pewnoscia pomoze :D
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 02 lut 2006, 14:54

Może ewentualnie ją wesprzeć na rękach, o ile ma ku temu predyspozycje :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 02 lut 2006, 14:58

Ciekawski pisze:Może ewentualnie ją wesprzeć na rękach, o ile ma ku temu predyspozycje :)

Ja tę pozycję nazywam "Różany Kielich" - trzymasz pod pupą jakbyś trzymał wielki kielich wina i... cóż, degustujesz :>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 02 lut 2006, 15:01

ForsakenXL pisze:trzymasz pod pupą jakbyś trzymał wielki kielich wina i... cóż, degustujesz

albo ona sama rozwiera sobie uda rekoma jak najmocniej a ty paluszkami rozchylasz "platki" jesli juz o "rozach" mowimy <aniolek> <aniolek> no i
ForsakenXL pisze:degustujesz
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 02 lut 2006, 20:41

ForsakenXL pisze:a tę pozycję nazywam "Różany Kielich" - trzymasz pod pupą jakbyś trzymał wielki kielich wina i... cóż, degustujesz chytry


O tak... Bardzo dobre porównanie. Wszak kobieta jest niczym puchar ambrozji lub dobrego wina. Czasem raz skosztujesz, a na zawsze się od smaku uzależnisz...
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 02 lut 2006, 20:49

Nazwijcie mnie zatem uzależnionym ;)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 02 lut 2006, 21:04

Zaprawdę powiadam, mnie też.

Ale nie zamierzamy tutaj zakładać jakiegoś stowarzyszenia Anonimowych Degustatorów. Nam się to podoba, a więc nie zamierzamy się odzwyczajać.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 02 lut 2006, 21:10

Otóż to, czerpmy z tego kielicha ile zdrowie pozwoli <browar>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
misiolek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 31 sty 2006, 09:54
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: misiolek » 06 lut 2006, 17:45

ja to bardzo lubie <aniolek>
kiedyś zapachy mnie ... <belt> .... ale pogadałem z żoną i jest już wszystko ok
...trzeba rozkopać strumyk aby popłynęła kiedyś z niego czysta woda !!
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 09 lut 2006, 20:14

misiolek pisze:kiedyś zapachy mnie ... .... ale pogadałem z żoną i jest już wszystko ok

poprosiles zeby sie umyla ? <diabel> przepraszam , nie moglam nie zapytac <chory> juz mnie nie ma <zalamka>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 09 lut 2006, 20:28

Też się nad tym zastanawiałem, ale doszedłem do wniosku, że wolę nie wiedzieć :P
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 09 lut 2006, 20:32

To to po prostu było zdecydowanie poniżej pasa.

Ja tam nie wyobrażam sobie, żeby mi przeszkadzał zapach mojego skarbu.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 09 lut 2006, 20:33

Bo są takie...no...rosiczki, krwiożercze.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 09 lut 2006, 20:42

Eisenritter pisze:To to po prostu było zdecydowanie poniżej pasa.

no przeciez o tym mowimy <evilbat> caly czas jestesmy ponizej pasa <evilbat>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 391 gości