Małe pytanko odnośnie końca stosunku

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

misza.misza
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:27
Skąd: Warszawa
Płeć:

Małe pytanko odnośnie końca stosunku

Postautor: misza.misza » 31 sty 2006, 15:52

Jak kocham się z panienką zabezpieczając się jumką. Powiedzcie mi czy dużym ryzykiem jest kochać się do pełnego orgazmu czy zaraz po wytrysku musze wyciągać ? Może po prostu mogę do pełnego orgazmu i niczym się nie przejmować :?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 sty 2006, 16:04

misza.misza pisze: Powiedzcie mi czy dużym ryzykiem jest kochać się do pełnego orgazmu czy zaraz po wytrysku musze wyciągać ?

a wytrysk nie rowna orgazm sie u Ciebie :| ?
Kochac sie do pelnego orgazmu to chyba do wytrysku prawda.

Jedno wielkie CO ?
Awatar użytkownika
Max
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 07 lis 2005, 16:26
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Max » 31 sty 2006, 17:04

Może to jest Mistrz Yoda który potrafi zapanować nad "umysłem i ciałem" i wytrysnąć bez orgazmu <hahaha>
''Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą''

Wergiliusz
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 31 sty 2006, 17:08

Nie wiem czego sie czepiacie, bo istnieje cos takiego jak "suche szczytowanie" :>
U mężczyzn oragzm zawsze objawia się wytryskiem?
NIEPRAWDA. Czasami panowie przeżywają nieco słabsze, tzw. suche szczytowanie, podczas którego nie dochodzi do wytrysku nasienia. Wyrafinowane sztuki erotyczne Wschodu uczą takiej rozkoszy. Uważa się tam bawiem, że wraz z nasieniem wypływają z mężczyzny istotne dla niego siły życiowe.


@ topic
Gumka jest po to, zeby kochac sie normalnie.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 sty 2006, 17:14

sophie pisze:Nie wiem czego sie czepiacie, bo istnieje cos takiego jak "suche szczytowanie"

ja wiem ,ze niektorzy tak potrafia, ale to jest pewien odsetek mezczyzn.
A tutaj chyba o to nie chodzi <hmm>
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 31 sty 2006, 17:52

Yasmine pisze:ja wiem ,ze niektorzy tak potrafia, ale to jest pewien odsetek mezczyzn.

Nie tyle co odsetek, ale kazdemu faceowi moze sie to zdarzyc. Nie tylko tym praktykujacym seks tantryczny :]

A autor tematu jeszcze jest nieco zielony w sprawach seksu i antykoncepcji, wiec mu sie pewnie pochrzanilo z lekka :]
Mysle, ze chodzilo mu o to, czy bezpiecznie jest konczyc w srodku majac gumke :] Nie pierwszy, ktory sie boi skonczyc bedac "ubranym" :D
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 31 sty 2006, 17:53

Raz mi się udało, nie mam pojęcia jak :]
Ale u niego to chyba odwrotnie wygląda -> 'mokre nieszczytowanie' :P
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 31 sty 2006, 19:03

misza.misza pisze: Powiedzcie mi czy dużym ryzykiem jest kochać się do pełnego orgazmu czy zaraz po wytrysku musze wyciągać ?

Może i ja tu się dowiem czegoś nowego tzn. co to jest ten "pełny orgazm"?
Kochać i być kochanym
misza.misza
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:27
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: misza.misza » 31 sty 2006, 22:39

Chodzi o to czy moge walić po wytrysku w gumce dalej i dalej az mi się odechce i będzie mi się chciało wyjąć. Czy zaraz po wytrysku od razu mam wyciągać nie osiągając pełnej satysfakcji ??
Awatar użytkownika
gogusinski
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 12 wrz 2005, 16:56
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: gogusinski » 31 sty 2006, 22:45

Chodzi o to czy moge walić po wytrysku w gumce dalej i dalej az mi się odechce i będzie mi się chciało wyjąć. Czy zaraz po wytrysku od razu mam wyciągać nie osiągając pełnej satysfakcji

Kolego zauwaz jedna sprawe ze jak wytrysniesz to twoj przyjaciel wiotczeje - co powoduje ze gumka nei pselnia swoich zadan Ale jak tam chcesz :)
zonq
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2006, 10:46
Skąd: hmm
Płeć:

Postautor: zonq » 01 lut 2006, 11:02

yyy to chyba tylko u Ciebie kolego wiotczeje...
a do wszystkich co sie czepiaja, kolega misza zastapil slowo orgazm slowem wytrysk czyli orgazm=wytrysk i na odwrot wiec komentarze typu:
Może to jest Mistrz Yoda który potrafi zapanować nad "umysłem i ciałem" i wytrysnąć bez orgazmu

sa zbedne i pochodza od ludzi nie umiejacych czytac ze zrozumieniem
co do tematu misza.misza po wytrysku lepiej wyjsc bo zawsze bokiem cos ujdzie a pozniej klopot sie robi
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 01 lut 2006, 11:12

Albo kolega przyszedł wesprzeć autora, albo następny "doświadczony" - inaczej tego się nie da wytłumaczyć.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
misza.misza
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:27
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: misza.misza » 01 lut 2006, 13:37

zonq, To powiedz mi odnosnie mojego pytania. To kiedy w nią sie spuszcze od razu mam wyciągnąć czy moge sobie jeszcze kilka razy włożyć ?
Awatar użytkownika
Max
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 07 lis 2005, 16:26
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Max » 01 lut 2006, 14:56

zonq pisze:sa zbedne i pochodza od ludzi nie umiejacych czytac ze zrozumieniem


<hahaha> Ten komentarz nie był zbędny, a tym bardziej nie od osoby nie umiejącej czytać ze zrozumieniem. To chyba ty masz jakiś problem z tą umiejętnością..., mistrzu <chory>

misza.misza pisze:Powiedzcie mi czy dużym ryzykiem jest kochać się do pełnego orgazmu czy zaraz po wytrysku musze wyciągać


Z tego pytania można wnioskować to:
JA pisze:wytrysnąć bez orgazmu


A tak w ogóle napisał to w taki sposób jakby wytrysk był początkiem orgazmu. Więc stary prosze Cie... <chory> naucz czytać się ze zrozumieniem <pijak>
''Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą''



Wergiliusz
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 01 lut 2006, 16:19

Pomijając to, ze pytanie jest źle zformuowane itp. :)....
Ja bym raczej wyciągnął, żeby było bezpieczniej, chociaż wtedy nie jest chyba tak fajnie jak w środku....:(
Też jestem zielony w tych sprawach, więc moze źle mówię.
RobcioD
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 31 sty 2006, 19:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: RobcioD » 01 lut 2006, 18:44

To ciekawe co mówicie. Ja zawsze lubię po wytrysku jeszcze tak z 10 sekund popracować, wtedy orgazm jest pełniejszy. Kiedyś zatrzymywałem się od razu po wytrysku i jak widzę chyba to rzeczywiście jest bezpieczniejsze. Orgazm i wytrysk to nie ten sam moment, bo orgazm trwa jeszcze po wytrysku.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 lut 2006, 08:35

Jezeli po orgazmie twój członek nadal jest sztywny , co jest ze tak powiem normalne w tym wieku , bo w moim tez sie zdaza jak jestem wyposzczony ! wiec nie widze powodów dlaczego u 20 latka miał by zaraz robic sie miekki !
to mozesz sobie jeszcze poruszac do momentu aż zacznie klapowac , pamietajac iz istnieje niebiezpieczenstwo wydostania sie z gumki , nasienia .
Wszystko zalezy jednak jak głeboko bedziesz go wkładał i jak sztywny on bedzie , sztywnosc i ciasna prezerwatywa zapobegną wydostaniu sie nasienia bokami !
wiec odpowiedz moja na Twoje zapytanie brzmi ,
nie musisz od razu wyciagac !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
ggg
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 29 lis 2005, 15:57
Skąd: blee
Płeć:

Postautor: ggg » 06 lut 2006, 22:39

ludzie! z waszych wypowiedzi wynika, że macie gdzies pod 60tke, że zaraz po wytrysku wiotczejecie! <aniolek>
Ale i tak chwała wam, że w ogóle jesteście w stanie! <hahaha>

a wracając do pytania, to mozna jeszcze troche popracowac (a nawet trzeba <diabel> ), tylko ostrożnie!

PS. misza.misza witaj w gronie twardzieli! <banan>
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 06 lut 2006, 22:48

Nie ma to jak nadinterpretacja... albo głupota. misza.misza sobie nowe konta zakłada i sam sobie odpowiada czy jak?
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
ggg
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 29 lis 2005, 15:57
Skąd: blee
Płeć:

Postautor: ggg » 06 lut 2006, 23:11

ForsakenXL nie potrafisz przyjąc do widomosci, ze doznania podczas stosunku są indywidualne dla każdego. <zalamka>
Przeciez to tak samo jak z kobietami, jedne nie mają orgazmu w ogóle, inne kilka razy podczas jednego stosunku!
Czy wy na tym forum naprawde jestescie tak ograniczeni?? :?
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 06 lut 2006, 23:20

Hmm ja zaraz po wytrysku jesli dalej bede dzialal to czasami jest tak, ze w ogóle mi nie opada <aniolek> tylko troche sflaczeje, ale tak ze moge dalej sie kochac, napiecie na kilkanascie sekund opada, a po kilkunastu sekundach znowu robi sie twardy i jedziemy dalej. I tak ze 2-3 razy, potem juz musze robic przerwe na 5-10 min bo flaczeje, ale po paru minutach stoi punkt dwunasta <diabel>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 06 lut 2006, 23:45

ggg pisze:Czy wy na tym forum naprawde jestescie tak ograniczeni?? :?

Ludzie którzy nie potrafią czytac są. Ktoś tu pisał, że mu więdnie 3 sekundy po orgaźmie? Nie lubie jak ktoś łapie za słówka i klei wielkiego mucho-macho <mlotek>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 07 lut 2006, 09:01

Z tym to różnie bywa. Ja potrzebuję na przykład trochę więcej czasu, ale raz, że staram się teraz coś z tym zrobić, a dwa, że szczyty z moim skarbem są intensywnością podobne do eksplozji supernowej, co powoduje skrajne wyczerpanie.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 303 gości