POMOCY- co zrobic zeby nie osiagac szybko orgazmu

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

michal
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2006, 17:58
Skąd: internet
Płeć:

POMOCY- co zrobic zeby nie osiagac szybko orgazmu

Postautor: michal » 31 sty 2006, 18:10

witam wszystkich, prosze o pomoc. uprawiam sex z dziewczyna i prawie za kazdym razem dochodze bardzo szybko i nie jestem w stanie zapewnic orgazmu dla drugiej osoby! moze znacie jakies rady?! dzieki
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 31 sty 2006, 18:15

Jest jeden sposób.Ale niebezpieczny i nielegalny.Musisz wetrzeć w żołądzia kokainę.Z innych metod:spuść się szybko a drugim razem będziesz mógł dłużej.Albo trenuj powoli onanizując się.Inni pewnie mają wypróbowane sposoby:)
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 31 sty 2006, 18:21

Może spróbuj prezerwatyw przedłużających stosunek... bodajże Durex Performa się nazywają :) Powodzenia <browar>
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 31 sty 2006, 18:29

No i podczas samego stosunku zastosuj metodę "start i stop" - kiedy czujesz, że orgazm się zbliża to zatrzymaj się, aż napięcie trochę opadnie (byle nie za bardzo) i zacznij znów powolutku... i tak ile Ci się uda utrzymać.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 sty 2006, 20:18

Uprawiej sex czesciej , i nie raz dziennie , jak pirewszy raz dojdziesz odczekaj kilka minit i znowu mozesz , wtedy juz tak szybko nie dojdziesz , a jak tak , to kolejny raz na pewno nie
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 31 sty 2006, 21:24

ja start stop nie pomaga ;p ledwo zaczne jeszcze raz i znowu trzeba przerwac :P
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 31 sty 2006, 21:42

ForsakenXL pisze:No i podczas samego stosunku zastosuj metodę "start i stop" - kiedy czujesz, że orgazm się zbliża to zatrzymaj się, aż napięcie trochę opadnie (byle nie za bardzo) i zacznij znów powolutku... i tak ile Ci się uda utrzymać.



masz racje, moj Misiek zawsze tak robi.... generalnie zadko sie kochamy, ale jak juz mamy czas, to spedzamy ze soba w lozku po 6-8 godzin. I on przez ten czas, gdy czuje ze dochodzi stopuje i naprzykad zaczyna mnie piescic, lizac, calowac.....
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 31 sty 2006, 23:35

Zanim dojdzie do jakiegokolwek zblizenia wymknij sie na chwile do toalety, tam zrob sobie dobrze :) Wtedy murowane ze szybko nie dojdziesz :)
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 31 sty 2006, 23:38

A nie lepiej żeby sobie oboje zrobili dobrze przed właściwym zbliżeniem, on odpocznie chwilkę i wtedy przejdą do rzeczy? <mruga>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 31 sty 2006, 23:57

ForsakenXL pisze:A nie lepiej żeby sobie oboje zrobili dobrze przed właściwym zbliżeniem, on odpocznie chwilkę i wtedy przejdą do rzeczy?


Wybór nalezy do nich :) ja tylko podalm jakis przyklad.......:)
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Marisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:38
Skąd: Lubuskie
Płeć:

Postautor: Marisa » 01 lut 2006, 11:59

Mój chlopak zawsze miał metode gdy tylko juz byl blisko bardziej skupał sie na pieszczeniu mnie :) i kochalismy sie w omoich "ulubionych "pozycjach . <diabel>
Każdy ma prawo do orgazmu
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 01 lut 2006, 12:07

Marisa pisze:i kochalismy sie w omoich "ulubionych "pozycjach

...tzn. jakich? Być może to komuś się przyda. Chociaż nie sądzę, że w pozycji tkwi sedno. Z mojego doświadczenia-to kochać się częściej i z czasem samo przyjdzie. Patrząc z perspektywy czasu, to nasze stosunki trwają o wieele dłużej. Na początku też zdarzało mi się nie zaspokoić mojej. A teraz zanim dojdę, to ona zdąży nawet kilka razy, z czego oboje jesteśmy happy <aniolek> .
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 lut 2006, 08:28

kina pisze:Zanim dojdzie do jakiegokolwek zblizenia wymknij sie na chwile do toalety, tam zrob sobie dobrze :) Wtedy murowane ze szybko nie dojdziesz :)

jaki sens ma zrobienie sobie samemu dobrze majac kobiete u boku ? ,tak własnie robią sie w głowach młodych ludzi zakalce !
nie ma niczego złego w tym ,ze szybko dochodzi . Złe jest dopiero to ...jak kobieta nie bedzie wyrozumiała , a On nie bedzie nad tym pracował by było dłuzej .
Nie jestes maszyną do sexu i czyms do zaspakajania kobiecych żadz ! ale też nie mozesz myslec tylko o sobie ! z czasem wszystko sie zatrybi jak w szwajcarskim zegarku , i bedzie tykac latami , ale musisz o to zadbac i nie przejmowac sie !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
negrita
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2006, 19:29
Skąd: z nieba :)
Płeć:

Postautor: negrita » 02 lut 2006, 19:06

Praktyka czyni mistrza.... <banan> daj sobie troche czasu i tyle....
"...Don't be shy..If you want me , come and get me.."
g_masta
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2006, 15:16
Skąd: Actimel Team
Płeć:

Postautor: g_masta » 02 lut 2006, 21:43

Może twoim problemem jest to że widzisz dajmy na to nagie piersi twojej kobiety i już omal co nie tryskasz... Jeśli jest tak jak piszę to powinieneś poćwiczyć opanowanie tego
Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 02 lut 2006, 21:52

Andrew pisze:jaki sens ma zrobienie sobie samemu dobrze majac kobiete u boku ? ,tak własnie robią sie w głowach młodych ludzi zakalce !
nie ma niczego złego w tym ,ze szybko dochodzi . Złe jest dopiero to ...jak kobieta nie bedzie wyrozumiała , a On nie bedzie nad tym pracował by było dłuzej .


ale on chce rade jak szybko nie dojsc......a nie pyta czy te rady maja jakis sens i co jest zle a co dobre
Andrew pisze:Nie jestes maszyną do sexu i czyms do zaspakajania kobiecych żadz !

Oczywiscie ze nie jtest ale....
michal pisze:za kazdym razem dochodze bardzo szybko i nie jestem w stanie zapewnic orgazmu dla drugiej osoby!

jezeli tak jest zawsze ze on jest w pelni zaspokojony a ona znowu nie, to trzeba chyba jakos to rozwiazac......
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 lut 2006, 14:15

kina pisze:
ale on chce rade jak szybko nie dojsc......a nie pyta czy te rady maja jakis sens i co jest zle a co dobre

jezeli tak jest zawsze ze on jest w pelni zaspokojony a ona znowu nie, to trzeba chyba jakos to rozwiazac......


dlatego w pierwszym moim poscie ma odpowiedz
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
sylwusia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 03 lut 2006, 20:29
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: sylwusia » 03 lut 2006, 21:07

wszystko nalezy do czasu :D i doswiadczenia ... <zalamka>
9

Postautor: 9 » 07 lut 2006, 19:14

jak sie zrobi w ubikacji sobie dobrze to potem nie zawsze jest posłuszny przy partnerce :/

Jak uniknać przedwczesnego wytrysku który powstał przez masturbacje?? :/ i żeby zadowolić partnerke?
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 09 lut 2006, 13:40

Po kolei i spokojnie. Wolniejszy rytm, bez "króliczenia", przerwy. W ostateczności, zacznijcie od pieszczot, zabaw oralnych itp. Skończ najpierw, potem będziesz mógł dłużej.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
medalist
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2006, 12:13
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: medalist » 09 lut 2006, 14:20

Witam wszystkich !
Otoz mam podobny problem jak osoba, ktora zalozyla ten temat.. Jestem zdeterminowoany, aby sie tego pozbyc, bo, jak sie pewnie domyslacie, jest to nadzwyczaj irytujace.. fakt: moj staz w dziedzinie seksu jest bardzo skromny, ale co tam... w zasadzie to, ze trafilem na to forum, "zawdzieczam" omawianemu tematowi.. tyle o mnie.. slowem wstepu, jako, ze to moj pierwszy post...

Moje poszukiwania, naprowadzily mnie na te oto stronke: http://www.przedwczesnywytrysk.pl/

Mam pytanie: korzystal ktos kiedys, lub wie czy warto by bylo sprobowac ?
Co o tym sadzicie?
Ja osobiscie jestem nastawiony dosc sceptycznie... ot co kolejna proba wyciagniecia naszych pieniedzy..
czekam na odp, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
hypa
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 29 sie 2005, 13:34
Skąd: wd
Płeć:

Postautor: hypa » 09 lut 2006, 22:43

koncentrowanie się podczas stosunku na rzeczach z nim niezwiązanych, myślenie o przykrych sprawach, problemach
jeden z cytatow z tej strony :D

albo to

korzystanie z jednej lub nawet dwóch prezerwatyw na raz
... <palant>
medalist
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2006, 12:13
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: medalist » 10 lut 2006, 00:23

to co zacytowales.. jak najbardziej dziala... :D moje pytanie dotyczy oferowanego przez nich programu przeciwdzialajacego temu o czym mowimy.. jak to oni szumnie pisza TPPW czy cos takiego.. tylko tak sie zastanawiam czy caly swiat nauki nie wie o tym, co tam jest napisane, czy po prostu nikt za darmo nie chce podzielic sie ta tajemna wiedza..
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 10 lut 2006, 11:24

hypa pisze:koncentrowanie się podczas stosunku na rzeczach z nim niezwiązanych, myślenie o przykrych sprawach, problemach

Byl tu kiedy ktoś, kto miał ksywkę Hardcore i pisał, że jemu pomaga myślenie o babci, tylko nie pamietam czyjej :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Lopez69
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2006, 18:43
Skąd: WbD/Żywiec
Płeć:

Postautor: Lopez69 » 13 lut 2006, 19:11

1.Prezerwatywy np Durex Performa. pomagają pod warunkiem że Twój sex nie konczy sie po minucie. Wtedy chocby nawet kilo benzokainy wtarl w penisa to Ci nie pomoże..
2. Masturbacja przed stosunkiem, pomaga i to bardzo. Wytrysk godzine czy 2 przed stounkiem przedłuży stosunek.
3. Cwicz mięsnie Kegla. Cwiczy sie to tak: sproboja jak sikasz zatrzymac mocz poprzez scisniecie miesni. Udalo sie??? O.K. teraz rob tak na sucho, siedzisz sobie na wykladach, scisnij na kilka sekubnd i rozkurcz. I tak 10 razy po 5-10 razy dziennie. tak samo rób gdy czujesz ze masz miec wytrysk.
Gumy i masurbacja moga sprawic ze sie nie "spuscisz"
Miesnie Kegla nie wolno przesadzac bo zacznie spadac turgor:P w peenisku
Najlepsze to masturbacja przed, cwiczone miesnie kegla a przed stosunkiem nap w sb rano jajeczniczka:) bosko

[ Dodano: 2006-02-13, 19:12 ]
hypa pisze:
koncentrowanie się podczas stosunku na rzeczach z nim niezwiązanych, myślenie o przykrych sprawach, problemach
jeden z cytatow z tej strony :D

albo to

korzystanie z jednej lub nawet dwóch prezerwatyw na raz
... <palant>


Jesli cos poczujesz to bedziesz ewenemantem na skale swiatowa:]
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 lut 2006, 21:16

hypa pisze:Cytat:
koncentrowanie się podczas stosunku na rzeczach z nim niezwiązanych, myślenie o przykrych sprawach, problemach
jeden z cytatow z tej strony

Rozbawiło mnie to. Ciekawe, co to za przyjemność "stosunkować się", myśląc o problemach... Po co się męczyć? Już bym wolała skończyć w 30 fajnych sekund niż katować się pół godziny myśleniem o zaległych podatkach :D
Devote
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2006, 13:34
Skąd: Zielona Góra
Płeć:

Postautor: Devote » 14 lut 2006, 14:10

Ja np. wyobrazam sobie ze zabijam noworodki ;) zawsze skutkuje ;)
Awatar użytkownika
Marisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:38
Skąd: Lubuskie
Płeć:

Postautor: Marisa » 17 lut 2006, 21:18

Devote pisze:Ja np. wyobrazam sobie ze zabijam noworodki zawsze skutkuje

dobrze ze mój facet mysli wtedy o nartach wodnych a nie o martwych dzieciach ....
A tak pozatym to slyszalam ze dobrze dziala chwilowo przerwac stosunek popiescic kobiete o dalej jazda .Tak sie skutecznie zmniejsza napiecie seksualne i partnerka niejest pokrzywdzona :)
Każdy ma prawo do orgazmu
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 17 lut 2006, 21:36

Devote pisze:Ja np. wyobrazam sobie ze zabijam noworodki zawsze skutkuje

<chory>
to chore :/
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Jasmine21
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 lut 2006, 20:33
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: Jasmine21 » 20 lut 2006, 11:28

A słyszeliście o takim czymś ze kobieta podczas pieszczenia tez nie daje rady?? Czy to w ogóle możliwe??

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 270 gości