Całowanie...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Przemuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 29 mar 2004, 20:50
Płeć:

Całowanie...

Postautor: Przemuś » 08 lut 2006, 23:23

Mam pytanie głównie do dziewczyn, a mianowicie czy lubicie się całować, tak "głębiej" :) w sytuacjach innych niż tylko przy okazji seksu... np. przy słuchaniu romantycznej muzyki, czy przytulaniu się...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 08 lut 2006, 23:24

no jasne :> przeciez calowanie nie jest zarezerowane tylko dla seksu...ale czesto same pocalunki potarfia rozpalic i na seksie sie konczy :P
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 08 lut 2006, 23:27

Infantylne pytanie, a jak poznajesz dziewczyne to sie z nia "glebiej" nie calujesz zanim pojdziesz z nia do lozka ? Nie calowales sie z dziewczyna w parku na lawce, w szkole, w kinie itp. ?? Ja np. w seksie nie moge sie skoncentrowac na namietnym calowaniu, sa to tylko krotkotrwale "mlasniecia".
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Przemuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 29 mar 2004, 20:50
Płeć:

Postautor: Przemuś » 08 lut 2006, 23:30

TFA nie o to chodzi :) poptostu chce wiedzieć.. Mam dziewczyne i się z nią całowałem nieraz... ale chce poprosty wiedzieć czy lubisz czy nie i już....
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 08 lut 2006, 23:46

eee <pijak>
[na tym bym skończyła, ale żeby nie było off topu - taa, lubię <zalamka> ]
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 08 lut 2006, 23:53

kurde ja ostatnio mam głupie humory-albo nie chce mi sie w ogóle całowac, albo całuje sie jak głupia non stop tak namiętnie, ze moj jezyk odmawia posłuszenstwa :/
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 09 lut 2006, 00:31

Przemuś pisze:Mam pytanie głównie do dziewczyn, a mianowicie czy lubicie się całować

Całuśnice będą w zdecydowanej większości. Nie badaj zjawiska tylko wyjatki. Pytanie powinno więc brzmieć raczej: ktora z Pań nie lubi się całować i dlaczego? :>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
martynka171
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 08 lut 2006, 00:05
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: martynka171 » 09 lut 2006, 00:46

jak chcesz wiedziec czy to lubi czy nie to zapytaj sie jej po prostu. bo ja np lubie wszystkie typy pocalunkow zawsze ale zalezy od miejsca
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 09 lut 2006, 15:43

No Boże... wszystko od sytuacji zależy. Ja z moim kochaniem uwielbiam się całować ogólnie, ale to, w jaki sposób to robimy zależy od momentu. Od sytuacji, od naszych chęci. Czasem ona ma chęć na delikatne muskanie ustami, a czasem ja chcę ją ściąć z nóg głębokim, namiętnym, zaborczym wręcz pocałunkiem. Są chwile i chwile. Trzeba tylko wiedzieć co kiedy robić.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Blondi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 23 sty 2006, 20:36
Skąd: skądinąd
Płeć:

Postautor: Blondi » 09 lut 2006, 20:18

Czasem fajnie jest tak delikatnie buzkowac,tylko lekko muskac,ale tego najczesciej nie wytrzymuje zbyt dlugo i 3ba juz bardzoej popracowac.Tak,lubie calowac sie "tak glebiej" heh :)
Dziewczyna rodzi sie mądra ...
Potem poznaje faceta :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 318 gości