czy to orgazm?:>

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

agacica
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 20 lut 2006, 18:58
Skąd: Warszawa
Płeć:

czy to orgazm?:>

Postautor: agacica » 20 lut 2006, 19:15

siemka wszystkim!
mam pytanko.Czy chlopak moze dojsc do orgazmu jedynie przez pocalunki? <hmm> <wazne>
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 20 lut 2006, 19:25

Może,żalezy tylko w co był całowany <diabel>
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 20 lut 2006, 19:41

W bardzo młodym wieku, przy zupełnym braku doświadczenia i ogromnym napięciu kto wie. Podobno się notuje takie przypadki.
Tak czy inaczej unikat (i oby mu szybko przeszło) <diabel>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Feniks
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 14 sie 2005, 16:06
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Feniks » 21 lut 2006, 15:29

AMX pisze:Może,żalezy tylko w co był całowany


Jak to w co?
Wiadomo że w jajko!

ForsakenXL pisze:Podobno się notuje takie przypadki.


Po co się notouje takie rzeczy?
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 21 lut 2006, 17:13

Feniks pisze:
AMX pisze:Może,żalezy tylko w co był całowany


Jak to w co?
Wiadomo że w jajko!

ForsakenXL pisze:Podobno się notuje takie przypadki.


Po co się notouje takie rzeczy?

Wow, błyskotliwe <zalamka>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 21 lut 2006, 20:08

a ja wam powiem, że może dojść... bo znam taki przypadek:D ale wtedy musiało być naprawdę ostro i gorąco... no, ale nie uprawiał wtedy seksu... więc jeśli naprawdę mocno go pociągasz i cmokanie było długie i hardcorove to być może miał orgazm:)
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 21 lut 2006, 21:30

AMX pisze:Może,żalezy tylko w co był całowany .diabel.


dobre dobre, a tak pozatym to pierwsze słysze... przez pocałunki ?? mhm koleś ma przejebane <lol2>
Na przestrzeni lat całkiem inny typ....
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 21 lut 2006, 21:40

Długa przed nim droga :)
Nie mogę wyrobić, czytając o takich przypadkach (tak, wiem, ignorant ze mnie ;) ) lub na wspomnienie scenki z American Pie (pierwsza część), gdy koleś gościł tą ponętną czeszkę u siebie w pokoju i gdy "włączył się do akcji" dwa razy skapitulował przed rozpoczęciem czegokolwiek :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 21 lut 2006, 21:41

Jareczek pisze:
AMX pisze:Może,żalezy tylko w co był całowany .diabel.


dobre dobre, a tak pozatym to pierwsze słysze... przez pocałunki ?? mhm koleś ma przejebane <lol2>

A tam, u młodzików różnie to bywa i wcale nie musi to świadczyć o jakimś problemie. po prostu młodzieńcze napięcie i emocje związane z pierwszymi bliższymi kontaktami :]
Ja w tym wieku (15-16) nie przeżywałem odrazu orgazmu z tego powodu, ale jajka chciało mi rozsadzić :|
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 22 lut 2006, 14:28

Ja w tym wieku (15-16) nie przeżywałem odrazu orgazmu z tego powodu, ale jajka chciało mi rozsadzić

<aniolek>
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 22 lut 2006, 14:40

hmmm.... kiedyś jak się całowałam z chłopakiem który ma 19 lat, powiedział mi że nie może się ze mną całować bo za bardzo go to podnieca :)
agacica
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 20 lut 2006, 18:58
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: agacica » 22 lut 2006, 16:11

heh tylko pewnie sie nie domyslacie ile on ma lat?:D:D a wiec 21:D wiec w sumie nie jest juz takim mlodzikiem.A dzieje sie to gdy naprawde mocno i goraco sie calujemy,ale bez seksu,tylko delikatne pieszczoty.Ale jak sobie pomysle to co bedzie z seksem? :?
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 22 lut 2006, 16:11

Ciekawski pisze:na wspomnienie scenki z American Pie (pierwsza część), gdy koleś gościł tą ponętną czeszkę u siebie w pokoju i gdy "włączył się do akcji" dwa razy skapitulował przed rozpoczęciem czegokolwiek

dokładnie o tym samym pomyslałam kiedy przeczytałam post autora :D
a tak nawiasem mówiąc to raczej niespotykane..i sądze że Twój chłopak podczas pocałunków jest baardzo podniecony ,ale orgazm?? wątpię
przyjaciel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 137
Rejestracja: 26 cze 2005, 12:35
Skąd: LEGNICA
Płeć:

Postautor: przyjaciel » 22 lut 2006, 16:25

OJ MOŻE NIE TYLKO CHŁOPAK DOJŚĆ PRZY CAŁOWANIU NORMALNYM W USTA KOBIETA TEZ ZALEŻY OD STOPNIA NAPIĘCIA I PODNIECENIA
Noise

Postautor: Noise » 22 lut 2006, 18:39

Podczas pocałunku nawyżej poleje się trochę kisielku :D Przezroczystego i lepkiego płynu o nisiej zawartości plemników. Poprzedza on pełny wytrysk. Szczerze raczej wątpię by możliwe było coś a'la akcja z "American Pie". Jak chcesz zrobić swojemu chłopakowi dobrze, to po prostu zajmij się jego laseczką i po sprawie <evilbat> cYa
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 22 lut 2006, 20:32

przyjaciel pisze:OJ MOŻE NIE TYLKO CHŁOPAK DOJŚĆ PRZY CAŁOWANIU NORMALNYM W USTA KOBIETA TEZ ZALEŻY OD STOPNIA NAPIĘCIA I PODNIECENIA


Kobieta moze się bardzo podniecić i faktycznie poleci troche kisielku :D ale orgazmu chyba nie będzie miała... ;)
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 22 lut 2006, 20:38

<hahaha> Nie mam pytan. Moze dostal jak spojrzal?
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 22 lut 2006, 20:46

Martyna pisze:Kobieta moze się bardzo podniecić i faktycznie poleci troche kisielku :D

U nas to też czasem spotykane <mruga>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Marisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:38
Skąd: Lubuskie
Płeć:

Postautor: Marisa » 22 lut 2006, 20:59

J uwazam , ze przy silnym podnieceniu albo dlugim wyposzczeniu:) moze do takiego czegos dojsc :) czasem orgazm to baba która czeka tylko na mała iskre:)
Każdy ma prawo do orgazmu
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 22 lut 2006, 21:02

Marisa pisze:czasem orgazm to baba która czeka

Tak z ciekawości: chodziło o "babę" czy "bombę"? <diabel>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 23 lut 2006, 10:14

Rzadkie. Trzeba do tego a) kompletnego prawiczka, b) potężnego podniecenia. Ja w każdym razie nie słyszałem o takich przypadkach, aczkolwiek ich nie wykluczam. Dziwniejsze rzeczy w seksie się zdarzają.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 lut 2006, 10:46

Niemozliwe. To by musialo byc naprawde ekstremalne podniecenie, a przy takich napieciach to raczej sam skonczy sprawe rozbierajac dziewczyne lub jak nie jest, to zaprowadzajac w ustronne miejsce :D

Poza tym to nawet u prawiczkow jest zadkie. to by musial byc prawiczek, ktory nigdy sie nie onanizowal... A takie przypadki to do muzeum. A jeszcze gdyby majac 21 lat byl prawiczkiem i nigdy sie nie onanizowal, to chyba jest jedynym takim przypadkiem w kraju <diabel>

Ale ogolnie odpowiedz brzmi: "z uwagi na marginalne przypadki takiego zachowania mozna smialo stwierdzic, ze jest to niemozliwe" :)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 27 lut 2006, 18:34

ForsakenXL pisze:W bardzo młodym wieku, przy zupełnym braku doświadczenia i ogromnym napięciu kto wie.

nie tylko . Jesli starszy i doswiadczony, to istotne czy wyposzczony, no i jakby nie bylo wszystko zalezy od "obiecujacej sytuacj i inicjatorki" . Przezylam sytuacje gdzie doszlo do przykrego incydentu w spodniach od samego pocalunku , ale troche sie o niego ocieralam lecz nie dotykalam rekoma rozporka <aniolek> Mysle jednak ze moj "obiekt" tak przejal sie rola i nie mogl doczekac zrzucenia spodni ze koniec koncow - nie wytrzymal :D zawiodl sie jednak jak pozniej spalismy w osobnych lozkach :D i jego osobisty final byl ostatecznym :D
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 27 lut 2006, 19:04

Wstreciucha pisze:nie wytrzymal :D zawiodl sie jednak jak pozniej spalismy w osobnych lozkach :D i jego osobisty final byl ostatecznym :D

Toś go pieknie urządziła - gość się musiał poczuć jak zbity pies :/
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 27 lut 2006, 20:13

ForsakenXL pisze:Toś go pieknie urządziła - gość się musiał poczuć jak zbity pies

przepraszam Cie bardzo , a czy kazdy namietny pocalunek ma oznaczac pojscie do lozka ?? po calym incydencie rozmawialismy o tym a na koniec wyszla z tego kupa smiechu :D nie bylo w tym krztyny upokorzenia :] nie martw sie , taka zolza to ja nie jestem :P
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 27 lut 2006, 20:38

Wstreciucha pisze:Przezylam sytuacje gdzie doszlo do przykrego incydentu w spodniach od samego pocalunku , ale troche sie o niego ocieralam lecz nie dotykalam rekoma rozporka

Piekne to jest. Ja bym sobie dala maly palec obciapac za cos takiego. mmmm
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 27 lut 2006, 21:11

Możliwe jeśli do tego dojdzie jakieś przytulanie i wszystko co z tym związane to jak najbardziej wiek nie ma tu znaczenia chyba że jest to wiek powyżej którego semafor sie nie podnosi :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 27 lut 2006, 21:19

Wstreciucha pisze:nie martw sie , taka zolza to ja nie jestem :P

A no widzisz, to mzienia postać rzeczy :D
Myślałem że miało być coś więcej a on nie dotrzymał, to mu podziękowałaś za współpracę <diabel>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 27 lut 2006, 22:23

Myślałem że miało być coś więcej a on nie dotrzymał, to mu podziękowałaś za współpracę

gdyby tak , a ja mialabym ochote na sex, to wznowilabym molestowanie za 20 minut ;) takie sytuacje mnie nie zniechecaja ;P
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 28 lut 2006, 08:15

Miałam podobną sytuację tylko siedziałam "okrakiem" na facecie na jakiejś ławce. Rozmawialiśmy, całowaliśmy i wiem , że był bardzo wyposzczony. Strasznie nie chciał z tamtąd się ruszyć, ani zmienić pozycji. Ja wstaje a tu moje spodnie i jego mokre. I to wcale nie gówniaż bo 29 letni facet. Trochę krępująca sytuacja.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 296 gości