problem z wejściem

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
meg.
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2006, 11:25
Skąd: Polska
Płeć:

problem z wejściem

Postautor: meg. » 24 lut 2006, 11:31

Co zrobić jesli podczas próby stosunku członek wchodzi do pewnego momentu a poźniej jest blokada i dalej ani rusz bo boli?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 lut 2006, 11:37

Trzeba pchać dalej , bolec niestety musi , taka Twa budowa
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
przyjaciel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 137
Rejestracja: 26 cze 2005, 12:35
Skąd: LEGNICA
Płeć:

Postautor: przyjaciel » 24 lut 2006, 13:19

nie zawsze może coś jest w pochwie polip błonka sprawdzić czy przy palcu też boli jaki ból??????????????
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 24 lut 2006, 16:58

meg. pisze:Co zrobić

rozluznic sie i nie myslec o bolu , ale o przyjemnosci i czerpac rozkosz z sexu. Oczywyscie mniamam ze Twoj sex "raczkuje" - stad taka odpowiedz. Jesli piszesz o bolu i chcesz pomocy to musisz napisac cos wiecej - cenna informacja jest wlasnie na jakim etapie w sexie jestes .
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 lut 2006, 18:24

i czy była w ogóle u ginekologa kiedys <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 24 lut 2006, 18:35

Duzo oze byc przyczyn, ale pierwsze co mi przychodzi do glowy to po prostu niedopasowanie, byc moze facet ma takie dildo ze nigdy po same jajka nie wsadzi i to jego problem.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 lut 2006, 18:37

a po co po same jajka , jej jeszcze nie wsadził, nawet 5 cm a Ty juz chcesz do samych jajek pchac <mlotek> <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
22 latek

Postautor: 22 latek » 24 lut 2006, 22:52

A może ty dziewica jesteś i błonka blokuje ?
Awatar użytkownika
Marisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:38
Skąd: Lubuskie
Płeć:

Postautor: Marisa » 24 lut 2006, 22:59

Spróbuucie w innej pozycji . czasami moze bolec np przy pozycji od tyłu bo czlonek calkiem wchodzi do pochwy .
Każdy ma prawo do orgazmu
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 25 lut 2006, 09:04

A próbowałaś używać jakiegoś lubrykantu? Jeżeli to Twoje pierwsze stosunki to czasem tak się zdarza, sama też tak miałam. Pamiętaj, że musisz być odpowiednio nawilżona i rozluźniona. Nie stresuj się tym, że kilka razy próbowałaś i bolało, bo z takiego myślenia będzie bolało dłużej. Sama na poczatku współżycia tak miałam, w pozycji misjonarskiej było ok, ale kiedy zmienialiśmy na pozycję kiedy ja byłam na górze, już bolało. Kiedy byłam u ginekologa (z innych przyczyn) powiedziałam mu o tym i wytłumaczył mi to i owo. Tylko do rozmowy z lekarzem też trzeba podejść poważnie z całkowitą szczerością. Więc jeśli nie pomogą "domowe" sposoby typu dłuższa gra wstępna, zmiana toku myślenia i ew. lubrykant, zgłoś się do lekarza i powiedz mu otwarcie o tym co Cię boli (dosłownie i w przenośni). Ludzie - lekarz nie gryzie i przecież od tego jest żeby taki niejasnośi wyjaśniać!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 321 gości