Boli Ją jak go wkładam? Co zrobić zeby nie bolało??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

trafik
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:31
Skąd: Mazowsze
Płeć:

Boli Ją jak go wkładam? Co zrobić zeby nie bolało??

Postautor: trafik » 04 mar 2006, 23:40

Ona jest jeszcze dziewicą ma 18 lat i gdy go chce tylko włozyć to ją boli!! Wkładam Go zaledwie 3 cm. Jakie mozecie dać mi rady żeby to wszystko sie "wyluzowało" i zebyśmy zaczeli uprawiac sex?? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 04 mar 2006, 23:46

Zacznij od paluszków, powoli, cierpliwie, bez pośpiechu i frustracji. Kiedy się przyzwyczai powinno być łatwiej.
Na tym polega poznawanie swoich ciał :)
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 04 mar 2006, 23:47

2 profile masz czy co <hmm>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 mar 2006, 23:51

Zadbaj o atmosfere, zrob porzadna gre wstepna, a gdy przyjdzie co do czego to wsadz go i tyle. Nie za wolno, tempem umiarkowanym, zeby calosc nie trwala wiecej jak te 5 sekund :)

I po problemie. Delikatnie acz stanowczo. I zrob to do konca, to w koncu ja rozdziewiczysz i bedzie szansa ze kiedys ja przestanie bolec, bo jak zabierasz sie do niej jak pies do jeza i robisz po kawaleczku to tylko jej bol sprawiasz bo za kazdym razem blone nadrywasz.

Raz i stanowczo.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 04 mar 2006, 23:55

Maverick pisze:Zadbaj o atmosfere, zrob porzadna gre wstepna, a gdy przyjdzie co do czego to wsadz go i tyle. Nie za wolno, tempem umiarkowanym, zeby calosc nie trwala wiecej jak te 5 sekund :)

I po problemie. Delikatnie acz stanowczo. I zrob to do konca, to w koncu ja rozdziewiczysz i bedzie szansa ze kiedys ja przestanie bolec, bo jak zabierasz sie do niej jak pies do jeza i robisz po kawaleczku to tylko jej bol sprawiasz bo za kazdym razem blone nadrywasz.

Raz i stanowczo.

Cóż. To tyle na ten temat, mogłeś go odrazu zamknąć :]
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Olonor
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 26 lut 2006, 11:27
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Olonor » 05 mar 2006, 10:40

Postaraj sie zeby była jak najbardziej rozlużniona i uspokojona !!
Dobra rada:
Minetka może pomoże !
a jak nie to kup wino albo 0.5L i też będzie dobrze i bulu nie poczuje !
Obrazek
Ania Kocham Cie !!!! :*
niech coś mnie pierdolnie!!!
zapomnieć o dniu Mężczyzn
a ja o dniu kobiet Pamiętałem !
ale przestane pamiętać !!
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 05 mar 2006, 10:46

Olonor pisze: albo 0.5L

Jeszcze z dziewczyną wódki nie pilem <chory>
Olonor pisze:Postaraj sie zeby była jak najbardziej rozlużniona i uspokojona

Z tym to się mogę zodzić...
Ze swojej strony proponuję urządzenie miłej kolacji z odrobiną czerwonego wina...
W ten sposób Ona się rozluźni, będzie też bardziej podniecona. Stworz dobrą atmosferę, świeczki i te sprawy... <browar>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 mar 2006, 12:28

Ja CI powiem tak.
Musisz ja podniecić a potem sie pakować.
A ona musi sie rozluźnić wiec miejsce spokojne i pewne zeby nie byloi ze tatus wpadnie albo co. Spokojnie bez pospiechu właź.
O$ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 mar 2006, 20:29
Skąd: Polska ;)
Płeć:

Postautor: O$ka » 05 mar 2006, 20:45

qbass17 pisze:Jeszcze z dziewczyną wódki nie pilem .chory.


qbass17 Zdziwiłbyś się ile dziewczyny potrafią wypić <cieszy_sie> <cieszy_sie>
...sam byłem kiedyś ofiarą jednej... ;). Więc nir rób się chory na myśl o piciu z kobietą <cieszy_sie>

To moj "pierwszy raz" na formum. Przeczytałem parę postów i odrazu się zarejestrowałem ;) pozdrawiam wszystkich!
BoŻe ChRoń mNiE pRzEd PrzYjAcIÓłMi bO z WroGaMi SaM SoBiE PoRaDzĘ!!
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 05 mar 2006, 20:47

O$ka pisze:Więc nir rób się chory na myśl o piciu z kobietą

Nie dzięki, pozostanę w tym temacie chory...
O$ka pisze:qbass17 Zdziwiłbyś się ile dziewczyny potrafią wypić

A takich dziewczyn po prostu nie trawię <belt>
O$ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 mar 2006, 20:29
Skąd: Polska ;)
Płeć:

Postautor: O$ka » 05 mar 2006, 20:48

A czy ja napisałem, że ja trawię :)
BoŻe ChRoń mNiE pRzEd PrzYjAcIÓłMi bO z WroGaMi SaM SoBiE PoRaDzĘ!!
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 05 mar 2006, 21:47

no patrzcie to mnie bys nie strawil qbass17, <aniolek>

Co do tematu - proponuje dluzej sie nia zajac ;) nie mozna tak od razu brac sie do rzeczy, noo powiedzmy ze to dopiero w pozniejszym stadium moze sie udac. Jak bedzie podniecona na maxa wszystko powinno sie udac. Bedzie rozluzniona, nawilzona wiec nie powinno byc problemu
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 05 mar 2006, 21:49

trafik pisze:Ona jest jeszcze dziewicą ma 18 lat i gdy go chce tylko włozyć to ją boli!! Wkładam Go zaledwie 3 cm. Jakie mozecie dać mi rady żeby to wszystko sie "wyluzowało" i zebyśmy zaczeli uprawiac sex?? Pozdrawiam

Każda metoda, dzięki której Twoja dziewczyna się zrelaksuje jest dobra.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
azsts
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 07 lis 2005, 01:41
Skąd: Kalisz
Płeć:

Postautor: azsts » 06 mar 2006, 19:13

weż trochę maści na fiuta <pijak>
Jestem za wykorzenieniem k..u..r..e..s..t..w..a, głupich cip, k..u..r..w..i..a..r..z..y i wszystkiego powiązanego z tymi pojęciami.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 06 mar 2006, 20:24

Ciekawski pisze:
trafik pisze:Ona jest jeszcze dziewicą ma 18 lat i gdy go chce tylko włozyć to ją boli!! Wkładam Go zaledwie 3 cm. Jakie mozecie dać mi rady żeby to wszystko sie "wyluzowało" i zebyśmy zaczeli uprawiac sex?? Pozdrawiam

Każda metoda, dzięki której Twoja dziewczyna się zrelaksuje jest dobra.

A potem już po męsku, bez pingolenia się po milimetrze, bo tylko pogorszasz sprawę.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 07 mar 2006, 23:02

Ta a moze najpierw pogadaj z nia o tym ?
Moze nie jest gotowa ?
Moze wcale tego niechce ? tylko TY zbyt naciskasz ?
Moze za bardzo przejmoje sie ciaza ?
Mozliwosci jest pelno ...
Porozmawiaj z nia na spokojnie kiedys ... czy naprawde tego chce czy jest gotowa itp ...
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 08 mar 2006, 13:52

trafik pisze:Ona jest jeszcze dziewicą ma 18 lat i gdy go chce tylko włozyć to ją boli!! Wkładam Go zaledwie 3 cm. Jakie mozecie dać mi rady żeby to wszystko sie "wyluzowało" i zebyśmy zaczeli uprawiac sex?? Pozdrawiam


Poświęć trochę czasu i poczytaj tutaj na forum, takich tematów jak Twój było trochę.

A takich dziewczyn po prostu nie trawię


Ja lubie bardzo. Dziewczyna do łóżka i do kielicha :P ale dzisiaj ciężko o dziewczyne z którą możnaby pół literka zrobić :(
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
..::WdOwA::..
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 244
Rejestracja: 08 mar 2006, 08:27
Skąd: Stąd:D
Płeć:

Postautor: ..::WdOwA::.. » 08 mar 2006, 17:30

Przede wszystkim laska musi być pewna, ze chce toz robić. Mozesz też użyc nawilżanej prezerwatywy. Ale klimacik to też ważna rzecz. No i świadomosć, ze nie musiscie sie spieszyc (mówię tu o sytuacji, czy nikt nie wejdzie nagle do mieszkania)...
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 13 mar 2006, 11:10

O matko... ile razy widziałem coś takiego. Raz, rozluźnij. Jak będzie spięta, to nawet heroiczne wysiłki nie pomogą. Dwa, rozgrzej. Pieszczoty, nastrój, pocałunki, wszelkiego rodzaju rzeczy, które pomogą jej osignąć podniecenie. Trzy, nawilżenie - jeśli nie jest wystarczająco mokra, żel będzie niezbędny. To tyle. Bezpieczeństwo, podniecenie, nawilżenie. Alles.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 13 mar 2006, 12:20

Eisenritter pisze:Jak będzie spięta, to nawet heroiczne wysiłki nie pomogą.

Z tym rozluźnieniem to różnie bywa, bo na początku mimo najszczerszych checi, oddania się atmosferze i całkowitego odprężenia i tak może być śpięta, a raczej 'zaciśnięta'. To jest zwykle dość ciężko opanowac, bo to już odruch bezwarunkowy. Wtedy facet musi po prostu stanąć na wysokości zadania i z wyczuciem, ale zdecydowanie przystąpić do działania, a nie zabierać się - jak ktoś już wspomniał - jak pies do jeża :]
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Akknumi

Postautor: Akknumi » 18 mar 2006, 16:43

mam ten sam problem z moja dziewczyna tyle ze pierwszy stosunek juz dawno za nami. Za kazdym razem kiedy sie kochamy, ona twierdzi ze jest na mnie za mala. Nigdy to nie jest tak, ze wskakujemy do lozka i po 15 minutach po sprawie. Ostatnio doprowadzilem ja do orgazmu pocalunkami, pieszczotami i kiedy dotknalem penisem jej "kwiatka"-bylo po wszystkim...
Byla rozluzniona, wszystko bylo w porzadku. Kiedy jednak zaczelismy drugie podejscie, wszystko odbylo sie jak zwykle - <zalamka> zadaje jej tylko bol...

Pare razy z tego powodu sie rozplakala. Po prostu tragedia. Nie wiem co dalej robic.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 mar 2006, 17:51

Akknumi, mozliwe przeciez ze faktycznie jestescie niedopasowani fizycznie. To sie żadko ale zdarza.
U mnie jest tak ze ja jestem jak guma na całym ciele. Wiec wpierw jest za ciasno a potem za luźno :/
Akknumi

Postautor: Akknumi » 18 mar 2006, 18:02

[quote="moon"]Akknumi, mozliwe przeciez ze faktycznie jestescie niedopasowani fizycznie. To sie żadko ale zdarza.

Juz o tym myslalem.
Roznica fizyczna (w ogolnie pojmowanej wielkosci ciala) jest znaczna a jezeli chodzi o szczegoly...
Czy 20 cm erekcji to za duzo?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 mar 2006, 18:12

Akknumi pisze:Czy 20 cm erekcji to za duzo?
No mis ei wydaje ze sporo al eja sie nie znam. NIgdy nie sprawdzalam z linijka zadnego penisa...
Ale jesli ja boli przy wkladnaniu to nie kwestai dlugosci a raczej średnicy no.
My teaz mamy ten problem zem ja za płytka nieco :)
Akknumi

Postautor: Akknumi » 18 mar 2006, 18:29

powiedzmy ze srednica trzyma wymiar z dlugoscia.
Ona tez jest plytka
i waska...
ech...
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 18 mar 2006, 18:52

Akknumi pisze:powiedzmy ze srednica trzyma wymiar z dlugoscia.

Mam rozumieć że masz 20cm na 20cm (rozumiem że miałeś na myśli obwód, bo średnicę 20cm to ma gaśnica)? "O k***o zgrozo, ja p*******e!" - jak to powiedziała animowana postać z jednego kretyńskiego flasha <boje_sie>
Ja się w tym momencie przestałem absolutnie dziewczynie dziwić i powiem że to nie ona jest "ciasna i płytka", tylko tyś jest istny King-Kong :|
Normalnie powiedziałbym, że przy odrobinie starania się dopasujecie, ale teraz mam wątpliwości. Choć z drugiej strony to przecież nic w porównaniu z porodem, ale i tak nie wiem :?
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Akknumi

Postautor: Akknumi » 18 mar 2006, 19:02

ForsakenXL pisze:
Akknumi pisze:powiedzmy ze srednica trzyma wymiar z dlugoscia.

Mam rozumieć że masz 20cm na 20cm (bo rozumiem że miałeś na myśli obwód, bo średnicę 20cm to ma gaśnica)? "O k***o zgrozo, ja p*******e!" - jak to powiedziała animowana postać z jednego kretyńskiego flasha <boje_sie>

rany...
chodzilo mi o to ze nie jestem patyczakiem... 20 cm srednicy to na pewno nie ma, ale 4 cm SREDNICY przekraczam.
Ciesze sie ze dla CiebieForsakenXL stworzylem powod do radosci, ale naprawde, wesolo nie jest.
Mysleliscie kiedys o tym, zeby stworzyc zwiazek platoniczny z powodu fizycznego niedopasowania?

Czeski film
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 18 mar 2006, 19:18

Akknumi, a powiedz mi chłopie gdzie ja się tu gdzieś cieszę? Niektórzy czytają ze zrozumieniem jak ludzie na onanizm.pl geeez :/
Zrób sobie i nam przysługę i jak już mówisz o takich sprawach na takim forum to wal wprost, bez czajenia się w stylu "4 cm SREDNICY przekraczam" (i mierz obwód a nie srednicę, chyba że masz idealnie walcowatego <mruga>). Choć i tak w sumie nie ma to większego znaczenia, ale jak już mówisz to mów.

Co do problemu, to po 1. cały wchodzić nie musisz, a po 2. "nie ma takich różnic między narządami płciowymi kobiety i mężczyzny, które uniemożliwiałyby im udane wpółżycie" (cytat z pamięci). Więc albo trzeba tutaj więcej czasu i praktyki, albo jest jeszcze jedna możliwość, którą wolałbym wykluczyć, ale wiedzieć powinieneś - zdarza się że kość łonowa, a dokładnie spojenie łonowe ma "szablowaty" przekrój, co powoduje ból przy nacisku na nią. Jeśli z czasem problem nie minie to sami już nic nie wymyślicie jeśli wiesz co mam na myśli...
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Akknumi

Postautor: Akknumi » 18 mar 2006, 19:37

problem nie mija od prawie 2 lat...
Wiem co masz ma mysli
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 18 mar 2006, 20:10

No to ruszajcie. Na forum tego problemu nie rozwiążecie...
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 275 gości