Party Hardcore

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

middleweight
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 151
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:08
Skąd: sdsa
Płeć:

Postautor: middleweight » 14 gru 2007, 22:19

Chciałbym dorzucić swoją wypowiedź do starego tematu.
Jak ktoś robi coś takiego w zamkniętym gronie, to ok, jego sprawa. Chociaż nie popieram takiej "masówki" i uważam, że jest to przegięcie całkowite.

Interesuje mnie inna kwestia: Jakim brakiem wyobraźni trzeba się wykazać, by dawać się FILMOWAĆ w momencie "obsługiwania" striptizera????

Przecież takie nagranie może wypłynąć na światło dzienne i pozamiatane!

Jestem pewien, że jest na takich imprezach pula dziewcząt podstawionych, rozkręcających imprezę i dających "przykład" reszcie, lecz większość to zwykłe dziewczyny, ktróre po kilku kieliszkach szampana zaczęło szaleć i nie za bardzo chyba pomyślały, że później pół Europy ogląda je przez net.

Jak dla mnie... partyhardcore w formie z linku to impreza dla kobiet pozbawionych wyobraźni i umiejętności przewidywania konsekwencji swoich czynów.

Nie poszedłbym na to ze swoją kobietą, chyba, że grono byłoby bardzo kameralne i byliby to moi przyjaciele ;)
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 15 gru 2007, 00:22

Takiemu k...twu (pozwolilam sobie zacytowac Teda) mowie stanowcze NIE. Obrzydlistwo <belt>

middleweight pisze:Nie poszedłbym na to ze swoją kobietą, chyba, że grono byłoby bardzo kameralne i byliby to moi przyjaciele


<belt>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 195 gości