sex a wiek ?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Fenix_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 06 maja 2006, 12:27
Skąd: z południa
Płeć:

sex a wiek ?

Postautor: Fenix_ » 06 maja 2006, 22:53

witam !
jestem na tym forum nowy, lecz obserwuje od jakis 2 tygodniu niektóre tematy i mam pytanie do was, otóz jak tak sobie czytam w tematach o sexie to zauważam że dużo jest postów odnośnie "jak przekonać dziewczyne do sexu" itp co o tym myślicie , bo z reguły są to osoby młode tzn w wieku 15 czy 16 lat. Ja np jestem z dziewczyna od 2.5 roku i jeszcze nie wspolzylism ponieważ moja dziewczyna uważa, że nie jest na to jeszcze gotowa i bardzo to szanuje. Oboje mamy po 19 lat i jest coś w tym dziwnego że tego jesczze nie robiliśmy?Oboje również nie współżyliśmy z poprzednimi partnerami. Proszę żebyście się wypowiedzieli na temat zachowanioa 15, 16 latków który z reguły są w związku od pół roku oraz na temat mojego przypadku :)
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 06 maja 2006, 22:57

Ja to w ogóle nie rozumiem o co dorosłym dziewczynom chodzi z tym "nie jestem gotowa". Rozumiem 15-16 lat ale 19?
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 06 maja 2006, 22:58

nie wiesz co tracisz człowieku :P .... może i twoja dziewczyna ma trochę racji, ale jest już chyba w odpowiednim do tego wieku :P ja na twojm miejscu próbował bym ją do tego nakłonić.. w sumie to musisz mieć troche lipy skoro jedziesz całe 19 lat na ręcznym (tylko bez obrazy ) a co do małolatów to heh niech nie zadają głupich pytań..... jak się do tego zabrać i w ogóle.. skoro nie wiedzą to muszą być z nich cienkie bolki...
Awatar użytkownika
Fenix_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 06 maja 2006, 12:27
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: Fenix_ » 06 maja 2006, 23:08

zawsze jak ja rozpoczynam rozmowe o tym bo ona o ile pamietam niogdy o sexie nie zaczela roznowy to szybko probuje zmienic temat typu : " po slubie" tylko ze to slowo po slubie jest jakby tylko powiedziane po to zeby zmienic temat a nie jezeliby bylo tak naprawde chociaz czasem zaczynam tak myslec ze moze tak byc :| nie probowalismy pettingu tzn moze jedynie zabawe typu pieszczenie sie jej piersiami i tyle co nie mozna nazwac chyba nawet pettingiem...nie wiem co mam o tym sadzic bo w sumie jestesmy juz tyle razem i dobrze nam jest razem tylko ze ja zaczynam odczuwac ochote na cos wiecej jednak ona nie ... nie wiem calkowicie co o tym mysle ...:/ a co wy na to ?
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 06 maja 2006, 23:10

pogadaj z nią o tym w cztery oczy... po prostu powiedz w prost, że jej pragniesz... wymyśl jakieś zmyślne podstępne rozpalające pieszczoty.... trochę wyobraźni...
Awatar użytkownika
Anja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 29 kwie 2006, 20:53
Skąd: Z nienacka
Płeć:

Postautor: Anja » 06 maja 2006, 23:11

Jak się chcą dzieciaki kochać po kątach to droga wolna. Ja na ten przykład swojemu synowi dam wolną chatę, niech się wyszumi.
Co do Fenix_, Twojego przypadku, wszystko zależy od Ciebie. Postaraj się z nią pogadać może sie dowiesz czego ona sie obawia. Może jakaś schiza ciążowa, o której tutaj tyle? Ale przecież na to są sposoby. Tylko Twoja inwencja twórcza, przecież sam ją znasz najlepiej, to wiesz jak ją zbajerować.
Podziwiam Twoją kobietę za wstrzemięźliwość, ale prawdę mówiąc seks zbliża ludzi. Nikt mi nie wmówi, że jest inaczej <diabel>
46
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 06 maja 2006, 23:12

Fenix_, rafiła Ci sie zimna kłoda, masz po prostu pecha i tyle, cudów nie zdziałasz.
Awatar użytkownika
konstancja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2005, 23:48
Skąd: z kosmosu...:]
Płeć:

Postautor: konstancja » 06 maja 2006, 23:13

moim zdaniem jak zwykle przesadzacie..ja z moim partnerem odbylismy pierwszy stosunek w wieku 21..wczesniej miałam faceta z którym byłam ponad 2 lata i nie bylo sexu..dlaczego?Bo nie byłam gotowa,cos mi podpowiadało,ze to nie ten facet,nie było "okazji",strach itp.,itd..sa rozne przyczyny..ale chłopaki nic na siłe..na wszystko przyjdzie czas..:]
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 06 maja 2006, 23:13

Anja pisze:Podziwiam Twoją kobietę za wstrzemięźliwość
tu nie ma czego podziwiać... ja bym od takiej szybko uciekał, po co sie frustrowac nawzajem....
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 06 maja 2006, 23:14

sex zbliża ludz, dobrze powiedziane... sex jest bardzo WAŻNY w związku.. udany sex = udany związek :P
Awatar użytkownika
konstancja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2005, 23:48
Skąd: z kosmosu...:]
Płeć:

Postautor: konstancja » 06 maja 2006, 23:15

I dziwie się jej,ze tak długo Cię "trzyma"..tzn...po piersiach nic nie było..:P..heh

[ Dodano: 2006-05-06, 23:17 ]
nio sex jest wazny,ale nie najwazniejszy w zwiazku..tylko mozna dodac,ze nie umiemy bez tego zyc..lubimy sobie sprawiac przyjemnosc..rozluznia nas..ee..mogłabym sie tu rozpisywac,a nie che mi sie:P..
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 06 maja 2006, 23:18

Fenix_ pisze:moja dziewczyna uważa, że nie jest na to jeszcze gotowa

Bo nie jest przekonana co do Ciebie.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Fenix_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 06 maja 2006, 12:27
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: Fenix_ » 06 maja 2006, 23:22

rozmawialem z nia nie raz tak jak napisalem no ale nie mam juz sil do tego tematu bo choc bardzo sie staram zeby przekonac ja oczywiscie nie zmuszam ja do tego nic z tych rzeczy ! tylko rozmawiam w spobob taki ze tlumacze zeby sie nie obawiala niczego ze na pewno zachowam odpowiednia ostroznosc i bede ostrozny no ale niestety nie moge przemowic jej do rozsadku. Nie zrazalem sie tym na poczatku z reszta teraz tez nie no ale coraz czesciej mam ochote na cos wiecej... uwierzcie mi ze rozmawialem z nia duzo o tym w koncu jestesmy juz troche czasu jednak dalej nie moge pojac dlaczego tak to postrzega...

a co do Anji to tak dla sprostowania Whiskey to nie wódka :)
Awatar użytkownika
konstancja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2005, 23:48
Skąd: z kosmosu...:]
Płeć:

Postautor: konstancja » 06 maja 2006, 23:22

nio właśnie..troszke cierpliwości..:P..
Awatar użytkownika
konstancja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2005, 23:48
Skąd: z kosmosu...:]
Płeć:

Postautor: konstancja » 06 maja 2006, 23:23

no dobra..ale jak wczesniej wpsominałes..baiwłes sie jej piersiami..to nie mozesz po porstu przejsc nizej powolutku??Np.całowac brzuszek..nóżki..:>..

[ Dodano: 2006-05-06, 23:24 ]
Jareczek pisze:ile można czekać?? :P

czepiasz sie:P..hehe..da sie wytrzymac..:]

[ Dodano: 2006-05-06, 23:25 ]
[quote="Fenix_"]rozmawialem z nia nie raz tak jak napisalem no ale nie mam juz sil do tego tematu bo choc bardzo sie staram zeby przekonac ja oczywiscie nie zmuszam ja do tego nic z tych rzeczy ! tylko rozmawiam w spobob taki ze tlumacze zeby sie nie obawiala niczego ze na pewno zachowam odpowiednia ostroznosc i bede ostrozny no ale niestety nie moge przemowic jej do rozsadku. Nie zrazalem sie tym na poczatku z reszta teraz tez nie no ale coraz czesciej mam ochote na cos wiecej... uwierzcie mi ze rozmawialem z nia duzo o tym w koncu jestesmy juz troche czasu jednak dalej nie moge pojac dlaczego tak to postrzega...


Jak bedziesz z nia tak czeeesto rozmawiał,to tez moze czuc w pewnym stopniu nacisk..
Awatar użytkownika
Fenix_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 06 maja 2006, 12:27
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: Fenix_ » 06 maja 2006, 23:27

brzuszek moze i jescze tak i nozki ale cos pomiedzy odpada w ogole ! od razu slysze hola ! nie zapomnailes sie troche czy cos w tym stylu ... tylko mi nie mowcie ze nie jest przekonana co do mnie jestesmy juz ze soba tak dlugo dogadujemy sie ze soba bardzo dobrze choc czasem sa klotnie jak w kazdym zwaizku no ale zeby nie byla co do mnie przekonana to teraz mnie zaskoczyliscie ...:( moze i faktycznie tak jest a ja tego nie zauwazylem :(?
Awatar użytkownika
Anja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 29 kwie 2006, 20:53
Skąd: Z nienacka
Płeć:

Postautor: Anja » 06 maja 2006, 23:27

Fenix_ pisze:a co do Anji to tak dla sprostowania Whiskey to nie wódka

Nie napisałam, że to wódka ;)

Fenix_, pewnie jeszcze będziesz musiał poczekać aż będzie gotowa. Nie słuchaj facetów, bo zaraz Ci powiedzą że masz ja siłą wziąć. Seks jak mówiłam jest ważny, ale jest dobry jak chcą go obie strony
46
Awatar użytkownika
Fenix_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 06 maja 2006, 12:27
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: Fenix_ » 06 maja 2006, 23:30

moze zle sformuowalem ! nie rozmawiam az tak czesto tylko ostatnim czasem zapytalem ja o kilka rzeczy odnoscie sexu i moze byly tak z 3 rozmowy w przeciagu pol roku o tym i za kazdym razem ta sama odp
Awatar użytkownika
konstancja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2005, 23:48
Skąd: z kosmosu...:]
Płeć:

Postautor: konstancja » 06 maja 2006, 23:31

ja zawsze wiedziałam,ze kobiety sa dziwne..:P..hihi..

[ Dodano: 2006-05-06, 23:31 ]
Fenix_ pisze:moze zle sformuowalem ! nie rozmawiam az tak czesto tylko ostatnim czasem zapytalem ja o kilka rzeczy odnoscie sexu i moze byly tak z 3 rozmowy w przeciagu pol roku o tym i za kazdym razem ta sama odp


eeeee...dziwne..i nie fajne..

[ Dodano: 2006-05-06, 23:33 ]
hmm..a mowiles jej moze,ze jestes pewien,tego iz to własnie z nia chcesz przezyc pierwszxy raz..ze masz na uwadze jej dobro..(sadze,ze tak bylo)..
Awatar użytkownika
Voxupog
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 04 maja 2006, 19:44
Skąd: Łodź
Płeć:

Postautor: Voxupog » 06 maja 2006, 23:34

Może ona naprawdę nie jest gotowa i musisz ja na to przygotować...
muzykę jakieś egzotyczne żarcie delikatne pieszczoty potem delikatnie [ale uważaj bo ten sposób możesz powtarzać nawet po kilka razy zanim osiągniesz ostateczny cel] zacznij ja rozbierać na początku do bielizny całuj ja i rób to co sprawia jej przyjemność ale jeszcze nie pies ciec w owych miejscach do których po cichu chcesz się dostać [będzie trudne ;p] i albo ja rozpalisz ze sama się na Ciebie żuci albo będziesz tylko o krok bliżej

ps. Nie bądź nachalny bo może pomyśleć ze chodzi ci tylko o sex (one czasem umieją sobie wmówić rożne głupoty :P)
"Czerwony jak cegła
rozgrzany jak piec
Muszę mieć
muszę ją mieć."
Awatar użytkownika
Fenix_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 06 maja 2006, 12:27
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: Fenix_ » 06 maja 2006, 23:34

no nie ale podpisa masz : "Nie piję wody, bo rybki się w niej pieprzą..." a pod tym nalepe Jack'a :)
a co do tematu to tak caly czas mysle ze trzeba poczekac tylko ze wlasnie zaczynam sie zastanwaic czy czasem nie powinnismy zaczac czegos powoli chociaz pettingu bo naprawde nie jestem napalonym jakims facetem bo jakby tak bylo to nie bylbym z druga osoba tak dlugo bez sexu
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 maja 2006, 23:36

na jedntych przychodzi wczesniej pora na drugich pozniej. I co z tego?
Poczekasz troche i albos ie doczekasz albo nie.
Po prostu badz z nia otyle.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 06 maja 2006, 23:36

tanebo pisze:Ja to w ogóle nie rozumiem o co dorosłym dziewczynom chodzi z tym "nie jestem gotowa". Rozumiem 15-16 lat ale 19?

a czy to naprawdę zależy od wieku? poza tym skoro są ze sobą 2,5 roku, ona mówi "po ślubie" - to albo faktycznie będzie się tego trzymać (lub przynajmniej chce), albo rzeczywiście nie jest do końca przekonana do partnera
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Voxupog
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 04 maja 2006, 19:44
Skąd: Łodź
Płeć:

Postautor: Voxupog » 06 maja 2006, 23:38

moon ma racje nic na sile jesli sie niezgodzi to poco sie pchac przetrzymales tyle dasz rade ;] a pomys jakie to bedzie potem przyjemne ;] odbierzesz to jak najwazniejsze trofeum zycia ;] hihih <diabel>
"Czerwony jak cegła

rozgrzany jak piec

Muszę mieć

muszę ją mieć."
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 maja 2006, 23:38

Fenix_ pisze:brzuszek moze i jescze tak i nozki ale cos pomiedzy odpada w ogole ! od razu slysze hola ! nie zapomnailes sie troche czy cos w tym stylu


po 2,5 roku razem? <boje_sie> <boje_sie> O jezu.....podpisuję się pod tanebo, wiej!!!!
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 06 maja 2006, 23:42

TedBundy pisze:Fenix_ napisał/a:
brzuszek moze i jescze tak i nozki ale cos pomiedzy odpada w ogole ! od razu slysze hola ! nie zapomnailes sie troche czy cos w tym stylu


po 2,5 roku razem? O jezu.....podpisuję się pod tanebo, wiej!!!!
Wiej i w dodatku jak najszybciej...jakby mi taki tekst rzucila, to od razu byloby papa <fuckoff> Po 2,5 roku taki tekst?! :]
Ostatnio zmieniony 06 maja 2006, 23:42 przez *qbass*, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
theBlueSky
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 05 maja 2006, 10:44
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: theBlueSky » 06 maja 2006, 23:42

Voxupog pisze:moon ma racje nic na sile jesli sie niezgodzi to poco sie pchac przetrzymales tyle dasz rade ;] a pomys jakie to bedzie potem przyjemne ;]


przyjemne? owszem, jednak ktoś może przejać naszą powinność.... więc bezapelacyjnie czas to pieniądz i rozkosz.

8)
Ostatnio zmieniony 06 maja 2006, 23:43 przez theBlueSky, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dodajecie tylko soli moim raną... mój świat, mój triumf... wszystko odeszło..."
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 06 maja 2006, 23:43

Voxupog pisze:odbierzesz to jak najwazniejsze trofeum zycia

żałosne...

Sexem sie nie oddycha. Sex nie jest celem życia.
Awatar użytkownika
Fenix_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 06 maja 2006, 12:27
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: Fenix_ » 06 maja 2006, 23:43

nie, wydaje mi sie ze co do tego slubu to jest tak mowione nie calkiem na powaznie a co do tego co mowiles Voxupog to raczej muzyka itd nie zadziala :/ nie wiem co juz o tym sadzic a moze powanzie nie jest przekonana co do mnie bo powiem wam szczerze ze pamietam jak mi raz powiedziala ze np jak ze mna to zrobi a np jakos moze sie przytrafic ze sie rozstaniemy i bedzie sie czuc z tym zleczy cos w tym rodzaju juz nie pamietam dokladnie ...czyli ma to zwiazek z tym ze nie jest pewna :( tak ?
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 06 maja 2006, 23:47

Fenix_ pisze:pamietam jak mi raz powiedziala ze np jak ze mna to zrobi a np jakos moze sie przytrafic ze sie rozstaniemy i bedzie sie czuc z tym zleczy cos w tym rodzaju juz nie pamietam dokladnie ...czyli ma to zwiazek z tym ze nie jest pewna :( tak ?

wygląda na to, że tak......
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 232 gości