Dziewczyny, kręcą was geje?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 23 maja 2006, 23:10

TedBundy pisze:nie ma zgody na sankcjonowanie nienormalności.

Nie ma społecznego przyzwolenie na sankcjonowanie niczego, co jest INNE i burzy uporządkowany z pozoru system (który od dawna nie funkcjonuje).

TedBundy pisze:Nie ma zgody na wystawianie dzieci na taką ohydę.

Ja bym wolała, żeby moje dziecko nie oglądało na ulicach np. ćpunów, wolałabym się nie bać, że nie wróci ze szkoły bo pobiją je jakieś inne dzeci, którymi rodzice nie mieli czasu się zająć. To są problemy naszego społeczeństwa. Oglądania pary lesbijek jest nieporównywalnie małym dyskomfortem,=.

TedBundy pisze:Dosyć gloryfikacji pedalstwa i tworzenia tematów zastępczych.

Właśnie! Mamy setki innych problemów, to czemu dyskutujemy o tym, co problemu praktycznie nie stanowi (dac im prawo do związków czy nie - jaki to ma wpływ na twoje zycie?)

TedBundy pisze:Dosyć terroru wrzaskliwej mniejszości wobec normalnej większości.

Demokracja polega niestety na respketowaniu praw mniejszości. Wszelkich.

TedBundy pisze:"osoby zidentyfikowane jako aktywni działacze homoseksualni powinny być poddawane obyczajowej, społecznej i towarzyskiej nietolerancji, by nie mogły świadomie i jawnie pokazywać twarzy i chełpić się tym,iż są nienormalne"
Wojciech Wierzejski, 2005 r.

Rozumiem, że się pod tym podpisujesz? Bo jak czytam coś takiego to mnie chce się wymiotować... Nie znoszę galopującej głupoty.

moon pisze:NIE TO NIE JEST TEMAT O WASZYM ZDANIU NA HOMOSEXUALISTOW ALE O TYM CZY PODNIECA WAS WIDOK ICH KONTAKTOW CIELESNYCH WIEC UPRASZAM O ZAMKNIECIE JADZACZEK BO JA Z 5 TAKICH TEMATOW CONAJMNIEJ KOJARZE I 6 JUZ NIE CHCE KOJARZYC!

Nie pisz z capssem bo ciężko odczytać. Trzeba było zwrócić uwagę kiedy pisano 'pedały won'. To chyba gorsze od małego offtopa... Ale może się mylę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 maja 2006, 23:16

megane pisze:Nie pisz z capssem bo ciężko odczytać.
caps jest tu specjalnie. :]
megane pisze:Ale może się mylę.
Tak mylisz sie. Za krotko tu jestes zeby zrozuiec.

Modzie jaki przeczysc to!
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 23 maja 2006, 23:20

Nie kreca. Ani geje, ani lesbijki, ani nawet widok pary hetero. Wzrokowcem nie jestem w zadnym wypadku. Ale nie powiem dobry kawalek tekstu moze zakreci niezaleznie od konfiguracji. Fantazje miewam tylko ze soba + kims, a ze kobietom jestem to w rzeczy samej homoseksualisci sie tam nie pojawia.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 24 maja 2006, 00:30

moon pisze: Za krotko tu jestes zeby zrozuiec.

Rozumiem, jestem nowa i mam siedzieć cicho. Ale nie należy mi się z tego powodu takie lekceważenie ;), że już nie wspomne, że nie jesteś nawet moderatorem, żeby zwracać mi uwagę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 maja 2006, 00:41

megane pisze:estem nowa i mam siedzieć cicho.
ni tam ;) Wlasnie dlatego napisalam ze nie zrozumiesz. :] Dyskutuj i popieram co piszesz. Byle w tematach co juz sa a nie kolejny zaczepiajacy o watek homo robic na klotnie miedzy tymi co krzycza "do gazu" a tymi "wiecej tolerancji".
Awatar użytkownika
Hela Bertz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 107
Rejestracja: 05 kwie 2006, 13:04
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Hela Bertz » 24 maja 2006, 01:20

nie
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 maja 2006, 15:25

przyłączam się do moon w prośbie o zaprzestanie off topowania i głównie zwracam się do teda, który usiłuje wsadzić kij w mrowisko tam, gdzie nie ma na to miejsca.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
lady.26

Postautor: lady.26 » 24 maja 2006, 16:44

Absolutnie mnie to nie podnieca. Jest to dla mnie widok totalnie aseksualny. TedBundy, bo to teraz modny temat i źródło wielu dyskusji, spór o to czy trzeba ich leczyć czy taka ich natura stworzyła.
Zauważyłam ze faceci hetero mają hopla na punkcie tego by nie posądzic ich o gejostwo.

[ Dodano: 2006-05-24, 16:50 ]
Sorry ale nie doczytałam wszystkich wątków. Geje i Lesbijki byli są i będą i najwyższa pora ich zaakeptować. Myśle , ze ich błąd tkwi w tym, ze ostentacyjnie luba chwalić się swoją "innościa"i ma tym wiele tracą.
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 24 maja 2006, 21:45

na pewno bym sie jakos 'dziko' zachowala jakbym zobaczyła całujacych sie dwoch mezczyzn/kobiet, bo nigdy nie widziałam. Z reguły jestem tolerancyjna, mnie to ryba- sami wybrali swoja droge zyciowa i niech sobie zyja. Ale nic blizszego jak znajomosc/przyjazn raczej nie chciałabym miec wsplnego z nimi. W sumie to normalni ludzie, jedynie o innej orientacji seksualnej, jak inni moga byc zawalistymi kumplami, ale na tym poprzestanmy- fantazjom mowie nie ;D
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 24 maja 2006, 21:56

lady.26 pisze:Zauważyłam ze faceci hetero mają hopla na punkcie tego by nie posądzic ich o gejostwo.
<hahaha>
gdzieś ty to zauważyła?? Niektórzy wręcz sie lansują na takich co to niewiadomo..
Przejdzie i gejowsko lesbijska moda jak wszystkie inne mody.. <diabel>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
lady.26

Postautor: lady.26 » 24 maja 2006, 22:00

Pegaz, ja nie znam takich facetów, ktorzy kreowaliby sie na gejów.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 24 maja 2006, 22:04

To zobacz tych panów tzw metroseksualnych..albo tych którzy mają włosy wyżelowane wymodelowane przystrzyżone jak rasowy york..w przyobcisłych gatkach i bluzeczkach jak panny..najlepiej oczoje censored różowych :) ja pełno tego robactwa widze.. :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
lady.26

Postautor: lady.26 » 25 maja 2006, 17:10

Faktycznie nie pomyślałam o nich... <hahaha> Pełno się takich egzępraży kręci. Tu masz racje.
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 25 maja 2006, 20:10

Metro to metro... Nie ma nic wspólnego z homo.

A to prawda, faceci na jakiekolwiek sugestie nawet w żartach reagują takim oburzeniem jakby bycie homo/bi uwłaczało męskości. Ale to tylko i wyłącznie kwestia opinii społeczenej. Dziewczyny nie mają takiego problemu... Może dlatego, że nie ma jakiegoś stereotypu lesbijki, a geja jest kilka... (które w 90% przypadków nic wspólnego z prawdą nie mają ;])
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 25 maja 2006, 21:17

megane pisze:Dziewczyny nie mają takiego problemu... Może dlatego, że nie ma jakiegoś stereotypu lesbijki
a może dlatego że nie muszą być męskie <hahaha>
megane pisze:reagują takim oburzeniem jakby bycie homo/bi uwłaczało męskości.

Bycie homo uwłacza.Mężczyzna potrzebuje kobiety a nie włochatej dupy :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 25 maja 2006, 21:32

Pegaz pisze:Bycie homo uwłacza.Mężczyzna potrzebuje kobiety a nie włochatej dupy :)


Czemu znowóż uwłacza?
Mam kilku znajomych homoseksualistów/ek (Ty zapewne też, ale nic o tym nie wiesz) i jakoś nie widzę w nich osób gorszych.
Inna sprawa, że ich dbałość o wygląd (gejów, bo lesbijki to wprost odwrotnie) sprawia, że niejeden facet heteroseksualny mógłby popaść w kompleksy. Oni nierzadko bardziej męsko wyglądają niż faceci heteroseksualni... i nie mówię tu o stereotypie maczo-geja, tylko o zwykłej dbałości o kondycję i zdrowie fizyczne.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 25 maja 2006, 21:50

Ani lesbijki ani geje mnie nie kręcą, wręcz odpychają.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 25 maja 2006, 21:57

Widze że teraz jest trendy mieć przyjaciela geja i koleżanke lesbijke..
Nie wiem ilu z nich jest homo nie wypytuje moich znajomych o orientacje seksualną bo to ich prywatna sprawa..i niech tak zostanie..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 maja 2006, 22:04

nikogo z moich kumpli o pedalstwo nie podejrzewam. Całe szczęście <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 25 maja 2006, 22:05

No jak widać Tadziu tylko my nie mamy przyjaciół gejów..bo kilka osób już zaczeło od mam przyjaciółke lesbijke albo przyjaciela geja <hahaha>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 25 maja 2006, 22:23

Kubek pisze:tylko o zwykłej dbałości o kondycję i zdrowie fizyczne.

Dokładnie.
Geje mogą być (i często są) bardziej męscy niż przepoceni, ogoleni na łyso macho w sportowym obuwiu i skórze.

Pegaz pisze:Widze że teraz jest trendy mieć przyjaciela geja i koleżanke lesbijke..

Może i to jest trendy. Jest, nie jest, nieważne jakie są tego przczyny, dobrze, że tak jest. Dzięki temu nie ma jakiś debilnych podziałów na homo i hetero, bo towarzystwo ma szanse się trochę 'zintegrować'. Rozumiem, że jakbyś się dowiedział, że np. Twój kumpel od paru lat jest gejem, to zwyzywałbyś go od pedałów, i koniec znajomości.

Znowu mi się oberwie za offtop, heh. Ale to nie ja zaczęłam ;]
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 maja 2006, 22:27

Apropos, zapodam dowcip:

"W najnowszym Bondzie, zgodnie z wymogami politycznej poprawności nową dziewczyną Bonda zostanie Will Smith" <aniolek>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 25 maja 2006, 22:29

Mnie odpychają lesbijki... są tak mało kobiece, że aż męskie czasami.
Pociągają mnie zaś kobiety tylko i wyłącznie...
... za to z porównań moich homo- i heteroseksualnych znajomych płci męskiej wyłania się bardziej pozytywny obraz tych pierwszych. Nie ze względu na moje preferencje seksualne (te są jak najbardziej "hetero") ale ze względów stricte estetycznych.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 25 maja 2006, 22:33

Kubek pisze:ale ze względów stricte estetycznych.

dokładnie tak~

TedBundy pisze:Apropos, zapodam dowcip:

"W najnowszym Bondzie, zgodnie z wymogami politycznej poprawności nową dziewczyną Bonda zostanie Will Smith"

Kto wie jak to będzie w przyszłości, Amerykanie mają tendencje do wymyślania praw dość... oryginalnych. np. w każdym filmie musi grać choć jeden Murzyn, dlatego w filmie "Ostatni Samuraj" (Akcja się dzieje w Japonii oczywiście) musieli gdzieś go wcisnąć... został ninja :P
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 26 maja 2006, 00:19

Pegaz - wybacz, ale nie wyobrażam sobie sytuacji, w ktorej dowolny Twój znajomy przyznaje Ci się, że jest gejem. Bo bycie homoseksualistą to jedno - ale samobójcą zupełnie co innego :D
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 26 maja 2006, 11:27

Ale ja nic nie mam do gejów.. :) Dopóki nie manifestują i nie obnoszą się z swoim gejostwem.. Jestem bardzo spokojny :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 26 maja 2006, 19:02

Pegaz pisze:Widze że teraz jest trendy mieć przyjaciela geja i koleżanke lesbijke..

o jak mi cholernie przykro, że trafili mi się w otoczeniu tacy ludzie i że są naprawdę przecudowni, bynajmniej nie ze względu na swoją orientację, że ich niesamowicie uwielbiam, że potafimy się zawsze wysłuchać, że mamy podobne spojrzenie na świat, że ich szanuję, jezu, no chyba się rozpłaczę, że idę za modą na przyjaciela geja <hahaha>


<chory> <chory> <chory>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 26 maja 2006, 19:20

lollirot, problemem nie są homoseksualiści de facto mniejszość w tym kraju o czym zapominasz..a dobrym zwyczajem mniejszośći jest uszanowanie poglądów większości..Ja nie krytykuje homoseksualistów tylko to co robią jako manifestanci, wszelkiego rodzaju ruchy, publiczne zachowania..Jeśli wchodzisz do czyjegoś domu to chyba nie kładziesz stóp z buciorami na stół ?
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 26 maja 2006, 19:45

Pegaz pisze:lollirot, problemem nie są homoseksualiści de facto mniejszość w tym kraju o czym zapominasz..a dobrym zwyczajem mniejszośći jest uszanowanie poglądów większości..

Ale w definicji demokracji mamy takie zdanie 'poszanowanie praw mniejszości' :O. Tzn jeśli 2 facetów ma ochotę iść za rękę ulicą to to robi, a nie boi się, że zaraz jakaś banda sresów im wpixxxli :>

Pegaz pisze:Ja nie krytykuje homoseksualistów tylko to co robią jako manifestanci

Żeby nauczyć to społeczeństwo tzw TOLERANCJI? żeby pokazać, że jej brak to ogromny problem?

Pegaz pisze:wszelkiego rodzaju ruchy,

Mamy wolność zrzeszania się, czemu mają nie robić? W grupie łatwiej coś zorganizować.

Pegaz pisze:publiczne zachowania

A Ty nie chodzisz ze swoją dziewczyną za rękę?
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 26 maja 2006, 20:10

megane pisze:Ale w definicji demokracji mamy takie zdanie 'poszanowanie praw mniejszości' :O. Tzn jeśli 2 facetów ma ochotę iść za rękę ulicą to to robi, a nie boi się, że zaraz jakaś banda sresów im wpixxxli :>
A co to ma ze mną wspólnego? Ja nikomu nie zabraniam chodzić po ulicy..mogą i na uszach..i jak im tylko się podoba..niech tylko nie zastosują się do zasad porządku publicznego.Większość musi szanować mniejszośći ale to nie znaczy że mniejszości mogą robić co im się żywnie podoba.
megane pisze:Żeby nauczyć to społeczeństwo tzw TOLERANCJI? żeby pokazać, że jej brak to ogromny problem?

Mnie nie muszą uczyć tolerancji.. Jeśli objawem tej tolerancji jest zwierzyniec jaki się robi podczas manifestacji homoseksualistów(vide kraków) to chyba mówisz o jakiejś innej tolerancji..
megane pisze:A Ty nie chodzisz ze swoją dziewczyną za rękę?

Nie rycze przy tym jak ranne zwierze nie obnażam sie.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 288 gości