pytanie głownie do kobiet, ale Panowie tez moze bedaWiedziec

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Rambert
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 28 maja 2006, 00:57
Skąd: od mamy
Płeć:

pytanie głownie do kobiet, ale Panowie tez moze bedaWiedziec

Postautor: Rambert » 28 maja 2006, 01:12

Chcialbym zapytac Was, drodzy forumowicze:] o 2 sprawy. Jestem ze swoja dziewczyna 5 miesiecy i od dluzszego czasu zawsze kiedy sie widzimy to robimy sobie przyjemnosc, ona marszczac mi wacka, ja natomiast masuje jej cipke. Wczesniej o tym z nia nie gadalem, ale wczoraj zapytalem sie jej czy zawsze ma orgazmy, na co ta odrzekla, ze nie, czym bylem moze nie tyle zdziwiony, co zirytowany i glupio mi sie zrobilo. Wiadomo, ze u nas kobita nie ma problemu z wyczuciem orgazmu, to jest jasne jak slonce :) Ja natomiast w miare biegu czasu nabieralem doswiadczenia i kilka razy zauwazylem kiedy miala orgazm. Chcialbym wiedziec, czy Wy zawsze osiagacie orgazm podczas pieszczot ? Kiedys pamietam jak moja dziewczyna malo co nie zdarla tapety ze sciany to to bylo pewne ze orgazm zostal osiagniety :) Kilka razy bylo tez tak, ze gdy masowalem jej dziurke to po kilku minutach sexownych jekow i glosnych szybkich oddechow zaczela ponownie walic mi konia (bo raz juz wytrysnalem). Czy to ze w czasie podniecenia szuka zawziecie czlonka oznacza ze ma orgazm ?? I ostatnie pytanie : Dzisiaj postanowilem, ze nie wyjde poki ona nie osiagnie orgazmu , wiec zaczalem od pieszczenia wielu punktow eroggenych ciala (szyja, kark, usta, wew strona ud itp.) i kiedy wkoncu zaczalem masowac to poczulem w dziurce ze pewna blona , byla to moze nawet lechtaczka, (przepraszam za niewiedze, ale trace orientacje, kiedy mijam wargi sromowe i wchodze glebiej:P) stala sie bardzo twarda i caly czas masowalem po w tym miejscu w roznym tempie, ona oczywiscie szybko oddychala itp. az w pewnym momencie powoli zaczela zjezdzac swoja reka na moja i poczela odsuwac tak delikatnie moja reke dajac znak zebym przestal, czy jest to znak ze osiagnela orgazm i dalej nie chcial, badz nie mogla, czy tez raczej sprawialo jej to bol i nie chciala, abym dalej kontynuowal ?? Z gory dzieki za odp na moje pytania
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 28 maja 2006, 09:46

A nie gońże tak za jej orgazmem! Rób swoją robotę najlepiej jak umiesz. Wsłuchuj, wczuwaj się w jej ciało. W końcu się nauczysz tak działać, by ona szybciej dochodziła, a Ty będziesz czuł, że to jest TO, a nie jakaś gra aktorska. ;)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Rambert
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 28 maja 2006, 00:57
Skąd: od mamy
Płeć:

Postautor: Rambert » 28 maja 2006, 11:09

Hehe :) Dzieki za rade Imperator, ale wiesz powiem Ci (pewnie sam tak uwazasz), ze zalezy mi na tym tak w glebi duszy :P
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 28 maja 2006, 11:20

Mi też zależy. Ale w końcu możesz przegiąć pałę - ona będzie się czuła głupio, że nie ma orgazmu, a Ty się tak starasz i starasz... żeby tylko nie zaczęła PRZEPRASZAĆ za to, że nie dochodzi... :P
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Rambert
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 28 maja 2006, 00:57
Skąd: od mamy
Płeć:

Postautor: Rambert » 28 maja 2006, 12:00

Mam nadzieje ze do tego nie dojdzie :P
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 28 maja 2006, 12:06

Jezeli dziewczyna podczas peiszczot tam na "dole" przezyje orgazm, to po tym najlepeij przestac pieszczoty bo moga powodowac lekki bol, bo wargi i lechtaczka sa nabrzmiale , wiec pewnie dlatego chciala abys przestal.
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 28 maja 2006, 12:57

Rebeca2006 pisze:Jezeli dziewczyna podczas peiszczot tam na "dole" przezyje orgazm, to po tym najlepeij przestac pieszczoty bo moga powodowac lekki bol, bo wargi i lechtaczka sa nabrzmiale , wiec pewnie dlatego chciala abys przestal.


Ale tylko na chwilę przestać. :)
Wtedy ją pasuje mocno przytulić.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 28 maja 2006, 13:09

Rambert pisze:Chcialbym wiedziec, czy Wy zawsze osiagacie orgazm podczas pieszczot ?
Nie zawsze ale bez tego też może być przyjemnie.
Rambert pisze:i kiedy wkoncu zaczalem masowac to poczulem w dziurce ze pewna blona , byla to moze nawet lechtaczka
Ja przepraszam że się śmieję ale to silniejsze ode mnie <hyhy>
Z tym odsunięciem ręki to raczej sprawiłeś jej ból tak jak mówi Rebeca2006 ale myślę że powinieneś ją wtedy zapytać co się stało.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mentor
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 29 maja 2005, 20:12
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Mentor » 28 maja 2006, 13:18

Podobna sytuacja, pieszczę widzę, że jest jej dobrze, nawet cholernie dobrz ona nagle zabiera moją dloń z jej łechtaczki (paluszkami pieściłem ją wewnątrz) ...

Orgazmu nie miała raczej ją pieszczoty zabolały....
Rambert
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 28 maja 2006, 00:57
Skąd: od mamy
Płeć:

Postautor: Rambert » 28 maja 2006, 14:32

Smiej sie smiej Joasia, sam z tego mam pompe, bo nie wiedzialem jak to inaczej sformulowac. A faktycznie moglem sie spytac, ale po jakichs kilkunastu sekundach, kiedy juz odsunalem dlon i ja przytulilem to sie usmiechnela tak slodziutko ... :) wiec, mysle ze wszystko OK, ale nastepnym razem to sie zapytam :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 maja 2006, 22:58

Bosh Ty nie pytaj tylko ja obserwuj!Orgazm po kobiecie widac!
Rambert
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 28 maja 2006, 00:57
Skąd: od mamy
Płeć:

Postautor: Rambert » 28 maja 2006, 23:23

Wiem moon, bo nieraz widzialem, ale chodzi mi glownie o ostatnie pytanie, bo to nowy objaw i chcialem sie upewnic :]
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 28 maja 2006, 23:31

szczerze powiedziawszy ja podczas pieszczot nie miewam orgazmow, zdarzylo sie, ale to musiałam byc niezle nabuzowana, co nie zmienia faktu, ze jest mi bardzo przyjemnie. Nie mysl, ze kazda laska za kazdym razem ma orgazm. Zwlaszcza na poczatku. Sama musi ona nauczyc sie wlasnego ciała i zobaczyc co najbardziej sprawia jej przyjemnosc.
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 maja 2006, 23:32

Rambert pisze:to nowy objaw
To ze chciala zebys przesztal? To jeszcze nigdy objawem orgazmu nie bylo. ;P Takie cos to wynik bolu predzej ;P
Rambert
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 28 maja 2006, 00:57
Skąd: od mamy
Płeć:

Postautor: Rambert » 28 maja 2006, 23:37

Po krotkim namysle, tez tak sadze :]

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 347 gości