Jak zachęcić....??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Przemuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 29 mar 2004, 20:50
Płeć:

Jak zachęcić....??

Postautor: Przemuś » 31 lip 2006, 14:26

Mam pytanie, a mianowicie jak zachęcić dziewczyne z którą się jest bardzo długo i twierdzi, że nie lubi się całować do całowania??????
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 31 lip 2006, 15:06

Nie lubi się całować? :| Moim zdaniem lubi, ale jak się jej nie podobasz(nie pociągasz jej), to nie zachęcisz do pocałunków.
Awatar użytkownika
zagubiona_wenus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 05 lip 2006, 10:24
Skąd: dolnyśląsk
Płeć:

Postautor: zagubiona_wenus » 31 lip 2006, 15:25

*qbass* pisze:Moim zdaniem lubi

a po czym Ty stwierdzasz że lubi?
Przemuś pisze:jak zachęcić dziewczyne z którą się jest bardzo długo

skoro ona twierdzi że nie lubi a jesteś z nią długo i do tej pory to ci nie przeszkadzało to czemu teraz chcesz ja zachęcać?
Możesz z nią jedynie porozmawiać, powiedzieć że to jest przyjemne, żeby spróbowała itp. Ale jeśli ona naprawde nie lubi to nie naciskaj
grzeczne dziewczynki idą do nieba... niegrzeczne idą tam gdzie chcą!
Awatar użytkownika
Misia86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 25 cze 2006, 14:45
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Misia86 » 31 lip 2006, 16:58

zagubiona_wenus pisze:Ale jeśli ona naprawde nie lubi to nie naciskaj

wybacz ale jak ma wygladac zwiazek bez bliskosci? pocalunki to wazny jej element! z tym zwiazana jest magia.. czar..
jestes z nia dlugo tzn ile? jakas dziwna ta laska :|
a moze to zwykla prowokacja?
never_the_same
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 17 lip 2006, 11:39
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: never_the_same » 31 lip 2006, 17:00

A kto powiedział , że już się całowała? Może nie umie, nie robiła tego nigdy i tak tylko mówi że nie lubi :P
*qbass* pisze: Moim zdaniem lubi, ale jak się jej nie podobasz(nie pociągasz jej), to nie zachęcisz do pocałunków

Mi się wydaje, że nie byłaby z nim, gdyby jej się nie podobał :> :P
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 31 lip 2006, 17:00

zadna prowokacja, sa ludzie co im calowanie frajdy nie sprawia i to wcale nie malo takich jest.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 31 lip 2006, 18:08

*qbass* napisał/a:
Moim zdaniem lubi

a po czym Ty stwierdzasz że lubi?
OK, nie spotkałem takiej, co by nie lubiła, pasi?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 lip 2006, 18:58

Przemuś w jakim wieku jest ta dziewczyna, czy ma zasoba jakies doswiadczenia, czy to nielubiane przez nia całowanie to jedyna forma bliskosci, jesli nie to jak sie zapatruje na inne ??
co to znaczy, że jestescie razem długo
firstOne!
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 76
Rejestracja: 20 lip 2006, 16:15
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: firstOne! » 31 lip 2006, 19:54

musisz naprawde zle calowac, jesli dziewczyna mowi ci ze nie lubi ;p
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 31 lip 2006, 20:08

Dzindzer pisze:Przemuś w jakim wieku jest ta dziewczyna,

21 lat? cos kolo tego. Co wy tacy niekumaci wszyscy? :D

EDIT A to jednak 19, tak jak napisalem na poczatku, tylko potem zmienilem :D A majac doswiadczenie z egzaminow mialem sobie na zawsze zapamietac - pierwsza przemyslana odpowiedz, a potem nie ma zmiany chocby sie walilo i palilo :P
Ostatnio zmieniony 31 lip 2006, 21:19 przez Sir Charles, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 31 lip 2006, 20:21

Nie wytrzymam!!!!!!!!!!!!

Tak tak to ja jestem ta okropna dziewczyna która...
oczywiście znowu piszesz głupoty....Kochanie....po 5 latach związku i tym co razem przeszliśmy piszesz tu na forum takie rzeczy ze krew sie w zyłach gotuje....

Problem polega na tym ze wszystko w zyciu sie zmienia, my sie zmianilismy nasz związek się zmienił....doroslismy...... i kiedys jedyna forma bliskości byłby pocałunki i delikatne pieszczoty...lezeliśmy ze soba po 5 godzin cały czas sie całując i przytulając...nie wymagaj odemnie zebym była jak robot tzn przyszła połozyła sie i sie calowała.....no chłopcze weź dorośnij.... nie pisz ze jestem jakas okropna bo mamy bardzo duzo bliskości, całujemy sie, kochamy.....


Ja powiedziałam ze nie lubie tak jak np 3 lata temu lezec godzinami i sie całowac.....wole całowac sie godzine a przez nastepne 2 porozmawiać....chyba nie myslisz ze dalej utrzymamy nasz związke skoro wg Ciebie ma on polegac na lezeniu i całowaniu......bo codziennie to słysze i codziennie Ci to tłumacze...

Cały maj czerwiec i lipiec to były miesące w których miałam duzo stresów matura rekrutacja na studia, operaja taty a Ty KU RWA wymagasz zebym sie kładła na łóżko i sie z Tobą godzinamy całowała....a nie pomyślałeś ze ja mam jakies klopoty ze potrzebuje Twojego wsparcia, pocieszenia......



Czasem wydaje mi sie ze jestes ........pusty......


szkoda ze doprowadzasz do tego zebym musiała takie rzeczy po raz 1000000 powtarzac nawet tu na moim kochaniurkim forum


aa zapomniałam dodać zeby zamknąć ten temat bo chyba wypowiedziała sie w nim juz odpowiednia osoba.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 31 lip 2006, 20:23

Temat nadaje się do zamknięcia. Nie chcemy chyba, aby przerodził się w kłótnię, która powinna mieć miejsce na żywo.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 31 lip 2006, 21:21

Ja bym oprocz zamykania przykleil go dla potomnych, zeby mogli na wlasne oczy sie przekonac co to jest DRUGA STRONA MEDALU. <diabel>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 31 lip 2006, 21:25

A nie trzeba mu bylo tego na priv napisac ? :/
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Krash
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2006, 22:11
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Krash » 31 lip 2006, 21:39

Przykleić! Dla pokazania potęgi Internetu ;)

Czy ludzie oduczyli się ze sobą rozmawiać, tylko od razu wskakują na forum z byle błahostką, co niejednokrotnie rodzi takie niezręczne (wiem, duży eufemizm ;)) sytuacje :?
Obrazek

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 308 gości