Czy kobiety są biseksualne?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Czy jesteś biseksualna?

Nie.
30
60%
Tak.
20
40%
 
Liczba głosów: 50
Awatar użytkownika
Aniolecek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 05 sie 2006, 17:40
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Aniolecek » 12 sie 2006, 20:41

A co ma w tym temacie wiek do rzeczy?? Czy mając 18 lat jestem gorsza? Dzieckiem już dawno przestałam być...

A proszą bardzo, nawet w tym temacie widać, że faceci uważają kobiety za skomplikowane:

Mysiorek pisze:Przecież kobiety są poplątane.


Chcesz więcej? Zajrzyj na tą kategorię forum, gdzie pisze się o emocjach. Wiele postów dotyczy niezrozumienia kobiet przez facetów :)

Więc nie próbujcie nam wmawiać jakie jesteśmy, a jakie nie :)
"Żeby mnie osądzić, nie ze mną trzeba żyć, lecz we mnie!"
Awatar użytkownika
Aniolecek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 05 sie 2006, 17:40
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Aniolecek » 12 sie 2006, 20:51

Zrozumiałam, ale zupełnie się z tym nie zgadzam. Nie traktuj mnie protekcjonalnie, dobrze??
"Żeby mnie osądzić, nie ze mną trzeba żyć, lecz we mnie!"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 sie 2006, 21:13

tak ! co zrozumialaś ? sadzisz , ze za 10 lat np. nie bedziesz miala ciagot ku płci przeciwnej ? moze i nie ! ale tego majac lat 18 po prostu nie wiesz <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Aniolecek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 05 sie 2006, 17:40
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Aniolecek » 12 sie 2006, 21:19

Jestem zdania, że swoją seksualność odkrywamy w czasie dojrzewania (może u niektórych trwa to dłużej, ale u ZNACZNEJ większości właśnie wtedy) - miałam więc wystarczająco dużo czasu, żeby sie przekonać o mojej heteroseksualności...

Poza tym to sprawa indywidualna i wiek nie ma nic do rzeczy. Niektórzy dłużej poszukują swojej orientacji, inni krócej. KROPKA.
"Żeby mnie osądzić, nie ze mną trzeba żyć, lecz we mnie!"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 sie 2006, 21:21

Ale my tu nie o tym . My o tym, ze po czesci "kazda" kobieta potrafi byc bi ! co nie wyklucza jej heteroseksualnosci
MóWIłEM, ZE NIE ZROZUMIALAS <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 sie 2006, 21:26

Andrew pisze:My o tym, ze po czesci "kazda" kobieta potrafi byc bi !
W całości nawet. Tak jak facet :D
Awatar użytkownika
Aniolecek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 05 sie 2006, 17:40
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Aniolecek » 12 sie 2006, 21:38

Andrew pisze:Ale my tu nie o tym . My o tym, ze po czesci "kazda" kobieta potrafi byc bi ! co nie wyklucza jej heteroseksualnosci


O ja nie mogę... :D Widzę, że mylimy pojęcia :] Jak ktoś jest bi to nie może być hetero :D Bo jak ktoś jest hetero to gustuje TYLKO w osobnikach jednej płci...

To, że kobiety nie brzydzą się innych kobiet nie czyni ich biseksualnymi. Kobiety sa po prostu bardziej 'emocjonalne' niż faceci. Dla nich złapanie za rękę, czy nawet niewinny pocałunek nie musi byc wyrazem pożadania tylko zwykłej babskiej sympatii czy zażyłości.

A z tematu zboczyłam po twoim komentarzu, na temat mojego wieku.

I nie wmawiaj mi, że czegoś nie rozumiem, bo sie osmieszasz :)
<aniolek>
"Żeby mnie osądzić, nie ze mną trzeba żyć, lecz we mnie!"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 sie 2006, 21:42

Aniolecek pisze:Jak ktoś jest bi to nie może być hetero :D Bo jak ktoś jest hetero to gustuje TYLKO w osobnikach jednej płci...
Z tym, ze wszystko sie zmienia ;P Wszystko jest z czasem mozliwe. Ale ja juz zamilkne bo pewnie ja tez nei rozumiem :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 sie 2006, 21:45

No to napisze raz jeszcze prosciej , wiele kobiet mimo swej heteroseksualnosci , w pewnym okresie zycia moze miec okres ochoty na sex z inną kobietą !
kapito !?? <foch>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Aniolecek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 05 sie 2006, 17:40
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Aniolecek » 12 sie 2006, 21:49

Moim zdaniem orientacja nie może sie tak po prostu zmienić :] Może ktoś po prostu dużo później ją odkrywa...
To moja teoria i będę się jej trzymać :)

Na chwilę obecną jestem hetero i jestem swięcie przekonana, że to sie już nigdy nie zmieni.

A z Andrew juz mi się odechciało dyskutować, bo on i tak wszystko wie 'najlepiej' ;) A jego stałą spiewką jest, że ktoś czegoś nie rozumie ;)
"Żeby mnie osądzić, nie ze mną trzeba żyć, lecz we mnie!"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 sie 2006, 22:05

powiedz mi o co Ci wlasciwie chodzi ? wszak wszystko napisalem jasno i wyraznie . Co ma twoje zdanie , jakie oczywiscie miec mozesz , do tego o czym ja tu pisze ?
nie odpisuj , tylko sie zastanów
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Aniolecek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 05 sie 2006, 17:40
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Aniolecek » 12 sie 2006, 22:10

Mi o nic nie chodzi.

Zostal zalozony topik na temat domniamanej biseksualnosci kobiet i wlasnie wypowiadam sie na ten temat. To co pisze jest jak najbardziej na miejscu i zgadza sie z dana tematyka, wiec moze ja sie zapytam: o co TOBIE chodzi :? <aniolek>

Ty twierdzisz, ze seksualność kobiet zmnienia sie wedle ich nastroju, wieku, etc. Ja sie z tym nie zgadzam. Tylko tyle. :) Mam prawo wyrazic swoja opinie i wlasnie to robie :)
"Żeby mnie osądzić, nie ze mną trzeba żyć, lecz we mnie!"
Awatar użytkownika
Aniolecek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 05 sie 2006, 17:40
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Aniolecek » 12 sie 2006, 22:17

Andrew pisze:No to napisze raz jeszcze prosciej , wiele kobiet mimo swej heteroseksualnosci , w pewnym okresie zycia moze miec okres ochoty na sex z inną kobietą !
kapito !??

Andrew pisze:kazda kobieta gdy spotka swój ideał kobiecy , albo osobę zblizoną do niego , staje sie BI ! nie trwa ten stan zawsze , pojawia sie i znika i tak na przemian , czego nie ma u facetów

Prosze :)
"Żeby mnie osądzić, nie ze mną trzeba żyć, lecz we mnie!"
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 12 sie 2006, 22:25

mrt, Ty jestes normalna, a ja nie 8)

i- o zgrozo- dzisiaj popieram Endrju 8)

zawsze myslalam, zem hetero, a tu sie we mnie dziewcze zakochuje. i co- i nic, kilka miesiecy razem (bardziej na poziomie mrtowskiego umylu)-i dalej nic. ale my juz nie razem, dookola mnie faceci, a ja tesknie za babska delikatnascia i babskim cialkiem, i babska wrazliwascia i madroscia pokretna. jestem z mezczyzna, ale ochote mam, i zdarzA mi sie zobaczyc kobiete, taaaka kobiete.... i coz, wylazl ze mne biseksualizm jak sie patrzy. na gruncie przezytych doswadczen.
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,
pogodnie, bosko świadomym."
Henry Miller
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 sie 2006, 22:28

zielony kot pisze:mrt, Ty jestes normalna, a ja nie
Jak jesteś nienormalna, to nie znaczy, że na tej podstawie faceci mogą pisać, że wszystkie takie są.

I tak uważam, że więcej w tym pozy niż co warte. Żeby było atrakcyjnie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 sie 2006, 22:30

kto napisał , ze wszystkie ???? bo ja pisalem o 50% i to w swoim srodowisku , ze tak powiem badanym <foch>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 sie 2006, 22:33

Andrew pisze:bo ja pisalem o 50% i to w swoim srodowisku , ze tak powiem badanym
Twoja próba losowa nie jest losowa, więc nawet jeśli, to i tak wyniki badań są do dupy.

[ Dodano: 2006-08-12, 22:34 ]
Spać miałeś iść! <mlotek>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 sie 2006, 22:37

Nie pisałem o losowej próbie <zalamka> <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 sie 2006, 22:39

Andrew pisze:Nie pisałem o losowej próbie
To znaczy, że Twoje wyniki badań od początku były skazane na wyrzucenie przez okno <aniolek>
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 12 sie 2006, 22:44

Co ja juz pisalam na poczatku i rzeczywiscie Andrew sie poprawil, bo pisal na poczatku w ogole o kobietach,a teraz juz o tych ze swojego srodowiska. Ciekawe.... :>
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 12 sie 2006, 22:45

z regóły wiem ze kobiety nie przyznaja się do bi sexualności... myślę ze wynika to z braku akceptacji, ja absolutnie się z tym nei kryje, wrecz przeciwnie, wiem że to zadziwnia wiec przy kazdej rozmowie o sexie, przypominam o tym...
tylko nie wiem jedenj rzeczy... czy bi sexaluzm oznacza ze moglibyśmy pokochać kobietę tak samo jak faceta i być z nią w normalnym zwiazku? czy oznacza tylko i wyłącznie kontakt fizyczny na tle sexualnym...? bo kiedy kobieta potrafi jużpokochać kobiete to chyba jest już less co nie...? sama nie wiem, czy ktoś mi to wytłumaczy jakie macie obiekcje... myślę że każda dziewczyna "zakochała" się w dzieciństwie w nauczycycielce miałą w nije swego idola, albo chodziła z koleżanka zaręke, czy tez przytulała się... z tym że jedn stwierdziły że wolą chłopców a inne co cóż pozostały niezdecydowane i są teraz bi-sexami... każdy chayb ma takei doświadczenia... :)
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 12 sie 2006, 22:45

mrt no wiesz generalnie jestem bardzo nienormalna, jestem zydowka, w dodatku ruda (rude- falszywe- a pfe!) i szkoda tylko ze jakiejs choroby brakuje powazniejszej coby wizerunku braku normalnosci slicznie dopelnic- a nie nie toc biseksualizm- to juz prawie choroba, co?

ja bym na wlasna reke nie okreslala, czy tych bi to 9, czy 90%, kiedys czytalam u Lwa Starowicza,ile, a facet wie, co pisze. nie pamietam- trudno, mysle jednak, ze jest ich wiecej, niz to o sobie wiedza, a mniej, niz by niektorzy panowie chcieli. tyle.
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,

pogodnie, bosko świadomym."

Henry Miller
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 sie 2006, 22:49

Miltonia pisze:Co ja juz pisalam na poczatku i rzeczywiscie Andrew sie poprawil, bo pisal na poczatku w ogole o kobietach,a teraz juz o tych ze swojego srodowiska. Ciekawe.... :>


prosze mnie nie dyskredytowac
oto mój pierwszy post w temacie

endriuł pisze:kazda kobieta gdy spotka swój ideał kobiecy , albo osobę zblizoną do niego , staje sie BI ! nie trwa ten stan zawsze , pojawia sie i znika i tak na przemian , czego nie ma u facetów
Kobiety sie boją do tego przyznawac , ale gdy je tak podpuscisz , 50% z nich przyzna sie ze chciało by spórbować , sexu z inną , albo, ze jest jakas kobieta która ja pociaga itd. owszem nie wszystkie ale połowa na pewno.Zaryzykował bym nawet stwierdzenie , ze te z duzym temperamentam to wszystkie czyli 98% nawet

Kupa ...a nie moda , nie opieram tego co pisze na wypowiedzi małoletnich kobiet , choć i ich wypowiedzi tez są tu brane pod uwagę , mówie tu o dojrzałych kobietach a te w 50 % jest tak jak pisze , oczywiswcie to moje obserwacje, jak i badania , zaś ja je po prostu przeprowadzilem , stad wiem.


wiec Miltoniu ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 sie 2006, 22:50

zielony kot pisze:mrt, Ty jestes normalna, a ja nie
No i o co chodzi? Sama napisałaś, że jesteś nienormalna, więc sorry za to, że użyłaś w stosunku do siebie obraźliwych słów.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 sie 2006, 22:51

mrt pisze:
Andrew pisze:Nie pisałem o losowej próbie
To znaczy, że Twoje wyniki badań od początku były skazane na wyrzucenie przez okno <aniolek>


chciałaś by

[ Dodano: 2006-08-12, 22:51 ]
wszyscy jestesmy na swój sposób nienormalni , kto tu jest normalny ? kto? <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 12 sie 2006, 22:54

ja nei cuzje się normalna...;] zresztan normalnośc przychdozi z wiekiem :)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 sie 2006, 22:58

zadurzona pisze:zresztan normalnośc przychdozi z wiekiem
Aha. Najpewniej po tamtej stronie życia.
Andrew pisze:chciałaś by
Kurna, gorzej z Tobą niż z moim bratem. Bo jak gnojkowi powiem, że Wisła nie płynie od morza do gór, tylko odwrotnie, to stwierdzi, że faktycznie. A Ty będziesz twierdził, że jednak do gór, bo u Ciebie są wiry.

Czy ja mam ci, do cholery, indukcję enumeracyjną tłumaczyć i dlaczego niezupełna jest do dupy? No ludzie...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 sie 2006, 23:11

Co Ty powiesz ? pisze jasno i wyraznie Ty zas nie pytałas nikogo , jak i nie zajmowalas sie by stwierdzic jak to jest u kobiet , albo .... nie masz na tyle bliskich z nimi stosunków by Ci do tego sie przyznały , albo były szczere w tym co mówią .
Wejdz sobie na jakies inne forum zaloguj sie , i zadaj podobe zapytanie , zaobaczysz jakie beda odpowiedzi i choc forum to jeszcze nie wszystko , to zrób to w sowim gronie znajomych , zapytaj , czy miały kiedykolwiek ochote na sex z kobieta , albo czy by na takie cos poszły , kiedy w jakich okolicznosciach itd. Jesli bedą szczere, odpowiedzi Cie zaskoczą i wcale nie msza to byc odpowiedzi potwierdzajace , wystarczy ze zaprzeczac nie beda !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 sie 2006, 23:15

Andrew pisze:Co Ty powiesz ? pisze jasno i wyraznie Ty zas nie pytałas nikogo , jak i nie zajmowalas sie by stwierdzic jak to jest u kobiet , albo .... nie masz na tyle bliskich z nimi stosunków by Ci do tego sie przyznały , albo były szczere w tym co mówią .
Wejdz sobie na jakies inne forum zaloguj sie , i zadaj podobe zapytanie , zaobaczysz jakie beda odpowiedzi i choc forum to jeszcze nie wszystko , to zrób to w sowim gronie znajomych , zapytaj , czy miały kiedykolwiek ochote na sex z kobieta , albo czy by na takie cos poszły , kiedy w jakich okolicznosciach itd. Jesli bedą szczere, odpowiedzi Cie zaskoczą i wcale nie msza to byc odpowiedzi potwierdzajace , wystarczy ze zaprzeczac nie beda !
Powtórzę: Czy ja mam ci, do cholery, indukcję enumeracyjną tłumaczyć i dlaczego niezupełna jest do dupy? No ludzie...

Jak przetrawisz, to może coś dotrze. Już kiedyś pisałam, że Rybnik to nie cały świat, a Andrew z towarzystwem to nie cała ludzkość.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 12 sie 2006, 23:38

Osobiście będąc w damskim towarzystwie nie odczuwam pociągu do którejkolwiek z moich znajomych lub też nieznajomych. Wyobraźnia nie przekłada się na rzeczywistość.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 381 gości