Czy to normalne....?????

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Fiance
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 12 sie 2006, 21:38
Skąd: Lublin
Płeć:

Czy to normalne....?????

Postautor: Fiance » 13 sie 2006, 20:46

Witam wszystkich!!!
Mam takie pytanie,ktore od jakiegos czasu bardzo mnie nurtuje,prosze postarajcie sie pomoc mi,moze wy tez macie podobny problem...Otoz,moj chlopak gdy tylko osiągnie swoj szczyt,doslownie po 2 minutach jest gotowy i zasypia!Wiem,ze faceci tak juz maja,ale ta sytuacja doprowadza mnie do szalu,bo wtedy kiedy po całej "akcji" ja potrzebuje sie do niego przytulic, uslyszec slow "kocham","bylo mi dobrze/źle"...czy cokolwiek innego... on odwraca sie dupskiem i smacznie sobie spi...nie rozmawialam z nim na ten temat,raczej poczatkowo zartowalam sobie z tego,twierdzac ze musialo byc mu wyjatkowo dobrze,ale to chyba nie w tym problem....dziwnie sie czuje,doslownie mowiac lekko wykorzystana,jak bysmy byli po slubie conajmniej od 10 lat...czy ktos z was tez cos takiego przechodził???

Z góry dziekuje za wszystkie sensowne odpowiedzi:)
Zawsze staraj się myśleć pozytywnie,niech optymizm będzie twoim atutem!!!!
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 13 sie 2006, 20:55

Fiance pisze:Wiem,ze faceci tak juz maja

Nie tylko. Ja też tak mam :D
Fiance pisze:ja potrzebuje sie do niego przytulic

To niech zasypia przytulony :| A przez dwie minuty nie zdąży raz powiedziec "kocham Cię"?
Ostatnio zmieniony 13 sie 2006, 20:56 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Misia86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 25 cze 2006, 14:45
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Misia86 » 13 sie 2006, 20:55

Fiance pisze:nie rozmawialam z nim na ten temat,

błąd
Fiance pisze:po 2 minutach jest gotowy i zasypia

jak rozmowa niepomoze, po prostu gwaltownie go budzic i "chyba o czyms zapomniales"
ja na szczescie niemam takiego problemu <aniolek> czesto tez sama zasypiam <pijak>
a zawsze tak bylo ze zasypial?dlugo ze soba wspolzyjecie?ile jestescie razem ze soba?
wrazie czego zawsze mozna wymienic na lepszy model :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sie 2006, 20:57

No trafiłas po prostu na EGOISTE w strefach łózkowych , walcz o swoje , domagaj sie tego co Ci potrzeba , popełniłs bład na samym poczatku, a teraz masz tego skutki .
Ja bym mu nie dał włozyc dopóki by mnie nie zadowolił np. oralnie , słowem zalizał na smierc <aniolek> a jak juz by sie zmeczył tym zadowolaniem , no to by sie zobaczyło <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 13 sie 2006, 20:57

Ale jak to jeden raz i spac ? ja to bym chcial jeszcze cinajmniej kilka razy <aniolek>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Fiance
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 12 sie 2006, 21:38
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Fiance » 13 sie 2006, 21:03

Jestesmy ze soba juz ponad 2 lata,jeszcze nie wspolzylismy.jak narazie to tylko peeting,ale to chyba dziwne...musze z nim pogadac,a co jezeli powie mi ze po prostu chce mu sie spac i nie ma na to zadnego wplywu....???
Zawsze staraj się myśleć pozytywnie,niech optymizm będzie twoim atutem!!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sie 2006, 21:06

Po petingu zasypia ? <hahaha> to uwazaj bo jak mu wreszcie "dasz" to moze zasnac w trakcie penetracji <aniolek>
A tak na powanie juz , to po co go piescisz do konca ? niech on piesci ciebie , a Ty sie tym delektuj
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Fiance
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 12 sie 2006, 21:38
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Fiance » 13 sie 2006, 21:28

Ech...głupia ta sytuacja...wiem ze popelniam wiele błedow,ale nikt z nas nie byl na pewno na samym poczatku mistrzem w uprawianiu sexu,my dopiero zaczynamy,nie chce go tu absolutnie bronic ale on tez jest jeszcze mozna powiedziec niedoswiadczony...
Zawsze staraj się myśleć pozytywnie,niech optymizm będzie twoim atutem!!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sie 2006, 21:34

nuczyłas go czegos , do czegos przyzwycziłaś , teraz beda z tym durze problemy
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2006, 21:46

pani_minister pisze:Nie tylko. Ja też tak mam

ja tez tak mam <hahaha>
Awatar użytkownika
Fiance
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 12 sie 2006, 21:38
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Fiance » 13 sie 2006, 21:52

Mam nadzieje ze ich nie bedzie,ze sobie wszystko wyjasnimy,bardzo mi na nim zalezy,wiem i jestem pewna tego ze jemu tez...
Andrew,co sadzisz o tym: Ostatnio zaplanowalismy wspolzycie,przez jakis czas przygotowywalam sie do tego,bralam leki antykoncepcyjne,a kiedy juz mialo dojsc do zblizenia,on powiedzial mi ze nie jest gotowy...normalnie zamarłam....kurde zadko sie zdarza zeby dziewczyna chciala a facet nie...oczywiscie powiedzialam ze nie ma problemu,ze zaczekam...o ja jak to brzmi <hahaha> wtrace tu ze roznica wieku miedzy nami wynosi jedyny rok,on jest starszy....nie myslcie czasem ze zawsze stronil od seksu..nie!absolutnie nie,wszystko co pojawia sie nowego w naszym zyciu seksualnym wypływa zdecydowanie od niego,zazwyczaj to ja zawsze narzekalam ze mam nie najlepszy dzien,poczatkowo ze sie wstydze,itp....tylko nie piszcie ze przestal mnie kochac bo to calkowicie odrzucam...
Zawsze staraj się myśleć pozytywnie,niech optymizm będzie twoim atutem!!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sie 2006, 21:57

Fiance pisze:Mam nadzieje ze ich nie bedzie,ze sobie wszystko wyjasnimy,bardzo mi na nim zalezy,wiem i jestem pewna tego ze jemu tez...
Andrew,co sadzisz o tym: Ostatnio zaplanowalismy wspolzycie,przez jakis czas przygotowywalam sie do tego,bralam leki antykoncepcyjne,a kiedy juz mialo dojsc do zblizenia,on powiedzial mi ze nie jest gotowy...normalnie zamarłam....kurde zadko sie zdarza zeby dziewczyna chciala a facet nie...oczywiscie powiedzialam ze nie ma problemu,ze zaczekam...o.

Normalnie prawie jestem w szoku , razem ustaliliscie ? a potem spasował ? to po kiego brałas te leki i sobie jak by nie było szkodzilas nimi ? to nie dieta , branie tabletek anty !

Zle powiedzialaś trzeba było powiedziec ze jest problem bo Ty chcesz !! i niech wreszcie zainteresuje sie Twoimi potrzebami a nie swoimi tylko , a on doprowadza Cie do orgazmów przez peting , albo miłosc francuską ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Fiance
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 12 sie 2006, 21:38
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Fiance » 13 sie 2006, 22:01

Andrew pisze:razem ustaliliscie ?

tak razem
Andrew pisze:doprowadza Cie do orgazmów przez peting , albo miłosc francuską ?

nie,absolutnie nie,mineta na mnie nie dziala!
Zawsze staraj się myśleć pozytywnie,niech optymizm będzie twoim atutem!!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sie 2006, 22:05

nie ? to ewenementem jakims jestes ? dobra mineta dziala prawie na wszystkie (podkreslam prawie ) by sie mnie znowu nie czepiano !
Moze zle ja robi , a co na ciebie dziala ? co robi bys dostała orgazmu ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 13 sie 2006, 22:12

Fiance, musisz Jemu koniecznie powiedzieć to, co piszesz tutaj nam. Skąd On niby ma wiedzieć o tym, że coś się Tobie nie podoba, albo czego oczekujesz od Niego? Mów, mów, mów i jeszcze raz mów :)
Andrew pisze:Normalnie prawie jestem w szoku , razem ustaliliscie ? a potem spasował ? to po kiego brałas te leki i sobie jak by nie było szkodzilas nimi ? to nie dieta , branie tabletek anty !

A co to, facet nie może spasować i nie może nie być gotowy? :/
Andrew pisze:Zle powiedzialaś trzeba było powiedziec ze jest problem bo Ty chcesz

Endrjuł, sorry, ale pitolisz - ON, to człowiek, czy wibrator, hę?
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Fiance
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 12 sie 2006, 21:38
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Fiance » 13 sie 2006, 22:15

Andrew pisze:co robi bys dostała orgazmu ?

No wlasnie...chyba jeszcze nie mialam nigdy orgazmu,a mineta nie wiem czy on to dobrze robi czy zle,nie sypialam z nikim innym wczesniej,nie mam wiec porownania...U nas to jest tak,ze pieszczoty nie trwaja dlugo,on szybko dochodzi,a potem chce mu sie spac,wiele razy prosilam zeby zwolnic tempo,on sie stara,ale zaraz jest podniecony,a jak jest juz podniecony to moge sobie mowic do niego...he,he,nic nie dociera!

[ Dodano: 2006-08-13, 22:22 ]
Andrew pisze:Zle powiedzialaś trzeba było powiedziec ze jest problem bo Ty chcesz

nie absolutnie,nigdy bym nie chciala zrobic tego na siłe,pod jakimkolwiek naciskiem,nie uwazam ze sie skompromitowal,czy cos w tym stylu,jestesmy partnerami,ja go kocham i moge to zrozumiec,co gdyby sytuacja byla odwrotna..??przeciez jakby mi powiedzial,ze on ma potrzebe i ja musze go zaspokoic,to postukalabym mu po glowie!!!
Zawsze staraj się myśleć pozytywnie,niech optymizm będzie twoim atutem!!!!
Isabell
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 13 sie 2006, 22:18
Skąd: z marzeń
Płeć:

Postautor: Isabell » 13 sie 2006, 22:31

Witam wszystkich serdecznie.
<papapa>

Fiance na Twoim miejscu zrobilabym mu mala terapie szokowa.Pozwolilabym sie piescic, dotykac,całowac.Ty jego tez mozesz dotykac i szeptac mu czule slowka do uszka.Niech raczka (bo minetka nie sprawia ci przyjemnosci) doprowadzi Cie na szyt rozkoszy i...... daj buziaka w policzek i odwoc sie i ,,chociaz" udawaj ze zasypiasz. Zobaczysz jak sie zdziwi ze on nie zostal ,,obsluzony" przed snem. Moze to mu cos uswiadomi. <fuckoff>
Awatar użytkownika
Fiance
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 12 sie 2006, 21:38
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Fiance » 13 sie 2006, 22:35

buahahahaha......świetny pomysł Isabell <hahaha>
Zawsze staraj się myśleć pozytywnie,niech optymizm będzie twoim atutem!!!!
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 13 sie 2006, 22:43

Nie, Isabell i Fiance, to wcale nie jest dobry pomysł, ponieważ ten ruch nie wniesie nic w ten związek, a wręcz przeciwnie - może pojawić się frustracja.
Fiance pisze:U nas to jest tak,ze pieszczoty nie trwaja dlugo,on szybko dochodzi,a potem chce mu sie spac,wiele razy prosilam zeby zwolnic tempo

Kotku, jeśli tak się dzieje, to nie On powinien zwolnić tempo, bo widać, że nie wychodzi to Jemu zbytnio, ale Ty, moja droga, powinnaś nauczyć się, jak samej nie pozwolić Jemu na to, aby szybko doszedł :) Jeśli nauczysz się tego, to zapewniam Ciebie, że będzie On podwójnie usatysfakcjonowany, ale nie zapominaj przy tym o sobie ;)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Snowblind
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 25 lip 2006, 20:50
Skąd: Z pomiędzy
Płeć:

Postautor: Snowblind » 14 sie 2006, 08:16

Fiance pisze:buahahahaha......świetny pomysł Isabell <hahaha>


Uwierz takie kobiety istnieją...i nie jest to miłe... Pozytywną rzeczą jest to że NIGDY nie pozwole sobie na to żeby zasnąć po wszystkim przy kobiecie. Wkońcu to wcale nie koniec zbliżenia :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 sie 2006, 08:42

Mona pisze:A co to, facet nie może spasować i nie może nie być gotowy? :/
Andrew pisze:Zle powiedzialaś trzeba było powiedziec ze jest problem bo Ty chcesz

Endrjuł, sorry, ale pitolisz - ON, to człowiek, czy wibrator, hę?


Czytajcie mnie prosze ze zrozumieniem .
Czyli, na to zeby mu Ona robiła dobrze to on gotowy jest , zas odwrotnie ...nie ?
problem jest tu w tym , ze to ona jest jego wibratorem
Wytłumacz mi zatem dlaczego w tej sytuacji jaką opisała kolezanka On spasował ?
Mysle , ze problem jest podobny do tego , gdyby zapytała jego ...pobierzemy sie ? co by wtedy odpowiedzial ? nie jestem gotowy ?

Przestan go dotykac w miejscach intymnych , wszedzie , ale nie tam <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 sie 2006, 08:52

Andrew pisze:problem jest tu w tym , ze to ona jest jego wibratorem

Aaa, bo Ona zgodziła się na to :)
Andrew pisze:Wytłumacz mi zatem dlaczego w tej sytuacji jaką opisała kolezanka On spasował ?

O tym już było - nie był gotowy.
Andrew pisze:Mysle , ze problem jest podobny do tego , gdyby zapytała jego ...pobierzemy sie ? co by wtedy odpowiedzial ? nie jestem gotowy ?

Być może tak odpowiedziałby, a nie może?
Andrew pisze:Przestan go dotykac w miejscach intymnych , wszedzie , ale nie tam

Dobry pomysł, ale do czasu. Powiedzmy, że przez pół godziny ;DD
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 14 sie 2006, 09:01

Andrew ma rację, przyzwyczaiłaś Go i trudno będzie Go odzwyczaić. Ale kiedy, jak nie teraz? Póki jest tylko petting, bo ryfa będzie jak po Twoim pierwszym razie, kiedy kobieta potrzebuje wiele czułości, On się odwróci i zacznie chrapać.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Fiance
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 12 sie 2006, 21:38
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Fiance » 14 sie 2006, 09:03

Snowblind pisze:Uwierz takie kobiety istnieją...i nie jest to miłe...

Wiesz dla mnie to tez nie jest mile,gdy po wszelkich moich staraniach,facet odwraca sie tyłkiem i śpi,nie wiesz jak się wtedy czuję,bo taki problem ciebie ani twojej partnerki nie dotknął!!!Pomysl Isabell podobał mi sie bo fajnie to ujeła,w praktyce bym go nie zastosowala....wiem ze bez rozmowy sie nie obejdzie i przy pierwszej okazji na pewno sie jej podejmę...

P.S.
Mona,dzięki za dobre rady,są naprawde sensowne:)
Zawsze staraj się myśleć pozytywnie,niech optymizm będzie twoim atutem!!!!
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 sie 2006, 09:06

to,że oczy mu się zamykają - normalne
to,że robi to zanim przytuli i coś ciepłego powie - normalne już nie jest :/
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Fiance
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 12 sie 2006, 21:38
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Fiance » 14 sie 2006, 09:10

Nie oczekuje zeby nie wiedaomo co do mnie mowil,ale dwa najpiekniejsze slowa chcialabym uslyszec,a nie tylko jego chrapanie.Nikt mi nie wmówi,ze ządam zbyt wiele!
Zawsze staraj się myśleć pozytywnie,niech optymizm będzie twoim atutem!!!!
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 14 sie 2006, 09:27

Moj facet po seksie tez szybko zasypia, ale jeszcze wczesniej mnie ucaluje, przytuli itp.

mysle, ze zanim przejdziesz do jakis drastycznych sredkow jak proponowala Isabell, to powinnas baaardzo szczerze z nim porozmawiac.moze on nie wie, nie czuje, ze Tobie to nie pasi(wiem, ze powinien to wiedziec, ale to tylkko facet;) )
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Fiance
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 12 sie 2006, 21:38
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Fiance » 14 sie 2006, 09:39

Wiadome bez rozmowy sie nie obejdzie,to juz postanowione!!!
A moze na nasze zycie seksualne wplywają takze nasze charaktery,ja jestem bardziej romantyczna,lubie sie przytulac,rozmawiac o uczuciach,on raczej nie.... :?
Zawsze staraj się myśleć pozytywnie,niech optymizm będzie twoim atutem!!!!
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 14 sie 2006, 09:50

Fiance, a ile Wy macie lat?
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 sie 2006, 10:36

Mona pisze:
Andrew pisze:problem jest tu w tym , ze to ona jest jego wibratorem

Aaa, bo Ona zgodziła się na to :)
Andrew pisze:Wytłumacz mi zatem dlaczego w tej sytuacji jaką opisała kolezanka On spasował ?

O tym już było - nie był gotowy.


co to znaczy nie był gotowy ?
to tak jak z odpowiedziami na pytania , zapytania , NIE ! dlaczego nie ? ....BO NIE !
TO NIE JEST ODPOWIEDZ po prostu !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 245 gości