nic mnie tak nie podnieca, jak...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

waldek_z
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2004, 18:55
Płeć:

nic mnie tak nie podnieca, jak...

Postautor: waldek_z » 09 kwie 2004, 19:00

...widok mojej kobiety pieprzonej przez innych facetow...
wg badan podobno prawie kazdy facet marzy o takim widoku. ja to uwielbiam. z moja polowka mielismy juz cala mase takich doswiadczen. w zasadzie cale nasze zycie jest jednym wielkim doswiadczeniem tego typu.
przez 5 lata bycia z soba uprawialismy seks. bardzo czesto, bardzo duzo o bardzo satysfakcjonujaco. pewnego dnia moja ukochana orzyprowadzila swoja przyjaciolke z pracy, ktora z powodu remontu u niej miala spedzic u nas noc (ewentualnie kilka, jesli nie znajdzie nic innego). wieczorkiem paniom cos odbilo i zaczyly sie do mnie dobierac. powiem tylko, ze przezylem najwspanialszy seks swojego zycia. spedzilimy w lozku dwa dni (weekend).
wtedy cos w nas peklo. w tej chwili seks jest dla nas jeszcze wazniejszy i nie ograniczamy sie w niczym. lubie sie kochac np. z naszymi przyjaciolmi, czy tez z moim kochanie i jej kolezankami, ale nic mnie tak nie kreci jak widok mojej Kasi gdy bierze ja kilku facetow.
strasznie mnie to podnieca, gdy np. zaczepia nieznajomego przystojniaka w supermarkecie i bierze go do toalaty... a tam mu robi wspaniala laske. uwielbiam w jej oddechu czuc zapach spermy innego faceta.
uwielbiam np gdy idziemy do dyskoteki, tam sie rozdzielamy a juz po chwili kreci sie kolo niej kilku kolesi. kilka minut i ladnie ja pakuja w ubikacji.
maksymalnie podniecila mnie ostatnim latem sytuacja, gdy bylismy na plazy ja, ona, moich trzech przyjaciol i dziewczyna jednego z nich. moja Kasia jak zwykle miala bikini delikatnie mowiac przezroczyste, coz powiedziec - kochalem sie z dziwczyna jednego z moich przyjaciol, a moje kochanie obslugiwalo trojke kumpli.
jeszcze tego samego wieczoru oddala sie na plazy grupie kilku nieznajomych. naprawde do szalenstwa doprowadza mnie, gdy facet ma wytrysk w pochwie mojej ukochanej. uwielniam, gdy caluje mnie po zrobieniu dobrze ustami jakiemus kolesiowi.
pewnie nie uwieerzycie, ale bylismy swoimi pierwszymi partnerami. gdy sie poznalismy ona byla dziewica, a ja prawiczkiem. chyba minal z rok nim zdobylismy swoje pierwsze doswiadczenie (troszke sie czailismy ;-).
wiem, ze to co opisalem brzmi conajmniej dziwnie. ale to jest SZCZERA prawda. nie wiem dlaczego, ale strasznie mnie to kreci...
Awatar użytkownika
monika
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 04 mar 2004, 15:14
Skąd: kielce
Płeć:

Postautor: monika » 09 kwie 2004, 19:05

Szczerze powiedziawszy to jest dla mnie ochydne-taka jest prawda.
nie umiem sobie nawet wyobrazic ze moj chlopak jest z jakas inna dziewczyna a co dopiero gdybym to ja miala byc z innym facetem!!!
to jest dla mnie chore i jestem absolutnie przeciw!!!
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 09 kwie 2004, 19:14

Dla mnie też to jest chore. :549:
Seks jest dla dwojga ludzi kochających się. Dla TYLKO dwojga. Ale może ja mam przestarzałe poglądy. :>
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 09 kwie 2004, 19:30

Dla mnie to nie tylko ohydne i chore to PATOLOGIA!
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 09 kwie 2004, 19:40

A ja założę się, że to jest prowokacja...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 kwie 2004, 19:40

Dobra prowokacja :) Ale coz... Mocno przesadzone, chociaz kiedys gdzies czytalem, ze niektorych facetow podnieca jak widza swoja kobiete ktorej robi inny facet minete...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 kwie 2004, 20:06

Jak juz kiedyś pisałem , wszystko jest dla ludzi , pod warunkiem ze obojgu to odpowiada lub sprawia przyjemnosć ! jesli to nie prowokacja , albo czyjes opisane marzenia erotyczne , to mogę to zrozumieć , co nie znaczy ze jak bym sie kiedys na cokolwiek podobnego zgodził , ale rózni sa ludzie i ich rózne potrzeby .
Ale tekst , ze lubi czuć smak spermy obcego faceta przy całowaniu swej lubej , hmmm ???? tego nie jak zrozumiec nie moge , ani też nie zaakceptuje tym bardziej ! :552:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 kwie 2004, 20:08

Wlasnie ten tekst zdecydowal o tym ze mysle iz to prowokacja :) Chyba ze koles jest bi...
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 09 kwie 2004, 20:22

Koles jest głu pi :D a moze i bi :D jak dla mnie... zief :D a jesli to prawda hmm no coz... macie conajmniej oryginalny uklad z zonka :D lol ale ja to bym takiej dz... nie chcial :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 09 kwie 2004, 20:31

Prowokacja, prowokacja. Jednak profilaktycznie nie zaszkodzi swojego zdania przedstawić. :D
waldek_z
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2004, 18:55
Płeć:

Postautor: waldek_z » 09 kwie 2004, 20:34

zadna prowokacja ;-)
prowokacje, to ja robie znacznie lepsze ;-)

i bi nie jestem.... jezeli juz, to tylko bardzo lekko i jedynie w marzeniach (ciekawe, jak to jest, robic facetowi laske ;-)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 09 kwie 2004, 20:36

ciekawe, jak to jest, robic facetowi laske


Ano, ciekawie to jest. Robiłem mojemu dziadkowi bo się złamała. Dobrze, że umiem strugać w drewnie. ;)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Bobi
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 29 lut 2004, 19:37
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Bobi » 09 kwie 2004, 20:38

bleeeeee, ej a gdzie są uczucia? No ale cóz pozdrawiam was
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 09 kwie 2004, 20:39

Tak jak mówiłem to patolgia wymagająca psychoterapii
Awatar użytkownika
LukS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 07 kwie 2004, 21:24
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: LukS » 09 kwie 2004, 20:57

Dla mnie tragedia... W końcu moja dziewczyna jest MOJA I TYLKO MOJA i oddawać ją jakimś kolesiom ? NIGDY !
Nie mówię już o ryzyku jakie się z tym wiąże (choroby itp), ale to dla mnie jakieś zboczenie ! Wiem, że wszystko jest dla ludzi (nawet anal :563:) jednak zupełnie nie do zaakceptowania ! Jestem na NIE
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 09 kwie 2004, 21:00

LukS pisze:Dla mnie tragedia... W końcu moja dziewczyna jest MOJA I TYLKO MOJA i oddawać ją jakimś kolesiom ? NIGDY !
Nie mówię już o ryzyku jakie się z tym wiąże (choroby itp), ale to dla mnie jakieś zboczenie ! Wiem, że wszystko jest dla ludzi (nawet anal :563:) jednak zupełnie nie do zaakceptowania ! Jestem na NIE


Spokojnie, spokojnie. To tylko prowokacja. :):)
Awatar użytkownika
LukS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 07 kwie 2004, 21:24
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: LukS » 09 kwie 2004, 21:11

Hehe tak to wygląda...
Awatar użytkownika
monika
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 04 mar 2004, 15:14
Skąd: kielce
Płeć:

Postautor: monika » 09 kwie 2004, 21:14

Emperor pisze:
ciekawe, jak to jest, robic facetowi laske


Ano, ciekawie to jest. Robiłem mojemu dziadkowi bo się złamała. Dobrze, że umiem strugać w drewnie. ;)


niezle porownanie-tak trzymaj Emperor!!! :568:
Awatar użytkownika
LukS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 07 kwie 2004, 21:24
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: LukS » 09 kwie 2004, 21:33

Co tu dużo gdybać o przestarzałych poglądach - to jest po prostu nienaturalne i tyle...
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 09 kwie 2004, 23:04

Po pierwsze. NIE UWIERZE ze ktos sie na cos takiego zgodzil. W Holandii - to moze, ale w Polsce nie. Po drugie heheh.. sperma innego Cie podnieca? Nie no.. Moze to i jest prowokacja.. itd. Mniejsza z tym. Ja sie z takimi praktykami NIE UTOWZSAMIAM ani nie pochwalam i po prostu sie takiego czegos BRZYDZE>.. ! seks w grupie ?? choroba...
waldek_z
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2004, 18:55
Płeć:

Postautor: waldek_z » 09 kwie 2004, 23:08

ciekawe, jak wielu z Was pisze, ze jest to zle, bo wczesniej ktos tak w watku napisal?

ciekawe, ze jak sa przeprowadzane anonimowe badania, to kazdy facet marzy o seksie z wiecej niz jedna kobieta, prawie kazdy o seksie ze swoja polowka i innym facetem...

ciekawe, ze prawie kazda kobieta marzy o seksie z dwoma facetami (podwojna penetracja), a jesli do takiego dojdzie przezywa doznania, jakich wczesniej nie doswiadczyla....

a tu WSZYSCY tacy "obrzydliwi".....


nic nie mam do tego, ze komus, moze sie to nie podobac....
ale....
jestem ciekaw, jak wielu z Was jest nieszczerych w tym, co pisze...
[/b]
Awatar użytkownika
LukS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 07 kwie 2004, 21:24
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: LukS » 09 kwie 2004, 23:17

Hmmmm to widać ta grupa nie jest reprezentatywna :D

Wiadomo, że ludzie mają różne zboczenia, ale w takim razie niewiele ona mają wspólnego z miłością...a np. gapienie się jak ci 3 gości obraca kobietę to już max perwersja...


Poza tym co innego MARZENIA (jak piszesz) a co innego real !
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 09 kwie 2004, 23:20

hehehe dobra próba waldi, ale nie nabierzesz nas.
Przesadzone aż miło ale z tym ostatnim postem to sie zgodze, ludzie na prawde mają "ciekawe" marzenia, kobietą marzy sie sex na środku murawy stadionu piłkarskiego przy pełnych trybunach, ale jak są brane przez murzyna itp czytałem to w książkach o ludzkiej drugiej nautrze, .... ja też mam pewne myśli ale nie bede się z nimi tu dzielił ale napisze jedną aż tak hardcorowe jak Twoje to one nie są :547:
Awatar użytkownika
LukS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 07 kwie 2004, 21:24
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: LukS » 09 kwie 2004, 23:28

No jakkby mnie "brał" cały stadion lasek to też pewnie bym nie protestował :D ach te marzenia...
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 10 kwie 2004, 00:36

Moja granica pojmowania jest posunieta dosc daleko, ale Waldus jest bardzo.. Kiepski :D :570:
Forumowicze sa grupa opinniotworczą, a forum jest anonimowe, nie ma powodu, aby ktos utajnial swoje wypowiedzi.
Freud uważal, ze przejezyczenia sa sygnalem naszych ukrytych pragnien, a moj ksiadz od religii w liceum miał zwyczaj mawiac: "Zróbcie mi laske i odrobcie prace domową" :D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 kwie 2004, 02:21

Zróbcie mi laske i odrobcie prace domową
On po prostu sugerowal jaka prace nalezy wykonac na 6!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 kwie 2004, 14:35

HEJJJJ! jA NIE MIAŁEM NIC PRZECIWKO , prucz paru drobiazgów !! :P
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 10 kwie 2004, 18:03

Waldus ja jestem tylko ciekawa czym w takim razie jest dla Ciebie "zdrada" ...?? :) Co Twoja kobieta musialaby zrobic bys uznal to za zdrade ....??
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 kwie 2004, 18:11

Ja odpowiem na to pytanie ! musiała by sie zakochać w kimś innym ! Bo póki co im sie wydaje ze sie kochaja , a sex traktuja poniekąd jak sport , rozgraniczają sex i uczucie ! :)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 10 kwie 2004, 18:26

Masz Krzysiu chyba racje :D
Swoja droga ja sobie tego nie wyobrazam, ale .. rozne sa ZBOCZENIA :) Pozdr
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 449 gości