Problem z wejsciem....;(

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Piotrek123321
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 paź 2006, 20:30
Skąd: Opole
Płeć:

Problem z wejsciem....;(

Postautor: Piotrek123321 » 11 lis 2006, 11:00

Witam! Pisze takze w imieniu mojej dziewczyny. Od jakiegos czasu zaczelismy wspolzyc. Mielismy nasz pierwszy raz, bylo troszke bólu, krwi i wszytsko mozna powiedziec w normie. jak zaczelismy sie pozniej kochac, to przy wprowadzaniu członka na poczatku wejscia do pochwy moja dziewczyna odczuwa bol. ten bol jest skoncentrowany na samym poczatku wejscia. nie wiemy o co chodzi, dlaczego tak jest, moze Wy cos wiecie? od razu powiem ze to nie jest kwestia wilgotnosci. z gory dzieki za odpowiedzi.
Slonkopiotrusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 10 sie 2006, 11:36
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: Slonkopiotrusia » 11 lis 2006, 11:24

no bo wiesz... sex ogolnie boli (przynajmniej mnie). gdy wspolzyje ze swoim chlopakiem czesto to nic nie boli ale jak zrobimy sobie przerwe to znowu ten bol sie pojawia ale jakos nie niepokoji mnie to :p wydaje mi sie ze to kwestia rozciagniecia pochwy hehehe
Awatar użytkownika
misica
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 10 lis 2006, 12:53
Skąd: znienacka :p
Płeć:

Postautor: misica » 11 lis 2006, 11:25

hmmm <myśli> może to jest po prostu stres i Twoja dziewczyna pod jego wpływem tak mocno zaciska mięsień łonowo-guziczny, że to utrudnia Tobie wejście i u niej wywołuje ból
może trzeba lampeczke wypić przed stosunkiem <banan>
to moja sugestia, zakładam, że może być błędna :)
pozdrawaim Ciebie i Twoją dziewczyne
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lis 2006, 17:03

Piotrek123321, moze sie jeszcze blona nie zagoila?
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 11 lis 2006, 18:00

Radze sprobowac roznych pozycji. Praktyka, praktyka, praktyka. Ten bol spowodowany jest napieciem miesni wejscia do pochwy. Bardzo czesto pojawia sie u kobiet zaczynajacych wspolzycie.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Diana
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 07 lis 2006, 14:15
Skąd: Stol(n)ica
Płeć:

Postautor: Diana » 11 lis 2006, 18:27

może poświęć jej więcej czasu, pobaw się nią dłużej i jak nie będzie myślała o tym że zaraz wejdziesz to nie bedzie zdenerwowana i napięta
Awatar użytkownika
user87
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 lis 2006, 17:59
Skąd: Polska heh
Płeć:

Postautor: user87 » 17 lis 2006, 19:10

Jak już włożysz to nie wyciągaj :>
Nauka, Kosmos, Komputery, Ewolucja, Delfiny, Grafika
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 17 lis 2006, 19:32

Zadne tam sciskanie miesni, jesli dopiero co stracila cnote to trzeba pozwolic wszystkiemu tam porzadnie sie pogoic i tyle.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 18 lis 2006, 00:58

Jak już włożysz to nie wyciągaj

Z reguły się zgadza, ale nie zawsze.
Otóż sprawa jest zbyt delikatna jak na takie proste zapytanie. Musisz SAM ocenić, czy ten ból, który jej sprawiasz jest tymczasowy i potem będzie jej przyjemnie, czy jednak ów ból przewyższa niesamowitą przyjemność, powodującą konieczność wycofania. Próbuj i ucz się - jej ciała. Dużo Ci to da 8)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Yenna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 14 lis 2006, 18:53
Skąd: Żary
Płeć:

Postautor: Yenna » 18 lis 2006, 17:22

Jeśli pojawia się to na początku stosunku a potem jest już ok to pewnie jest to spowodowane tym, że dopiero co zaczęliście współżycie i jej ciało nie jest przyzwyczajone do tego. Wiem z własnego doświadczenia, że to przechodzi po jakimś czasie. Ale jeśli ten ból towarzyszy jej podczas całego stosunku to może warto wybrać się do lekarza? Wiadomo też, że po pierwszym razie powinno się zrobić przerwę, żeby wszystko się jej mogło pogoić.
Nie lubię jak spływa w dół spod mokrych rzęs, Dotykając prawą kroplą ust - Zielony deszcz. Jak zalewa policzki i parzy jak lawa, Co z wulkanu gorącym wodospadem spada.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 18 lis 2006, 17:25

Moja byla tez zawsze na poczatku "penetracji" 8) czula lekki bol i musiala sie "rozgrzac".
Spokojowo manos
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 19 lis 2006, 21:36

hmm mieliśmy podobny problem na samym początku, ale ze względu na tabletki nawilżanie było ciut za małe i do tego pochwa nie przyzwyczajona więc też bolało przy wejściu, ale z czasem mineło i wszystko gra!

chyba, że jeszcze nie pozbyliście się błony do końca, albo sie nie zagoiła, w naszym przypadku trawało to ponad tydzień!

spróbuj z lubrykantem ,albo po prostu poczekajcie jeszcze, z czasem minie.
Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

Postautor: DaKID » 20 lis 2006, 23:50

misica pisze:może to jest po prostu stres

Diana pisze:może poświęć jej więcej czasu, pobaw się nią dłużej i jak nie będzie myślała o tym że zaraz wejdziesz to nie bedzie zdenerwowana i napięta


ja za tym obstawiam, wiesz gra wstepna,nawilzeni, nigdzie nie jest powiedziane ze za kazdym razem musisz wejsc, a jak sie wystarczajaco rozluzni to sama cie skieruj
no jesli to nie pomoze a bol bedzie odczuwac nadal to chyba tylko rozmowa z panem G przynajmniej rozwieje wszystkie niejasnosci
jest jeszcze jedna opcja jesli masz do kolan to sprawa naturalna ze ja boli ;)
Awatar użytkownika
Naz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 15 sie 2005, 04:52
Skąd: Kn-a
Płeć:

Postautor: Naz » 21 lis 2006, 22:09

Częsta sytuacja jak i u mnie. W moim przypadku radze ci go wyjąc i troszke poczekać, pomasować dziewczynie muszelke delikatnie aby twoja ukochana się rozlużniła a po jakimś czasie po prostu delikatnie wejść...
Niektóre kobiety są bezcenne, za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard.....
Awatar użytkownika
cien wiatru
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 22 lis 2006, 00:09
Skąd: Krakow
Płeć:

Postautor: cien wiatru » 23 lis 2006, 09:57

ja tez zawsze na poczatku penetracji czuje bol, jest on wiekszy w zaleznosci od przerwy jaka minela od ostatniego stosunku; to jest po prostu kwestia praktyki i rozcigniecia pochwy; nie martw sie tym na razie; jesli nie zniknie po kilku, kilkunastu stosunkach to wtedy warto by pogadala ze swoim lekarzem - ginekologiem;
pozdrawiam
Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo
Awatar użytkownika
cooltlenek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 26 sie 2005, 09:28
Skąd: Pom. Zach.
Płeć:

Postautor: cooltlenek » 24 lis 2006, 13:22

Jak, ktoś już wcześniej zaznaczył, jest to kwestia bardzo indywidualna, ale najbardziej prawdopodobne jest to co zostało tu już kilka razy powiedziane i chciałbym to powtórzyć: kwestia rozciągliwości i rozluźnienia.

Mieliśmy z moją partnerką podobny problem.. Pojawiało się to szczególnie po długiej przerwie w współżyciu. Żeby z tym się uporać zastowowaliśmy parę rzeczy:

1. Lamka wina.. (hehe no czasami butelka bo jakoś dobrze szło <pijaki> )
2. Odpowiednie pieszczoty ustami umożliwające naturalne nawilżenie
3. Zero pośpiechu przed pentracją (wyczekać na moment, kiedy partnerka sama zechce abyś się znalazł w środku)
4. Ewentualnie nawilżenie żelem na bazie wody (polecam Durex Play - warto pamietać, że wyciągnięty prosto z szafy może być zimny i spowodować ostudzenie reakcji zamiast ich pobudzenie - propnuję umieszczenie go w szklance z gorącą wodą, wtedy przed nałożeniem jest ciepły i przyjemny dla obojga).

Powinno pomóc, jeśli nie warto szukać własnego rozwiązania, lub poradzić się lekarza.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 510 gości