Moj Problem

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Misiek69
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 11 cze 2006, 21:54
Skąd: z komputera
Płeć:

Moj Problem

Postautor: Misiek69 » 16 gru 2006, 15:17

Witam!
Pisze tu bo chyba mam problem...
SZYKALEM W WYSZUKIWARCE ALE NIE ZNALAZLEM!


Byla u mnie dziewczyna i zabawialismy sie troszke...sam petting. On zaczela robic mi lodzika i po chwili - moj maly zaczol malec:/ Stal ale tak nie do konca:/Zdazylo mi sie to 2 raz...w piatek i wczoraj...Nie wiem co jest ze mna... :/ Od niedawna z czystej ciekawosci zaczolem uzywac tableteg "Penis Development" ktore podobno zwiekszaja rozmiary penisa, moze to ma jakis wplyw? A moze odstawic masturbacje? Prosze o helpa bo sie załamałem...ile ja mam lat na takie problemy...a pozatym moja kochana sadzi ze juz jej nie podniecam:( a jestesmy razem 19miechow...
...SiEa... Spontan przedewszystkim... Carpe Diem :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 16 gru 2006, 15:42

Słabą masz tą wyszukiwarkę, wsytrczyło zejść troszkę w dół strony.....
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=9714
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Misiek69
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 11 cze 2006, 21:54
Skąd: z komputera
Płeć:

Postautor: Misiek69 » 16 gru 2006, 15:47

to czytalem ale chodzi mi konkretnie o te tabletki...czy one moga miec wplyw...
...SiEa... Spontan przedewszystkim... Carpe Diem :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 16 gru 2006, 15:50

A może tak by zaczać od przeczytania ulotki?? Na pewno napisane tam jest o przeciwskazaniach i skutkach ubocznyc... jak nie masz ulotki to google zaprasza :]
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 16 gru 2006, 18:03

Misiek69 pisze:Od niedawna z czystej ciekawosci zaczolem uzywac tableteg "Penis Development" ktore podobno zwiekszaja rozmiary penisa


a zauważyłeś jakiś przyrost??
jakieś kompleksy czy coś?
i chyba nadmiar kasy..

polecam przeczytanie ulotki, a najlepiej przestań brać, bo jak chcesz sobie powiększyć to wybierz się do chirurga, to nie mięsień, jakoś nie chce mi się wierzyć żeby to miało jakiś efekt, poza ubocznymi, i tak pewnie to jakaś witaminka c...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 gru 2006, 18:29

Misiek69 pisze:Od niedawna z czystej ciekawosci zaczolem uzywac tableteg "Penis Development" ktore podobno zwiekszaja rozmiary penisa

kurde z ciekawości to sie do kina idzie, baton kupuje, sasiadke podglada a nie tabletki łyka.
Tak jak pisali inni poczytaj ulotke o ile to cos ja posiada
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 16 gru 2006, 21:59

Misiek69 pisze:Od niedawna z czystej ciekawosci zaczolem uzywac tableteg "Penis Development" ktore podobno zwiekszaja rozmiary penisa, moze to ma jakis wplyw? A moze odstawic masturbacje? Prosze o helpa bo sie załamałem...

przestań sobie robić dobrze, to może dziewczyna da sobie radę... poza tym, to wyrabiasz sobie nawyk, bo tylko ty wiesz, co sprawia ci przyjemność i jesteś jakby nieczuły na to, co robi dziewczyna...

a co do tabletek, to chyba ciebie pogięło... nie ma cudownego specyfiku, który by sprawił, żeby penis się wydłużył... dałeś się nabrać i na dodatek się trujesz... odstaw to lepiej...
Awatar użytkownika
nedved
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 29 lip 2005, 14:13
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: nedved » 17 gru 2006, 01:14

chopie nie kupuj i nie łykaj żadnych takich wynalazków, szkoda zdrowia i wątroby !!. po prostu dupczenia ci trza a nie rękodzieła no i chyba z tymi tabletkami to przesada
"Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiadomo na co się trafi..."
alladyn21

Postautor: alladyn21 » 17 gru 2006, 12:45

ja nie wiem czy moj problem juz zniknol bo od czasu mojego tematu nie bylo syt :) ciagle starsi w domu ;/ ehhh ;/ ale wiem ze przestalem sobie dogadzac ale czasami mnie to korci ale jest stanowcze nie :D odstaw tabletki
Awatar użytkownika
in_the_sky
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 17 gru 2006, 16:57
Skąd: Nie Wiem Sam...
Płeć:

Postautor: in_the_sky » 17 gru 2006, 19:34

moze ci nie staje bo masz kompleksy na jego punkcie? lykasz tabletki bo masz malego? moze sie jego wstydzisz.... moze dla tego jest jak jest... wyrzuc tabletki do kosza i przyzwyczaj sie do swojego interesu... do takiego jaki jest.... i wtedy wszystko bedzie dobrze
Awatar użytkownika
Misiek69
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 11 cze 2006, 21:54
Skąd: z komputera
Płeć:

Postautor: Misiek69 » 17 gru 2006, 20:28

in_the_sky pisze:lykasz tabletki bo masz malego?


nie o to chodzi..to naprawde czysta ciekawosc...mam 16cm i uwazam ze to jest w miare ok. Moja dziewczyna tez jest zadowolona...czysta ciekawosc...

hathor pisze:a co do tabletek, to chyba ciebie pogięło... nie ma cudownego specyfiku, który by sprawił, żeby penis się wydłużył... dałeś się nabrać i na dodatek się trujesz... odstaw to lepiej...


uzywal tego moj kumpel i zadzialalo :) wiec cudowny specyfik jest...
...SiEa... Spontan przedewszystkim... Carpe Diem :D

Obrazek
Awatar użytkownika
in_the_sky
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 17 gru 2006, 16:57
Skąd: Nie Wiem Sam...
Płeć:

Postautor: in_the_sky » 17 gru 2006, 22:15

nie o to chodzi..to naprawde czysta ciekawosc...mam 16cm i uwazam ze to jest w miare ok. Moja dziewczyna tez jest zadowolona...czysta ciekawosc...



No fakt 16cm to nie jest zle, wiec odstaw te tabletki na bok bo szkoda zdrowia... a tym bardziej ze dziewczyna nie nazeka ;) pamietaj ciekawosc to pierwszy krok do piekla :D
ishtari
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 18 gru 2006, 03:36
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: ishtari » 18 gru 2006, 21:32

przedewszystkim WYRZUC TO SWINSTWO!!! (chodzi mi o tabletki) Ciebie chyba pogielo za mlody na takie cos jestes!!! zamiast tego proponuje jakis zdrowy romantyczny klimat,, zero stresu i wsio wroci do normy z ta masturbacja to tez przejdz na celibat:] efekty Cie zdziwia:]
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 18 gru 2006, 22:52

Misiek69 pisze:Od niedawna z czystej ciekawosci zaczolem uzywac tableteg "Penis Development" ktore podobno zwiekszaja rozmiary penisa, moze to ma jakis wplyw?


Truj sie dalej takimi gownami, to na pewno bedzie dobrze. Wcale bym sie nie zdziwil jak to od tego.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 18 gru 2006, 23:08

Misiek69 pisze:uzywal tego moj kumpel i zadzialalo :) wiec cudowny specyfik jest...

a co? pokazywał ci swojego przed i po kuracji? dokładnie mierzył przy tobie przed i po? bo jeśli nie, to ci niezły kit wciskał... żeby się pochwalić, jaki to on teraz, po tej "cudownej" kuracji, ma sprzęt... <hahaha> żenada <hahaha>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 244 gości