Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Trafiaja tu topiki ktore zostały załozone w działach tematycznych forum, a do nich nie pasowały. Posty w tym dziale automatycznie są kasowane co 180 dni.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 24 sie 2008, 21:59

Miltonia pisze:3. Prawda jest taka, ze tutejsi panowie nie prezentuja soba w wiekszosci zbyt wysokiego poziomu jesli chodzi o kulture, wiec nic dziwnego, ze pewne normalne zachowania wydaja im sie smieszne/glupie/czasochlonne nadmiernie/drogie itd.

Pozostaje miec dziewczyne na wlasnym poziomie, zachowujaca sie podobnie i nie miec fantazji na temat dziewczyny z klasa i pytan o zachowania zgodne z kultura, bo wtedy Waszej partnerce Wasz brak oglady nie bedzie przeszkadzal. Ba, nawet moglaby wysmiac, jakby kwiaty dostala czy zostala odwieziona do domu.


Miltonia nie masz wybitnie argumentów w tym temacie,więc najzwyczajniej sprowadzasz wszystko do absurdu. Ot taka prawda.

Odkąd dorobiłem się własnych czterech kółek,zawiezienie pod dom kobiety z którą umówiłem się na spotkanie jest rzeczą oczywistą i to się rozumie samo przez się.Ale w wypadku,kiedy moim głównym środkiem transportu była komunikacja publiczna to wszystko takie proste nie było. Bo wybacz ,jeśli dla 2 godzinnego spotkania mam przygotowywać 5 godzinną logistykę transportu razem z modłami co by pociąg nie miał 5 minut spóźnienia bo wtedy to tylko pozostaje mi oczekiwanie do 4 nad ranem na przystanku to trochę chyba nie ten tegens. I to jest właśnie kwestia zdrowego rozsądku,który to jest wymagany zarówno od jednej jak i drugiej strony.


Miltonia pisze:Pozostaje miec dziewczyne na wlasnym poziomie, zachowujaca sie podobnie i nie miec fantazji na temat dziewczyny z klasa


Jeśli klasa dziewczyny ma się przejawiać nierealnymi żądaniami i niebotycznym zadzieraniem nosa,to ja tylko mogę się cieszyć ,że spotykam się kobietami jakże niskich lotów.

Nie wiem czy to tylko moja nadinterpretacja ,ale z twoich słów można wywnioskować stwierdzenie,że jak nie masz gołodupcu samochodu to się z kobietami nie spotykaj. 8)
Ostatnio zmieniony 24 sie 2008, 22:21 przez AMX, łącznie zmieniany 1 raz.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 25 sie 2008, 00:09

Kazda normalna kobieta nie bedzie wymagac tego, zeby facet tracil jakas konkretna ilosc godzin, zeby ja tylko odprowadzic. Po nocy, po imprezie, po niektorych spotkaniach- pewnie. Ale jesli odprowadzanie za kazdym razem oznaczaloby znaczna strate czasu, to kobieta UWAGA!- na poziomie, na to nie pozwoli.
Sam odprowadzam czesciej niz rzadziej, lecz w zadnym wypadku nie uwazam, ze to sie wybitnie przeklada na moja klase.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2008, 00:16 przez Wujo Macias, łącznie zmieniany 1 raz.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 25 sie 2008, 01:38

AMX pisze:Hehe jak zależy to kultura, jak nie to spadaj buraku i nie wracaj ,oczywiście rozumiem,że w przypadku niektórych zwykłe zapytanie o powrót może być różnie odebrane ,no ale.... .

to sprecyzuje, jak to bylo cos powaznego, to ja pytalam. Jesli to bylo jedno z pierwszych spotkan to zwykle otrzymywalam wiadomosc, ze ktos dotatarl i zyczy mi dobrej nocy :>
Niektore sytuacje wymagaja odprowadzenia do domu, tylko niektore.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 sie 2008, 07:08

Miltonia pisze:a taka, nawet jesli podroz trwa godzine, nalezy odprowadzic. To ze tak sie nie robi, to juz problem tych dziewczyn, ze spotykaja sie z takimi leniami


leżę i kwiczę ;DD

księżycówka pisze:Wszędzie


bzdura. Po prostu nie wiesz, gdzie szukać :) A wóz 5-10 (a nawet 15-letni) to pryszcz, jak kupujesz z kimś kumatym i obeznanym, który go obada okiem profesjonalisty. Mechanik, kierowca zawodowy, tacy goście. Dobrze takich znać.

A nówka, to przy dzisiejszych cenach tylko przez brokera. Są chore, istotnie. Ale nie znam też nikogo, kto by upadł na głowę i nówkę kupował. Nówka traci na wartości 20 proc, gdy koła opuszczają bramę salonu, jak to mówią ;DD

[ Dodano: 2008-08-25, 07:11 ]
AMX pisze:Jeśli klasa dziewczyny ma się przejawiać nierealnymi żądaniami i niebotycznym zadzieraniem nosa


tak dużo słów by opisać takie, a wystarczy tylko jedno - szmiry 8)
Ostatnio zmieniony 25 sie 2008, 07:09 przez Ted Bundy, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 25 sie 2008, 07:17

I tak nie zrozumiecie sensu tego, ale... .

Wlasnie o to chodzi, ze to nie kobieta wymaga, sami powinniscie od siebie wymagac. A ona bedzie wymagala od siebie innych rzeczy tez czasochlonnych - np. zrobi zakupy i bedzie gotowala 2 godziny, zebyscie Wy zjedli kolacje przez 10 minut. Tez sie nie "oplaca", prawda?

To wszystko w zwiazku ma sie oplacac, ma nie kosztowac czasu, ma nie wymagac wysilku? Albo tylko czasami i troche i to wystarczy? Moze Wam wystarczy, ale nie myslcie wtedy o sobie jako o pracowitych i tyle dajacych z siebie w zwiazku i dobrze wychowanych.

To ja Wam gratuluje podejscia i tak jak powiedzialam, dostaniecie to, na co zaslugujecie. Tylko nie spodziewajcie sie zbyt wiele [:D]

A tak juz na zupelnym marginesie. Kiedy mialam 14-15 lat chodzilam na treningi 3 razy w tygodniu. Konczyly sie wieczorem i zawsze koledzy odprowadzali mnie do domu, chociaz zupelnie nie bylo im po drodze. I nigdy ich o to nie prosilam, niczego ode mnie nie chcieli w zamian 8), nie pochodzili w wyzszych sfer i nie byl to zaden wersal. Po prostu byli odrobine chociaz kulturalni i to sie dzialo samo z siebie. Dobrze, ze omijaja mnie tacy, ktorym sie nie chce, ktorym sie nie oplaca.

I nie denerwujcie sie zaraz, bo zaatakowana zostala Wasza meska duma, tylko pomyslcie sobie, czy warto byc tak leniwym.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 sie 2008, 08:12

TedBundy pisze:A wóz 5-10 (a nawet 15-letni) to pryszcz, jak kupujesz z kimś kumatym i obeznanym
Ale ja takiego nie chce. Załapałeś? :>
TedBundy pisze:kupujesz z kimś kumatym i obeznanym, który go obada okiem profesjonalisty. Mechanik, kierowca zawodowy,
Bez kogoś takiego bym nie kupiła auta.
TedBundy pisze:bzdura. Po prostu nie wiesz, gdzie szukać
Po prostu przerzucam ogłoszenia, pytam po znajomych, dowiaduję się i tyle. Ty Ted poza Śląsk się nie ruszasz skąd możesz wiedzieć jak jest z tym w Warszawie, hm?
TedBundy pisze:A nówka
Też mnie nie interesuje. To ma być moje pierwsze auto więc żadne cudeńko.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 sie 2008, 08:30

AMX pisze:Heh za Bytom to ja podziękuje.

A teraz małe pytanie w kwestii savoir-vivre, bo oddzielnego tematu zakładać nie będę(chociaż niektórym by pewnie się przydały wiadomości w nim zawarte <diabel> ).
Czy jeśli ja jako osoba towarzysząca ,po doprowadzeniu partnerki(właściwego gościa) do domu i samemu dojechawszy większą odległość do domu mam prawo oczekiwać od tej osoby jakiegoś zapytania (gg\sms\tel) jak dojechałem i itp.

Nie nie masz takiego prawa
AMX pisze: Zawsze gdy odprowadzałem dziewczynę/grupę dziewczyn na autobus/pociąg/taksówkę czułem się zobowiązany by po jakimś czasie zadzwonić/wysłać smsa z zapytaniem czy szczęśliwie te osoby dotarły do domu. Jak to wygląda z drugą stronę?? Wiem,wiem pytanie pokroju " czy jeśli mam jej numer tel do kiedy do niej zadzwonić" Andrew ratuj [:D]


No to masz tak jak ja , ale to kwestia juz nie dobrego wychowania , a czegos innego .Nikt nie ma obowiazku , ani nie lezy to w dobrych manierach by wymagac od drugiej strony tego by sie zainteresowala jak jej chlopak wrócił do domu itd. Jest milo kiedy sie tak dzieje , ale zadnego " fopa" sie nie popełnia
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 sie 2008, 09:27

TedBundy pisze:leżę i kwiczę ;DD

jakos w Twoim przypadku mnie to nie dziwi

TedBundy pisze:tak dużo słów by opisać takie, a wystarczy tylko jedno - szmiry 8)

No to jestem szmira bo oczekiwałam by facet w nocy odprowadzał mnie do domu lub miejsca gdzie miałam spędzić noc. Jestem tak dobra szmira, że nawet swych oczekiwań nie musiałam artykułować a i tak oni wiedzieli i to robili.

Dzisiejszy dzień upłynie mi chyba pod hasłem wszystko jest do d** i sensu w tym zadnego i i tak poumieramy <pijak>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 25 sie 2008, 11:48

dzień dobry.

księżycówka pozwól, że Ci poradzę coś z mojego doświadczenia. nie kupuj auta małego. nic w rozmiarach cinquecento, seicento, twingo, tico itp. dziękuję, że mnie wysłuchaliście. :)

no. gdy normalni ludzie dzisiaj wstawali to ja kładłem się spać, bo kurde żołądek mi nie dawał spać :/ no ale oczywiście dostałem opierdol, że siedzę jak głupek po nocach :|
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 sie 2008, 12:04

księżycówka pisze:Po prostu przerzucam ogłoszenia, pytam po znajomych, dowiaduję się i tyle


Trochę mało ;DD Nie bądź naiwna - ja mówię o rynku ogólnopolskim, nie tendencjach wojewódzkich. Tutaj nie ma akurat większego przełożenia na regionalizm.

[ Dodano: 2008-08-25, 12:10 ]
Szmiry, Dzindzerko, dotyczyły fragmentu nt, cytuję:

AMX pisze:klasa dziewczyny ma się przejawiać nierealnymi żądaniami i niebotycznym zadzieraniem nosa


czytanie ze zrozumieniem, dobra rzecz :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 sie 2008, 12:19

A te nierealne żądanie nie dotyczyły tego nieszczęsnego odwożenia/odprowadzania ??
Jeśli nie, to faktycznie mikrym zrozumieniem się wykazałam
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 sie 2008, 12:30

Zapewne nie. Dotyczyły tzw "nasrania w głowie", cechy tak powszechnej wśród młodych kobiet, przekonanych o swej wyjątkowości. Pozornej, oj, pozornej...
Ciekawe, jak to wygląda z drugiej strony ;DD Panna ma wóz i jadą jej furą. Kolesia też odwozi wówczas? <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Maruda
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2008, 07:23
Skąd: ???
Płeć:

Postautor: Maruda » 25 sie 2008, 12:50

Miltonia pisze:I tak nie zrozumiecie sensu tego, ale... .
Miałam napisać: Ale arogancja, a po namyśle tylko tyle: to po co piszesz?
[/quote]
Miltonia pisze:Kiedy mialam 14-15 lat chodzilam na treningi 3 razy w tygodniu. Konczyly sie wieczorem i zawsze koledzy odprowadzali mnie do domu,

Tak na marginesie (Twojego cudownie opisanego świata), to w tym wieku powinni to robić Rodzice.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2008, 12:55 przez Maruda, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 25 sie 2008, 18:24

I koniec końców ciekawa dyskusja sprowadziła się do przerzucania się coraz bardziej ekstremalnymi przykładami.Ted wyjechał ze szmirami dla Miltoni jesteśmy bandą leni którzy co najwyżej na kobiety z klasą mogą popatrzeć w TVN Style (czy jak to się tam zwie),Maruda staje w obronie facetów (kto to w ogóle jest??) a Dzin nic nie rozumie ,wszystko jest do d*** i tak wszyscy umrzemy.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 sie 2008, 18:46

Maruda pisze:to w tym wieku powinni to robić Rodzice.

chyba bym z obciachu w koszu na śmieci się schowała jak by mamusia po mnie przychodziła na jakieś zajęcia
AMX pisze:wszystko jest do d*** i tak wszyscy umrzemy.

I jak nas nie spala to będziemy śmierdzieć

AMX pisze:a Dzin nic nie rozumie

No to nic to sobie wypraszam <foch>
Awatar użytkownika
Maruda
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2008, 07:23
Skąd: ???
Płeć:

Postautor: Maruda » 25 sie 2008, 18:55

AMX ta dyskusja nie była zbyt ciekawa. Księżniczka opowiada bajki. Ted? chociaż rzadko z nim się zgadzam (zwłaszcza w poglądach politycznych), ale pokwiczałam chwilkę razem z nim, w tym temacie. Dzin to Dzin. A ja jestem Maruda (i staje w obronie normalności, facetów mam tam gdzie mam) i zgadzam się z tym co napisałeś. Wszystko jest do dupy i tak wszyscy umrzemy :)

[ Dodano: 2008-08-25, 19:03 ]
Dzindzer pisze:chyba bym z obciachu w koszu na śmieci się schowała jak by mamusia po mnie przychodziła na jakieś zajęcia

To było do Miltonii. Chyba, że nie pamiętasz innych Jej postów (ja też bym się spaliła, ale co z tego?). Też mi przykład na dżentelmeństwo (zwłaszcza nie po drodze <diabel> !
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 sie 2008, 20:19

Dzindzer pisze:Dzisiejszy dzień upłynie mi chyba pod hasłem wszystko jest do d** i sensu w tym zadnego i i tak poumieramy <pijak>
Też odstałaś okres? ;DD Ja już wiedziałam, że coś niedobrego się zdarzy jak rano dobudzić się nie mogłam, wszystkie busy mi pouciekały (wszystkie były parę minut wcześniej niż normalnie), zapomniałam nowo otwartej paczki fajek do pracy (jednego dosłownie z niej w domu wypaliłam!), karty wejściowej do pracy (pierwszy raz mi się zdarzyło!), przez pół dnia mnie mdliło. Się okazało, że to chyba przez to :/

Do kobiet mam krótkie pytanie, a topa osobno zakładać nie chcę:
Co się robi jak biust booooli? Mnie boli od jakiś 2 tygodni już, coraz bardziej, ale myślałam, że jak przyjdzie okres to przestanie. Nie przestało jeszcze :( Coś można na to poradzić? :(

Mati pisze:księżycówka pozwól, że Ci poradzę coś z mojego doświadczenia. nie kupuj auta małego.
Mati ja potrzebuję do jazdy na mieście. Mati Warszawa to nie Gorzów Wielkopolski. :)
Trochę mało ;DD Nie bądź naiwna - ja mówię o rynku ogólnopolskim, nie tendencjach wojewódzkich. Tutaj nie ma akurat większego przełożenia na regionalizm.
Ted przepraszam, ale jak dla mnie to nawet Mati lepszym znawcą jest niż Ty. Jeśli na autach znasz się tak ja bardziej życiowych sprawach to dziękuję postoję, dobrych rad mi nie trzeba :)
TedBundy pisze:Panna ma wóz i jadą jej furą. Kolesia też odwozi wówczas? <diabel>
Ja bym odwiozła :| To niby dziwne? :|
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 sie 2008, 20:30

Maruda pisze:To było do Miltonii

a wiem, że do Miltonii, ale sobie napisałam o sobie. bo ja miałam podobnie do Miltonii. Kiedys chodziłam po południu na kurs tańca organizowany w szkole właśnie w wieku 15 lat i mnie tez koledzy odprowadzali.

księżycówka pisze:Też odstałaś okres?

Taaaa

księżycówka pisze:Się okazało, że to chyba przez to :/

Ja nie wiem, ale czemu ten okres to przyciaga takie parszywe małe codzienne upierdliwości
Awatar użytkownika
Maruda
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2008, 07:23
Skąd: ???
Płeć:

Postautor: Maruda » 25 sie 2008, 20:33

księżycówka pisze:ed przepraszam, ale jak dla mnie to nawet Mati lepszym znawcą jest niż Ty. Jeśli na autach znasz się tak ja bardziej życiowych sprawach to dziękuję postoję, dobrych rad mi nie trzeba :)

To już więcej nie pytaj. Tutaj.
Mati. Stać Cię na lepszą forumową Matkę <przytul>
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 25 sie 2008, 20:35

TedBundy pisze:Panna ma wóz i jadą jej furą. Kolesia też odwozi wówczas? <diabel>


moja koleżanka odwoziła i to często :P
księżycówka pisze:Też odstałaś okres? ;DD


ja dostałam, niestety. nie lubię takich porannych niespodzianek <chory>

dobra, idę tato oglądać.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Maruda
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2008, 07:23
Skąd: ???
Płeć:

Postautor: Maruda » 25 sie 2008, 20:36

Dzindzer pisze:bo ja miałam podobnie do Miltonii.

Spoko :) Trochę nie skumałaś, ale O.K. ROZUMIEM CIĘ!! (żeby nie było)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 sie 2008, 20:36

Dzindzer pisze:Ja nie wiem, ale czemu ten okres to przyciaga takie parszywe małe codzienne upierdliwości
Ja choćbym 2 tygodnie temu miała jak dzień jest taki jak dziś miałam to po prostu wiem, że dostanę <chory>

[ Dodano: 2008-08-25, 20:37 ]
Maruda pisze:To już więcej nie pytaj. Tutaj.
Sęk w tym, że ja nie pytałam o nic. :]
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 sie 2008, 20:37

księżycówka pisze:przepraszam, ale jak dla mnie to nawet Mati lepszym znawcą jest niż Ty. Jeśli na autach znasz się tak ja bardziej życiowych sprawach to dziękuję postoję, dobrych rad mi nie trzeba


<hahaha> <hahaha>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 sie 2008, 20:38

TedBundy pisze:<hahaha> <hahaha>
I na zdrowie :)
Awatar użytkownika
Maruda
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2008, 07:23
Skąd: ???
Płeć:

Postautor: Maruda » 25 sie 2008, 20:45

księżycówka, Kłócić się nie mam zamiaru. I tyle.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 sie 2008, 20:45

aż oko mi zaczęło łzawić z rozbawienia ;DD

Błogosławieni naiwni, bez doświadczenia i pewnej wiedzy z branży <aniolek>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 sie 2008, 20:46

Maruda pisze:księżycówka, Kłócić się nie mam zamiaru. I tyle.
Teraz to i ja mogę się zaśmiać pusto jak Ted jedynie.
Tez nie mam chęci na kłótnie. Ale pouczać się byle komu też nie dam.
Awatar użytkownika
Maruda
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2008, 07:23
Skąd: ???
Płeć:

Postautor: Maruda » 25 sie 2008, 20:51

księżycówka pisze:eraz to i ja mogę się zaśmiać pusto jak Ted jedynie.
Tez nie mam chęci na kłótnie. Ale pouczać się byle komu też nie dam.

Teda w to nie mieszaj. A czy ja jestem byle kto? Nie umiem odpowiedzieć, bo jestem skromnym człowiekiem. Jestem Maruda.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 sie 2008, 20:53

Maruda pisze:Teda w to nie mieszaj.
Nie pisałam akurat teraz o nim.
Nie umiem odpowiedzieć
Ależ znów o nic nikt Cię tu nie pyta. <aniolek>
Awatar użytkownika
Maruda
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2008, 07:23
Skąd: ???
Płeć:

Postautor: Maruda » 25 sie 2008, 20:56

księżycówka,
księżycówka pisze:Ależ znów o nic nikt Cię tu nie pyta. <aniolek>

Też Cię kocham, nasze Guru <browar>

Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości