Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Trafiaja tu topiki ktore zostały załozone w działach tematycznych forum, a do nich nie pasowały. Posty w tym dziale automatycznie są kasowane co 180 dni.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 18 sie 2008, 20:46

PFC pisze:Nie do końca... Życie nasze w dużym stopniu zależy od obiektywnych okoliczności i tutaj być może Wujo Macias ma rację, że się bulwersuje, aczkolwiek nie znam go na tyle, by móc kusić sie o ocenę. No i tyle.

Fajnie, okolicznosci. Sek w tym, ze cokolwiek by sie nie dzialo zawsze znajde w tym cos dla siebie. Cokolwiek by sie nie dzialo, poradze sobie. To tylko zycie, co ja tam wiem ponad to, co sie naucze! Nie okolicznosci i inne pierdoly. I zyje mi sie wysmienicie :>
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 18 sie 2008, 20:52

Koko <zakochany>
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 18 sie 2008, 20:53

Koko pisze:Fajnie, okolicznosci.


Tak, okoliczności. :)

Koko pisze:Sek w tym, ze cokolwiek by sie nie dzialo zawsze znajde w tym cos dla siebie. Cokolwiek by sie nie dzialo, poradze sobie.


To widzę mało w życiu przeżyłaś, skoro tak uważasz. :> Chyba, że matką z dzieckiem jesteś. One mają takie zapędy myślowe. ;)

Koko pisze:I zyje mi sie wysmienicie :>


Póki co ;)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 18 sie 2008, 20:53

Koko pisze:
Wujo Macias pisze:PFC- jak nie? Majac szmal moglbym rozwijac sie o wiele bardziej. Wieksze mozliwosci- wieksza ilosc rzeczy, ktore moge poznac, ktore beda mialy na mnie wplyw. Ktore mnie rozwina.

Przeciez Ty wszystko pierd.olisz. No jak.
Zdecyduj sie. Taki pieniadz wazny- zarob.
Jedyny sposob na zarobienie jakiejs powazniejszej sumy jaki widze w moim wypadku, to zmywak w UK. I tak sie pewnie skonczy.
Opcjonalnie zawsze mozna opchnac 2 metry jelit, pluco, pol mozgu, nerke, 2/5 watroby, galke oczna. Tez biznes.
Ja wiem, ze jestem jeczydupa; ale takie komunaly "zycie jest proste, ludzie wszystko komplikuja" to ja czczniam- gdyby owa sentencja byla taka prawdziwa, to wiekszosc ludzi zylaby na zacnym poziomie, w pelni szczescia.
Koko- nie znam Ciebie, tego co przezylas. Ale z wlasnych doswiadczen wiem, ze takie truizmy zapodaja przewaznie Ci, co specjalnie pod gorke nie mieli.
Te osoby, ktore z kolei musialy isc przez zycie, niczym komandos po kolumbijskiej dzungli, rowniez przewaznie nie wypowiadaja sie w taki sposob. Wiedza ze sie sprawdzili, wiedza jak ciezko moze byc, ale sie z tym nie obnosza.
A przynajmneij takich ludzi znam ja.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2008, 20:56 przez Wujo Macias, łącznie zmieniany 1 raz.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 18 sie 2008, 20:55

Koko pisze:Zdecyduj sie. Taki pieniadz wazny- zarob. Chyba ze nie chcesz. Zycie jest proste, tylko my sami lunimy je sobie komplikowac.


jak to mówi ludowa prawda "picu, picu, mój Księżycu" :]

Ładne bajeczki, ładne. Ładne, bo nieprawdziwe. Największy dureń wie, że, przykładowo, łatwiej jak kolesiowi starzy kupili mieszkanie przed ślubem i nie wisi nad nim hipoteczny, taki pierwszy z góry przykładzik. Innych są tysiące.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 18 sie 2008, 21:01

co znaczy wg was komunikatywny stopień znajomości języka?
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 18 sie 2008, 21:01

Ted <browar> W 85% tak bywa właśnie. :)

Wujo Macias pisze:Koko- nie znam Ciebie, tego co przezylas. Ale z wlasnych doswiadczen wiem, ze takie truizmy zapodaja przewaznie Ci, co specjalnie pod gorke nie mieli.
Te osoby, ktore z kolei musialy isc przez zycie, niczym komandos po kolumbijskiej dzungli, rowniez przewaznie nie wypowiadaja sie w taki sposob. Wiedza ze sie sprawdzili, wiedza jak ciezko moze byc, ale sie z tym nie obnosza.
A przynajmneij takich ludzi znam ja.


Prawda. :)
Ostatnio zmieniony 18 sie 2008, 21:03 przez PFC, łącznie zmieniany 1 raz.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sie 2008, 21:04

Blazej30 pisze:co znaczy wg was komunikatywny stopień znajomości języka?
Bez problemu zarówno konwersacja, pismo jak i rozumienie tekstów w obcym języku. I to poprawne.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 18 sie 2008, 21:05

księżycówka pisze:
Blazej30 pisze:co znaczy wg was komunikatywny stopień znajomości języka?
Bez problemu zarówno konwersacja, pismo jak i rozumienie tekstów w obcym języku. I to poprawne.
Czyli "I are Blazej" odpada.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 sie 2008, 21:18

To tylko zycie, co ja tam wiem ponad to, co sie naucze!

Obrazek
Koko :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sie 2008, 21:25

Aaaa... Błażej kurna!
Przez te Twoje pitu pitu o pracy zajrzałam na pracuj.pl. I co? I kurna znalazłam ofertę, na którą z miłą chęcią bym odpowiedziała. Po plus minus co ja robię z kadr (a nawet mniej), ale bym też rekrutowała. Jestem idealnym kandydatem i teraz się będę gryźć no. ;(
Mam już pracę. :/
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 18 sie 2008, 21:28

Probuj, nic Cie nie kosztuje wyslac mejla i pojsc na ew. rozmowe.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 18 sie 2008, 21:48

ugh, ja również szukam pracy. ale póki co najbardziej zaprząta mi uwagę poprawka... jak ja nienawidzę swoich studiów :/
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sie 2008, 21:52

Wujo Macias pisze:Probuj, nic Cie nie kosztuje wyslac mejla i pojsc na ew. rozmowe.
Eh niby tak, ale... to wszystko w mojej firmie jest zamieszane teraz, że hoho! Koniec października - koniec umowy i nie wiem co będzie dalej. Jak nie dostanę tych marnych 500-700 zł podwyżki i nieokreślonego to pewnie podziękuję i na chybcika szukać będę czego innego - albo się wykorzysta znajomości w banku (jakby nie było znam wszystkich tych "najwyższych" tutaj) albo poszuka od podstaw, ale znów zaczynać od początku? :/ Gdyby jeszcze moja firma nie była w trakcie fuzji, z inna bardzo dużą i nie nęciła podwyżkami, socjalami, bonusami bardzo korzystnymi do pensji to by mniejszy dylemat był. To nie jak w poprzednich moich pracach - tu przyszłość mam.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 sie 2008, 22:15

Koko pisze:Ktos nie zaistnieje i z 10 samochodami, ktos tylko z dobrym zdrowiem.

A ja czuje sie jak bym istniała od zawsze, teraz czuje się w zawieszeniu, ale istnieje

Yasmine pisze:Koko <zakochany>

Własnie Koko <zakochany>

Wujo Macias pisze:, to zmywak w UK. I tak sie pewnie skonczy.

Aż tak nisko ??
Kogo jak kogo ale Ciebie w UK widze w nieco lepszym miejscu

księżycówka pisze:koniec umowy i nie wiem co będzie dalej. Jak nie dostanę tych marnych 500-700 zł podwyżki i nieokreślonego to pewnie podziękuję i na chybcika szukać będę czego innego

A nie lepiej już coś wstępnie mieć. I na rozmowę o podwyżkę i umowę iść z argumentem, jak nie dadzą, to nie będziesz siedziała, bo masz gdzie iść ??
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 18 sie 2008, 22:16

czy ktoś mógłby mi doradzić w sprawie oprogramowania do komputera?
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 18 sie 2008, 22:16

hmm....Moon? :?
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 18 sie 2008, 22:22

Wujo Macias pisze:jestem jeczydupa
straszna <diabel>
Wujo Macias pisze:Jedyny sposob na zarobienie jakiejs powazniejszej sumy jaki widze w moim wypadku, to zmywak w UK.
nie do wzystkiego można dojść łatwo i przyjemnie <regulamin>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 18 sie 2008, 22:33

Pogosia pisze:hmm....Moon? :?

no następna !
Ale córki marnotrawne :).
Awatar użytkownika
Nexus7
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 03 sie 2008, 19:40
Skąd: Różnie...
Płeć:

Postautor: Nexus7 » 18 sie 2008, 22:37

Dzindzer pisze:A nie lepiej już coś wstępnie mieć. I na rozmowę o podwyżkę i umowę iść z argumentem, jak nie dadzą, to nie będziesz siedziała, bo masz gdzie iść ??

Jednorazowy trick, woz albo przewoz, choc zalezy od tego jak sie to przedstawia, rozpietosc od szantazu po prosbe o pomoc w podjeciu decyzji. No i jezeli podwyzki nie dadza, to trzeba byc naprawde na 100% zdecydowanym na odejscie, bo w przeciwnym wypadku czlowiek robi z siebie tylko posmiewisko.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 sie 2008, 22:48

Nexus7 pisze:No i jezeli podwyzki nie dadza, to trzeba byc naprawde na 100% zdecydowanym na odejscie

księżycówka pisze:ak nie dostanę tych marnych 500-700 zł podwyżki i nieokreślonego to pewnie podziękuję


Nexus7 pisze:choc zalezy od tego jak sie to przedstawia, rozpietosc od szantazu po prosbe o pomoc w podjeciu decyzji

To juz zalezy od sytuacji. Ale z doświadczenia znajomych wiem, ze czasami warto tak postąpić
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sie 2008, 22:48

Dzindzer pisze:A nie lepiej już coś wstępnie mieć. I na rozmowę o podwyżkę i umowę iść z argumentem, jak nie dadzą, to nie będziesz siedziała, bo masz gdzie iść ??
Widzisz sek w tym, że argument to ja mam. Mój pracodawca wie, że niedawno kiedy dawali mi pierwszą podwyżkę dostałam jednocześnie z banku propozycję za sporo większą kasę, a lojalnie zostałam. Nie mogą zejść niżej za bardzo poza tamto, bo wiedzą, że bank mnie chce i mam gdzie iść :)
Pogosia pisze:hmm....Moon? :?
Cześć, to ja <browar>
Ostatnio zmieniony 18 sie 2008, 22:49 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 19 sie 2008, 00:13

PFC pisze:To widzę mało w życiu przeżyłaś, skoro tak uważasz.

Nie jestem na gieldzie, tyle ile przezylam, tyle wiem. Byly lzy, zlosc, milosci, smierc, narodziny co tam chcesz jeszcze.
Teraz jest tylko spokoj i moze byc tylko lepiej, bo to nie o stan portfela chodzi, choc zarabiam kilkaset tysiecy zlotych rocznie, nie o ilosc blizn, choc tworza historie, nie o to co Ty czy On mysli o mnie i "ile to ja nie przezylam", bo jestem sobie pylkiem.
I to mnie rozni od Was, chyba, ja sobie chce tym pylkiem pozostac, znam swoja wartosc i miejsce, nie ciagnie mnie do posiadania ani targowania sie ile to sie nie przezylo, widzialo, wiedzialo.

TedBundy pisze:Ładne bajeczki, ładne. Ładne, bo nieprawdziwe. Największy dureń wie, że, przykładowo, łatwiej jak kolesiowi starzy kupili mieszkanie przed ślubem i nie wisi nad nim hipoteczny, taki pierwszy z góry przykładzik. Innych są tysiące.

Wiesz co Ted, zal mi Ciebie czasem, bo gdybym miala byc szeczera, jestes dla mnie nieudacznikiem. Nie mam zamiaru Cie obrazac, ani porownywac, bo nie masz do mnie porownania. Zarowno w ciezkiej pracy jak i osiagnieciach.
Niemniej jednak ja potrafie powsciagnac swoja dume, przelknac to, co bylo cholernie gorzkie i zyc dalej. Dlaczego Ty nie potrafisz? Dlaczego ciagle majoczysz o bajeczkach i bogatych ludziach. Odstosunkuj sie wreszcie i zacznij ZYC swoje zycie, chyba ze takiego nie masz.

Wujo Macias pisze:Jedyny sposob na zarobienie jakiejs powazniejszej sumy jaki widze w moim wypadku, to zmywak w UK. I tak sie pewnie skonczy.

Zadnych pieniedzy w ten sposob nie zarobisz, chyba ze na czarno, co nie jest juz tak czestym, jak zwyklo byc. Glowa do gory chlopie, ile Ty masz lat, probuj dalej, gdzie indziej.

Yasminko <przytul>

Dzindzer pisze: ja czuje sie jak bym istniała od zawsze, teraz czuje się w zawieszeniu, ale istnieje

Slonce <przytul>

Minister, to jak pijemy w Krakowie 05.09 albo 06.09? <browar>
Ostatnio zmieniony 19 sie 2008, 00:15 przez Koko, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiem słowo jak krem

krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 sie 2008, 00:24

Koko pisze:jak pijemy w Krakowie
Też bym chciała do Krakowa :(
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 19 sie 2008, 00:30

Minister, to jak pijemy w Krakowie 05.09 albo 06.09?

Bardzo bym chciała, ale 6.09 o 6 rano wylatuję do Edynburga :( Nie mam tego zupełnie jak zgrać.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 19 sie 2008, 00:43

Dobra, to co, Minister, pijemy w Krakowie jak będziesz? Koko, pijemy jak Ty będziesz? ;DD
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 19 sie 2008, 09:40

TedBundy pisze:Żeby być, trzeba mieć.

Wg mnie jest odwrotnie.
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 19 sie 2008, 09:52

Koko pisze:Yasminko <przytul>

:)

Tak z innej Beczki, Koko pokaż włosy :).


Ulala, ale pospałam. Obiecałam Mojemu pierogi z kapusta i grzybami, idę lepić ;).
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 sie 2008, 10:30

Yasmine pisze:Obiecałam Mojemu pierogi z kapusta i grzybami, idę lepić ;) .

Toś się wkopała. a było obiecać kanapki :D
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 19 sie 2008, 10:34

Dzindzer pisze:Toś się wkopała. a było obiecać kanapki :D

e tam kanapki, kanapki to sobie na służbę bierze. Musiałam obiecać coś specjalnego :D.
Ja uwielbiam dla niego gotować. Sama nie jem, to nie mam komu, a tak to się w kuchni mogę spełnić :D

Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości