Co się dzieje z logowaniem???

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Co się dzieje z logowaniem???

Postautor: R1 » 27 lis 2005, 00:13

Jestem od niedawna na forum i nie wiem jak bylo z tym poprzednio, ale za każdym razem gdy próbuję się zalogować, to po prostu nie bardzo mogę. Czasami muszę wklepywać nazwę użytkownika i hasło z 5 razy pod rząd żeby w końcu "zaskoczyło". A jak w końcu się uda, to ten sam problem powtarza się gdy chcę wysłać posta. Klikam "odpowiedz" i znowu muszę się logować, mimo że wcześniej byłem już zalogowany. I potem znowu pare razy muszę wpisywać hasło zanim bedę mógł wysłać swój komentarz. Jest to strasznie uciążliwe i zniechęca mnie do udzielania się na tym forum. Czy ktoś z was też ma, albo miał ten problem?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 lis 2005, 01:38

Z reguly tego typu bledy sa spowodowane zlymi ustawieniami cookie na komputerze uzytkownika.
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 27 lis 2005, 02:35

To dlaczego na innych forach nie mam tego problemu? Używam Opery, jeśli chodzi o opcje 'cookies' to nic nie zmieniałem.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 lis 2005, 04:41

Sadze, ze przyczyna tkwi po stronie Twojego komputera. Glownie dlatego, ze od dlugiego czasu nikt na logowanie sie nie skarzyl.
Mysle, ze powinenes poeksperymentowac z roznymi ustawieniami ciasteczek, byc moze usunac istniejace. Jesli nic nie pomoze to sprobowac innej przegladarki.

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości