Podpowiedzcie co na prezent...

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Podpowiedzcie co na prezent...

Postautor: SueEllen » 20 gru 2003, 21:33

Doradźcie, co mam kupić mężowi pod choinkę. To ma być coś bardzo niedrogiego (jako młode małżeństwo zafundowaliśmy sobie właśnie telewizor i czajnik elektryczny, więc na te podchoinkowe prezenty zostało bardzo malutko w portfelu). Jutro jest niedziela handlowa i planuję wyskoczyć na prezentowe zakupy. Nie mam zielonego pojęcia co mu kupić za 15 - 20 zł.

Mój mąż nie jest wybredny, ale na pluszowe misiaki i inne wariactwa już jest troszkę za stary. Zupełnie nie mam pomysłu... :?

A jakbyście wiedzieli jeszcze co można za podobne pieniądze kupić ojcu, siostrze, teściowej, teściowi i babci i kuzynce :566: ... to już w ogóle byłabym zbawiona. Ech, jak ja nie znoszę tych prezentowych łamigłówek...
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 21 gru 2003, 02:03

może jakieś fajne gatki :D bokserki z jakimś śmiesznym wzorem... cena w granicy do 20,30 zł
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 21 gru 2003, 16:09

A może jakieś ładne pióro i długopis.... Faceci lubią takie ładne drobiazgi :D
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 21 gru 2003, 16:22

bokserki
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

....

Postautor: ramona » 21 gru 2003, 18:30

mąż - perfum - a raczej jego podrobki -- 16 - 20 zl - teściowa krem na zmarszczki -- tylko uważaj co sie nie pogniewa - siostra - moze jkiś żel pod prysznic albo balsam do ciała - tata - moze ram ka z twoim zdjątkiem kuzynka może jkaieś ładne majtecznki - babcia hmm zawsze możesz kipić nie wiem jak to sie pisze - Bopel Hearc teść moze jakieś ciepłe kapcie albo skarpetki - mój dziedek od wieków dostaje zestaw po goleniu

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 336 gości