opisz osobę powyżej

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

zabawa:

głupawa i bez sensu
24
20%
może być zabawnie
84
68%
osohozi?
15
12%
 
Liczba głosów: 123
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 sty 2006, 22:23

Elspeth, chyba jeszcze nie opisywalam :).
Wiec pierwsze mysli to takie, ze jest to delikatna, subtelna, wrazliwa kobietka. Ale przygladajac sie blizej widze,ze jest naprawde silna i nie daje sobie w kasze dmuchac :). Broni swoich racji. Jest swiadoma swojej atrakcyjnosci. Aktywna kobieta :).
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 12 sty 2006, 22:32

Yas.. Kolezanka z sasiedztwa :P
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 sty 2006, 22:34

Pegaz> Mądry facet, tylko czasem doszukuje się problemów tam, gdzie ich nie ma. Obawiam się, że musi zaliczyć jeden upadek, aby tyłek mu stwardniał :)

Chyba dobry materiał na faceta :)
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 12 sty 2006, 22:35

Pegaz - czasami za bardzo sie unosi, zwlaszcza w sprawach administracji i moderowania forum :D poza tym wydaje sie sympatyczny chociaz czasami zdarza sie ze ostrzej sie wypowie, ale generalnie raczej ma spokojne wypowiedzi. Chcialabym wiedziec czy tak jak pegaz w avatarze unosi sie czesto nad ziemia
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Max
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 07 lis 2005, 16:26
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Max » 12 sty 2006, 22:38

Yasmine Jako nowy, pierwsza rzuciła mi się w oczy na tym forum ( zaraz obok moon i mia, ciekawe czemu akurat same kobiety :>). Jest kobitką która nie posyła słów na wiatr, wie czego chce, jej posty są ciekawe na temat i warte przeczytania choć czasem kąśliwe :]
To tyle reszta może innym razem... <browar>

Pegaz hmm jedyne co moge napisać to to że wydaje się byc "facetem z jajami" choć czasem przejawia swoje delikatne wnętrze
''Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą''

Wergiliusz
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 12 sty 2006, 22:41

Max czytając jego wypowiedzi to spoko gość
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 12 sty 2006, 22:42

mrt pisze:Obawiam się...

ja też...
mrt, wie czego chce..pewna siebie..z nutką cynizmu ;)
Elspeth pisze:Chcialabym wiedziec czy tak jak pegaz w avatarze unosi sie czesto nad ziemia

zawsze w snach..
Elspeth pisze:zwlaszcza w sprawach administracji i moderowania forum

bo wyznaje zasade nie chwal dnia przed zachodem slońca ani (...)wstawić odpowiednie słowo ;) poza tym to konstruktywna krytyka ;)
Elspeth..twój nick pamiętam odkąd czytam to forum i nie wiem czemu kojarzy mi się z sympatycznym słonikiem :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 12 sty 2006, 22:44

Pegaz pisze:nie wiem czemu kojarzy mi się z sympatycznym słonikiem :)


bo ja jestem jak taki mala rozowa slonica ;) mam nadzieje ze przynosze szczescie :D

sorki za off top
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 12 sty 2006, 22:48

Super koleżanka z którą zawsze mozna o wszystkim pogadać <diabel> Zawsze pocieszy i wysłucha. Super kumpela!!!
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 sty 2006, 22:50

Martyna, jest tu odkąd pamiętam. Jakoś tak się prześlizguje przez forum, po prostu jest. ;)
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 12 sty 2006, 22:51

Martyna -> no tak - ten diabelek to tkwi w nas obu - jestes dziewczyna ktorej moge sie wyplakac w rekam jak mi zle, z ktora bez skrepowania moge pogadac o WSZYSTKIM nawet o tych najdziwniejszych... rzeczach <diabel> poza tym raczej nie powinnam z Toba rozmawiac wieczorem bo wtedy... moge miec klopoty ze snem ;)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 12 sty 2006, 23:47

O Elspeth pisałam już, wiec teraz poprzednia wypoewiedź - Olivia - sprytna, mówi to co myśli, nie owija w bawełnę, pewna siebie :) Tak Cie odbieram.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 12 sty 2006, 23:49

Martyna, mam cie :P
Super dziewczyna. Szkoda ze nie miałem okazji bardziej jej poznać. Martynko <browar> dla Ciebie !!
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 12 sty 2006, 23:51

mariusz, mam na dzieje że z tym kałachem to nie było na serio :P
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 13 sty 2006, 00:07

Pegaz pisze:mariusz, mam na dzieje że z tym kałachem to nie było na serio :P


Zawsze mowie serio ;)
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 13 sty 2006, 00:20

Mariusz <przytul> Dzięki za <browar> Tak jak Olivia mnie pamięta tu od zawsze tak ja m.in. mariusza. Jeszcze avatar z Matrixa" :D Nie łam się i idź na całosć!
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 13 sty 2006, 00:48

Martyna - "wyglada" na super dziewczyne, wesola, bezpruderyjna i otwarta. Polegla w szostce Weidera, ale zuch dziewucha ze w ogóle podjela walke. interesuje sie zywo pozycjami sexualnymi i lubi odrobine mocnych doznan <diabel> w jednym topicu stwiedzila ze jej sie podobam <aniolek> mysle ze to osoba dosc "wywazona"
pozdrawiam <browar>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 13 sty 2006, 00:53

Wstreciucha, moje forumowe guru. Cholernie jej zazdroszcze podejscia do niektorych spraw (ale ciii, bo to nieladnie zazdroscic ;))
Czesto imponuje mi swoim luzem, a gdy trzeba rozsadnym spojrzeniem na problem.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
LOVE_DOCTOR
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 24 paź 2005, 00:50
Skąd: Z PIEKŁA ;)
Płeć:

Postautor: LOVE_DOCTOR » 13 sty 2006, 01:43

złotooka hmm coz moge powiedziec, stosunkowo (bez domysłow) niedawno trafiłem na forum... moge sie domyslac po awatarze ze zodiakalny lew... jak ja..
Wszystko w kobiecie pociąga mnie do jej seksualizmu...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 sty 2006, 01:45

Niemożliwie censored gość.
I do tego wiecznie tańczący.
Jest na forum tylko dla Wstręciuchy. Takie odnosze wrazenie. Ani jeden jego post nie był sensowny.
Tylko czekam aby znów wnioskowac za "bana mu"!
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 13 sty 2006, 02:30

moon, ciety jezyk, silny charakter, sprawia wrazenie buntownika. Stosunkowo czesto sie z nia nie zgadzam :]. Takie osoby jak moon nadaja temu forum charakter, dobrze, ze sa.

<to mamy koniec tematu :]>
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
LOVE_DOCTOR
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 24 paź 2005, 00:50
Skąd: Z PIEKŁA ;)
Płeć:

Postautor: LOVE_DOCTOR » 13 sty 2006, 02:32

moon szczera aż boli, mam wrażenie, że obdarzona nieszczególnie dużym poziomem tolerancji, czasem wyolbrzymia, generalizuje..

p.s. daj mi szanse... nawet nie starasz się mnie poznać... skreśliłaś mnie na samym początku :(, a nóż widelec po drugiej stronie monitorka siedzi fajny koleś..
mam wrażenie że czytałaś tylko kilka moich postów i generalizujesz..
nie kumam cóż jest bez sensu np. w tych postach..
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... ht=#171247
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... ht=#171219
:|
Muzyka i taniec łagodzi obyczaje.. :)

Tomek ma fajnego pieska :) w podpisie...
Ostatnio zmieniony 13 sty 2006, 23:32 przez LOVE_DOCTOR, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystko w kobiecie pociąga mnie do jej seksualizmu...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 13 sty 2006, 07:25

LOVE_DOCTOR - ja też Ci nie napiszę komplementów. bezsensowne topici, namolne posty. upierdliwy. nie twierdzę, że nie możesz być fajny, ale tu dajesz się poznać od nienajlepszej strony :|
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 13 sty 2006, 09:02

Lolli - jej wiek w ogóle nieadekwatny do wpisywanych tu komentarzy bo charakteryzuja sie ogromna dojrzaloscia. Uwieeeeeelbia spac <aniolek> Ma slabosc do wschodnich sasiadow - jesli dobrze pamietam to do Ukrainy. Tryska dobrym humorem a dla rownowagi kasliwymi uwagami. Raczej bezpruderyjna. Zadziorna i ma w sobie spory potencjal. Oczytana. Niezle radzi sobie w kuchni. i wiele wiele wiele wspanialych cech, tyle ze inni juz o nich wspomnieli.
Lolli <browar>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 sty 2006, 09:05

Lollirot- inteligencji jej nie brak, ale....za często pisze o ćpaniu i dragach (czego nie znoszę i u mnie takie kwiatuszki od razu skreślają drugą osobę) oraz darzy wielką miłością Ukrainę (czego również za bardzo nie rozumiem) :) Ale lubi koty, a to duuży plus.....jednak wydaje mi się, że należymy do dwóch różnych światów...

Wstręciucha??? Długo by pisać, wiele opowiadać:) Ogromny plus z mojej strony, za całkokształt <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 13 sty 2006, 09:07

Wstreciucha - kobieta wyzwolona, to jak dla mnie najodpowiedniejszy opis :) pisze co chce bez ogladania sie na innych (i dobrze), nawet przez neta emanujesexapeal'em <browar>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sty 2006, 09:16

Lollirot> Nie pamiętam, czy już pisałam, ale chyba nie.

Sympatyczna, ale strasznie młoda jeszcze (psychicznie). Mam wrażenie, że dałaby sie porwać jakiemuś byle palantowi na harleyu, byle tylko robił wrażenie. Ale to nie z głupoty, tylko z tej młodości psychicznej właśnie. Fakt, że zakręciłby ją nie na długo i po jakichś trzech dniach złapałaby orient, ale na początku by zgłupiała.

Nie miałam okazji tak naprawdę pogadać, więc trudno mi coś powiedzieć. Ale jedno wiem na pewno: twardzielka. Choćby serce wywracało jej się w środku na drugą stronę i wyło, to udaje, że nic się nie dzieje, że wszystko ok. Ja wybuchłabym płaczem, wydarła ryja i natychmiast dostała histerii, a ona... nie. Cudowna cecha i ja też tak chcę :)

Oczywiście w swojej ocenie mogę się mylić, bo tak jak pisałam - nie gadałam intensywnie. To tylko taka moja intuicja :)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 13 sty 2006, 09:21

mrt, zasadnicza, konkretna, nie owija w bawelne. Czesto mamy odmienne zdanie na rozne tematy co mnie bardziej cieszy niz martwi. Rozmiekczyla moje serce swoim zdjeciem - jest rozbrajajaca. Niezwykle madra. Troszczy sie o brata jak o nikogo na swiecie. Kocha zycie i mam wrazenie ze wszystko ocenia raczej przez pryzmat doswiadczen, mysle ze "wyrosla" juz z pewnego szalenstwa i ma trzezwy umysl. Nie wstydze sie przyznac ze jest jedna z niewielu osob ktore mi imponuja. ma specyficzne poczucie humoru. "mieszanie ludzi z blotem" (ale zawsze w granicach) przychodzi jej tak samo naturalnie jak jedzenie i oddychanie. szanuje.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 13 sty 2006, 09:30

Wstręciucha - połowa męskiej części forum na spokojnie by się mogła zakochać, a połowa z tej połowy pewnie już jest. :D
Dlaczego? Potrafi się ekspresyjnie wyrażać, jej posty są pełne gorąca i ciepła. Potrafi także komuś dopiec, walnać łopatą w plecy kiedy tego potrzeba (nie przypominam sobie wprawdzie ale przeczuwam że taka jest :D) , a nie głaskać wiecznie po główce. Chociaż to na pewno też potrafi. Obecnie przebywa na emigracji, gdzie zapewne jest rozchwytywana, gdyż jest piękną Polką. <browar>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sty 2006, 09:37

Wstręciucha> Jest w niej coś bardzo ostrego, zakrawającego o wulgarność, co czasem mi przeszkadza. Generalnie nie, ale czasem mnie razi, szczególnie jeśli chodzi o rozmowy w facetami przy okazji offtopów. Jakby gdzieś zabrakło czegoś w rodzaju "rasowości" i zgrzytało. Ale myślę, że to tylko wrażenie po czytaniu forum, a w rzeczywistości wygląda to inaczej.

Podpadła na początku i mam jakiś dystans do dziś, który może z czasem minie. Niezależnie od tego myślę, że w realu spokojnie mogłabym chodzić na piwo w jej towarzystwie, twórcze piwo, a nie takie bla bla bla. Twórcze na zasadzie typowo babskich rozmów, obgadywanek i jeżdżenia po facetach. Do tego zapewne idealna kompanka do wypraw łowczych (znaczy do klubów, co mnie już nie dotyczy, bo mam UFO, ale dotyczyło). Nie jest z tych, co się uczepią na cały wieczór spódnicy koleżanki pt. "nie zostawiaj mnie samej!".

Nie wiem, czy byśmy się polubiły w realu, bo miewam znajome, z którymi uważamy się za równe sobie, ale za sobą nie przepadamy. Jest niepisana umowa, że jedna drugiej w drogę nie wchodzi, i zaobserwowałam coś podobnego między mną a Wstręciuchą na forum. Ja jej nie tykam, ona mnie i to właśnie tak jakby niepisana umowa, ale może sobie coś ubzdurałam :D

Kojarzy mi się z forum dla lesbijek, na którym się udzielałam. Tam sporo takich i dlatego je lubię. Mnóstwo inteligentnych, choć często wkurzających bab. Ostro, inteligentnie, czasem razi wulgarnością.

Tak naprawdę jedyna kobieta na tym forum, którą miałam i mam wielką chęć spotkać. Po to, żeby stwierdzić, czy to będzie pro, czy kontra. Bo że na pewno jedno albo drugie - to wiem.

Się rozpisałam chyba więcej niż o Charliem :D

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 284 gości