opisz osobę powyżej

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

zabawa:

głupawa i bez sensu
24
20%
może być zabawnie
84
68%
osohozi?
15
12%
 
Liczba głosów: 123
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 15 sty 2006, 14:45

Elspeth
"raz grzeszna a raz święta, zdradliwa i wierna, daje rozkosz i rozpacz, jest jak anioł i demon, jest jak upiór i cud..."

Yasmine pisze:sadi, dyskryminuje ludzi z powodu wieku,a sam czesto zachowuje sie jak szczeniak.
Nie lubie jego pseudo zartow. Na pytania forumowiczow ma glownie jedna rade - czuc ją/jego w cholere.
Ma beznadziejny podpis.
Jedna z niewielu osob na forum, ktora mnie niesamowicie denerwuje.

Nie spinaj sie tak bo jeszcze opuscisz to forum ... :P

Elspeth pisze:Widzi chyba tylko jeden punkt widzenia, nie potrafiac czasami zobaczyc odcieni szarosci.

Widze wszystkie tylko czesto sa tematy w ktorych nie ma tych odcieni :P
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 15 sty 2006, 14:52

Elspeth...zacznijmy od oceny powierzchownej - ma bardzo zmysłowy avatar i ciekawy nick. Podpis z kanonu "pospolite-niby poetyckie", co nie znaczy że kompletnie beznadziejny :) Do tego rzadko używa wielkich liter, ale nie bedę się rozpisywał na ten temat, aby znowu nie czytać postów dot. tego iż nie jesteśmy na forum humanistycznym.
Dziewczyna z kategorii "tych zwyczajnych". Jej wypowiedzi mnie ni to ziębią, ni grzeją. Dostrzegam w niej często przebłyski rozsądnego myślenia, co jest in plus, ale z drugiej strony nie wyróżnia się nazbyt z forumowej braci. Powinna - moim zdaniem - bardziej akcentować swoje zdanie, wyszłoby to jej na dobre i dodało "charakterku".
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 15 sty 2006, 14:53

Sadi czyli Idas :D mamy podobne namietnosci muzyczne <aniolek> bardzo wesoly gosc, zawsze z maximum entuzjazmu i dobrego humoru. Ma bardzo powazne podejscie do zwiazkow ale niekonserwatywne poglady. Jego avatar dziala na moja wyobraznie jak zaden inny <diabel> student , inteligentny, "szlifuje" charakter, czasem wydaje mi sie ze wszystko dla niego jest czarne lub biale. Chcialabym spotkac go za kilka lat i porozmawiac o zyciu i relacjach miedzy ludzmi .
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 15 sty 2006, 15:14

Wstreciucha - no co tu duzo gadac, moja netowa psiapsiółka <przytul> Na dzien dzisiejszy jedyna osoba ktorej moge sie zwierzyc z tego co dusze w sobie przed ludzmi w realu. naprawde mi pomogla gdy przezywalem ciezki okres, wlasciwie to byla symbioza, bo oboje bylismy w podobnej sytuacji, inteligentna, wrazliwa kobitka, jednoczesnie z ogromnym temperamentem, az mi monitor paruje <evilbat> <przytul>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 15 sty 2006, 15:59

TFA> Z tego, co pamiętam, coś nie zagrało od początku, ale już nawet nie pamiętam co, a potem zniknął na jakiś czas lub pojawiał się sporadycznie.

Coś mi się kojarzy, że zaszufladkowałam go do tej wulgarniejszej, nieleżącej mi części forum. Tym bardziej kilka dni temu przeżyłam szok, bo TFA napisał kilka postów, które autentycznie uderzyły mnie dojrzałością, a i bezsensownie wulgarne nie były. Wróciłam zatem do historii, obejrzałam jakieś nasze sprzeczki wcześniejsze i zostawiłam - niech sobie czeka na lepsze dni.

Ale jakoś tak pozytywnie patrzę na niego i - co ważne - kojarzę. Bo 1/2 forum zupełnie nie kojarzę, a jego tak. I coraz bardziej chętnie czytuję.

Kurcze, czy tylko ja taka szczera w tym topiku? <boje_sie>
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 15 sty 2006, 16:20

mrt,
Ostatnio mam wrażenie, a zwłaszcza po tym topiku, iż większość tutaj traktuje Ją jako "starszą Panią" z dużymi pokładami rozumu, i nie skupia się na rozumie właśnie, ale na tym, że trzeba się Jej bać. A jeśli już ktoś powie heloł miast dzień dobry to tragedia ;)
Nie, że umniejszam Jej rolę, bo jest Francą, o czym pisałam wcześniej, ale ja się Jej nie boję. Ba, uważam, iż ma swoje niepoważne wyskoki, które albo dodają Jej uroku, albo działają na niekorzyść.
Lubi mówić. W sensie wyrażać swoje zdanie. Lubi też mówić o sobie, ale mam wrażenie, że nie odkrywa się do końca. Przynajmniej tutaj. I dobrze.

Chodź Marta, idziemy na fajka ;)
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 15 sty 2006, 16:59

Koko, majestatyczna, poukładana, trzyma dystans. Mądra olbrzymim doświadczeniem i nawet gdy angażuje się w czysto teoretyczne, "akademickie" dyskusje, to nie mogę się pozbyć wrażenia, że patrzy na ten swój udział z dużym przymrużeniem oka. I to pozwala jej nie psuć sobie krwi wypowiedziami, których głupota sięga głębiej niż rów mariański. Swoją postawą poszukuje jakiegoś bliżej nieokreślonego absolutu Dobra. ;) Ma jasno określony światopogląd i jako niezbyt atrakcyjne jawi się jej posiadanie wątpliwości ;) W rzeczywistości na początku chowa się w skorupkę, której nie posiada tu na forum. Koleżanka z wydziału, co więcej - jak się okazało mamy wspólne, wstępne plany edukacyjne na przyszłość :) No i oboje uwielbiamy logikę <browar>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 15 sty 2006, 17:25

mam Charliego!

od początku mojej obecności na forum to na niego zwróciłam uwagę, zresztą tylko na niego :-) zgraliśmy się w dyskusji o coelho w jakimś literackim temacie, potem jeszcze w temacie o wierze. zwykle jest tak, że kiedy pojawia się nowy temat i charles się w nim wypowiedział, to od razu wiem, że nie będę miała nic do dodania, bo napisał już wszystko co bym chciała. dawno się z nikim nie zgadzałam w tak wielu sprawach. prywatnie wypiliśmy hektolitry piwa i godziny przegadaliśmy. dawno się z nikim tak nie zgadzałam jak z nim :-) jeden z moich ciekawszych rozmówców.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 15 sty 2006, 17:38

lollirot - kotek z kolczykiem :>
Czasami potrafi sparzyc... ;)

Wstreciucha pisze:Chcialabym spotkac go za kilka lat i porozmawiac o zyciu i relacjach miedzy ludzmi .

Podaj czas i miejsce ;)
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 15 sty 2006, 18:00

sadi, niewiele mogę o Nim póki co napisać. Ale ma kapitalną intuicję, skojarzył mnie z glanami... Mimo, że już w nich nie chodzę, mam nieco z nimi wspólnego. ;)
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 15 sty 2006, 18:08

Olivia
Juztroche czasu na forum i w sumie spoko dziewczyna
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 15 sty 2006, 18:10

AlfaRomeo kurde nie znam Cie :P ale marka dobra, ja poluje na 156 jak mi prawko oddadza :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Max
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 07 lis 2005, 16:26
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Max » 15 sty 2006, 18:19

TFA - hmm jak zauważyłem facet z jajami, który już troszku przeżył, jego wypowiedzi są konkretne. Po niektórych postach doszedłem do wniosku, ze jest dumny ze swojego Zdzisia <aniolek> (przyrodzenia) i nie ma żadnych kompleksów na tym pkt <browar> . Zresztą tak jak ja :D
''Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą''

Wergiliusz
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 15 sty 2006, 18:35

Max, jedyne z czego na razie Cie kojarze to to ze lubisz uzywac bardzo dosadnych slow, jakos jeszcze nie wryles mi sie bardzo w pamiec ale poczekamy- zobaczymy
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 16 sty 2006, 00:50

Elspeth - hmm, stara forumowiczka (nie zrozum mnie zle :D ) ale jakos nie rzucila mi sie w oczy, nie kojarzem, ale zaloze sie ze fajniutka z niej kobitka :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 16 sty 2006, 01:17

TFA - mało mi znany Osobnik, ale sam złożył sobie podpisik - czyżby skur....? :D

Za to Pani piętro wyżej, to Kobietka do tańca i do różańca. Świetnie śpiewa i pewnie nie tylko przy karaoke ;), jest kobieca i bardzo wrażliwa. Wielka romantyczka z Niej, ale lubi ostrą muzykę. Świetny Kompan do zabaw i rozmów wszelkich. Do zobaczenia ponownie z jakiejkolwiek okazji <browar>

p.s. Lollirot - dobry pomysł i fajna zabawa <brawo>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 16 sty 2006, 07:07

Mona - nie znam jej dobrze. Wiem,ze kiedys (zanim jeszcze ja sie tutaj zarejestrowalam) bywala tutaj bardzo czesto. Czasami wpadnie, aby wypowiedziec sie na jakis temat i znow znika na dlugi czas, a szkoda. Wydaje mi sie madra, dojrzala kobieta, ktora duzo w zyciu przeszla. Andrew czesto ja wspomina ;).
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 16 sty 2006, 09:17

Yasmine, przemila dziewczyna. Wydaje sie byc bardzo naturalna, mam wrazenie, ze ze wszystkich osob na tym forum ona wlasnie tworzy najmniejsze pozory "siebie". Wyroznia sie duza kultura osobista, ale kiedy naprawde jej cos "nie lezy" to nie owija w bawelne - bardzo szczera. W zdobywaniu wiedzy i doswiadczen upatruje swoj dotychczasowy sukces. Mam wrazenie ze jest osoba z ktora w realu mialabym mnostwo tematow do obgadania z nia. Jest raczej spokojna. I zdaje sie ze chce przeprowadzic rewolucje w zakresie swojej fryzury tylko wciaz sie wacha <aniolek>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 16 sty 2006, 09:17

Oj, przeszła... <chory>

Jaśminka - młoda Osóbka, a dobrze gada (nawet czytam <aniolek> ). Wypowiedzi ciekawe i na temat. Wygląda na Kobietkę, która nie da sobie w kaszę dmuchać.

<browar>

EDIT: Wstręciucha - miałyśmy ten sam czas <hahaha>
Ostatnio zmieniony 16 sty 2006, 09:23 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 16 sty 2006, 09:21

kojarze tylko z opisów przez inne osoby .... ale wydaje sie byc miła...
moze znałabym wszystkich lepiej gdybym wiecej tu przebywała teraz na pewno nadrobie straty <aniolek>
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 16 sty 2006, 09:22

wreszcie złapałem Monę. <aniolek>

Bardzo miła, ciepła kobieta. Z racji tego jaka jest oczekuje podobnego. Gadam z nią od czasu do czasu, a ostatnio częściej. A jeśli gadam ja, to znaczy, że jest ciekawą osobą i wartą poznania. Nie zadaję się z placusiami. :D <browar>
Chciałbym z nią kiedyś wypić piwo, jedno, drugie, trzecie... może czwarte i piąte. :D
Niestety nie miałem jeszcze ku temu okazji. Ale nadrobi się. <browar>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 16 sty 2006, 09:26

... i szóste :]
Niesamowita Osobowość, humor ponad miarę, serdeczność, talenta przeróżne :) Nie placuś <diabel> Ogólnie super Człowiek :)

Niech śmoc będzie z Tobą <aniolek>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 16 sty 2006, 10:18

Mona - swietna kumpela, mozna na nia liczyc w kazdym momencie, z reszta czesto jest tak ze jedna gada o jednym a druga o drugim a i tak sie rozumiemy ;) Taka matka Polka <aniolek> no i nie mozna zapomniec o tym ze straszna z niej podrozniczka, co chwila gdzies skacze po Polsce ;) Kobieta po niejednych przejsciach
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 16 sty 2006, 10:20

Mona-kiedyś Jej nie lubiłam, denerwowała mnie, odbierałam Ją jako włażącą w dupę innym... Taka wazelina...
Ale od kiedy pojawia się rzadziej, to naprawdę brakuje mi Jej brakuje. Dojrzała nie tylko z racji wieku, ale również podejścia do życia. Taką matką między innymi chciałabym być, jak Ona...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 16 sty 2006, 10:26

Olivia - coś tam ją chyba gnębi w środeczku, z tego co się orientuję ale se da radę. No bo jak ma nie dać.
Olivia jest rzeczywiście jak oliwka - na początku ma cierpki smak, ale potem pozostawia przyjemne uczucie. I tak też jest z nią. Na początku średnio ją akceptowałem, denerwowała mnie pod paroma względami ale teraz jej wartości gdzieś tam mi się wryły i poniekąd je rozumiem. Dobra koleżanka. Z nią również bym poszedł na piwo. (Jejku, z iloma kobietami płci odmiennej już bym poszedł! :D)

<browar>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 16 sty 2006, 10:28

Imperator pisze:(Jejku, z iloma kobietami płci odmiennej już bym poszedł! :D)


to jest jeszcze jakas inna plec kobiet? ;P <diabel>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 sty 2006, 11:02

Elspeth mało znam, ale wydaje sie pełna ciepła, naturalnego wdzieku, lekkiej kokieterii. Nie czytałam jeszcze żadnej głupoty w jej wykonaniu. Raczej dosc sympatyczna. Mam nadzieje poznac bilzej
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 16 sty 2006, 11:18

mam nadzieje ze bede miała okazje poznac bliżej, jak narazie mam do niej duzo sympati
narazie nie ma zadnych innych wnioskow a mam nadzieje ze takie sie pojawia- pozdrawiam
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 16 sty 2006, 16:38

Mikaa> Nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się z Gosią - w tym samym czasie weszły na forum czy jakoś tak. Mimo że chyba kiedyś o coś koty darłyśmy, to jakoś sympatycznie mi się jawi.

Jedna z przedstawicielek grupy, do której zaliczam Yasmine, Olivię, Atomówkę, Cubasę i Kurka.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 16 sty 2006, 17:19

Mrt - Kobieta o srogim, badawczm, rentgenowskim spojrzeniu. Niejednemu i niejednej ciarki przeszły przez plecy, kiedy poczuli jej wzrok na sobie. :P;)
Czy w realu idzie mi z nią pogadać - tego jeszcze nie wiem. Sie zobaczy, kiedy będzie okazja by stanać z nią oko w oko. ;) <browar>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 264 gości