JACY JESTESCIE FORUMOWICZE?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

unick
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 17 lut 2006, 10:50
Skąd: ze srodka
Płeć:

JACY JESTESCIE FORUMOWICZE?

Postautor: unick » 14 mar 2006, 11:41

Mam problem.. zart. Mam wrazenie o tak lepiej, ze przy calej genialnosci zalozen przy stwarzaniu wszystkiego bog jesli jest niedopatrzyl formy jednej istoty, nie udal mu sie czlowiek. Nie jest to frustrujace ale intrygujace --jacy jestesmy. OK sedno tematu.
Jestem ciekaw WAS /nas/, nie tego ile piw wypiliscie wczoraj,ile panienek mieliscie czy panow dzis i ile zle polknietych prezerwatyw/zart/, jakie mieliscie problemy innych ludzi na glowie i kogo nie lubicie. Chcialbym jesli mozecie, abyscie nie myslac kto pisal poprzednio i kto to bedzie czytal ,patrzac w ekran jak w lustro ''napisali siebie'', nie kim jestescie ale jacy- bez bolu obnazania sie jesli to mialoby przyprawiac was o dyskomfort.
Niedawno widzialem temat o sensie zycia, ktory zostal rozrzucony jak nawoz roztrzasarka i rozmyl sie jakby go nie bylo. Prosba jest nastepujaca --ROZPISZCIE SIE , nie jak mentorzy dajacy rady innym strzelajac slowem jak z ksiegi aforyzmow ale moze jak ci, ktorzy zdecyduja sie o sobie powiedziec jacy sa, kiedy zamykaja oczy po kolejnym dniu i przypominaja sobie dzionek ktory wlasnie mija a oni z nim.
Mozecie zarzucic tematowi i piszacemu lenistwo, bo w kazdym poscie widac jacy jestescie/jestesmy/ ale nie mam zdrowia do przegladania postow i wyszukiwaniu was spomiedzy utarczek i przepychanek slownych,,, jesli ktos powie cos szczerze to niech to bedzie i temat z lenistwa, warto bylo powiem.
Bron boze nie chodzi mi o gorzkie zale, opisy jak w ksiedze wnioskow i skarg do swiata i nie opis z zyciorysu/pamietajac ze nasze zycie to nie zyciorys , ono powstaje w brudnopisie/i to o taki wlasnie brudnopis chcialem was zaczepic. O mysli o sednie swojej osoby, o to czy nie starajac sie byc arakcyjnym pismiennie dla innych mozna sie obnazyc o nich nie myslac. Wciaz czytam ze tak naprwade to nie wiemy kto jest jaki bo w rzeczywistosci jestesmy inni poza tym forum, a tutaj moze naiwnie zobaczylbym obrazki opisowe pod tutulem JA
DOPISEK-Jesli chcesz napisac cos w stylu fun albo ''po kiego mam sie obnazac przed wami'',,, to wypnij sie na ten temat i nie pisz nic- zapraszajac do innych tematow, gdzie mozna brodzic w innych osobach,, unick .Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 15 mar 2006, 09:02 przez unick, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 mar 2006, 11:51

Jaki jestem ? jestem OKI ! do wspanialosci brakuje mi odpowiednich czasów i systemu , w tym musze kombinowac z czego zbyt dumny nie jestem , zas stresy z tym zwiazane przekładaja sie czasem an ludzi wokół , ale panuje jak mogę nad tym .
Nikt nie jesat idealny , zas idealny ktos by był nie do zniesienia .
Jestem taki jakim mnie widza ludzie z którymi pzrebywam i którzy mnie znają , zas Ci... mnie uwielbiaja (no troche przesadziłem , ale nie za bardzo ) o mojej wielkosci swiadczy chociazby to , iz mimo kilku kochanek wszystkie utrzymują ,ze mna kontakt i to bardzo dobry , zaś zona .... mimo , iz obecna jest (kochanka ) o 20 lat młodsza , dalej jest ze mną
jestem draniam , ale takim jakiego kobiety lubią <aniolek>
czyż nie jestem wspaniały <pijaki> <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 14 mar 2006, 12:04

unick pisze:Jesli chcesz napisac cos w stylu fun albo ''po kiego mam sie obnazac przed wami''


Nawet moglbym obstawiac kto by cos takiego napisal <aniolek> A co do tematu to nie mam czasu teraz :P
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 15 mar 2006, 20:30

Andrew pisze:jestem draniam , ale takim jakiego kobiety lubią


Bo Ty się Andrew babom dobrze umiesz podlizać <browar> !

<hahaha> <hahaha>
<hahaha>

Jaka jestem - ja nie wiem .... Myślę, że mnie Unick dosyć dobrze wyczułeś ;)
Ostatnio zmieniony 15 mar 2006, 20:35 przez jabłoń, łącznie zmieniany 1 raz.
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 15 mar 2006, 20:33

jabłoń pisze:Bo Ty się Andrew babom dobrze umiesz podlizać

Drań to ostatni, który się podlizuje kobietom. Ale mnie zawsze tacy faceci kręcili. <diabel>
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 16 mar 2006, 01:07

chodliwosc tematu - zadna . Przyczyna - oczywista . Nikt nie chce uslyszec zaraz od plujacych jadem "nie pochlebiaj sobie" , albo od "radodawcow" - uwierz w siebie :]
Wg zalozenia - nikogo nie oceniam oprocz siebie . Poki co (topic pewnie bede uzupelniac )
unick pisze:brodzic w innych osobach

brodze w innych , ale trudno mi zarzucac wine, po prostu zanurzyc sie w nich nie mozna. Nie brodze w zyciu za to - ale z uwagi na wyzszosc obowiazku nad pasja zatracam kolejnosc priorytetow paradksalnie . Tak czy siak jedno i drugie swiadczy o jakims tam rozwoju - zaczne sie martwic gdy stane w miejscu naprawde .
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 16 mar 2006, 06:33

A ja jestem popier******. Milo mi.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 mar 2006, 08:03

jabłoń pisze:Bo Ty się Andrew babom dobrze umiesz podlizać <browar> !


raczej bardziej chodzi o to ,iz jestem jakby pół kobioeta pół mezczyzną <aniolek> no i umiec trzeba słuchać <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
unick
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 17 lut 2006, 10:50
Skąd: ze srodka
Płeć:

Postautor: unick » 16 mar 2006, 09:09

jabłoń pisze:
Andrew pisze:jestem draniam , ale takim jakiego kobiety lubią


Bo Ty się Andrew babom dobrze umiesz podlizać <browar> !

<hahaha> <hahaha>
<hahaha>

Jaka jestem - ja nie wiem .... Myślę, że mnie Unick dosyć dobrze wyczułeś ;)



nic nie powiem jablko :> oj nic .... <aniolek>
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 16 mar 2006, 14:14

Ja? Jestem inny niż inni :]
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 16 mar 2006, 14:15

ForsakenXL pisze:Jestem inny niż inni :]

Jak każdy, Nic nowego nie odkryłeś. :]
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 16 mar 2006, 14:18

Olivia pisze:
ForsakenXL pisze:Jestem inny niż inni :]

Jak każdy, Nic nowego nie odkryłeś. :]

Ale ja jestem inny inaczej :]
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 16 mar 2006, 14:22

ForsakenXL pisze:Jestem inny niż inni

niebanalny powiedzialabym :*
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 16 mar 2006, 14:30

A mnie chyba nie ma :P no chyba że jestem..ale kto to wie..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 16 mar 2006, 14:33

Wstreciucha pisze:
ForsakenXL pisze:Jestem inny niż inni

niebanalny powiedzialabym :*

Oj przestań <przytul> <diabel>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Nibeneth
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 17 sty 2006, 12:34
Skąd: z bardzo daleka
Płeć:

Postautor: Nibeneth » 16 mar 2006, 14:44

Jaka ja jestem.. jetsem wrazliwa na ludzka krzywde, ale pomimo tego potrafie skrzywdzic, czasem calkiem swiadomie. Jestem naiwna, wierze w to, co ludzie mi mowia, ale, paradoksalnie, nie mam do nich zaufania. Niby jedno z drugim sie wyklucza ajednak nie.. Jestem placzkiem i malo sie smieje. Czasami tragizuje, ale z drugiej strony, nie potrafie sie niczym przejac tak do konca, tak zeby sie zalamac i juz. Zawsze mysle, ze i tak bedzie dobrze, do tej pory zawsze mi sie udawalo. Zmienna jestem, jak kazda baba. Jak mysle, ze mam racje, to nie odpuszcze. Wydaje mi sie, ze juz zatracilam zdolnosc generowania uczuc typu "milosc", ale to pewnie mi sie tylko zdaje. Czasem dwulicowa, czasem do rany przyloz. Srednio egoistyczna. Lubie komys sprawiac przyjemnosc. Cazsem sie lubie a czasem nie..
..czasami wolę być zupełnie sam,
niezdarnie tańczyć na granicy zła
i nawet stoczyć się na samo dno,
czasami wolę to,
niż czułość waszych obcych rąk..
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 16 mar 2006, 15:27

Ja? Wrazliwa( ale nie daje czesto po sobie tego poznac ), ambitna do przesady, obowiazkowa ale rownoczescie balaganiarska spoznialska, jak cos robie to do konca i porzadnie, cholernie uparta, czesto nie potrafie odpuscic :(, ciezko mi otwierac sie przed nowymi ludzmi, silna, ale czesto zdarza ma sie plakac, dumna i nie lubiaca przegrywac...

No i bardzo uczuciowa, za bardzo
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 16 mar 2006, 15:43

Yasmine pisze:obowiazkowa ale rownoczescie balaganiarska spoznialska

ja podobnie - ale jest pewna zaleznosc. Bo jesli chodzi o prace - profesjonalistka , jesli chodzi o zycie poza nia - to czasem trudno mi zapanowac nad wszystkim <aniolek> pekam po prostu
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 16 mar 2006, 18:59

Jestem ok.
Mam zawsze na wszystko mało czasu i zawsze się gdzieś spieszę. Jak nie mam co robić to nudze się jak nie wiem. A potem zwala mi sie na głowę cała masa rzeczy "na wczoraj"
Bardzo łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, mam cała mase znajomych. Kiedyś miałem problem z kobietami, jednak dzisiaj nie mam żadnych, one mnie uwielbiają ;)
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 16 mar 2006, 19:11

Jaka jestem? Trudne pytanie. Chyba jestem typem osoby o ktorych sie mowi ze ma serce na dloni. Co nie znaczy ze nie potrafie byc wredna i chamska kiedy ktos sobie na to zasluzy. Lubie ludzi, lubie pomagac tym na ktorych mi w jakis sposob zalezy. Chyba brakuje mi troche takich "kobiecych gierek" jesli chodzi o kontakty z facetami, po prostu nie potrafie manipulowac innymi. Czy to zle czy dobrze - nie wiem. Staram sie byc szczera. Moja troska o kogos potrafi byc denerwujaca, zachowuje sie wtedy jak matka Polka :D . Zdarza sie ze "wgrywam" sobie czasami niepotrzebnie roznego rodzaju "filmy", staram sie jednak z tym przystopowac ;) Od czasu do czasu lubie imprezki zakrapiane piwem, winem a najbardziej wodeczka <aniolek>
Ogolnie wydaje mi sie ze jestem osoba ktora daje sie lubic.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 16 mar 2006, 20:18

Jaki jestem? A bo ja wiem ;) Trochę niespójny.
Otwarty na świat, ale zamknięty na ograniczonych idiotów.
Dość zalatany, choć dla mojej kobiety czas znajdę zawsze.
Ambitny lecz leniwy.
Bywam wrażliwym censored ;) z akcentem na "wrażliwym". W zależności od tego z kim mam doczynienia.
Potrafię iść na kompromis, choć nie lubię jak coś nie idzie po mojej myśli.
Opanowany i spokojny, ale zdarzają się sytuacje, gdy jest zupełnie odwrotnie.
Szanuję ludzi, którzy na to zasługują. Nikogo więcej.
Uśmiechnięty, optymistycznie nastawiony do życia - wygłupiać się również lubię.

Dziwny temat ;)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 mar 2006, 21:38

A jaka ja jestem? <aniolek>
Całości nie napisze bo nie wiem no. :/
Moge zaczac jak zawsze. Nas jest dwie. Zawsze były dwie i kazda sie zmienia jak to osoba. Czasem ze soba nie gramy i wtedy jest nieciekawie. Raz jedna dominuje raz druga. I kazdej mam powoli dosc :/
Jedna była ociekajaca emocjami potem byla wyprana z emocji [jaka poznaliscie] i to do prszesady.
Tak moja podstaowa cecha wrodzona - jestem skrajna.
Znacie mnie to głównie od tej strony niemiłej. Wiec biorac moje wyobrazenie zmieńcie je o 180 stopni i poznacie druga mnie ;P
Ciepła, wazliwa, uczuciowa, domatorka, pragnaca domu stabilizacji i spokoju, chcaca żyć szczesliwie z ukochana osoba, rodzic dzieci i je wychowyac, a potem starzec sie godnie z usmiechem na ustach.
A do druga co znacie to niemiła, chamska, agesywna, pyskata, wkurzajaca, irytujaca, "srajaca wyzej niz dupe ma" i takie tam kwiatki. :]
Infatylna bywam jako pierwsza, dojrzalsza jako druga. W realu pierwsza, na forum druga. Itd.
Czasem sie zbiegamy czasem rozmijamy. Czasem jedna przez druga przebłysnie, ale to w siumie dopiero teraz sie zaczyna.
A takbardziej zeby mnie przynudzać to jestem cholernie zkatalogowana. Wszystko musi byc jak w planie u mnie a jak cos mi sie tam rypnie wpadam w <wsciekly> . Szybko wpadam w gniew i zlosc zwlaszcza jesli chodzi o osoby bliskie [dla nich jestem najgorsza], bo od nich najwiecej wymagam.
Kiedys kochliwa ponad miare beksa, teraz bardziej nieufna maruda. Chcaca cos osiagnac, ale do tego trzeba z łóżka wstac :/
Pare rzeczy przezylysmy to sie dzielimy i radzimy tutaj choc i zbyt arogancko bywa.
A i egoistka [wg mojego coraz mniej].
A poza tym wszystkim zupełnie przecietna osoba, lubioaca sie posmiac, pogadac, piwa napic i wcale nie gadajaca za sensownie i madrze ;P

[ Dodano: 2006-03-16, 21:38 ]
A i jakby co to moge jeszcze cos dopisac :D
unick
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 17 lut 2006, 10:50
Skąd: ze srodka
Płeć:

Postautor: unick » 17 mar 2006, 09:47

Ja, nie atakuje nigdy pierwszy, obserwuje, nie patrze ale staram sie zauwazac,nie slucham tylko ale slysze, forum to nie manifestowanie swojej osoby to tez obserwacja, kazdy temat to swiadome wlozenie kija w mrowisko a czasem w gowno, zauwazylem ze wole pogadac z morderca niz z jego spowiednikiem, biore niekiedy udzial w mniejszym lub wiekszym gownianym przedsiewzieciu ale sie z tym nie godze i buntuje <diabel> , spodnie z dupy zedre zeby dac przyjacielowi choc nie wiem co to slowo oznacza tak naprawde,a z wroga zerwe jego gacie i sam wezme, nie wypominam nigdy ale pamietam do konca zycia i w najmniej spodziewanym momencie karze. Kocham jak jezdziec-- bez glowy, potem dotykam konsekwencji. Nie znosze bylejakosci we wszystkim choc wiem ze prowizorka trzyma sie najlepiej. Lubie slowo i dlatego lepiej juz koncze...bede sie dopisywal jak sie poznam jeszcze bardziej...
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 17 mar 2006, 17:09

mariusz pisze:
Mam zawsze na wszystko mało czasu i zawsze się gdzieś spieszę

Zupełnie jak ja.
Poza tym nie daję się łatwo poznać, nie otwieram się zbyt szybko. Dużo rzeczy sprawia, że boję się otworzyć. Muszę nabrać zaufania, ale ono... nigdy nie jest bezgraniczne.
Obserwatorka.
Czasem skrywam uczucia.
Mało osób zna mnie naprawdę.

To tak od tej smutnej strony.

Nie jestem jednak totalnie zamkniętą w sobie melancholiczką ;) Śmiać się potrafię. Czasem wręcz popadam w szaleństwo.
Nie wiem, czy jest sens pisać cokolwiek więcej.... Nie bardzo lubię mówić o sobie.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 17 mar 2006, 17:12

Czego bym tu nie napisała, jaka jestem, wizerunek stworzony na forum, zupełnie bezwiednie, nie pozwoli Wam uwierzyć. Więc mogę tylko napisać, że to jaka jestem naprawdę, wiedzą tylko ci, którzy znają mnie osobiście. I też nie wszyscy. ;)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 17 mar 2006, 17:39

a ja mam w niektorych sprawach "zacofane" poglądy...
np seks przed 18 rokiem zycia. Wiem, ze to indywidualna sprawa... ale w liceum temat seksu dla mnie nie istnial. po prostu o tym nie myslalam....

obiektywnie rzecz biorac, to jestem dziwna, i przez cale zycie spotkalam tylko 1 takiego samego dziwaka jak ja, w ktorym sie zakochalam na maxa i z ktorym chce byc do konca swiata, mimo, ze czasami odwala nam obojgu i dasamy sie nawzajem.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 17 mar 2006, 18:33

ptaszek pisze:Poza tym nie daję się łatwo poznać, nie otwieram się zbyt szybko. Dużo rzeczy sprawia, że boję się otworzyć. Muszę nabrać zaufania, ale ono... nigdy nie jest bezgraniczne.
Obserwatorka.
Czasem skrywam uczucia.
Mało osób zna mnie naprawdę.

Ptaszek widze, ze podobne jestesmy :).
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 17 mar 2006, 19:31

No jedyne, co jest jak w życiu to to, że wszystkim się za bardzo przejmuję i szybko się denerwuję.
W życiu często płaczę, często się wzruszam, coraz rzadziej śmieję. Tyle.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 17 mar 2006, 22:08

Olivia pisze:W życiu często płaczę, często się wzruszam

Ty? Nie wierze...
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 17 mar 2006, 22:20

tanebo pisze:Ty? Nie wierze...

A ja wręcz przeciwnie 8) Tak zakładałam.

I czemu tak nie wierzysz? Bo przy tym wszystkim potrafi jasno wyrazić swoje zdanie? :) No patrz, da się. Jaja :D
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 396 gości