Kącik kibica

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Tyrese
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 15 lut 2006, 19:18
Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć:

Postautor: Tyrese » 25 cze 2006, 09:26

Czytałem o tym wczoraj. Ale mam wątpliwości czy Listkiewicz zwolni Janasa i przyjmie Beenhakkera, chyba że Listkiewicz poleciał by razem z Janasem...
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miś » 25 cze 2006, 11:10

W PZPN jest innna sprawa niz myslsiz Tyrese. Listkiewiscz sam nie ma nic do gadania.

http://mundial.wp.pl/kat,26721,wid,8364 ... 152840.805

To wyjasnia co jest w PZPN. Miejmy nadzieje, ze nasz rzad sie tym zajmie. Jezeli jest sytuacja ,ze Beenhakker zostaje trenerem ja jade na Euro 2008, nie bede musial sie wstydzic pilki noznej w koncu.
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."
Awatar użytkownika
makrox
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 08 kwie 2006, 00:31
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: makrox » 25 cze 2006, 11:44

Mam nadzieje że przejmie naszą Repre... może wreszcie da naszym takiego kopa w dupsko że zaczną biegać za piłka a nie za kasą.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 25 cze 2006, 14:09

Wczoraj sedzia meczu Argentyny z Mexykiem okradł mnie na 150zł. Póki co z sędziowaniem są takie same szopki co w Korei. Eh Fifa nie wyciągneła wniosków z poprzedniego mundialu i pozostało wybieranie sędziow nie na podstawie jakości a pochodzenia w ramach politycznej poprawności i tolerancji. censored mnie juz to wszystko.
Awatar użytkownika
makrox
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 08 kwie 2006, 00:31
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: makrox » 25 cze 2006, 14:33

najwiekszy popis to dał narazie Graham Poll... <hahaha> <hahaha> Simunic to chyba pierwszy w Histori mundialów zawodnik który wypadł z boiska po 3 żółtych kartkach <hahaha>
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 26 cze 2006, 10:30

makrox pisze:najwiekszy popis to dał narazie Graham Poll... Simunic to chyba pierwszy w Histori mundialów zawodnik który wypadł z boiska po 3 żółtych kartkach

Tak? To co powiesz o sedziowaniu meczu Holandia - Portugalia przez Bułgara Ivanova?

Graham Paul sędziuje po angielsku. Tam gra sie twardo. Brdzo twardo, a sedziowie na to pozwalają. Tego sie mozna było spoedziewać po jego sedizowaniu.

Ale faktycznie, gubią sie sędziowie. I ja sobie tak myślę, że sedziuję głupią B klasę i tam wymagają ode mnie żebym sędiziował dobrze jak Collina, a na takich mistrzostwach świata, niby najlepsi sędziowie takie potworki robią. <hahaha>
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 cze 2006, 10:34

robinho pisze:Tak? To co powiesz o sedziowaniu meczu Holandia - Portugalia przez Bułgara Ivanova?


ja moge powiedzieć, że Costinha i Boulahruz (tak to się pisze? :P ) dostali słusznie, natomiast Deco i van Bronckhorst nie. Słusznie tez, że nie dał czerownej Figo, bo na powtórce było widać, że tam żadnego uderzenai nie było, raczej nastraszenie. Natomiast Mielcarski jest kompletnym idiotą, bo podniecał się, że faul za który Deco dostał pierwszą żółtą był od razu na czerwoną. Większej bzdury dawno nie słyszałem.
soul of a woman was created below
alekz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 153
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: alekz » 26 cze 2006, 10:37

Tak? To co powiesz o sedziowaniu meczu Holandia - Portugalia przez Bułgara Ivanova?


Ivanon rzeczywiscie dał popis :) Z każdej drużyny wywaliłbym minimum po 3 zawodników. Dziwilo mnie to, że trenerzy ani troche nie starali sie uspokoic sytuacji na boisku.
Mecz ogólnie był nudny...Najlepsze w nim było 5 minut kiedy roiły się brzydkie faule a Szpaku budował atmosferkę napięcia podniecając się tym, że sędzia zgubił czerwoną kartkę której nie zgubi :P
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 cze 2006, 10:38

alekz pisze:Mecz ogólnie był nudny..


Pierwsza połowa była całkiem niezła. Jakby druga była taka sama, to bym powiedział, że mecz był świetny.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
makrox
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 08 kwie 2006, 00:31
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: makrox » 26 cze 2006, 10:39

Tak? To co powiesz o sedziowaniu meczu Holandia - Portugalia przez Bułgara Ivanova?


zauważ że kiedy pisałem tamten post to nie mogłem jesczez wiedzieć jak bedzie sedziował Ivanow <browar> w ogole poziom sedziowania na tych mistrzostwach dotyka momentami dna...

ech szkoda mi Holendrów :( mieli młody i bardzo ambitny zespół i walczyli do ostatniej minuty... ale historia jak widać lubi sie powtarzać :P

Natomiast Mielcarski jest kompletnym idiotą

wole już jego niż Szpakowskiego który przekręca co drugie nazwisko albo w ogole myli piłkarzy... i tak najlepiej komentuje Iwański i Borek
alekz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 153
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: alekz » 26 cze 2006, 10:41

Być może dla niektórych wydawał się interesujący. Ale kiedy gra Holandia to oczekuje czegoś więcej. W tym akurat meczu się nie doczekałem - na całych mistrzostwach zreszta Holendrzy nic nie pokazali.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 cze 2006, 10:43

makrox pisze:ech szkoda mi Holendrów mieli młody i bardzo ambitny zespół i walczyli do ostatniej minuty...


A mi nie szkoda. Ich samolubność przekracza wszystkie przyjęte normy. Przy Robbenie i van Persiem wysiadają i Figo i C.Ronaldo i w ogóle wszystko co widziałem do tej pory. Jak ktoś zapomina, że piłka to jest gra zespołowa, a równocześnie do Maradony mu trochę brakuje, to gwoli spraiwedliwości jego drużyna powinna odpaść. I dobrze, że tak się stało.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 26 cze 2006, 10:45

alekz pisze:Szpaku budował atmosferkę napięcia podniecając się tym, że sędzia zgubił czerwoną kartkę której nie zgubi
Tak to było fatalne <hahaha>
A mecz mi wcale się nie podobał. To nie była gra tylko jakaś wielka burda :/
Obrazek
Awatar użytkownika
makrox
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 08 kwie 2006, 00:31
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: makrox » 26 cze 2006, 10:46

moze i tak...wydaje mi sie ze to bedzie odbra druzyna ale na kolejne mistrzostwa lub na ME... zdążą dojrzeć piłkarsko.
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 26 cze 2006, 11:33

Sir Charles pisze:Natomiast Mielcarski jest kompletnym idiotą

Potweirdzam! Moi znajomi którzy znają go osobiście też tak mówią. <hahaha>
makrox pisze:zauważ że kiedy pisałem tamten post to nie mogłem jesczez wiedzieć jak bedzie sedziował Ivanow
wiem, i wiedziałem o tym wtedy kedy to pisałem
Sir Charles pisze:gwoli spraiwedliwości
jakaś nowa koncepcja sprawiedliwości. Taka trochę socjalistyczna, bym powiedział. Bo samolub odpada, a kolektywy górą. <hahaha>
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.






FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 26 cze 2006, 13:38

Sir Charles pisze:Słusznie tez, że nie dał czerownej Figo, bo na powtórce było widać, że tam żadnego uderzenai nie było, raczej nastraszenie.

Było uderzenie czy tylko dotknięcie to nie ma znaczenia. To jest bardzo niesportowe zachowanie i powinien czerwoną kartkę za to dostać.
Natomiast wyciąganie 3 żółtych kartek [kiedy szpaku zaczał się podniecać, że sędzia czerwoną kartkę zgubił :P] było poniżej krytyki. Jedna czerwona, druga jesli by było trzeba - i od razu by wszyscy wygrzecznieli.

Mecz był niezły, pomijając druga połowę. Nie znoszę takiego chamstwa na boisku. :/
Ale czemu wygrała Protugalia <zalamka>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 cze 2006, 13:54

megane pisze:Było uderzenie czy tylko dotknięcie to nie ma znaczenia. To jest bardzo niesportowe zachowanie i powinien czerwoną kartkę za to dostać.


To jest trochę niesportowe zachowanie i słusznie dostał żółtą ;)

A jak byś zaklasyfikowała rzucenie van Bommela o ziemię osobą Deco? :>

[ Dodano: 2006-06-26, 13:56 ]
megane pisze:Nie znoszę takiego chamstwa na boisku.

A ja lubię. Jakieś urozmaicenie w grze jest :D

megane pisze:Ale czemu wygrała Protugalia

Bo są zajebiści <aniolek>
soul of a woman was created below
Tyrese
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 15 lut 2006, 19:18
Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć:

Postautor: Tyrese » 26 cze 2006, 14:07

Ja jednak wolę Holandie i żałuje że nie wygrali. A co do meczu to okropny. Za dużo chamstwa za mało ładnej gry. Jak chce pooglądać bójki to przerzucam na boks.
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 26 cze 2006, 14:21

Sir Charles pisze:To jest trochę niesportowe zachowanie i słusznie dostał żółtą

Trochę? No sorry, ale nie moim zdaniem :].

Sir Charles pisze:A jak byś zaklasyfikowała rzucenie van Bommela o ziemię osobą Deco?

"Rzut o ziemię osobą Deco" ? chodzi Ci o to, kiedy Deco został popchnięty, i było to zamiesznaie, że portugalczycy łamiąc elementarną zasadę fair play nie oddali piłki, kiedy holendrzy wybili ją za linię, żeby udzielic pomocy... ee, nie pamiętam komu. ?
To też zachowanie bardzo niesportowe. Wiesz, to że byłam za Holnadią to nie znaczy, że nie patrzę obiektywnie na to, co widzę :D

Jestem stanowczo na nie jeśli chodzi o takie zachowania w sporcie. Każdym. Sport jest piękny tylko wtedy :]

Swoją drogą Van Der Saar rządzi, niesamowity jest. A to już jego trzeci mundial przecież.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 26 cze 2006, 14:42

megane pisze:że portugalczycy łamiąc elementarną zasadę fair play nie oddali piłki, kiedy holendrzy wybili ją za linię, żeby udzielic pomocy
ja bym też tej piłki nie oddał kiedy by drużyna przegrywała a przeciwnicy sie co chwila przewracali żeby czas uciekał, pieprzyc takie fair play, oddanie piłki nie jest konieczne, a ten faul Deco to było celowe i złośliwe wejście w nogi za nieoddanie piłki i choc Mielcarski często chrzani głupoty to tutaj sie z nim zgadzam że czerwona kartka naleażała sie latynosowi
Tak w ogóle to katastrofalny błąd popełnili sędziowie techniczni przedłużając mecz o śmieszne 6 minut podczas gdy należało prędzej o 16...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 cze 2006, 14:52

megane pisze:"Rzut o ziemię osobą Deco" ? chodzi Ci o to, kiedy Deco został popchnięty, i było to zamiesznaie, że portugalczycy łamiąc elementarną zasadę fair play nie oddali piłki, kiedy holendrzy wybili ją za linię, żeby udzielic pomocy... ee, nie pamiętam komu. ?


Nie, nie, nie chodzi mi o tą wielką rozróbę, tylko wtedy co Deco schował piłkę za sobą van Bommel chcąc mu ją wyrwać powalił go prawie jak judoka :P

I zgadzam się z Tanebo - żeby mówić o fair play to trzeba najpierw się nie pokładać przez półtorej minuty przy każdym najmniejszym popchnięciu.
soul of a woman was created below
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 26 cze 2006, 15:17

nie pamiętam tej sytuacji, więc się nie wypowiadam :D

A tu tez się zgadzam, symulowanie to cfaniactwo, ale przynajmniej nie powoduje u nikogo zagrożenia dla zdrowia :].
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 cze 2006, 15:24

megane pisze:nie pamiętam tej sytuacji, więc się nie wypowiadam


No jak to :) - wtedy co deco dostał drugą żółtą. A van Bommel też powinien dostać drugą żółtą. To by wtedy pięć czerwonych było :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 26 cze 2006, 16:51

Ja pamiętam, nieźle nim pyrgnął :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 26 cze 2006, 19:32

My mamy obrone Częstochowy, Włosi catenaccio.

[ Dodano: 2006-06-26, 19:37 ]
I jednoego i drugiego nie da sie oglądać.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 cze 2006, 23:43

To nie wina Włochów, że sędzia podyktował karnego z koziej dupy. Idiota. <wsciekly>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 26 cze 2006, 23:55

Włosi grają potwornie nudny futbol, a tego karnego to wielu sedziow by nie podyktowało. Włoch po prostu sie przewrócił o lezacego Australijczyka i tyle. To nie był faul. Sfarcili Włosi potwornie.
A dotychczasowe mecze 1/8 finału to po prostu żenada i tyle. Jedynie mecz Holendrów byl niezły. Włosi i Anglicy grają póki co beznadziejnie i mogą sie cieszyć że trafili na słabych przeciwników po wyjściu z grupy, a dzisiejszy mecz Ukraińców i Szwajcarów to była nuda.
Niech ktoś wkońcu wpieprzy tym makaronom bo nie zamierzam ich oglądać do samego finału...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 cze 2006, 23:57

tanebo pisze: tego karnego to wielu sedziow by nie podyktowało. Włoch po prostu sie przewrócił o lezacego Australijczyka i tyle. To nie był faul. Sfarcili Włosi potwornie.
No a co ja napisałem. Idiota to było o arbitrze, nie o Tobie :P
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 26 cze 2006, 23:57

Sir Charles pisze:No a co ja napisałem. Idiota to było o arbitrze, nie o Tobie
wiem
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 27 cze 2006, 00:07

A ja się cieszę, że wygrała Ukraina. Tak po sąsiedzku i po słowiańsku. ;)
Tylko gdzie ta nasza lolli? Pewnie już świętuje... <browar>
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 411 gości