Bezpieczny seks trzynastolatek

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Bezpieczny seks trzynastolatek

Postautor: miś » 29 sie 2006, 20:51

„Wczoraj w Szkocji wybuchła dysputa na temat podawania dziewczynkom, nawet 13 – letnim, implantów hormonalnych. Cały proceder prowadziły państwowe „Centra Planowania Rodziny”. Takich zabiegów wykonuje się ponad sto rocznie. Dziecięca antykoncepcja lansowana jest pod pozorem unikania wczesnych, niechcianych ciąży. Najgłośniejszy głos krytyki dał się słyszeć ze strony Konferencji Biskupów Szkocji.
Identyczna sprawa wybuchła na początku roku w Wielkiej Brytanii. Teraz dołączyła do niej Szkocja. Kraje takie jak Stany Zjednoczone, Francja czy Holandia oferują kobietom hormonalne implanty, jednak wyspiarze posunęli się aż do aplikowania tego specyfiku małym dziewczynkom.

Co to jest implant hormonalny?

W kilku słowach, są to 3-centymetrowe pręciki z syntetycznym progesteronem, które po wszczepieniu pod skórę na przedramieniu działają antykoncepcyjnie przez 4 lata. Zawarty w nich progesteron dociera do krwioobiegu, a następnie do dróg rodnych, gdzie zagęszcza śluz szyjki macicy, tworząc barierę dla plemników. W Polsce nie cieszą się dużą popularnością ze względu na wysoka cenę, jednak istnieje możliwość zamówienia ich w aptece po okazaniu recepty. Sprowadzane są z zagranicy.

Quo vadis Szkocjo?

Aż strach pomyśleć, że ten kiedyś na wskroś katolicki kraj, dzisiaj dopuścił się promowania gorszących zabiegów na dzieciach. Konferencja Biskupów Szkocji ustami swojego rzecznika, Petera Kearneya, słusznie zauważyła, że „Istniejące badania wskazują na to, że tego typu implanty zwiększają chęć eksperymentowania (seksualnego – dop. Redakcji) i ryzykownych zachowań. Kerney dodał również, że metody te „Zwiększają również prawdopodobieństwo infekcji chorób wenerycznych". Oto sedno problemu. Wczepiając młodej dziewczynie, tudzież dziewczynce, implant hormonalny, mówi się jej wprost lub do jej podświadomości: „Jesteś bezpieczna. Teraz możesz robić to bez obawy. Jedyny problem został usunięty i zapaliło się dla ciebie zielone światło” Oczywiście efektem rozpowszechniania antykoncepcji wśród nieletnich
jest wzrost wczesnych inicjacji seksualnych, a co za tym idzie plaga niechcianych ciąży. Ten pozorny paradoks potwierdzają solidne badania naukowe i zwykła logika. Co ciekawe, wszywanie 13 – latkom hormonalnych implantów koliduje z prawem szkockim, które wyraźnie określa wiek przyzwolenia na seks dopiero od 16 roku życia.

Co jeszcze musi się stać, aby Europa obudziła się i dawała swoim dzieciom i młodzieńcom normalne dzieciństwo, nie zatrute obscenom, seksem i bardzo modnym uświadamianiem?[quote/]

Dla mnie to jest troche "chore". Propagowanie sexu w takim wieku. Przeciez to pedofilia. Co o tym myslicie?[/quote]
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 29 sie 2006, 20:57

Nie chce mi sie tutaj nad niczym rozwodzić. Europa Zachodnia gnije coraz bardziej, a to jest tlyko kolejny na to dowód. Tyle.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 29 sie 2006, 20:58

Dla mnie seks w wieku trzynastu lat to po prostu zwykła patologia i niech sobie inni idą z duchem czasów- dla mnie to jest po prostu chore.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 29 sie 2006, 21:00

tanebo pisze:Europa Zachodnia gnije coraz bardziej, a to jest tlyko kolejny na to dowód


nic więcej nie mam do dodania. Ryba psuje się od głowy, w tym przypadku już dawno truchłem stał się moralny kręgosłup <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 29 sie 2006, 21:04

miś pisze:nie zatrute obscenom, seksem i bardzo modnym uświadamianiem?

a co jest złego w uswiadamianiu ??
miś pisze:Propagowanie sexu w takim wieku. Przeciez to pedofilia

z rówieśnikiem nie jest to pedofilia

Nie podoba mi sie szprycowanie tak młodych dziewczyn hormonami, to zbyt inwazyjne w ich układ hormonalny
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 sie 2006, 22:56

miś pisze:Przeciez to pedofilia.
Zajrzyj wpierw do slownika <chory>

Nie podoba mi sie taki eingerowanie zupelnie. Za mlode na hormony, w znaczej wiekszosci i na sex zapewne. Za wczesnie. Mga sie rpzeciez gumkami zabezpieczacw tym wieku :]
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 03 wrz 2006, 00:04

A mi się to podoba. Swego rodzaju czasowa sterylizacja dla wszystkich. Wyjmować powinni po podpisaniu oświadczenia woli przez juz dorosłą osobę, że wie co to jest płodność i umie ją kontrolować.

Gnicie? Ostatnia przeszkoda? Sorry, ale jeżeli jakieś dzieciaki się nie pitolą TYLKO DLATEGO, że się boją ciąży, to co za różnica?

Aplikujemy to na nasz grunt i problem aborcji niemalże rozwiązany :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 03 wrz 2006, 00:41

miś pisze:Ten pozorny paradoks potwierdzają solidne badania naukowe i zwykła logika.

bardzo pokrętna ta logika.

miś pisze:Propagowanie sexu w takim wieku.

propagowanie? czy wpadli by na pomysł takiego zapobiegania ciąży, gdyby dzieciaki w tym wieku nie uprawiały seksu? gdyby niechcianych ciąży w tak młodym wieku nie było? nie sądzę.
a to się DZIEJE i skoro się DZIEJE, to trzeba zapobiegać!
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 03 wrz 2006, 00:48

Sir Charles pisze:Sorry, ale jeżeli jakieś dzieciaki się nie pitolą TYLKO DLATEGO, że się boją ciąży, to co za różnica?
Jak to co to za różnica? Nie ważny powód dla którego sie nie pitolą, ważne że sie nie pitolą. W tym wieku dzieci powinni sie bawić piłką na boisku a nie pieprzyć. A teraz dziewczynki którym jeszcze cycki nie zaczeły dobrze rosnąć będą namawiane do bezpiecznego ruchania sie bez żadnych zabezpieczeń. Zgnilizna moralna i tyle.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 03 wrz 2006, 00:53

tanebo pisze:W tym wieku dzieci powinni sie bawić piłką na boisku a nie pieprzyć.
A niech się pieprzą, co mnie to obchodzi. Jak rodzice czy w ostateczności jakaś inna instytucja typu szkoła nie powkładała im do głów czego wyrazem jest stosunek seksualny w klasycznym przypadku (miłości, fascynacji, oddania, zjednoczenia... itp), to mam to gdzieś. Byleby dzieci z tego nie było ani jakichś syfów.

tanebo pisze: A teraz dziewczynki którym jeszcze cycki nie zaczeły dobrze rosnąć będą namawiane do bezpiecznego ruchania sie bez żadnych zabezpieczeń.

Mylisz chronologię. Nikt ich nie namawia. To jest skutek, propozycja rozwiązanie realnego problemu, a nie impuls do zachowania czy niezachowania się w dany sposób.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 wrz 2006, 02:52

To oznacza ni mniej ni wiecej, ze oswaja sie nas z mysla ze 13letnia dziewczyna moze byc gotowa na seks. A skoro moze byc gotowa na seks... to nastepnym krokiem jest obnizenie wieku z lat 15 do 13. Przeciez 13 lat to 1 klasa gimnazjum. Ciekawe kiedy to przejdzie na 12latki... to juz podstawowka.
Fizjologicznie dziewczyny sa gotowe przeciez juz od 10-11 lat. Niegdys w tym wieku wlasnie rodzily dzieci. Tylko ze od tego czasu sie troche rozwinelismy i ludzie zyja dluzej niz 20kilka lat wiec maja sporo czasu na rodzenie dzieci, a co za tym idzie inicjacje seksualna przechodzili znacznie pozniej. Teraz znow coraz wczesniej. Jaka ladna petla.

Jest to conajmniej zastanawiajace. Moze to jest spowodowane wszechobecnoscia seksu. Zwlaszcza w reklamie i wspolczesnej muzyce dla nastolatek. Chodzi mi o uklady taneczne i w ogóle wyglad wokalistek. Ale zapewne tez upadkiem znaczenia rodziny no i postepujacym zamienianiem dawnych wartosci na nowe - postepowe i wszechtolerancyjne.

Charlie, mam nadzieje ze swojego posta pisales zartobliwie a nie na serio <boje_sie>
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 03 wrz 2006, 02:56

Maverick pisze:Charlie, mam nadzieje ze swojego posta pisales zartobliwie a nie na serio

Czemu nie na serio?

Ja uwazam, ze Charlie ma 100% racji, szczegolnie z tym sie zgadzam:
Sir Charles pisze:To jest skutek, propozycja rozwiązanie realnego problemu, a nie impuls do zachowania czy niezachowania się w dany sposób.


To JUZ sie dzieje, albo bedziemy starali sie to kontrolowac albo podziemie aborcyjne bedzie kwitlo w nieskonczonosc. Jak mozna nic nie robic z tym wykrecajac sie "zasadami moralnymi"? To dopiero niemoralne...
Zyjemy w czsach, gdzie trzeba wybrac mniejsza zlo... czasem. ;]
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 wrz 2006, 07:46

Mialem na mysli to:
Wyjmować powinni po podpisaniu oświadczenia woli przez juz dorosłą osobę, że wie co to jest płodność i umie ją kontrolować
To zamach na wolnosc.

A co do aborcji... nie dziwie sie ze kwitnie. Kara jest zdecydowanie zbyt niska.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 03 wrz 2006, 09:23

Zalegalizować aborcje i po problemie...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 wrz 2006, 09:40

Dobra, dyskusja o aborcji jest TUTAJ
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 03 wrz 2006, 18:51

Maverick pisze: to nastepnym krokiem jest obnizenie wieku z lat 15 do 13.

Kiedy ta granica była tworzona, to 15-latki były właśnie mniej wiecej na poziomie rozwoju psychofizycznego dzisiejszych 13-latek. To takie znane zjawisko czegoś, co można nazwać deflacją wieku w stosunku do dojrzałości :)

Maverick pisze:Jest to conajmniej zastanawiajace. Moze to jest spowodowane wszechobecnoscia seksu. Zwlaszcza w reklamie i wspolczesnej muzyce dla nastolatek. Chodzi mi o uklady taneczne i w ogóle wyglad wokalistek. Ale zapewne tez upadkiem znaczenia rodziny no i postepujacym zamienianiem dawnych wartosci na nowe - postepowe i wszechtolerancyjne.
Ale my omawiamy przyczyny czy chcemy oceniać konkretny pomysł? Ja właśnie prezentuję wobec bezpiecznego seksu obcych mi trzynastolatków postawę w najwyższym mozliwym stopniu tolerancyjną - mam to dokładnie w dupie.

Maverick pisze:To zamach na wolnosc.

Jak napisałe Megane. Skoro jesteś zdecydowanym i bezwzględnym przeciwnikiem aborcji, to nawet jako liberał powinieneś przyznać, że życie jest wartością ważniejszą od wolności. :>

O wolności można mówić jak ktoś jest przynajmniej w miarę dorosły. Bo Twoich dywagacji to nie rozumiem. Trzynastolatki pieprzyć się nie powinny, bo to złe, ale możliwość płodzenia przez nie przy tym dzieci jest dla Ciebie wartością?

[ Dodano: 2006-09-03, 18:52 ]
PS - ten post był całkowicie na serio.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 wrz 2006, 20:28

Sir Charles a czy bierzesz w tym wszystkim pod uwage wpływ hormonów na organizm takiej dziewczynki. Ja w tym wieku nie chciała bym czegos takiego
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 03 wrz 2006, 20:32

No nie biorę pod uwagę hormonów, bo nie mam o tym bladego pojęcia. Rozprawiam o kontekście utylitarno-moralnym :P
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 wrz 2006, 20:54

Sir Charles pisze:to nawet jako liberał powinieneś przyznać, że życie jest wartością ważniejszą od wolności
To zalezy dla kogo. Ogolnie mozna uznac ze sa to wartosci jednakowo wazne.
Sir Charles pisze:PS - ten post był całkowicie na serio.
Czyli na serio bys zmusil kazda 13latke do wszczepu antykoncepcyjnego? Przez 5 lat az do ukonczenia 18 roku zycia? Charlie... nie wierze ze myslisz o tym na serio, bo albo robisz sobie jaja albo zle Cie ocenilem i nie jestes taki inteligentny :)
Sir Charles pisze:Ja właśnie prezentuję wobec bezpiecznego seksu obcych mi trzynastolatków postawę w najwyższym mozliwym stopniu tolerancyjną - mam to dokładnie w dupie.
Ja tez. Zwlaszcza ze to nei w Polsce. Ciekawe kiedy to zjawisko podchwyci partia pedofili z holandii domagajaca sie obnizenia wieku do 12 czy 13 lat - niepamietam dokladnie. Bo tym to sie skonczy. Ale zasadniczo to... jezeli rodzice tym 13latkom na to pozwalaja to maja do tego prawo. Sa wolnymi ludzmi. Pisze tylko ze boje sie ze to spowoduje dyskusje nad obnizeniem granicy wieku. Pomijajac juz kwestie tego, ze uwazam ze takie dizewczynki maja beznadziejnych rodzicow.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 wrz 2006, 21:05

Maverick pisze:Pisze tylko ze boje sie ze to spowoduje dyskusje nad obnizeniem granicy wieku
Juz od ładnych paru lat powinna byc obnizona :]
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 03 wrz 2006, 21:13

moon pisze:Juz od ładnych paru lat powinna byc obnizona


nikt rozsądny nie poprze takiego idiotyzmu :] :>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 wrz 2006, 21:15

TedBundy pisze:nikt rozsądny nie poprze takiego idiotyzmu :] :>
No pewnie :] Wszyscy rozsadni w nasyzm pieknym kraju Kaczorow tez nie wybrali <hahaha>

[ Dodano: 2006-09-03, 21:15 ]
Ja tam wierze ze juz wszystko sie moze zdarzyc :]
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 03 wrz 2006, 21:38

TedBundy pisze:
moon pisze:Juz od ładnych paru lat powinna byc obnizona


nikt rozsądny nie poprze takiego idiotyzmu :] :>
Dziwisz sie Ted ze moon to popiera? wkońcu w tym wieku miała swoją inicjacje...

[ Dodano: 2006-09-03, 21:40 ]
:]
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 03 wrz 2006, 21:53

Maverick pisze:To zalezy dla kogo. Ogolnie mozna uznac ze sa to wartosci jednakowo wazne.

Czyli problem aborcji nie powinien być dla Ciebie oczywisty. Prawo wyboru matki wobec prawa do życia dziecka <hahaha>

Maverick pisze:Czyli na serio bys zmusil kazda 13latke do wszczepu antykoncepcyjnego? Przez 5 lat az do ukonczenia 18 roku zycia? Charlie... nie wierze ze myslisz o tym na serio, bo albo robisz sobie jaja albo zle Cie ocenilem i nie jestes taki inteligentny

No :) Ja też myślę, że nie jestem taki inteligentny. A najbardziej brak mojej inteligencji przejawia się w tym, że nie mam najmniejszego zamiaru pozować na większą ilość posiadanej inteligencji niż ma to miejsce w rzeczywistości. W skrócie - jestem głupi <aniolek> I jako głupi bym zmusił. Bo uważam, że - choć to prawie niemożliwe - taka 13-latka jest głupsza nawet ode mnie. Czyli głupi i głupszy :D

Maverick pisze: Pisze tylko ze boje sie ze to spowoduje dyskusje nad obnizeniem granicy wieku.
A ja mam taką nadzieję.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 wrz 2006, 23:04

Sir Charles pisze:Czyli problem aborcji nie powinien być dla Ciebie oczywisty. Prawo wyboru matki wobec prawa do życia dziecka
Nieprawda. Zapomniales o zasadzie ze moja wolnosc konczy sie tam gdzie zaczyna wolnosc drugiego czlowieka. To podstawowa zasada.
Sir Charles pisze:No Ja też myślę, że nie jestem taki inteligentny. A najbardziej brak mojej inteligencji przejawia się w tym, że nie mam najmniejszego zamiaru pozować na większą ilość posiadanej inteligencji niż ma to miejsce w rzeczywistości. W skrócie - jestem głupi I jako głupi bym zmusił. Bo uważam, że - choć to prawie niemożliwe - taka 13-latka jest głupsza nawet ode mnie. Czyli głupi i głupszy
Caly czas mysle ze sobie jaja robisz. Bo jesli nie... <boje_sie> <boje_sie> <boje_sie>
Moze zmusmy jeszcze kazdego by codziennie pil actimel i jadl rutinoscorbin <boje_sie>
Sir Charles pisze:A ja mam taką nadzieję
No jezeli uwazasz ze np 40 latek moze spokojnie stukac sie z 13 latka to spoko. JEdnak partia pedofili taka glupia jak widac nie jest. Jakies poparcie w Polsce ma :) Przeciez 13 lat to jeszcze dziecko... Pamietam ze jak mialem lat 17 to wstydzilem sie umawiac z 14latkami bo to tak jakbym sie z dzieckiem umawial. A tu jest 13 lat. No ale czemu nie. Obnizmy nawet do 11. Wielu osobom to przypasi :)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 03 wrz 2006, 23:09

Maverick pisze: Pamietam ze jak mialem lat 17 to wstydzilem sie umawiac z 14latkami bo to tak jakbym sie z dzieckiem umawial.

A ja się z jedną umawiałem. Była na moim ówczesnym poziomie. Fizycznym i psychicznym. :)

Maverick pisze:Moze zmusmy jeszcze kazdego by codziennie pil actimel i jadl rutinoscorbin
Niepicie i niejedzenie tych specyfików nie powoduje problemu na skalę ogólnokrajowej debaty publicznej :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 03 wrz 2006, 23:10

Maverick pisze:Obnizmy nawet do 11. Wielu osobom to przypasi


a co się będziemy szczypać, w ogóle się pozbędźmy tej granicy :] Nie ma, hulaj dusza! Wszystko wolno! <hahaha> A takiego wała! <fuckoff> Jakieś standardy moralne być muszą. Jak nie wyniesione z domku, to wpojone pałą <faja>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 03 wrz 2006, 23:17

TedBundy pisze:a co się będziemy szczypać, w ogóle się pozbędźmy tej granicy Nie ma, hulaj dusza! Wszystko wolno! A takiego wała! Jakieś standardy moralne być muszą.

No i są. Tylko że tworzone dzisiaj w analogiczny sposób oscylowałyby właśnie około 13-ego roku życia. Przyjmujesz to do wiadomości?
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 wrz 2006, 23:59

Zatem teraz rozmawiamy nad obnizeniem wieku dostepnosci uzycia dziewczyn do 13 lat. Wg mnie z prawnego punktu widzenia jest to max jaki mozna uzyskac, bo pokrywa sie z wiekiem w jakim osoba uzyskuje ograniczona zdolnosc do czynnosci cywilno-prawnych.

Nawet moglbym na takie cos sie zgodzic, ale nalezeloby wprowadzic pewne ograniczenie. Bo w moim mniemaniu, 40 letni facet stukajacy sie z 13 letnia dziewczynka to po prostu pedofil. Nie mozna go porownywac z 17 letnim chlopakiem. Wiec moze wprowadzic zapis ze od 13 lat owszem, ale z partnerem nie starszym niz 3 lata? Ale to bedzie zagmatwane i znajac zycie nikt sie w tym nie polapie :)
Poza tym, jaki jest tego sens?

Jezeli teraz 13tka pieprzy sie z chlopakiem ponizej 15ego roku zycia to i tak mu nic nie zrobia. Tak sadze.


Moze tak wypowiedza sie dziewczyny? Jak czuly sie w wieku 13 lat? Gotowe do <sex> czy tylko niesmialo marzace o :* ??
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 wrz 2006, 00:03

Maverick pisze:Jak czuly sie w wieku 13 lat? Gotowe do <sex>
Gotowe jedne tak ddrugie nie. Ja znalam takie co mi tlumaczyly jak gumek uzywac i takie co sie czerwienily jak jakis ktos sie do nich usmiechnal. Rozni ludzie po prostu. I ja nie bylam wtedy wyjatkiem przynajminiej w moim otoczeniu nie tylko chcianym ale i przymusowym jak chodzi otoczenie rowniesnikow szkolnych.
Maverick pisze:rozmawiamy nad obnizeniem wieku dostepnosci uzycia dziewczyn do 13 lat.
Sory ale co to jest uzycie dziewczyn? :?

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 360 gości