Policja?! WAZNE

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Policja?! WAZNE

Postautor: Maverick » 13 sty 2004, 21:32

A moze by tak zglosic na policje owy fakt o tym debilu co tak na forum pisze? Moze sie przeciez okazac ze jest jakims poszukiwanym gwalcicielem - pedofilem lub cos takiego i to ich naprowadzi na trop. No bo sorry, ale normalne to to co on robi nie jest. On tez nie.

Ja sam czesto kiedys robilem rozne dziwne rzeczy, wkurzalem ludzi, obrazalem itd ale nigdy w ten sposob, nigdy z takim uporem i nigdy na taki temat! Watpie by normalnego czlowieka to bawilo i serio teraz mysle czy nie zglosic tego. A zlapac by go bylo prosto. Banujemy kawiarenki, jest ich coraz mniej wiec wieksza szansa na trafienie na niego.

Tylko czy policja sie tym zainteresuje?
Ja tam bym sprobowal... Moze az takie zle te psy nie sa?
Awatar użytkownika
Czaks
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2003, 12:02
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Czaks » 13 sty 2004, 21:39

pomysl bardzo dobry ale jak juz napisales czy oni sie tym zainteresuja ?? w co watpie ale zawsze mozna sprubowac jak cos to mozemy na niego nagonke zrobic hehe :D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 sty 2004, 21:41

Czaks pisze:pomysl bardzo dobry ale jak juz napisales czy oni sie tym zainteresuja ?? w co watpie ale zawsze mozna sprubowac jak cos to mozemy na niego nagonke zrobic hehe :D


Juz nie chodzi o to ze mnie to denerwuje co on pisze. Ja na serio zaczynam myslec ze to psychol.
Awatar użytkownika
Czaks
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2003, 12:02
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Czaks » 13 sty 2004, 23:51

moze i psychol ale moim zdaniem on chce byc zauwazony chce zeby inni zwrucili uwage chce byc w centrum uwagi i zeby inni o nim gadali no i mu sie udalo ale troche glupi sposob wybral juz sie spotkalem na jednym forum z pobnym gostkiem dostal bana i sie uspokoil ale tutaj to raczej nie wyjdzie bo ten nie jest zarejestrowany
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 14 sty 2004, 11:40

Policja... zastanowcie sie!
w zyciu nie podejma takiej sprawy.
To jest internet tutaj codziennie tysiace takich przypadkow sie zdarzaja i beda sie zdarzac nikt tego nie powstrzyma a na pewno nei policja. Nie ten to bedzie inny. Takich ludzi po prostu trzeba olewac nie komentowac ich wypowiedzi a posty skutecznie kasowac. ew. wprowadzic jakies dodatkowe zabezpieczenia. Pisanie na forum to jeszcze nic nie jest. Mojej kolezance przejeto bloga i tam dopiero sie działy cyrki wklejano obrazliwe zdjecia i wypisywano na nia obelzywe tesksty i ona tego zmienic nie mogla a tutaj starczy skasowac. Robicie z igły widły
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 14 sty 2004, 12:06

jest jeden baaardzo dobry sposób na niego ... tylko jezeli nie pomożecie mi w tym to nic z tego wyjdzie ... nie odpisujcie ... nie zwracajcie uwagi na te głupie posty no prosze was ... przez to ten czlowiek bedzie tu jeszcze wiecej pisał bo mu odpisujecie ... ignorujcie to i będzie dobrze zobaczycie
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 sty 2004, 13:24

sarah - przejecie bloga to troche co innego :) sAm to zrobilem kiedys, tylko podmienilem strone glowna na moja wizytowke, a nie pisalem hamskich tekstow.
O policji pisalem serio, bo sorry, ale to jest naprawde nienormalne by kogos bawilo takie cos.

Poogie - jezeli to faktycznie psyhol to ignorowanie nic nie da ;) No ale dobrze. Choc dziwie sie ze do takiego czegos administrator dopuszcza (pisania tych tekstow).
Awatar użytkownika
Czaks
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2003, 12:02
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Czaks » 14 sty 2004, 14:44

ja mysle ze mozna by bylo wprowadzic cenzure czyli jak koles bedzie pisal bluzgi to sie pojawia gwiazdki czy cus takiego gdziej juz cos takiego widzialem i wywiazuje sie z zadania bardzo dobrze
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 14 sty 2004, 21:52

niestety ja tu adminem nie jestem więc nic prócz delete nie moge zrobic
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 sty 2004, 22:12

Ja mam znacznie lepszy pomysl niz cenzura :D Ale go tu nie napisze bo jak on sie o nim dowie to w leb wezmie ;) Wysle go privem do Agnieszki jak bede mial czas :D
Awatar użytkownika
Czaks
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2003, 12:02
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Czaks » 14 sty 2004, 22:24

mi tez go przeslij privem moze i mi sie przyda bo mam tam takiego jednego gostka co od 2 dni bluzga jak oszalaly a moj kumpel tylko posty kasuje mozna dostac juz pier......ca
Agnieszka

moje zdanie - ignorowac i kasowac

Postautor: Agnieszka » 15 sty 2004, 23:26

:-d - jak w temacie. O policji zapomnijcie!! - oni prawdziwych przestepcow nie moga lapac bo maja ciecia budzetowe i zmniejszenia etatow :-( to smutne lecz prawdziwe. Zeby zglosic cos policji musi byc popelnione conajmniej wykroczenie prawne natomiast wulgarne slowa .....to predzej ksiedzu a nie policji. Tak czy inaczej problemu nie ma. Zle posty sa na biezaco kasowane (dziekuje ci Poggie) a jego wejscia z IP sa blokowane az do skutku. Cenzura slow jest zalozona (duzo tzw nietypowych :-) zwrotow jest wychwytywana w niej) ale moze jeszcze nie wszystkie sa dodane do bazy zakazanych zwrotow.

pozdrawiam
Agnieszka
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 16 sty 2004, 08:36

JEST na to paragraf kto slowem czynem obraza zniewaza czu coś tam w takim stylu ale fakt faktem to trwa bardzo długo i nie karzdy się tym zajmnie zresztą jeżeli nikomu się nic nie stało mamy kochaną biurokrację a najlepiej kasować ignorować i może temi imbecylowi się znudzi wiecie że ma tego pecha że w swoim całym życiu ten idiota rozminą się z rozumem pzdr J-94
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 sty 2004, 22:39

I widzicie. Moze gdyby wczesniej byla aborcja to on by nie przyszedl na swiat?

A co do policji to smutne - a dokladniej wiara w nia naszego spoleczenstwa ;)
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 21 sty 2004, 04:51

dajcie mi człowieka z znajde na niego paragraf:)) :twisted:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 sty 2004, 12:24

gracja pisze:dajcie mi człowieka z znajde na niego paragraf:)) :twisted:

hehe :)

Ogladalas "Adwokat diabla"?? Wg mnie tam Keanu pokazal o wiele lepsza gre niz w matrixach, i tamta rola byla dla niego lepsza :) A poza tym jest tam przedstawiony moj ideal adwokata. Oczywiscie w systemie takim jak w USA. A jak ogladam czasem jakies filmy jak prawnik w sadzie partaczy to zawsze mi sie to przypomina. Lub przypomina mi sie serial "Msciciel" - jeden z moich ulubionych, kto ogladal to pewnie wie czemu (koles po prostu zalatwial wszystko jak trzeba).
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 22 sty 2004, 00:03

Maverick pisze:
gracja pisze:dajcie mi człowieka z znajde na niego paragraf:)) :twisted:

hehe :)

Ogladalas "Adwokat diabla"?? Wg mnie tam Keanu pokazal o wiele lepsza gre niz w matrixach, i tamta rola byla dla niego lepsza :) A poza tym jest tam przedstawiony moj ideal adwokata. Oczywiscie w systemie takim jak w USA. quote]

Wygadam sie tu, ze studiuje prawo i bywajac sluzbowo :D na rozprawach sadowych w Polsce po prostu mi rece opadają. Z jaim kunsztem i elokwencją wypowiadają sie adwokaci i prokuratorzy. Ostatnio na 2h rozprawie prokurator zadal pare oczywistych pytan swiadkom, a adwokat jedyne co powiedzial to "nie mam pytan" Policjant pilnujacy oskarzonego-zasnął. Taka rozprawa to porazka, nie mowiac o systemi prawnym. Wlasciwe prawo mamy dobre, mamy jedynie problem z jego stosowaniem. Tez zylam idealami z amer.filmow, rzeczywistosc brutalnie zwalila mnie na ziemie. :568:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 sty 2004, 00:30

Studiujesz prawo i mowisz, ze mamy je dobre? No to nie obraz sie ale malo sie uczysz tego prawa ;) Mozna je interpretowac - a to blad, bo prawa sie nie interpretuje, a egzekwuje.

Jakis czas temu byla na ten temat dyskusja na onecie (o tym czy utrwalanie na zdjeciach nagich dzieci jest karalne) i czy posiadanie tgo jest niezgodne z prawem. Doszlo do tego ze w zaleznosci jak sie zinterpretuje przepis to albo to jest legalne albo nie! Paranoja :)

A u nas jest zupelnie inny system prawa niz w USA. Tam oparty jest na precedensach, na lawie przysieglych itp. A co do studiow na prawie to zazdroszcze odwagi, bo jezeli nie masz duzo kasy lub znajomosci to aplikacji nie dostaniesz, a bez aplikacji to mozna sobie w spozywczaku jedynie pracowac (no chyba ze wejdzie w zycie ta ustawa ze i bez aplikacji bedzie mozna pracowac).
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 22 sty 2004, 00:47

Utrzymuje moj poglad, ale faktycznie stosowanie prawa jest do tylu. Juz nie chodzi o doktryne prawną, po prostu w praktyce nie umiemy jej zastosowac. Ludzie wychowani na podwalinach PRL-u, gdzie wszystko mozna bylo "zalatwic", zakombinowac, kazdy kradl jak umial, kierowca karetki-benzyne do auta, sklepowa-salceson spod lady...Wystarczalo wyrobic swoje 100% normy i "czy sie stoi czy sie lezy 1000 zlotych sie nalezy". Przezwyczajeni do korupcji, szemranych interesow i ukladzikow na kazdym szczeblu wladzy, przenislismy przezwyczajenia na grunt terazniejszej rzeczywistosci. I choc ustroj sie zmienil nie zmienila sie mentalnosc. Powoli to oczywiscie ewoluuje wsrod mlodszego pokolenia widac inne podejscie do wielu spraw, ale generalnie niewiele sie zmienilo.
W szpitalu nadal, "dziekuje" sielekarzowi koperta, a juz w ogole nie ma mowy zeby pozostawic lekarza z golymi rekami, nie dajac koniaczku po pobycie w szpitalu. Wdziecznosc, wdziecznoscia, ale to jest jego cholerny obowiazek zeby leczyc! DAsz w lape dostaniesz nową wątrobe, nie dasz gnij w domu. I tym dodatkowo zawaleni biurokratycznymi przepisami czekamy na rozprawe kilka miesiecy albo i lat. I TAK DALEJ.
Zmiany zaczyna się od ludzi....oni tworzą to co widzimy codziennie.
Ostatnio zmieniony 25 sty 2004, 01:08 przez gracja, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 sty 2004, 00:51

Co nie zmienia faktu, ze gdybysmy mieli sprawnie dzialajacy system prawny i sadowniczy, sprawnie dzialajaca sluzbe zdrowia (lekarze by nie musieli brac lapowek) to by bylo inaczej. A poza tym co ma taki szary czlowiek robic jak slyszy w tv ile to jeden Miller z drugim lapowki wzieli...

Jezeli chodzi o mnie, to to zaostrzone wieziennictwo zaczalbym od 99% politykow w rzadzie ;)
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 22 sty 2004, 00:53

Maverick pisze:Studiujesz prawo i mowisz, ze mamy je dobre? No to nie obraz sie ale malo sie uczysz tego prawa ;) Mozna je interpretowac - a to blad, bo prawa sie nie interpretuje, a egzekwuje.
A co do studiow na prawie to zazdroszcze odwagi, bo jezeli nie masz duzo kasy lub znajomosci to aplikacji nie dostaniesz, a bez aplikacji to mozna sobie w spozywczaku jedynie pracowac (no chyba ze wejdzie w zycie ta ustawa ze i bez aplikacji bedzie mozna pracowac).

Ani kasy, ani koneksji. Nie musze byc adwokatem, radca prawnym czy sedzia. Zawod prawnika mozna zastosowac w kazdym zawodzie, w kazdej firmie. Chesz pracowac w ubezpieczeniach-czytasz ustawy dot ubezpieczen, chcesz w firmie finansowej, uczysz sie audytu. To bardzo elastyczna profesja i dlatego wyladowalam tam gdzie jestem.
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 25 sty 2004, 01:11

ciekawa jestem czy wszyscy sa tak obrazeni na polski system...
MOze ktos jest zadowolony? :idea:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sty 2004, 02:27

Nie wydaje mi sie, polski system jest przykladem systemu jaki nie powinien w ogóle istniec :)Reguly gry sa niejasne, wygrywa raz ten, raz ten ale w wiekszosci przypadkow ten co ma kase i/lub kto nie mowi prawdy :)

Jak to powiedzial ktos madry:

"Niezadne krolestwo w ktorym ani prawa waza, ani sprawiedliwosc ma miejsce, a jeno wszystko zlotem kupic mozna" :D

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 335 gości